אוסטריה וינה- הפועל באר שבע, חמישי, 19:45, ג'נרלי ארנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אוסטריה וינה- הפועל באר שבע, חמישי, 19:45, ג'נרלי ארנה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
09 ספטמבר 2022, 11:22
אני יודע שאלונה מתערבת ומעורבת.

ביקורת על ההנהלה וההתנהלות יש לי בשפע. אבל נוצר הרושם שהכשלון במקרה של ברדה יתום.

בסוף, חייבים להפריד-
אליניב נכשל עם הרכש באופן כזה או אחר וביחס לזמן הנתון;

זה שלא הכל עליו, אין ויכוח. אבל גם אם סלמאני הוא אופציה ח', הוא אמור להיות הרבה יותר טוב ורלוונטי ממה שהוא בינתיים, כי עוד זר שלא מועיל יותר מידי, יש לנו על הספסל.
בסוף אם נכשל אליניב זה שישלם את המחיר ולא אלונה.
ברור שגם כאופציה רביעית סלמאני אמור לתרום הרבה יותר, מצד שני אנחנו רק בתחילת העונה, ולכן אני הרבה יותר סלחני לסלמאני מאשר כלפי אנסה ויחזקאל שהציגו אתמול את מה שהם הציגו שנה שלמה בשנה שעברה ואנחנו מבינים שמה שאנחנו ראינו ורואים זה מה שנקבל.

לטווח הרחוק אגב, ההתנהלות של אלונה היא בעייתית הרבה יותר מהבחירה של אליניב בסלמאני גם אם הוא בסוף יהיה פלופ.
הפועל באר שבע מודל 2022, שממתגת את עצמה כקבוצה אירופאית, קבוצה שרוצה להיאבק על כל התארים, אי אפשר שההנהלה תתערב מקצועית לצוות המקצועי ותגביל אותם.
זה פגע ויפגע בנו גם בעתיד הרבה יותר מכל בחירה מקצועית לא טובה שאליניב יעשה.
יכול להגיד בוודאות למשל ששנה שעברה הסיבה היחידה שמרמטיני הגיע הייתה כי אלונה סירבה לשלם ללגיה כסף על זוסואה כי הרגישה שאם היא נתנה להם אותו בחינם היא צריכה לקבל אותו בחינם, כשזסואוה היה שם בסיטואציה רעה ורצה מאוד לחזור, אבל אלונה שינתה את סדר העדיפויות ובניגוד לדעה של הצוות המקצועי העדיפה לשלם את אותו סכום פלוס מינוס שהיה יכול להחזיר את זוסואה לשחקן שהצוות המקצועי חשב שהוא הרבה פחות טוב (ולכן גם הגיע ברגע האחרון, כשמי יודע מה היה קורה אם בינואר שנה שעברה זוסואה היה מגיע לאיזה גבהים היינו יכולים להגיע).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב:
09 ספטמבר 2022, 11:05
כולם נתפסים על קאדי.
בנינו, בלי שאף אחד שומע, גם אני ואתה עם הכסף של אלונה, לא משלמים 1.5 מיליון על שחקן שאפשר להחתים free בדצמבר.
אבל קל לשבת בפוזיציה של אוהד ולבקר.

אין לי כוונה להפוך את השיח לביקורת על אליה. יש לו הרבה יותר נקודות זכות מחובה בינתיים. אני רק מתנגד נחרצות לעליהום התמידי על ההנהלה. היא לא 100%, אבל רחוקה מאוד מאיך שמציירים אותה.
אני מכיר דברים אחרים.
לברדה יש את החלק שלו. החלק היותר גדול הוא של ההנהלה והעומדת בראשה. הבעיות שצפות עכשיו קיימות כבר שנים, תחת מנכלים ומאמנים שונים. רק ההיא שבראש לא התחלפה.

ואני לא מדבר על שם ספציפי כמו קאדי.
היו הקיץ כמה וכמה שמות של שחקנים מצוינים שלא הגיעו.
חלקם עולים הרבה פחות ממיליון וחצי יורו.

יש בעיה של מדיניות.
יש בעיה של התערבות.
ויש מצב קיים שבו רוב העמדות שזעקו לחיזוק לא באמת חוזקו.

