חאתם עבד אלחמיד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: חאתם עבד אלחמיד

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שיש כתב: הוא נמכר ב1.5 ו300 על העץ
בסקוטלנד דיווחו על 1.7 מיליון ליש״ט+בונוסים.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אה נו הבנתי מה פתאום סלטיק רוצים אותו. רודג'רס עזב והמאמן כרגע זה ניל לנון שנמצא בקשרים טובים עם דודו דהאן.
דודו דהאן הביא לו את ביטון, גרשון וכיאל לסלטיק ואת מרציאנו להיברניניאן.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

עבר רשמית.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בהצלחה

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

חבל שברח ככה ...השאיר כאתם....

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לחובבי הז'אנר
https://www.talkceltic.net/forums/threa ... ed.150694/" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

הפועלעולה כתב:לחובבי הז'אנר
https://www.talkceltic.net/forums/threa ... ed.150694/" onclick="window.open(this.href);return false;
מדהים איך אוצר של מישהו אחד זה אשפה של מישהו אחר. הם לא מראים שם התלהבות יתרה
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

״50 אלף איש ביציע ואח אחד מעליהם
לקול תשואות הקהל יצא חאתם אלחמיד מהמנהרה והוצג כרכש החדש של סלטיק. כשעלה על הדשא 50 אלף איש מחאו כפיים והוא הרים ידיים לשמיים ועשה סיבוב עם העיניים - בטח חיפש ביציעים את אחיו מוחמד אבל היה ברור שלא ימצא; הרי מוחמד שוכן למעלה מכך. חאתם בטח חשב על מוחמד גם כשהחזיק לראשונה את החולצה הירוקה-לבנה, מספר 33 - בטח דמיין את המבט של אחיו כשהיה מגלה שסלטיק הגדולה מתעניינת. מוחמד הרי ליווה את חאתם בצעדים הראשונים בקריירה, אז שלא ירצה לקצור את הפירות?
החיים לא באמת הוגנים אבל לפעמים נחמד לראות שהגורל מתעקש לאזן את העסק, ושמי שנועד ליפול לתוך תהום עמוקה יכול באותו הגלגול לקבל הר וגם לכבוש אותו. מהבחינה הזו החתימה של אלחמיד באחד המועדונים המפוארים ביבשת צריכה לעשות טוב על הלב גם עבור מי שאף פעם לא אהד קבוצה בה שיחק. זו לא עוד העברה של עוד כדורגלן ישראלי - זהו עוד פרק בלתי רגיל בסיפור בלתי רגיל.

ילד שבגיל 16 עוד שיחק במתנ״ס בכפר מנדא ולא ידע מה זה כרטיס שחקן וכדורגל אמיתי ודשא וכשהמאמן בנוער של סכנין שאל באיזה עמדה הוא משחק, לא היתה לו תשובה. הוא פשוט לא ידע מה זה, ׳עמדות׳. בגלל זה אולי הוא פשוט משחק בכולן: בנוער של מכבי בהתקפה, ברומניה בקישור, בבאר שבע בלם, בסלטיק הוצג כמגן ימני.

וכשהוצג, אבא יוסף איבד את זה. הכדורגל של חאתם הוא הרי הדבר היחיד שיכול לגרום ליוסף לחייך, לשכוח, ליהנות - אבל כשהאב צפה בסרטון הוולקאם לבנו הוא לא הפסיק לבכות. הוא בוכה באופן די רציף מאז דצמבר 2008, אז חאתם היה שחקן נוער בסכנין ומוחמד, כרגיל, רצה פשוט להיות בחברתו. ללוות, לעזור. אחרי אימון כושר בעיר חאתם עצר את האוטו בצד ומוחמד קפץ להביא אוכל מהחנות ממול. חאתם התבונן במוחמד חוזר לעברו. המשאית עצרה ואפשרה למוחמד לעבור אבל המכונית שעקפה את המשאית הנחיתה את הנער על הכביש. חאתם ההמום רץ לעבר מוחמד המדמם, החזיק אותו וראה איך אח שלו הקטן נגמר לו בין הידיים.

