בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: בן שהר

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:לא הבנתי, כמות השערים שלו בשנים האחרונות לא רלוונטית כי הליגה חלשה והוא משחק בקבוצה גדולה והוא לא מייצר לאחרים.
כמות השערים שכבש בהפועל תל אביב לא רלוונטית כי עברו מאז כמה שנים.
לעומת זאת לשחקנים ישראלים אחרים שגם שיחקו בקבוצות גדולות או את אותו מספר דקות שלו ועדין כבשו פחות ולפעמים הרבה פחות נותנים כל מיני הנחות או מתמקדים בדברים אחרים שהם עושים או משחקים בנדמה לי ואומרים שבגלל שהם כישרוניים ואולי בעתיד הם יהיו משהו מיוחד אז הם עדיפים עליו כבר עכשיו.
כמו שאמרתי, לוקחים את הנושא של בן שהר לקיצוניות השנייה. אזולאי, וארן, רוקאביצה, כשהם היו חופשיים בקושי היו קופצים עליהם. שימו את בן שהר כשחקן חופשי בקיץ האחרון במקום רוקאביצה או אזולאי, בלי השכר המנופח שיש לו אצלנו, ואין קבוצה אחת מבין מכבי חיפה, מכבי ת"א ובית"ר י"ם שלא מציעה לו חוזה וגם מעדיפה אותו על כל החלוצים הישראלים הקיימים (כולל מכבי תל אביב דרך אגב עם עטר ושכטר).
אני חושב שיש פער גדול בין הצורה שתופסים כאן את הדשא של השכן למה שהוא במציאות, החלוצים הישראלים בליגה הם ברמה מאוד נמוכה.
או שלא הבנת, או שאתה מתעקש לקחת את הדיון למחוזות שלא כיוונתי אליהם.
הבאת פה נתונים שמספרים רק חלק מהאמת.
כתבתי שבן שהר של היום ובן שהר של לפני שלוש שנים זה לא אותו שחקן, בדיוק כפי שהפועל תל אביב של אז, שהייתה בערך כמו הפועל באר שבע של הימים היפים, היא לא הפועל תל אביב של היום ולא יכולה להוות בשום צורה דוגמא נגדית לבני סכנין והפועל רעננה.

רוקאביצה אכן היה חופשי לפרק זמן מוגבל בקיץ, ובסופו של דבר נשאר במכבי חיפה מאותן הסיבות שבן שהר נשאר בסופו של דבר בהפועל באר שבע - חוזה מנופח שאף קבוצה לא מוכנה לסחוב על הגב.

נראה לי שאפשר לסכם את הדיון.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

izguy83 כתב: משה, הויכוח לא על אם בן שהר צריך להיות בהפועל באר שבע או לא. כולנו מסכימים שהוא צריך להיות פה. זה שלא מביאים לו תחרות נורמלית כל שנה זה המחדל. הצגת נתון בודד של גולים ובישולים וזה לא אומר הרבה.
זה כמו שאביא נתונים של שוערים בכל הליגה ואראה לך ששטקוס עם הכי הרבה הדיפות. מה עם אחד על אחד? מה עם משחק הגובה? שליטה ברחבה? משחק הרגל וכו'?
לדור מיכה ובוזגלו יש יותר בישולים מליקסון, זה אומר שהם קשרים יותר טובים ממנו?
לפחות תהיו הוגנים. בן שהר חלוץ ליגה טוב. לא מעבר. בכלל לא בטוח ששכטר, ברדה,, עטר ורוקאביצה עם וואקמה, מליקסון, ראדי, אוגו ובוזגלו מאחוריהם לא נותנים 5-10 שערים יותר מבן שהר ועל הדרך נותנים יותר מספרים שמעידים על מעורבות במשחק וכך משפיעים על כל המשחק הקבוצתי ולא רק על נתון עבש של שערים.
וואלה תן לי אחד בסגנון של ברדה,רק הלחץ שהוא היה עושה על הבלמים שווה זהב.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

izguy83 כתב: זה שלא מביאים לו תחרות נורמלית כל שנה זה המחדל.
לוסיו, פקהארט, ברדה, גדיר, מלמד, בן-בסט... זאת לא תחרות נורמלית??
את מי יביאו? את איקרדי?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב: לוסיו, פקהארט, ברדה, גדיר, מלמד, בן-בסט... זאת לא תחרות נורמלית??
את מי יביאו? את איקרדי?
פקהארט סיים עם דו ספרתי בפחות דקות.
מלמד עונה שעברה דו
לוסיו היום לא רואה אותו.
בן בסט לא תחרות אפילו לעצמו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: או שלא הבנת, או שאתה מתעקש לקחת את הדיון למחוזות שלא כיוונתי אליהם.
הבאת פה נתונים שמספרים רק חלק מהאמת.
כתבתי שבן שהר של היום ובן שהר של לפני שלוש שנים זה לא אותו שחקן, בדיוק כפי שהפועל תל אביב של אז, שהייתה בערך כמו הפועל באר שבע של הימים היפים, היא לא הפועל תל אביב של היום ולא יכולה להוות בשום צורה דוגמא נגדית לבני סכנין והפועל רעננה.