עם זה מאמן טירון וחסר ניסיון צריך לרוץ לאליפות.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לא רואה בעיה בהתערבות של ההנהלה במדיניות הרכש. אף אחד לא היה רוצה לתת את המושכות לכל מאמן, חייבת להיות מחשבה מערכתית לטווח ארוך. ברדה זה משהו אחר, בטוח שיש לו יותר כוח ושליטה מאשר למאמנים אחרים.

לגבי המשחק אתמול, מרגיש לי שהתקשורת שמנסה לפגוע ניצחה. מתי שמענו שידור כזה שקבוצה ישראלית חייבת (!) לנצח במשחק חוץ באוסטריה נגד קבוצה טובה (לא קבוצה שזכתה פעם ראשונה בגביע מליגה שניה או משהו) חבל שנותנים לזה לחלחל אליכם ולהשפיע.

היה דקות רבות משחק לחץ מעולה, צירופי מסירות טובים שהובילו לפוזישינים טובים עבורנו. זה גניבת דעת להגיד 0 בעיטות למסגרת, כי היו לנו כמה מצבים טובים לגול. משחק ההגנה מעולה כרגיל, השמירה במצבים נייחים מעולה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אמרו פה שזה טוב שאלונה מתערבת ויש סיעור מוחות......לטעמי בכדורגל זהלא עובד ומה שהיה פעם הייתה הבליה שקשה מאוד לשחזר

אלונה חייבת לתת לצוות המקצועי תקציב מוגדר אבל חופש בחירה מוחלט

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yakar כתב:
09 ספטמבר 2022, 11:47
לא רואה בעיה בהתערבות של ההנהלה במדיניות הרכש. אף אחד לא היה רוצה לתת את המושכות לכל מאמן, חייבת להיות מחשבה מערכתית לטווח ארוך. ברדה זה משהו אחר, בטוח שיש לו יותר כוח ושליטה מאשר למאמנים אחרים.

לגבי המשחק אתמול, מרגיש לי שהתקשורת שמנסה לפגוע ניצחה. מתי שמענו שידור כזה שקבוצה ישראלית חייבת (!) לנצח במשחק חוץ באוסטריה נגד קבוצה טובה (לא קבוצה שזכתה פעם ראשונה בגביע מליגה שניה או משהו) חבל שנותנים לזה לחלחל אליכם ולהשפיע.

היה דקות רבות משחק לחץ מעולה, צירופי מסירות טובים שהובילו לפוזישינים טובים עבורנו. זה גניבת דעת להגיד 0 בעיטות למסגרת, כי היו לנו כמה מצבים טובים לגול. משחק ההגנה מעולה כרגיל, השמירה במצבים נייחים מעולה.
לא קראתי בשום מקום שחייבים לנצח וגם לא ציפיתי לנצחון, ככל שהמשחק התקדםוראינו שהשד לא נורא ציפיתי לקצת יותר תעוזה זה הכל

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שיש כתב:
09 ספטמבר 2022, 11:57
אמרו פה שזה טוב שאלונה מתערבת ויש סיעור מוחות......לטעמי בכדורגל זהלא עובד ומה שהיה פעם הייתה הבליה שקשה מאוד לשחזר

אלונה חייבת לתת לצוות המקצועי תקציב מוגדר אבל חופש בחירה מוחלט
מה זה מוחלט?
יש מודל עסקי כלשהו בעולם שמנכל שהוא לא בעל השליטה, עושה ככל העולה על רוחו?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
09 ספטמבר 2022, 11:25
משה כרגיל מערבב.
קודם כל אין שום היגיון לשלם 1.5 מיליון יורו על שחקן בשנת חוזה. בטח כשהכסף לא זורם במועדון ללא תחתית. אז מצוין שמתחו גבול ברור - התנהלות מצוינת.
אם אתה חושב ששחר לא מעורב והצוות המקצועי שלו מחליט כמה ואיך לחלק את העוגה אתה קצת חי בלה לה לנד. שחר גם בעל בית הרבה פחות מתלהב ופחות פתוח לשינויים ולעלות סכומים מאלונה.
לגולדהאר גם כן יש יתרונות וחסרונות. אתה אומר שהוא נותן תקציב ועושים איתו מה שרוצים?זה לא מסתדר עם הטענות כלפיו שכל עסקה נסגרת לאט כי צריך כל פעם לחכות ללילה ולתגובה שלו מקנדה.