מאז, אבא יוסף צל של עצמו. הוא כינה את מוחמד שלו ׳אבו-עלי׳, ובלי אבו-עלי הוא פשוט לא רצה לחיות. לא רצה לצאת מהבית. לא רצה לעבוד. הוא לא עובד מאז. חאתם ידע - או שאני מרים את המשפחה או שאני מתרסק יחד איתה, והילד שהיה בורח מבית הספר עוד שהיה בגיל 12, כדי לעזור לפרנס, החליט בעל-כורחו להפוך למפרנס העיקרי. את אבא, את אמא סמיה שמזכירה לו דרך עיניה את אחיו, את שתי אחיותיו, את אשתו מנאר ובנו - לו קרא מוחמד. חודש אחרי הטרגדיה חזר לעבוד בכדורגל ואתמול סוף סוף חתם על עסקת חייו.

הוא כבר בן 28 אבל בתודעה שלנו מרגיש כמו צעיר של צ׳אנס ראשון באירופה. האתלטיות תמיד פתחה לו דלתות שבגיל צעיר הכדורגל הצליח לסגור, אבל בקדנציה האחרונה בי״א עלה על הגל הנכון ובבאר שבע השתדרג באופן עצום - מחוסר הערכה ואמונה ביכולתו, לאליפות ולעידן בו אנשים שמבינים כדורגל מכנים אותו הבלם הטוב בארץ. פייר, קשה להתווכח. גם אנדי הרצוג לא ינסה.

בחודש מרץ האחרון כל העבר צף וחנק כשאלחמיד נהג בדרך לאימון בבאר שבע והחליק עם האוטו על הכביש הרטוב. הוא בעט את הברקס אבל המכונית שלו לא עמדה בדרישות של הרגל והאוטו נכנס בזה שלפניו והראש נכנס בתוך שמשה, ונפתח, והדם הציף את הפנים. אלחמיד נכנס לטראומה, צווח ובכה, הכול עבר לנגד עיניו, שוב. אמבולנס הוזמן, ולמזלו של אלחמיד הנהג ברכב הנפגע היה גם אוהד הפועל באר שבע וגם חובש. בבית החולים סורוקה הוא זכה ל-15 תפרים, ואחרי חודש דיכאוני במהלכו לא הסכים לצאת מהבית או לתקשר עם הסביבה, הוא החל לחזור לעצמו. אין ברירה, משפחה שלמה תלויה בו.

אצל בחור שהתחיל לשחק רק בגיל 16 וחדר ללב המיינסטרים רק בגיל 26, לכו תדעו איפה המסע ייגמר ולכו תדעו מתי - אבל יש דברים שכבר נרשמו ושאיש לא יוכל לקחת. בסלטיק יהיה קשה, יש מקומות להילחם עליהם, המאמן ניל לנון מייעד לו את עמדת המגן ואתם כבר יודעים מה חאתם חושב על עמדות. טעויות עוד יש, עוד יקרו, וכן, חאתם גם לא שיחק במשחק ההוא באלבניה ובבאר שבע בטח כעסו - מה לעשות, עכשיו יוכל לסגור מעגל ולשחק בהגנת סלטיק מול מכבי, שם התחיל בהתקפה. זה היה שנה אחרי שהוא איבד את מוחמד והמשפחה כמעט הלכה לעזאזל. מהמקום הכי חשוך בגיהנום חאתם הרים אותה, למקומות שלא צייר בדמיון הוא הביא אותה, ועם כל הכבוד לגורל שדאג לשפוך קצת טוב על המאזניים של משפחת אלחמיד - לכוח הרצון של חאתם יש אפילו משקל כבד ממנו.״

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מרגש.

אוהב אותו באמת. הוא גבר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מרגש.

לא יודע מה באיזה אור אראה אותו בעתיד, כרגע, אחרי שהחרים את המשחק באירופה איבד הרבה מההערכה שלי אליו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

https://youtu.be/OjSXMjJxAC4" onclick="window.open(this.href);return false;

"הרגשתי פה מיוחד", אומר אלחמיד. "קיבלתי בבאר שבע חום ואהבה מהקהל, מהצוות המקצועי וההנהלה. הרגשתי שונה, שמעריכים אותי, שנותנים לי את הפינה שלי, גם כשאני עושה שטויות פה ושם.

"השנה בבאר שבע הלכו בכיוון מסוים, וממה שאני ראיתי הם עושים הכל כדי לבנות קבוצה חזקה, להחזיר את האנרגיות, את המשמעת ואת כל מה שצריך.
לא בהכרח צריכים להיות שמות גדולים כדי להצליח. כשאני הגעתי, הרבה גבות הורמו, אמרו מי זה חאתם שהגיע כדי להחליף את ויטור שנפצע. לפעמים החיים מפתיעים אותך, וגם שחקנים יכולים להפתיע. יש עכשיו חדר הלבשה בריא, שחקנים שרוצים להוכיח את עצמם, ואני חושב שעם חיזוק קטן של שחקן או 2 עם ניסיון, באר שבע תהיה קבוצה ממש טובה. אני סומך עליהם שיעשו את זה".

