אוסטריה וינה- הפועל באר שבע, חמישי, 19:45, ג'נרלי ארנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: אוסטריה וינה- הפועל באר שבע, חמישי, 19:45, ג'נרלי ארנה

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:
09 ספטמבר 2022, 10:07
אתה באמת מאמין שהוא קיבל חופש פעולה ואלה השחקנים שבחר? קצת נאיבי אחי.
שוב, לא מנקה אותו. אבל לא הוא הבעיה.
זורם איתך, הוא לא קיבל חופש פעולה.
לגיטימי מצד כל בעל בית לקבוע גבולות.

סלמאני זה הכי טוב שיש במיליון אירו?
אליאס ב-750?
סטויאנוב במיליון שקל?

הרצון לבקר את ההנהלה בכל דרך הפכה לדרך חיים כאן.
יש להנהלה משקל ועדיין, אליניב ברדה בחר רכש ב-2 מיליון אירו הקיץ (או 1.7 או 1.8, לא משנה).

אם אתה חושב שזה הכי טוב שאפשר היה להביא בסכומים האלו ושהכל בסוף נופל וקם על מה שלא אישרו לו, אתה הנאיבי אבא.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מה הקטע להקפיץ מחירים?
סלמאני 650 אלף יורו, סטויאנוב 600 אלף ש"ח.

ברדה הכניס הרבה כסף למועדון כשהרבה בזכותו יש סולד אאוט מנויים+בתים קונפרנס+מנויים וכרטיסים מאירופה.
הוא הרוויח ביושר חיזוק של עוד 2-3 שחקנים. מי ששכח בכר אחרי כל שלב קיבל מאלונה צ'ופר של שחקן נוסף.
כל סנריו אחר פשוט יגמור את הקריירה שלו כמאמן עוד לפני שהיא התחילה, ורק אנחנו נפסיד מזה. זה או ברדה או רב"ש ודראפיץ'. תשכחו מזה שיגיע לכאן מאמן זר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הפועלעולה כתב:
09 ספטמבר 2022, 10:22
מה הקטע להקפיץ מחירים?
סלמאני 650 אלף יורו, סטויאנוב 600 אלף ש"ח.

ברדה הכניס הרבה כסף למועדון כשהרבה בזכותו יש סולד אאוט מנויים+בתים קונפרנס+מנויים וכרטיסים מאירופה.
הוא הרוויח ביושר חיזוק של עוד 2-3 שחקנים. מי ששכח בכר אחרי כל שלב קיבל מאלונה צ'ופר של שחקן נוסף.
כל סנריו אחר פשוט יגמור את הקריירה שלו כמאמן עוד לפני שהיא התחילה, ורק אנחנו נפסיד מזה. זה או ברדה או רב"ש ודראפיץ'. תשכחו מזה שיגיע לכאן מאמן זר.
לא זוכר, לא מקפיץ בכוונה.
את סלמאני פרסמו כל הזמן סביב מיליון אירו.
מה הקטע להתפס על מחירים?

אז עלו ביחד 1.5 מיליון אירו. אף אחד מהם לא שדרג את הקבוצה שלנו בשיט.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Totti כתב:
09 ספטמבר 2022, 10:23
לא זוכר, לא מקפיץ בכוונה.
את סלמאני פרסמו כל הזמן סביב מיליון אירו.
מה הקטע להתפס על מחירים?

אז עלו ביחד 1.5 מיליון אירו. אף אחד מהם לא שדרג את הקבוצה שלנו בשיט.
אלו היו דיווחים בשבדיה שהתבררו כלא נכונים. אולי עם הבונוסים זה יקפיץ את זה למיליון יורו.
וזה סתם מציק בעין, כמו שבמשך שנתיים רשמו "2 מיליון יורו!!~" על האסלביינק כשהוא נרכש בכמעט חצי מזה. אולי זה רק אני.

סטויאנוב רכישה לעתיד והיה צריך להתייחס אליו מלכתחילה ככה. לא היה צריך לפתוח את העונה עם הקבוצה.
סלמאני לא משדרג כלום כי הוא לא משחק. הטיפול בו לא טוב. בהתחלה דחפו אותו יותר מדי ועכשיו כמעט ולא.
בכל מקרה גם אם ברדה ירצה וגם אם לא הוא יהיה חייב להשתמש בו בלו"ז של החודשיים הקרובים ככה שעד המונדיאל כולנו נגבש עליו דעה מספיק טובה לקראת המשך הדרך.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הפועלעולה כתב:
09 ספטמבר 2022, 10:29
אלו היו דיווחים בשבדיה שהתבררו כלא נכונים. אולי עם הבונוסים זה יקפיץ את זה למיליון יורו.
וזה סתם מציק בעין, כמו שבמשך שנתיים רשמו "2 מיליון יורו!!~" על האסלביינק כשהוא נרכש בכמעט חצי מזה. אולי זה רק אני.

