מכבי פתח תקווה- הפועל ב"ש, גביע המדינה, רביעי, 19:00, המושבה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: מכבי פתח תקווה- הפועל ב"ש, גביע המדינה, רביעי, 19:00, המושבה

שליחה על ידי Totti »

Gilad16 כתב:
לא משחק לא זה ולא זה ולא קורא טורים. לא חושב שפתח תקווה קונוסים. נהנה מאוד מכל רגע העונה. לא חושב שפת היו יותר טובים מאיתנו במשחק ליגה (בטח שלא בגביע). אבל כמו שאני חושב שרב"ש חי בסרט אני גם יכול לחשוב שמי שאומר, ולא חסרו כאלו, שפת לא עשו כלום במשחק הראשון טועה.
אף אחד לא אמר שהם לא עשו כלום, זה חטא למציאות ושקר משווע.
אבל מפה ועד לטעון שהם היו טובים יותר? המרחק הוא תהומי.
האספקטים של "טוב/לא טוב" אצל כמה מחברי הפורום ודר בינהם, מאוד מאוד מטושטשים.
תשאל כל מבין כדורגל אמיתי ולא אחד שמקשקש כאן עשרות שורות סרק והוא יאמר לך דבר אחד ברור-

אם היית זה ששלט בקצב המשחק, שקבע את הקצב, שהעליונות שלך היתה בלתי ניתנת לערעור והתחושה הכללית הצביעה על כך שהתוצאה תלויה בעיקר בך- היית טוב יותר מהיריב שלך.

אז פתח תקווה החזיקה בכדור לפרקים ואני יותר מבטוח שזו היתה האסטרטגיה של בכר. פתח תקווה "איימה" על השער במגבלות החופש שהשיטה והיכולות שלה העניקו- בעיקר ממצבים נייחים ופתח תקווה "דחקה" אותנו אחורה בסיום כי זה טבע המשחק, כשאתה בפיגור ואין לך מה להפסיד, כנראה שתשלח את כל מה שיש לך קדימה.

ועדיין, בכל פעם שלחצנו קצת על הדוושה(בשני המפגשים אגב), טיילנו ברחבת היריב, החמצנו בשלומיאליות וחטפנו כדורים במרכז המגרש במשחק לחץ מצויין ופריסה מדוייקת.

גנבי הדעת כמו רב"ש יגידו "אבל היי, יש סטטיסטיקה" ומי שמבין בכדורגל יודע שבפועל קרו דברים אחרים לגמרי.

הדברים הללו לא אמורים לגבי המשחק מול רעננה למשל, שם יחסי הכוחות נטו בעניי לטובת האורחת ברוב שלבי המשחק
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב: אף אחד לא אמר שהם לא עשו כלום, זה חטא למציאות ושקר משווע.
האספקטים של "טוב/לא טוב" אצל כמה מחברי הפורום ודר בינהם, מאוד מאוד מטושטשים.
תשאל כל מבין כדורגל אמיתי ולא אחד שמקשקש כאן עשרות שורות סרק והוא יאמר לך דבר אחד ברור-

אם היית זה ששלט בקצב המשחק, שקבע את הקצב, שהעליונות שלך היתה בלתי ניתנת לערעור והתחושה הכללית הצביעה על כך שהתוצאה תלויה בעיקר בך- היית טוב יותר מהיריב שלך.

אז פתח תקווה החזיקה בכדור לפרקים ואני יותר מבטוח שזו היתה האסטרטגיה של בכר. פתח תקווה "איימה" על השער במגבלות החופש שהשיטה והיכולות שלה העניקו- בעיקר ממצבים נייחים ופתח תקווה "דחקה" אותנו אחורה בסיום כי זה טבע המשחק, כשאתה בפיגור ואין לך מה להפסיד, כנראה שתשלח את כל מה שיש לך קדימה.

ועדיין, בכל פעם שלחצנו קצת על הדוושה(בשני המפגשים אגב), טיילנו ברחבת היריב, החמצנו בשלומיאליות וחטפנו כדורים במרכז המגרש במשחק לחץ מצויין ופריסה מדוייקת.

גנבי הדעת כמו רב"ש יגידו "אבל היי, יש סטטיסטיקה" ומי שמבין בכדורגל יודע שבפועל קרו דברים אחרים לגמרי.

הדברים הללו לא אמורים לגבי המשחק מול רעננה למשל, שם יחסי הכוחות נטו בעניי לטובת האורחת ברוב שלבי המשחק
אני אגיב פעם אחרונה.
זאת הדעה שלך ששלטנו ושהכתבנו את הקצב וזאת לא דעה אובייקטיבית בכלל כי לכל אחד יש דעה סובייקטיבית משלו.
אני מבין כדורגל בדיוק כמוך ואם תשאל אותי המשחק מול מכבי פתח תקווה בליגה היה המשחק שהרגשתי הכי פחות טוב בו מבחינת הלחץ תוך כדיי המשחק מתחילת העונה ואני לא מדבר איתך על לחץ של לפניי המשחק, כל המשחק הרגשתי שמכבי פתח תקווה אולי לא שולטים בכדור אבל מסוגלים לכבוש מולנו להשוות ולנצח.
אז אולי הם לא היו טובים מאיתנו, אבל בטח שלא היינו טובים מהם כמו שאתה מציג את זה.
אתה יכול להסכים איתי ויכול שלא להסכים איתי אבל אל תגיד שאני לא מבין כדורגל, אבל עזוב אני כבר מותש מהויכוחים איתך...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב: אני אגיב פעם אחרונה.
זאת הדעה שלך ששלטנו ושהכתבנו את הקצב וזאת לא דעה אובייקטיבית בכלל כי לכל אחד יש דעה סובייקטיבית משלו.
אני מבין כדורגל בדיוק כמוך ואם תשאל אותי המשחק מול מכבי פתח תקווה בליגה היה המשחק שהרגשתי הכי פחות טוב בו מבחינת הלחץ תוך כדיי המשחק מתחילת העונה ואני לא מדבר איתך על לחץ של לפניי המשחק, כל המשחק הרגשתי שמכבי פתח תקווה אולי לא שולטים בכדור אבל מסוגלים לכבוש מולנו להשוות ולנצח.
אז אולי הם לא היו טובים מאיתנו, אבל בטח שלא היינו טובים מהם כמו שאתה מציג את זה.
אתה יכול להסכים איתי ויכול שלא להסכים איתי אבל אל תגיד שאני לא מבין כדורגל, אבל עזוב אני כבר מותש מהויכוחים איתך...
א. תתחיל בלהבין את ההבדלים בין אובייקטיבי לסובייקטיבי, אחר כך תתיימר "להבין בכדורגל"
אין פה עניין של תחושות, יש עובדות מוכחות שמגובות סטטיסטית ולא, לא רק בעיטות לשער.
ב. אם אתה מותש מהויכוחים, אל תכנס לפורום, כאן מתדיינים. מי שלא מתאים לו להתווכח שיחפש עיסוק אחר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ns75 כתב:
מה בדיוק תיכנן שמעון ביטון לעשות עם $30K בקרואטיה???