רוקאביצה אכן היה חופשי לפרק זמן מוגבל בקיץ, ובסופו של דבר נשאר במכבי חיפה מאותן הסיבות שבן שהר נשאר בסופו של דבר בהפועל באר שבע - חוזה מנופח שאף קבוצה לא מוכנה לסחוב על הגב.

נראה לי שאפשר לסכם את הדיון.
אני הבנתי, אבל קשה לי במשחקים של מה היה קורה אם.
גם אני שיחקתי במשחקים האלה, אבל בן בסט בשנה שעברה גרם לי להבין את הטעות שלי.
כשמוחמד גאדיר היה על המדף הייתי בטוח שהוא לא רק ייתן תחרות לבן על ההרכב אלא אולי גם ינצח אותו, ובפועל חוץ מאותו עקב מפורסם וגול בהסטה בבולגריה (אחרי משחק עם הרבה החטאות) לא תרם כלום.
כשגיא מלמד היה על המדף הייתי בטוח שהוא יתן תחרות לשהר ואולי יגבור עליו ושוב הייתה אכזבה.
בן בסט היה הקש ששבר את גב הגמל. הבנתי עד כמה השוק הישראלי מנופח, עד כמה בקבוצות אחרות שחקן יכול לתת משחק טוב בחודש ואף אחד בכלל לא ידבר על שאר החודש הגרוע אלא רק על אותו משחק בודד. בטח אם אתה לא אוהד של אותה קבוצה ולא עוקב אחריה מקרוב (ושוב אני חוזר לעובדה שהתגובות כאן על שכטר, רוקאביצה ואחרים רחוקים שנות אור מהתגובות של אוהדים של אותם קבוצות שרואים אותם כל שבוע על אותם שחקנים). כשאצלנו לעומת זאת, אתה נמדד לא רק כל משחק אלא במשך כל המשחק, ויכול לקבל ביקורת אם אחרי מחצית טובה נתת מחצית שנייה פחות טובה.
אחרי בן בסט הבנתי שהדשא של השכן לא ירוק יותר, גם אם התקשורת הופכת אותו לכזה. הבנתי שהחלוצים הישראלים הם כולם לא יציבים ומוגבלים, אם אתה יודע למסור ולייצר אז הסיומת שלך חלשה, אם אתה מהיר אז ההחלטה האחרונה שלך רעה ואם ההחלטה שלך טובה אז אתה איטי, ואם אתה לא כזה, אז אתה לא נשאר בישראל זמן ארוך או שאתה כל כך מתוסבך שעל כל חודש שאתה מתרכז בכדורגל יש לך חודש שאתה לא מתרכז בכדורגל ועסוק באגו ובעיות משמעת.
ובמציאות הזאת, בן שהר עם ממוצע הכיבושים שלו, הוא מהיותר טובים מהחלוצים הישראלים בליגה.
רוצים טוב יותר? אל תדברו איתי על חלוצים שנופחו על ידי התקשורת או הבעלים במטרה לגזור קופון, תעשו סקאוטינג נכון ותביאו חלוץ זר.

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

עזבו את הילד..
תבואו בטענות לניהול מחלקת ילדים והנוער שלנו שמגדלת ברדה פעם בדור

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ForeverRed כתב:לא מקבל את הקביעה ששהר הנוכחי הוא סקורר שמתעלה באופן חד משמעי על האחרים.

שימו אותו ברעננה או בסכנין, או בכנף של חיפה בחצי מהמשחקים כפי שעושים לרוקאביצה ונראה לאיזה מספרים יגיע.
מוכן להמר שהוא לא ישחזר את התפוקה שהוא נותן פה.
חחח באר שבע של השנה שעברה היתה קטסטרופה ובאמת היה עדיף לו להיות בחיפה...
———
דיי כבר יא הזוים אני קורא את הדיונים ואני באמת לא מאמין.
מה רמת הציפיות שלכם? מה אתם רוצים?