דבר נוסף, הפכתם את קאדי לאיזה מפלצת. בואו, יש לו עונה אחת טובה בקריירה ויש לו יותר נורות אזהרה מסלמאני נניח שאנשים כאן מספרים על איזשהם נורות.
בסוף מי שהגיע במקומו זה סולימאנוב - אני מעדיף אותו. היה ברמות גבוהות יותר ושחקן מוכח פי 10.
אין מה להגן על המועדון בצורה עיוורת.
כל הקיץ הגנתי על המועדון אבל כשאליניב מדבר כבר תקופה בראיונות על הרצון לזר שישי ובפועל הזר לא מגיע אפשר להבין למה הוא לא מגיע למרות שיש רשימות של שחקנים שהצוות המקצועי הכין.
על סיפור זוסואה ראיתי וקראתי ממקור ראשון (ויש כאן שני כותבים שיכולים להעיד שהדברים שאני כותב מגובים במציאות).
אמרתי גם לשי ואני חוזר וכתוב, לא מעניין אותי להיכנס לדיון האם הדעה המקצועית של אלונה נכונה או לא, האם כדי לשלם על שחקן בשנת חוזה 1.5 מיליון יורו או לא, והאם כדי לשלם כסף על שחקן ששיחרת רק לפני מס' חודשים והאם כדי לשלם סכום גדול של כסף על שחקן זר מחוץ לליגה או לא. אני חושב שבעלים של קבוצת כדורגל צריכה לסמוך על הצוות המקצועי שלה. ולא משנה אם המאמן הוא בכר, רוני לוי או ברדה, לא משנה אם צוות הסקאוטינג הוא מבאר שבע, מישהו שהגיע מבית"ר או סקאוט זר, אם היא החליטה למנות אותם, היא צריכה ללכת עם הדעה המקצועית שלהם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

תן דוגמא למועדון אחד, בעולם, שמתנהל כפי שאתה רוצה שיתנהל.

אחד. מחכה.

*אגב, לשים על שחקנים שברדה רצה למעלה מ2 מיליון יורו עד עכשיו זה נקרא לא לסמוך על הצוות המקצועי אני מניח.
לשיטתך גולדהאר לא סומך על איביץ' לכן לקח להם 3 חודשים להחתים בלם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גניבת דעת להתייחס למספרים מוחלטים כדוגמה למשהו.
תפסיקו עם זה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
09 ספטמבר 2022, 12:05
תן דוגמא למועדון אחד, בעולם, שמתנהל כפי שאתה רוצה שיתנהל.

אחד. מחכה.

*אגב, לשים על שחקנים שברדה רצה למעלה מ2 מיליון יורו עד עכשיו זה נקרא לא לסמוך על הצוות המקצועי אני מניח.
לשיטתך גולדהאר לא סומך על איביץ' לכן לקח להם 3 חודשים להחתים בלם.
דוגמא למועדון שבו הבעלים ממנה מנכ"ל או מנהל מקצועי ונותן להם לקבל את ההחלטות המקצועיות?
אתה רציני או שאתה צוחק?
יש הבדל בין בעלים שאומר לצוות המקצועי השחקן יקר לי מידי תקציבית, אין לי עכשיו את הכסף לשלם על הכרטיס שלו, לבין בעלים שאומר יש לי את הכסף, אבל אני לא מתכוון לשלם אותו כי מקצועית אני לא יכול לדעת שהוא מספיק טוב כי בניגוד לזר מישראל לא ראיתי אותו מספיק.

שוב אני כותב, אין לי בעיה עם אלונה שתקבע מסגרת תקציבית, וכל מה שהוא מעבר תקציבית לא נכנס (נניח היינו רוצים את טוני והוא היה רוצה להגיע ואלונה הייתה אומרת לצוות המקצועי סליחה אין לי כוונה לשלם את הסכומים האלה כשכר לשחקן).
יש לי בעיה כשיש רכש שכן נכנס למסגרת התקציבית אבל אלונה מחליטה מהסיבות המקצועיות שלה שהוא לא יגיע.
זה לדעתי לא רציני, חובבני, ולאור השוק הישראלי הסופר מוגבל זה ימשיך לגרום לנו להעמיס את הסגל בשחקנים ישראלים רוחביים ולשלם מחירים מופקעים על ישראלים שהם לא שוברי שיווין בזמן שעל זרים שכן יכולים להיות שוברי שיווין אנחנו לא נשלם את הכסף.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

