הפועל ב"ש- מכבי תל אביב, ראשון, 21:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: הפועל ב"ש- מכבי תל אביב, ראשון, 21:00, טרנר

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב:5 שחקני בית שלהם שיחקו הערב.

פיבן
ייני
גלזר
פרץ
מיכה
מעבר לכך שאני לא חושב שיש מישהו שמטיל ספק שבנקודת הזמן הנוכחית מכבי צעד (אחד לפחות אם לא יותר) לפנינו, ראינו היום קבוצה שבונה כעת את השלד הישראלי שלה ל-5 השנים הבאות (לפחות). קח 4 שהזכרת (תוריד את ייני המבוגר יחסית), תוסיף את אצילי וברסקי ויש להם יופי של שלד ישראלי צעיר וטוב. התכוונו לכך או שנאנסו לכך עקב עניין הפייר פליי - אני לא יודע - אבל בתכלס הם בונים כרגע יופי של שלד לעתיד.
ואצלנו? אורן ביטון ואוחנה עם רצועות קרועות, רק אללה יודע איך ומתי יחזרו ואם ממש תירצו אז גם מלמד וזריהן (אולי יתחיל סופסוף לשחק?) - שכחתי מישהו? אם אני מנסה להסתכל 3 שנים קדימה אני בספק כמה שחקנים מאלו ששיחקו היום נראה בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אתחיל ואומר שלראות את מקבץ השחקנים שרץ בשתי הקבוצות לעומת זה שהיה כאן בשלוש השנים האחרונות זה מראה לאן התדרדרה הליגה.
שתי קבוצות אנמיות עם משחק עונה עאלק.
אם אלה נחשבות שתי הקבוצות הכי טובות בארץ לא פלא שאין אף נציגה באירופה.
ואחרי שאמרתי את זה אתמקד בקבוצה שלי כי מכבי מעניינים לי תביצה.
מביך איך שאנחנו נראים,אבל באמת.
שום פעולה חיובית כל המשחק שגם הגול הגיע בחוואה.
אני רואה את שיר צדק ובחיי שמרחם עליו.
איך הפך מגלדיאטור לשחקן כל כך גרוע,שברגע שטאהא יצא זה היה עניין של זמן מתי נקבל את הגול.
רואה את המאמן שלי,זה שהחזקתי ממנו חצי אלוהים,כל כך חסר אונים ולא מאמין לאן התדרדרנו.
זה כבר הרבה מעבר לכדורגל,זה אובדן דרך.
אף אחד לא ישכנע אותי שמהסגל הזה לא יכול להיות כדורגל טוב יותר,הרבה יותר.
חייבים להפיח חיים בקבוצה המתה הזאת.
מחר בבוקר,לא עוד שבוע,מחר בבוקר צריכים לנחות כאן בלם וקשר ואם אין כאלה אז שלא יספרו לי על מערך סקאוטינג כי אין כזה.
חייב בלם,זו התובנה המרכזית שלי מהיום.
אם מישהו ימשיך לחכות לאלחמיד וויטור אז נמצא עצמנו רודפים אחרי כל הליגה עוד חודשיים.
חייבים לשים את היד על האסלבנייק הוא היחיד שיכול להפיח חיים בהתקפה ולהחזיר במעט את כח ההרתעה.
לראות את מליקסון חסר אונים כי אין לו עם מי לשחק זה מביך.
ברק בכר ממשיך במקבץ הטעויות שלו מתחילת העונה.
החל בבחירת הזרים הגרועה שלו,הקרדיט הבלתי נגמר לצדק והעובדה שגיא מלמד,כן גיא מלמד השחקן הכי חם שלך לא פותח,מראה לי שגם הוא מתחיל לאבד את זה.
ולסיום סיומת הקהל.
פני הקהל כפני הקבוצה,שבע,עייף,זועף ומשועמם.
עד לפנינשנה משחק מול מכבי היה ממלא את היציעים שעה לפני וטירוף מוחלט.
היום,מזל שדחו את הפתיחה כי המגרש לא היה מלא והאווירה במהלכו דמתה להלוויה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

יפה דרשת.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ושיהיו לי בריאים משטרת ישראל בכלל ואגף התנועה בפרט.
שעה ועשרים מטרנר (חניה צפונית) ללהבים. כבר מגיע יותר מהר חזרה מפתח תקווה ולא הרבה יותר מכך מנתניה.
מה עוד צריך לקרות שמישהו שם יגדיל את הראש ויתחיל לאפשר למכוניות היוצאות מהחניה הצפונית לצאת ישר צפונה? הרי עשו את זה כמה פעמים בעונה הראשונה בטרנר. במקום זה דוחפים אינספור מכוניות דרומה לצומת היציאה הצפונית שגם ככה עמוסה מאוד, עם רמזור שמאפשר בכל סבב לבדיוק 2-3 מכוניות לעשות פרסה. וואלה, כבר לא שחררתם ישר צפונה אז לפחות תשימו שם מי שיכוון את התנועה או תשלטו ברמזורים ותאפשרו שחרור מהיר יותר של רכבים צפונה. היום זה כבר היה שיא בזיוני חדש. פשוט יש הרגשה שאף אחד לא מגדיל שם את הראש ושלאף אחד לא ממש איכפת.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