סטויאנוב רכישה לעתיד והיה צריך להתייחס אליו מלכתחילה ככה. לא היה צריך לפתוח את העונה עם הקבוצה.
סלמאני לא משדרג כלום כי הוא לא משחק. הטיפול בו לא טוב. בהתחלה דחפו אותו יותר מדי ועכשיו כמעט ולא.
בכל מקרה גם אם ברדה ירצה וגם אם לא הוא יהיה חייב להשתמש בו בלו"ז של החודשיים הקרובים ככה שעד המונדיאל כולנו נגבש עליו דעה מספיק טובה לקראת המשך הדרך.
לא פסלתי את סלמאני, לא את אליאס ולא את סטויאנוב, דיברתי על משהו אחר, אני לא חוקר של TM.

עלתה כאן טענה שההנהלה לא שחררה, היא טענה מעוותת.

יכול להיות שברדה רצה חלוץ ב-2 מיליון כאופציה ראשונה, בסוף בחר בסלמאני באופציה שלישית זולה יותר, זה מנקה את האחריות שלו לגבי איכות הרכש שבחר?

מהמקום הקטן שלי בעולם, לא הייתי משלם על אליאס מעל 200 אלף ביום הכי בהיר בשנה. אליאס גם רכש כפוי?

אני מטורף על אליניב אבל לא מתכוון להתייחס אליו כפרה קדושה. יש לו אחריות מאוד גדולה לאיך שאנחנו נראים בספטמבר 22. הבריחה להנהלה זה כי נוח לנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב:
09 ספטמבר 2022, 10:17
זורם איתך, הוא לא קיבל חופש פעולה.
לגיטימי מצד כל בעל בית לקבוע גבולות.

סלמאני זה הכי טוב שיש במיליון אירו?
אליאס ב-750?
סטויאנוב במיליון שקל?

הרצון לבקר את ההנהלה בכל דרך הפכה לדרך חיים כאן.
יש להנהלה משקל ועדיין, אליניב ברדה בחר רכש ב-2 מיליון אירו הקיץ (או 1.7 או 1.8, לא משנה).

אם אתה חושב שזה הכי טוב שאפשר היה להביא בסכומים האלו ושהכל בסוף נופל וקם על מה שלא אישרו לו, אתה הנאיבי אבא.
סלמאני זה לגמרי על ברדה.
אמרתי ביום שחתם שזה לא שחקן שצריך להשכיב עליו סכומים גדולים של כסף. מקווה שאיכשהו יתחבר לו ויסתום לנו את הפה.

יכול להיות שאפשר להוסיף את אליאס לרשימה הזאת. אולי הייתה מדיניות שהוכתבה מלמעלה לגבי רכש של ישראלים/זרים. אנחנו לא באמת יודעים.

כל יתר הסטויאנובים ופטרוצים למיניהם לא צריכים להיספר בכלל ברשימה שציינת. אין איש מקצוע שפוי אחד בעולם שיביא שחקנים כאלה מבחירה נקייה. חלקם בכלל הובאו כרכש עתידי.

בשורה התחתונה כולנו מבינים עוד מינואר שעבר מה חסר לקבוצה. בטוח שגם ברדה מבין. לפי הראיונות שלו הוא גם מאוד רוצה.

למה לא מגיע? גם באשמתו. אבל לא רק.
בשונה מעונות קודמות כן סימנו שחקנים טובים בקיץ הזה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

הבעיה עם סלמאני שהמתחלה היו נורות אזהרה אבל הביאו אותו מהר כדי שיסייע במוקדמות.
בפועל לא מקבל דקות אז לא כך כל עזר או עוזר כרגע.
מצד שני לא ראינו אותו יותר מדי כדי לבחון את אותן נורות אזהרה אבל עצם זה שברדה לא מכניס אותו בכלל לא מבשר טובות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:
09 ספטמבר 2022, 10:53
סלמאני זה לגמרי על ברדה.
אמרתי ביום שחתם שזה לא שחקן שצריך להשכיב עליו סכומים גדולים של כסף. מקווה שאיכשהו יתחבר לו ויסתום לנו את הפה.

יכול להיות שאפשר להוסיף את אליאס לרשימה הזאת. אולי הייתה מדיניות שהוכתבה מלמעלה לגבי רכש של ישראלים/זרים. אנחנו לא באמת יודעים.

