דן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: דן ביטון

שליחה על ידי bs war »

אסי, דגים כתב:
+1, מביך ומיותר הקמפיין הזה. בלי קשר לדן ביטון, הוא שחקן טוב לדעתי, פשוט זה שכונתי. גם הקמפיין על מליקסון היה דבילי, כאילו שהביאו אותו בגלל וסרמיליה או משהו כזה.
הקמפיין של מליקסון בזמנו בהחלט תרם.

אבל בואו, לא מדובר פה במליקסון

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא מסכים שלא יכול לשחק באגף. הוא לא חורך את האגף כמו טוני או אפילו עטר/בוזגלו אבל לא רואה מניעה שהוא וז'וסוואה ישחקו ביחד.
והדריבל שלו קצת השתפר מאז הימים אצלנו. הוא כבר לא ילד צנום וחלש.

אבל כן. הטרלול שהולך בפייסבוק בהחלט הזוי וקצת מביך.
את הבלאגן הזה היו צריכים לעשות בינואר, לא יום לפני סגירת החלון.
בכל אופן, כך או כך אם ביטון יחזור לארץ (אלינו או ת"א) זה יאכזב כי יראה על אופי חלש וחשבתי שהוא טוב מזה. והבולגרים לא ישחררו בפחות מהסכום שבו הוא נרכש. כך שאני לא מבין למה זה (או צ'יבוטה) בכלל על הפרק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הקמפיין למליקסון היה מיועד בעיקר למליקסון עצמו ופחות למועדון, מעבר לכך שאין מה להשוות בין האיכויות של השחקנים.
מה שקורה כרגע רק מראה עד לאן הדרדרנו בשנים האחרונות.

כל כך הרבה סיבות למה לא - מחיר, עמדה, איכות, אופי, הודאה בטעות, פוטנציאל מכירה - לעומת כל כך מעט סיבות למה כן - כישרון לא ממומש, שחקן בית.

מביך מביך מביך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: שלך ממש הפתעת השנה.
בוא נשים את הדברים על השולחן, אתה כבר תקופה ארוכה אנטי להכל בגלל מצב הקבוצה, אנטי לשחקני הרכש שמגיעים, מסתכל רק על הצדדים השלילים, ולכן התגובה שלך הייתה צפויה.
בקבוצה שלנו השנה שהיא חסרת ברק ותקועה ונסמכת רק על הברקות של זוסואה, שחקן כמו דן ביטון, עם יכולת מסירה, יכולת בעיטה, ובעיקר מישהו שישדרג אותנו בנייחים, הוא תוספת מבורכת. זה שבניגוד לאחרים הוא גם אחד שגדל כאן, כלומר גם יוסיף לזהות וגם הוא עצמו יבוא עם תשוקה זה רק בונוס לנושא המקצועי.
ועוד תוספת קטנה, יש משהו הצהרתי בזה ששחקן הבית הכי טוב שגדל כאן בשנים האחרונות יחתום במכבי תל אביב, וזה למרות המצב המקצועי הרע שלנו, ולמרות שהוא בעצמו מעדיף אותנו. כמועדון, אם דן יחתום במכבי זה כישלון שלנו, לא פחות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Sir Alex Ferguson כתב: בוא נשים את הדברים על השולחן, אתה כבר תקופה ארוכה אנטי להכל בגלל מצב הקבוצה, אנטי לשחקני הרכש שמגיעים, מסתכל רק על הצדדים השלילים, ולכן התגובה שלך הייתה צפויה.
בקבוצה שלנו השנה שהיא חסרת ברק ותקועה ונסמכת רק על הברקות של זוסואה, שחקן כמו דן ביטון, עם יכולת מסירה, יכולת בעיטה, ובעיקר מישהו שישדרג אותנו בנייחים, הוא תוספת מבורכת. זה שבניגוד לאחרים הוא גם אחד שגדל כאן, כלומר גם יוסיף לזהות וגם הוא עצמו יבוא עם תשוקה זה רק בונוס לנושא המקצועי.
יש להגיד שיכול לתרום לנו מקצועית, שפה יש יחסית תמימות דעים שיכול לתרום מקצועית בסגל הנוכחי, ויש להריץ קמפיינים כאילו מדובר באיזה כוכב על מעבר לעונה וחצי נחמדה באשדוד וסוכן שהוא קוסם.
הוא לא מליקסון וכנראה גם לא יהיה כי מליקסון זה אחד לדור.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב: בוא נשים את הדברים על השולחן, אתה כבר תקופה ארוכה אנטי להכל בגלל מצב הקבוצה, אנטי לשחקני הרכש שמגיעים, מסתכל רק על הצדדים השלילים, ולכן התגובה שלך הייתה צפויה.
ועוד תוספת קטנה, יש משהו הצהרתי בזה ששחקן הבית הכי טוב שגדל כאן בשנים האחרונות יחתום במכבי תל אביב, וזה למרות המצב המקצועי הרע שלנו, ולמרות שהוא בעצמו מעדיף אותנו. כמועדון, אם דן יחתום במכבי זה כישלון שלנו, לא פחות.
התגובה הזאת היא דוגמה מצוינת לסיבה שבגינה אתה מכונה דמגוג בלא מעט מקרים.
במקום להתייחס לטיעונים ענייניים שפורטו בתגובות שלי ועליהם מבוססת דעתי, אתה מדבר איתי על אנטי ומנסה לעורר דה לגיטימציה.