מה תזכור מבאר שבע?
"אצטדיון טרנר הוא אצטדיון מפחיד; אני יכול לספר עכשיו שפה בסלטיק, כשדיברו איתי על המשחק ההוא בבאר שבע, הם סיפרו שזה היה אחד המשחקים הכי קשים שלהם. הם הרגישו את האוהדים ואת הטירוף בטרנר. זו ההוכחה הכי טובה לכך שהאצטדיון מפחיד.
לאוהדים של באר שבע אני רוצה לאחל רק טוב, ולהודות להם על החום והאהבה שקיבלתי. אני שחקן שחייב את זה כדי להצליח ולהוציא מעצמי את המקסימום. יש להם חלק גדול מאוד בהצלחה שלי בבאר שבע ובאיפה שאני נמצא היום".

https://www.sheva7.co.il/sport/145067/? ... E%D7%99%22" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

RedBend כתב:https://youtu.be/OjSXMjJxAC4

"הרגשתי פה מיוחד", אומר אלחמיד. "קיבלתי בבאר שבע חום ואהבה מהקהל, מהצוות המקצועי וההנהלה. הרגשתי שונה, שמעריכים אותי, שנותנים לי את הפינה שלי, גם כשאני עושה שטויות פה ושם.

"השנה בבאר שבע הלכו בכיוון מסוים, וממה שאני ראיתי הם עושים הכל כדי לבנות קבוצה חזקה, להחזיר את האנרגיות, את המשמעת ואת כל מה שצריך.
לא בהכרח צריכים להיות שמות גדולים כדי להצליח. כשאני הגעתי, הרבה גבות הורמו, אמרו מי זה חאתם שהגיע כדי להחליף את ויטור שנפצע. לפעמים החיים מפתיעים אותך, וגם שחקנים יכולים להפתיע. יש עכשיו חדר הלבשה בריא, שחקנים שרוצים להוכיח את עצמם, ואני חושב שעם חיזוק קטן של שחקן או 2 עם ניסיון, באר שבע תהיה קבוצה ממש טובה. אני סומך עליהם שיעשו את זה".

מה תזכור מבאר שבע?
"אצטדיון טרנר הוא אצטדיון מפחיד; אני יכול לספר עכשיו שפה בסלטיק, כשדיברו איתי על המשחק ההוא בבאר שבע, הם סיפרו שזה היה אחד המשחקים הכי קשים שלהם. הם הרגישו את האוהדים ואת הטירוף בטרנר. זו ההוכחה הכי טובה לכך שהאצטדיון מפחיד.
לאוהדים של באר שבע אני רוצה לאחל רק טוב, ולהודות להם על החום והאהבה שקיבלתי. אני שחקן שחייב את זה כדי להצליח ולהוציא מעצמי את המקסימום. יש להם חלק גדול מאוד בהצלחה שלי בבאר שבע ובאיפה שאני נמצא היום".

https://www.sheva7.co.il/sport/145067/? ... E%D7%99%22" onclick="window.open(this.href);return false;
הטריף אותי לעונה, מי אלו היריבות כשאנחנו ביציע בטירוף ? גם אוהדי סאותהמפטון אמרו שזה האיצטדיון הרועש ביותר שהם ביקרו בו, רק אנחנו נביא את הטירוף

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

RedBend כתב:https://youtu.be/OjSXMjJxAC4

מה תזכור מבאר שבע?

האם אי פעם נצליח להגיע לדציבלים שהיו בטרנר מול סלטיק?
תצוגח עידוד הזכירה את הדרבים בכדורסל בין אולימפאקוס לפנא.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

Guevara כתב:

האם אי פעם נצליח להגיע לדציבלים שהיו בטרנר מול סלטיק?
תצוגח עידוד הזכירה את הדרבים בכדורסל בין אולימפאקוס לפנא.
או דק' הסיום מול אינטר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

וואלה בזיכרון שלי במשחק הבית מול מכבי(2-1 ב10 שחקנים) היה טירוף יותר גדול

שלח תגובה