כל יתר הסטויאנובים ופטרוצים למיניהם לא צריכים להיספר בכלל ברשימה שציינת. אין איש מקצוע שפוי אחד בעולם שיביא שחקנים כאלה מבחירה נקייה. חלקם בכלל הובאו כרכש עתידי.

בשורה התחתונה כולנו מבינים עוד מינואר שעבר מה חסר לקבוצה. בטוח שגם ברדה מבין. לפי הראיונות שלו הוא גם מאוד רוצה.

למה לא מגיע? גם באשמתו. אבל לא רק.
בשונה מעונות קודמות כן סימנו שחקנים טובים בקיץ הזה.
כולם נתפסים על קאדי.
בנינו, בלי שאף אחד שומע, גם אני ואתה עם הכסף של אלונה, לא משלמים 1.5 מיליון על שחקן שאפשר להחתים free בדצמבר.
אבל קל לשבת בפוזיציה של אוהד ולבקר.

אין לי כוונה להפוך את השיח לביקורת על אליה. יש לו הרבה יותר נקודות זכות מחובה בינתיים. אני רק מתנגד נחרצות לעליהום התמידי על ההנהלה. היא לא 100%, אבל רחוקה מאוד מאיך שמציירים אותה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אליניב הוא הסמכות המקצועית, לטוב ולרע.
מצד שני, אתה קצת תמים אם אתה חושב שאלונה היא כמו גולדהאר/שחר.
היא מאוד מעורבת ומתערבת, והרבה פעמים היא גם לוקחת את ההחלטה הסופית לפי השיקולים המקצועיים שלה.

במכבי חיפה או מכבי תל אביב לדוגמא, גולדהאר/שחר נותן לצוות המקצועי תקציב מסוים והצוות המקצועי בונה את הסגל לפי השיקולים המקצועיים שלו.
כלומר, הצוות המקצועי בחיפה יכול להחליט שהוא רוצה לפזר 2.85 מיליון יורו מתקציב השחקנים של הקיץ על פיירו (1.6 מיליון על הכרטיס ו-400 אלף יורו שכר), קורונו (300 אלף יורו דמי רכישה ו-300 אלף יורו שכר) וסונדגרן (250 אלף יורו שכר, שחקן חופשי) בצורה שבה רוב הכסף הולך על פיירו, ובמבט יותר כולל רוב הכסף הולך על שחקנים זרים, ושחר לא יתערב לצוות המקצועי.
גם במכבי, אם יש 2.3 מיליון יורו לרכש, והצוות המקצועי מחליט להוציא הכל על יובאנוביץ' נגיד (1.9 מיליון הכרטיס ועוד 350 אלף יורו שכר) אז גולדהאר לא יתערב.

אצלנו לעומת זאת, זה לא עובד ככה. גם אם יש 2 מיליון יורו בתקציב השחקנים לצוות המקצועי, ואליניב יגיד אני רוצה בכסף הזה להביא קודם ובעיקר את קאדי נניח (1.5 מיליון יורו עבור הכרטיס ועוד 400 אלף עבור השכר), אז אלונה תתערב ותגיד לא, אני לא משלמת על שחקן שנה לפני סוף החוזה סכום כזה ואני גם לא מכירה אותו ולכן הסיכוי ליפול איתו גדול יותר מאשר ישראלי/זר מהליגה ולכן היא מתערבת לצוות המקצועי.
ואז מה קורה בפועל? במקום קאדי אחד ברוב הכסף ושחקן ישראלי לאמצע בהרבה פחות כסף, אתה מקבל אחד שי אליאס במיליון יורו (800 אלף כרטיס ועוד 200 אלף שכר) ואחד סלמאני במיליון יורו (650 אלף הכרטיס אפילו 700 לאור העלייה לשלב הבתים ועוד 300 אלף שכר).

אז ברור שבסופו של דבר אליה זה שבחר/אישר את אליאס וסלמאני, אבל בסופו של דבר אצלנו יש בעלים שמתערבת מקצועית בצורה כזאת או אחרת, וזה משפיע על סדר העדיפויות, במיוחד בכל הקשור לגזרת הזרים שם יש הרבה חששות אצלנו לשלם סכומים גבוהים מחשש לנפילה ולאור העובדה שאלונה לא מכירה את השחקן, ואז זר שהוא האופציה הרביעית של ברדה הופך להיות האופציה הראשונה, ואז למרות הרבה מאוד מועמדים, אתה מגיע למצב שאתה בספטמבר ועדין אין זר שישי כי ההנהלה מעדיפה להחתים את שמיר ודן ביטון המוכרים ולשלם להם במשכורות ובעלות מסוימת על כרטיס השחקן (של שניהם יחד) מה שהייתה משלמת בשביל קיצוני אחד שברדה רוצה כבר תקופה ארוכה אבל בקבוצה לא מוכנים לשלם לו את השכר שמתבקש.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אני יודע שאלונה מתערבת ומעורבת.