גולדאהר מתערב בדיוק כמו ששחר מתערב בדיוק כמו שאלונה מתערבת.
ההבדל היחיד הוא שהקיץ הזה קצת בילבל אתכם,הם הכניסו ארגזים של כסף מאירופה ומכירות שחקנים ולכן הצק הפתוח.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Red Tiger כתב:
09 ספטמבר 2022, 12:22
גולדאהר מתערב בדיוק כמו ששחר מתערב בדיוק כמו שאלונה מתערבת.
ההבדל היחיד הוא שהקיץ הזה קצת בילבל אתכם,הם הכניסו ארגזים של כסף מאירופה ומכירות שחקנים ולכן הצק הפתוח.
אגיד את זה באופן חד משמעי ואם מישהו רוצה להתערב איתי כולל הוכחות מוזמן לעשות זאת בפרטי - פנים מול פנים:
אלונה מביאה יותר כסף מהבית מיעקב שחר גם העונה, גם בעונה שעברה. נקודה.

אלונה יותר מעורבת משחר?אולי. לטעמי זה דבר חיובי יותר מאשר שלילי.
אלונה חלק מקבלת החלטות לגבי שחקנים?בוודאי. וטוב שכך, אחרת היינו גומרים כמו שכמעט גמרנו - ללא בעלים. כל מאמן היה מביא את השיגעון שלו ושופך כספים ללא שום בקרה וחשיבה ארוכת טווח.
אלונה לא מחתימה שחקנים שהצוות המקצועי אמר לה שזה השחקן שהם רוצים כי היא חושבת שהוא לא מספיק טוב?אין דבר כזה. יש מגוון שיקולים וכל שחקן שחותם או לא חותם זה החלטה שמתקבלת ע"י כולם ולא רק ע"י אלונה(כמובן אלא אם זה בגלל עניינים כספיים זה משהו אחר).

קצת נמאס מהחירטוטים הבאר שבעים האלה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
09 ספטמבר 2022, 12:31
אגיד את זה באופן חד משמעי ואם מישהו רוצה להתערב איתי כולל הוכחות מוזמן לעשות זאת בפרטי - פנים מול פנים:

אלונה חלק מקבלת החלטות לגבי שחקנים?בוודאי. וטוב שכך, אחרת היינו גומרים כמו שכמעט גמרנו - ללא בעלים. כל מאמן היה מביא את השיגעון שלו ושופך כספים ללא שום בקרה וחשיבה ארוכת טווח.
אלונה לא מחתימה שחקנים שהצוות המקצועי אמר לה שזה השחקן שהם רוצים כי היא חושבת שהוא לא מספיק טוב?אין דבר כזה. יש מגוון שיקולים וכל שחקן שחותם או לא חותם זה החלטה שמתקבלת ע"י כולם ולא רק ע"י אלונה(כמובן אלא אם זה בגלל עניינים כספיים זה משהו אחר).

אני מאוד מעריך את אלונה.
אני שמח מאוד שהיא איתנו.
אין לי ספק שאנחנו במקום שאנחנו נמצאים היום בזכותה.
עם זאת, לדעתי ההתנהלות שלה כרגע היא מה שמקשה עלינו מאוד לעשות את העוד צעד קדימה, להיות על זה במקום ליד.
קח את זה לאיזה מקום שתרצה (השאלה גם איך האוהדים יקבלו את זה שאתה ליד ולא שם במידה והמצב הנוכחי לא ישתנה).

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:
09 ספטמבר 2022, 11:59
מה זה מוחלט?
יש מודל עסקי כלשהו בעולם שמנכל שהוא לא בעל השליטה, עושה ככל העולה על רוחו?
בכדורגל אין? כאילו מנהל מקצועי לא מחליט בלעדי במסגרת התקציב שניתן לו?

יש תקציב מוגדר ולא חורגים ממנו אבל החלטות מקצועיות זה נטו על המנהל המקצועי או הצוות המקצועי

אגב גם אלונה קובעת לפי מה שמייעצים לה לא פעם מבחוץ אז למה לא לתת למי שאת סומכת עליו מבפנים ובמידה ומה שהגדרת לא הושג תפטרי

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
09 ספטמבר 2022, 12:31

כולם מחרטטים חוץ ממך.....

שלח תגובה