מעניין לי את הביצה שדן שחקן בית.
מבחינתי הוא לא שווה את המאמץ והסברתי בצורה מפורטת מה הסיבות.
אם יש לך טיעונים ענייניים אתה מוזמן להעלות אותם ולנהל דיון.
אם לא, אז לא חייב להגיב כדי לצאת צודק בכוח.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב: התגובה הזאת היא דוגמה מצוינת לסיבה שבגינה אתה מכונה דמגוג בלא מעט מקרים.
במקום להתייחס לטיעונים ענייניים שפורטו בתגובות שלי ועליהם מבוססת דעתי, אתה מדבר איתי על אנטי ומנסה לעורר דה לגיטימציה.

זה שהוא שחקן בית ואוהב את המועדון זה רק בונוס.
אתה מתאר את זה כאילו מדובר ביוספי. לא חושב שזה המקרה. דן שחקן מצוין עם טכניקה שלמעט ישראלים בליגה יש, לא בכדי איביץ חם עליו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: התגובה הזאת היא דוגמה מצוינת לסיבה שבגינה אתה מכונה דמגוג בלא מעט מקרים.

אני תמיד מגיב לעניין, פשוט אי אפשר להתעלם מהשפעת מצב הקבוצה על התגובות שלך.
אשמח אם אתה תגיד לי מי היום בקבוצה תורם לנו בנייחים, שהם היום חלק מרכזי ממשחק הכדורגל המודרני? מתי בפעם האחרונה למשל הבקענו בבעיטה חופשית? כמה מהקרנות/הבעיטות החופשיות שלנו מנוצלות לשערים וזה כשיש לנו את הנוגח הכי טוב בליגה בנייחים בהתקפה (ויטור)?
אשמח גם אם תגיד לי מי משחקני הקישור שלנו, לא לדבר על שחקני האמצע, כובש השנה או מבשל או מעמיד מספרים? כמה שערים כבשו השנה כל שחקני הקישור שלנו, אפילו ביחד? כמה שערים כבשנו מחוץ לרחבה? מי אצלנו השנה מאיים על השער מחוץ לרחבה באופן איכותי (לא מדבר על ספורי שהחריב מאה כדורים עד שהבקיע שער אחד, אלא על מישהו שבאמת מייצר שערים או מבעיטות שלו שנכנסות או על ידי הדיפות של השוער ששחקן שלנו מגיע לריאבונד או מייצר הצלה של שוער לקרן שמסתיימת בשער)?
מי אצלנו בקבוצה מייצר מסירות מפתח חוץ מזוסואה (דן שנה שעברה היה שלישי אחרי מיכה ומליקסון)?
מחכה לתגובה העניינית שלך, כולל התייחסות לסגל הקיים שלנו ולאיכויות ההתקפיות שיש בו (אולי אופתע, כי כבר חודשיים זה מרגיש שהכל נופל על זוסואה וקצת זריהן אם הוא נכנס כמחליף).