ביקורת על ההנהלה וההתנהלות יש לי בשפע. אבל נוצר הרושם שהכשלון במקרה של ברדה יתום.

בסוף, חייבים להפריד-
אליניב נכשל עם הרכש באופן כזה או אחר וביחס לזמן הנתון;

זה שלא הכל עליו, אין ויכוח. אבל גם אם סלמאני הוא אופציה ח', הוא אמור להיות הרבה יותר טוב ורלוונטי ממה שהוא בינתיים, כי עוד זר שלא מועיל יותר מידי, יש לנו על הספסל.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

שני דברים מקצועיים שעלו לי מאתמול:
1. שחקני ההגנה שלנו מניעים את הכדור לאט מדי עד כדי שנעלם העוקץ.
2. מיכה אכניס אספקטים אתמול שכל כך חסרים לי במגן. לדוגמה הבילד אפ המגוון גם לאמצע. כל כך מבאס שהתרגלנו למגנים בינוניים ומטה.

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

Sir Alex Ferguson כתב:
09 ספטמבר 2022, 11:11
אליניב הוא הסמכות המקצועית, לטוב ולרע.
מצד שני, אתה קצת תמים אם אתה חושב שאלונה היא כמו גולדהאר/שחר.
היא מאוד מעורבת ומתערבת, והרבה פעמים היא גם לוקחת את ההחלטה הסופית לפי השיקולים המקצועיים שלה.

במכבי חיפה או מכבי תל אביב לדוגמא, גולדהאר/שחר נותן לצוות המקצועי תקציב מסוים והצוות המקצועי בונה את הסגל לפי השיקולים המקצועיים שלו.
כלומר, הצוות המקצועי בחיפה יכול להחליט שהוא רוצה לפזר 2.85 מיליון יורו מתקציב השחקנים של הקיץ על פיירו (1.6 מיליון על הכרטיס ו-400 אלף יורו שכר), קורונו (300 אלף יורו דמי רכישה ו-300 אלף יורו שכר) וסונדגרן (250 אלף יורו שכר, שחקן חופשי) בצורה שבה רוב הכסף הולך על פיירו, ובמבט יותר כולל רוב הכסף הולך על שחקנים זרים, ושחר לא יתערב לצוות המקצועי.
גם במכבי, אם יש 2.3 מיליון יורו לרכש, והצוות המקצועי מחליט להוציא הכל על יובאנוביץ' נגיד (1.9 מיליון הכרטיס ועוד 350 אלף יורו שכר) אז גולדהאר לא יתערב.

אצלנו לעומת זאת, זה לא עובד ככה. גם אם יש 2 מיליון יורו בתקציב השחקנים לצוות המקצועי, ואליניב יגיד אני רוצה בכסף הזה להביא קודם ובעיקר את קאדי נניח (1.5 מיליון יורו עבור הכרטיס ועוד 400 אלף עבור השכר), אז אלונה תתערב ותגיד לא, אני לא משלמת על שחקן שנה לפני סוף החוזה סכום כזה ואני גם לא מכירה אותו ולכן הסיכוי ליפול איתו גדול יותר מאשר ישראלי/זר מהליגה ולכן היא מתערבת לצוות המקצועי.
ואז מה קורה בפועל? במקום קאדי אחד ברוב הכסף ושחקן ישראלי לאמצע בהרבה פחות כסף, אתה מקבל אחד שי אליאס במיליון יורו (800 אלף כרטיס ועוד 200 אלף שכר) ואחד סלמאני במיליון יורו (650 אלף הכרטיס אפילו 700 לאור העלייה לשלב הבתים ועוד 300 אלף שכר).