קבל - https://hbs.co.il/community/showthread. ... 7%99%D7%94" onclick="window.open(this.href);return false;
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אני חושב שאוהדים קצת איבדו פה את העשתונות. לא שנה שעברה, ולא שנתיים, ולא שלוש אחורה, היינו מתפללים, מתפללים לניצחון 2-1 משער חצי עצמי של שטראובר, חצי גול בעיטת דרדלה של עידו אקסברד מחוץ לרחבה. אני לא רוצה לחזור עוד אחורה לימי הלאומית כי בכלל שכחנו מזה.

טוטי, אתה באמת צודק בקטע אחד, שאוהדים פה לא מבינים מה ההבדל בין משחק טוב לרע. מבחינתי, בכל משחק, כל משחק ממכבי נתניה בבית עד מכבי ת"א בחוץ, ליריבה יהיו מצבי כיבוש, וזה לגיטימי. ההקרבה של השחקנים שלנו, שליטה בקצב המשחק, הגעה למצבי כיבוש טובים ובכמויות גדולות, תנועה רחבה וטובה של השחקנים במשחק, שיטת משחק שמתאימה לשחקנים ועובדת טוב נגד היריבה : בכל אלו אפשר להתגאות מאז אותו ניצחון הראשון בטרנר.

עכשיו אני הייתי במשחק שעליו מדברים בטופיק, אני לא יודע מה איתכם, אבל לא ראיתי מפת שום דבר מיוחד, מלבד אחד על אחד של עוז פרץ שגורש עצר כמו ענק בתחילת המשחק, וגול מיותר מהרחקה לא טובה של ההגנה, מנייח. שלטנו במשחק הרבה יותר מהם, במחצית הראשונה לגמרי, ובמחצית השנייה הם לא שיחקו, ויתרו על המשחק ואנחנו הנענו את הכדור בסבלנות, הרגנו את המשחק, ורק 2 מצבים יחסית גרועים לכיבוש קרוב לסיום המשחק, כשאתם שוכחים שזה גביע וזה הכל או כלום אז מאמנים שבדרך להפסיד לוקחים יותר סיכון ואילו שמובילים משחקים יותר מחושב וטקטי.

אני גאה בקבוצה הזו, מלבד סיומת של השחקנים שצריך לעבוד עליו, אני לא רואה במשחקים מה להתלונן עליו מלבד מי שיחק לא טוב ואם בכר היה צריך לעשות את החילופים אחרת או להעלות עם שחקן או שניים במקום הפותחים. אנחנו במצב מאוד טוב, תתענגו על זה במקום להתלונן, ולהאמין לגנבי דעת כמו רב"ש, או יציע העיתונות.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Gilad16
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Gilad16 »

Totti כתב: אף אחד לא אמר שהם לא עשו כלום, זה חטא למציאות ושקר משווע.

היו מספיק אנשים שאמרו שהם לא עשו כלום חוץ מהמצבים הנייחים, בטופיק זה או אחר, שזה חטא למציאות.
אין לי זמן וכוח לעבור ולעלות את הציטוטים האלו, אם בגלל זה אתה רוצה לקרוא לי שקרן בבקשה.
וכמו שכתבתי בתגובה שאתה ציטטת, לא אמרתי שהם היו טובים יותר.

קח שני "מביני כדורגל אמיתי" ותשאל אותם על משהו לא תמיד הם יסכימו.
לדעתי ולדעת "מביני כדורגל אמיתי" שדיברתי איתם, כי מסתבר שלי אין מושג :) אין יותר מדי סיבות להלל את הקבוצה על המחצית הראשונה במשחק הליגה במושבה, לא שהיא הייתה נוראית אני אדגיש שוב,
לדעתך ולדעת "מביני כדורגל אמיתי" אחרים יש. לא מבין למה זה צריך לרדת לפסים אישיים.

שובל, המשחק שהתייחסו אליו פה היה הראשון בליגה לא זה שבגביע.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אני אמרתי שהם לא עשו כלום. מוזמנים להוכיח לי שטעיתי.
בינתיים מה שטענו כנגד זה בעיטה שפגעה בהובאן, ו"אם כליבאת משתלט אולי מתבשל מזה משהו".
אם לזה מישהו קורא "הביכו אותנו" כמו שדר טען, אז שיהיה בריא.

שלח תגובה