בואו נסכים שזה ההרכב שצריך לראות משחק הבא בתקווה ששחקנים יכנסו לכושר משחק:

מליקסון מלמד עזרא

ממן אוגו קבאה

ביטון טהא אלחמיד קורהוט

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

delta7 כתב:ושיהיו לי בריאים משטרת ישראל בכלל ואגף התנועה בפרט.
שעה ועשרים מטרנר (חניה צפונית) ללהבים. כבר מגיע יותר מהר חזרה מפתח תקווה ולא הרבה יותר מכך מנתניה.
מה עוד צריך לקרות שמישהו שם יגדיל את הראש ויתחיל לאפשר למכוניות היוצאות מהחניה הצפונית לצאת ישר צפונה? הרי עשו את זה כמה פעמים בעונה הראשונה בטרנר. במקום זה דוחפים אינספור מכוניות דרומה לצומת היציאה הצפונית שגם ככה עמוסה מאוד, עם רמזור שמאפשר בכל סבב לבדיוק 2-3 מכוניות לעשות פרסה. וואלה, כבר לא שחררתם ישר צפונה אז לפחות תשימו שם מי שיכוון את התנועה או תשלטו ברמזורים ותאפשרו שחרור מהיר יותר של רכבים צפונה. היום זה כבר היה שיא בזיוני חדש. פשוט יש הרגשה שאף אחד לא מגדיל שם את הראש ושלאף אחד לא ממש איכפת.
נשבע לך שלקח לי שעה להגיע למגרש ושעתיים וחצי לחזור.
ומילא היה מה לראות...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב: נשבע לך שלקח לי שעה להגיע למגרש ושעתיים וחצי לחזור.
ומילא היה מה לראות...
בזמן הזה אני מגיע חזרה מסכנין כולל הפסקת פיפי ושתיה...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גדי כתב:תהנו חברים. זו המסיבה שלכם.
גם אתה עם ההערות שלך לא מוסיף.
תנוח.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

נראה שאנחנו צריכים חיזוק רציני, בספק אם יגיע.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מסכים עם אדום זקן. סבבה צריך חיזוק וזה, אבל מה כבר ההבדל הגדול בין ההרכב שעלה אתמול לזה שניצח אותם בחוץ בפלייאוף?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yedidel כתב:מסכים עם אדום זקן. סבבה צריך חיזוק וזה, אבל מה כבר ההבדל הגדול בין ההרכב שעלה אתמול לזה שניצח אותם בחוץ בפלייאוף?
אלחמיד, אורן ביטון, ושאז העלת מהספסל את וואקמה ולא את עזרא.

וגם מכבי לא חלשה כמו אז

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

yedidel כתב:מסכים עם אדום זקן. סבבה צריך חיזוק וזה, אבל מה כבר ההבדל הגדול בין ההרכב שעלה אתמול לזה שניצח אותם בחוץ בפלייאוף?
איך נראינו באותו משחק?
בקושי עברנו את החצי.
הגול ושאר המהלכים הטובים הגיעו בזכות אוחנה שבדריבל דחף קדימה ושבר את הקישור של מכבי.
היום אין לנו שחקן אחד בחלק האחורי והקישור שמסוגל לתת פס נקי ומהיר לשלישייה הקדמית בין הקווים של היריב.
אז מעיפים כדורים.
לא ממש הבנתי את ההצבה של מלמד באגף, חושב שזה בדיוק בשביל זה. כתובת של שחקן מטרה שאפשר להעיף אליו.
קל יותר לקלוט כדור מול מגן מאשר מול 2 בלמים.
גם בכר מבין שאין לו קישור. השאלה היא איך מראש הוא מגיע למצב שדן וקבהא שחקנים בכירים אצלו. לחיצים בצורה לא רגילה, חסר כל טכניקה במשחק מהיר.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

תשבע שאתה עוד בא עם האוטו? לי הספיקו פעמיים-שלוש כדי להבין שאין כמו השאטלים, ואפילו ללכת 20-25 דקות ברגל עדיף.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

בסוף העונה שעברה גיליתי שאפשר לנסוע מהחניה הצפונית מערבה ולצאת בנחל עשן. הרבה אבק, אבל התנועה זורמת. תבדוק, אולי שווה לך.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

שלח תגובה