אז ברור שבסופו של דבר אליה זה שבחר/אישר את אליאס וסלמאני, אבל בסופו של דבר אצלנו יש בעלים שמתערבת מקצועית בצורה כזאת או אחרת, וזה משפיע על סדר העדיפויות, במיוחד בכל הקשור לגזרת הזרים שם יש הרבה חששות אצלנו לשלם סכומים גבוהים מחשש לנפילה ולאור העובדה שאלונה לא מכירה את השחקן, ואז זר שהוא האופציה הרביעית של ברדה הופך להיות האופציה הראשונה, ואז למרות הרבה מאוד מועמדים, אתה מגיע למצב שאתה בספטמבר ועדין אין זר שישי כי ההנהלה מעדיפה להחתים את שמיר ודן ביטון המוכרים ולשלם להם במשכורות ובעלות מסוימת על כרטיס השחקן (של שניהם יחד) מה שהייתה משלמת בשביל קיצוני אחד שברדה רוצה כבר תקופה ארוכה אבל בקבוצה לא מוכנים לשלם לו את השכר שמתבקש.
בנית פה אחלה תאוריה, והסקת מסקנות החלטיות.
סחתיין. אפשר לראות את ההוכחות למה שאתה כותב?
הכוונה לזה שאלונה מתערבת בוודאות, ושחר וגולדהאר בכלל לא.
נערך לאחרונה על ידי shacharb ב 09 ספטמבר 2022, 11:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

משה כרגיל מערבב.
קודם כל אין שום היגיון לשלם 1.5 מיליון יורו על שחקן בשנת חוזה. בטח כשהכסף לא זורם במועדון ללא תחתית. אז מצוין שמתחו גבול ברור - התנהלות מצוינת.
אם אתה חושב ששחר לא מעורב והצוות המקצועי שלו מחליט כמה ואיך לחלק את העוגה אתה קצת חי בלה לה לנד. שחר גם בעל בית הרבה פחות מתלהב ופחות פתוח לשינויים ולעלות סכומים מאלונה.
לגולדהאר גם כן יש יתרונות וחסרונות. אתה אומר שהוא נותן תקציב ועושים איתו מה שרוצים?זה לא מסתדר עם הטענות כלפיו שכל עסקה נסגרת לאט כי צריך כל פעם לחכות ללילה ולתגובה שלו מקנדה.

דבר נוסף, הפכתם את קאדי לאיזה מפלצת. בואו, יש לו עונה אחת טובה בקריירה ויש לו יותר נורות אזהרה מסלמאני נניח שאנשים כאן מספרים על איזשהם נורות.
בסוף מי שהגיע במקומו זה סולימאנוב - אני מעדיף אותו. היה ברמות גבוהות יותר ושחקן מוכח פי 10.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

simply-red כתב:
09 ספטמבר 2022, 07:42
בבקשה לא להקצין לשני הצדדים
עדיין מרוצים/מסתפקים בתיקו חוץ באירופה?
אנחנו מפוצצים בניסיון, כבר קרוב לעשור ברציפות משתתפים במפעלים האירופים כולל שלבי בתים
נכון שכל משחק לגופו ויש יוצאים מן הכלל אבל בקונפרנס שרוב הקבוצות בלבל שלנו
אנחנו צריכים לשאוף ולשחק כמו קבוצה שבאמת באה לנצח.

מה שכן בקבוצה של היום עם רמת המשכל שלנו מקדימה זה מאוד מאתגר.
מפוצצים בנסיון?
כמה מהשחקנים ששיחקו אתמול היו בשלב בתים כלשהו?
אומנם בליגה האירופית ולא בקונפרנס (הבית שקיבלנו לא רחוק משל ליגה אירופית), כמה נצחונות חוץ השגנו בבתים עד היום?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

חברים,
כל המשתמשים שכותבים דברים מתוך המועדון כביכול, לא מגובים בעובדות.
חלקם (לא משה) מנפיצים.
אחרים מניחים הנחות.
ויש כמה שנשענים על משהו שהם שמעו וממלאים את הסיפור בתוכן מרתק.
יש זן נוסף, אלו שפעם ידעו ומתקשים לוותר על הטייטל.

הייתי כמה חודשים טובים מאוד קרוב לאחרונה, מי שמכיר יודע. היא משתפת, מדברת בקול רם על הקבוצה ועל שחקנים שלנו ושל יריבות. אני יכול להגיד לכם שפעם אחת נסענו באוטו שלה מבאר שבע לתל אביב ובאותו בוקר היה משחק של הנוער נגד מכבי.
כל הדרך היא דיברה על עדן קארצב. איך יכול להיות שילד בן 17 בנוי ככה, איזה בוגר הוא במשחק וכו'.

אז אני יכול להניח שאלונה מתערבת, קובעת מדיניות ומחלקת עצות. אני מניח שיענקהלה שחר לא חותם על צ'קים. את מיץ אני לא מספיק מכיר, אבל אם הוא היה נותן צ'ק פתוח בלי ביקורת, מכבי היתה לוקחת 11 אליפויות ב-10 שנים.

שלח תגובה