מצפים מבן שהר להיות סוארס
אבל מירדן שועה ורוקאביצה להיות פחות טובים מבן שהר הנוכחי וזה מספיק כדי להעצים אותם... וזה אשכרה מספיק טוב בשבלכם כשמדןבר בשועה ורוקאביצה.
מוסר כפול וציפיות לא תואמות למציאות, שסותרות את עצמן שוב ושוב.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אלדר כתב: מה רמת הציפיות שלכם? מה אתם רוצים?
ככה שיכניס איזה אחד מ-3, אחד מ-4, לא יותר מידי...
כרגע זה יותר קרוב לאחד מ-15.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אלדר כתב: חחח באר שבע של השנה שעברה היתה קטסטרופה ובאמת היה עדיף לו להיות בחיפה...
———

אבל מירדן שועה ורוקאביצה להיות פחות טובים מבן שהר הנוכחי וזה מספיק כדי להעצים אותם... וזה אשכרה מספיק טוב בשבלכם כשמדןבר בשועה ורוקאביצה.
בוא נגיד שלא ציפיתי לתגובה אחרת ממך.
מנותק כהרגלך בכל הקשור לבן שהר.

עייפתי מהויכוח הבלתי נגמר הזה.
בואו נתקדם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אלדר כתב: חחח באר שבע של השנה שעברה היתה קטסטרופה ובאמת היה עדיף לו להיות בחיפה...
———

לאן הגענו?
אנחנו אשכרה מצפים מחלוץ להבקיע ...מה נסגר איתנו אה?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

delta7 כתב: ככה שיכניס איזה אחד מ-3, אחד מ-4, לא יותר מידי...
כרגע זה יותר קרוב לאחד מ-15.
משהו שמישהו כתב בפייסבוק:
''שומע במשך חמש השנים האחרונות לא מעט שבן שהר מחמיצן כרוני.. מחליט לבדוק.. מגלה את הנתון הבא:
בעונה שעברה, משחקי ליגה בלבד -
שהר 15 שערים מ72 בעיטות, יחס המרה של 20.83%..
כריסטיאנו רונאלדו 21 שערים מ177 בעיטות, יחס המרה של 11.8%..

אתם בטח אומרים "נו עונה אחת וכו'.." אז שתדעו.. בעונות השיא בריאל רונאלדו עמד סביב ה18%..
מסי בשיא עמד איפשהו בין 20% ל25%..
בייל הגיע לריאל ככוכב וככובש העיקרי של טוטנהאם.. היה עם יחס המרה שנע סביב 15%..
היתה תקופה שבדקתי יחסי המרה של הכובשים המובילים בליגות.. הם נעו סביב ה20%..

אם כבר מחמיצנים כרוניים.. היגוואין עמד על מעל 30% תחת מוריניו בריאל.. זה לא עזר לו מול האוהדים שאמרו שהוא כל הזמן מחטיא..

נ.ב. פאקו אלקאסר בדורטמונד עומד על סביב ה40% יחס המרה ''

אז לא אחד מ15 יותר אחד מ-6.
אבל מה אפכת לכם מהמספרים, העיקר שאתם יודעים הכי טוב....

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:
''שומע במשך חמש השנים האחרונות לא מעט שבן שהר מחמיצן כרוני.. מחליט לבדוק.. מגלה את הנתון הבא:

אתם בטח אומרים "נו עונה אחת וכו'.." אז שתדעו.. בעונות השיא בריאל רונאלדו עמד סביב ה18%..

אם כבר מחמיצנים כרוניים.. היגוואין עמד על מעל 30% תחת מוריניו בריאל.. זה לא עזר לו מול האוהדים שאמרו שהוא כל הזמן מחטיא..

בום.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא בום ולא שמום. סלח לי אבל איזה קשקוש בלבוש. יש כאן התעלמות ברורה מהפרט הקטן הזה שרונאלדו בועט מכל טווח ולכן באופן טבעי יש לו יותר בעיטות.
שהר לא משחרר בעיטה ברוב המקרים אלא אם כן זה במצב מצוין לכיבוש. אל תתחילו להגיד לנו שהעיניים שלנו לא רואות טוב כי יחס המצבים-שערים של שהר בשנתיים האחרונות הוא מחריד ורק מהראש אני יכול למנות 10 נקודות שהוא "לקח" לנו מאז ינואר (ואני בטוח שאם אתחיל באמת לחשוב על זה לעומק אגיע אפילו ל-15-20). אם אתם באמת רוצים להשוות אותו לשחקנים אחרים תשתמשו במדד xG ולא בדמגוגיה זולה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

CrazyRed7 כתב: בום.
מביך.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dardasmiley כתב:

שום מילה על זה שחוץ מהנתון שציינת (אחלה נתון אגב), הוא לא עושה כלום על המגרש. כך שבגדול, אם לקחת בחשבון שהוא מגיע ל2 מצבים במשחק, אז יוצא שאחת לשלושה משחקים הוא עושה פעולה טובה. להבדיל אלף אלפי הבדלות מחלוצים שחוץ משערים, גם משפיעים על המשחק בצורה כזו או אחרת.

שלח תגובה