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

שחקן טוב אבל במשכורת שבטח ידרוש ממש לא שווה את זה... הוא שווה בקושי 250 לעונה ובטח ידרוש חצי מיליון בגלל התרגיל הידוע (יציאה לחול וחזרה לארץ)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ReDo כתב: יש להגיד שיכול לתרום לנו מקצועית, שפה יש יחסית תמימות דעים שיכול לתרום מקצועית בסגל הנוכחי, ויש להריץ קמפיינים כאילו מדובר באיזה כוכב על מעבר לעונה וחצי נחמדה באשדוד וסוכן שהוא קוסם.
הוא לא מליקסון וכנראה גם לא יהיה כי מליקסון זה אחד לדור.
לא יודע למה מליקסון מוזכר כאן כל פעם. כאילו מליקסון הוא המדד למשהו או כאילו צריך להיות מליקסון בשביל שהקהל ירצה ששחקן מסוים יחתום אצלנו.
יש על המדף שחקן בית, כרגע מדברים על השאלה ללא עלות עד סוף השנה עם אופציה לרכישה (בכל הקשור למעבר אפשרי למכבי תל אביב), למה שהאוהדים לא יישמיעו את קולם? בטח כשמעבר של שחקן כמו דן למכבי תל אביב בתקופה כל כך חלשה שלנו מקצועית כשאנחנו צמאים גם לזהות מקומית תסמל הרבה מאוד דברים?
גם אם לא היה שחקן בית, הייתי בעד השאלה שלו עם אופציה כי מדובר בפרופיל השחקנים שאנחנו מחפשים (צעיר, רעב, יכולת גם להתקדם מעבר ליכולת הנוכחית).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

clark kent כתב:שחקן טוב אבל במשכורת שבטח ידרוש ממש לא שווה את זה... הוא שווה בקושי 250 לעונה ובטח ידרוש חצי מיליון בגלל התרגיל הידוע (יציאה לחול וחזרה לארץ)
מרוויח בבולגריה 200 אלף דולר, לא חושב שמדובר בסכום יוצא דופן מבחינת ההשתתפות שלנו במסגרת ההשאלה...

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

Sir Alex Ferguson כתב: מרוויח בבולגריה 200 אלף דולר, לא חושב שמדובר בסכום יוצא דופן מבחינת ההשתתפות שלנו במסגרת ההשאלה...
בטוח? כי אני שמעתי משהו סביב ה700..
אם אתה צודק אז שווה את המשכורת

מתוך כתבה מספורט 1 מהתאריך 30.05.2019
העסקה הושלמה: קשר אשדוד ישתף פעולה עם מאוויס צ'יבוטה וירוויח כ-700 אלף יורו לעונה כולל מענקים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

clark kent כתב: בטוח? כי אני שמעתי משהו סביב ה700..

העסקה הושלמה: קשר אשדוד ישתף פעולה עם מאוויס צ'יבוטה וירוויח כ-700 אלף יורו לעונה כולל מענקים.
אומר לך בוודאות אחרי שיחה עם מישהו שמאוד מקורב למשפחה באותם ימים כשהגישו לו את ההצעות, מרוויח שם 200 אלף דולר (נטו צריך לציין. אולי הוסיפו מענק של 500 אלף על זכייה בליגת האלופות (: אבל רחוק מאוד מהפרסומים).
דרך אגב, מכבי חיפה בקיץ הציעה לו שכר גבוה מהשכר שמרוויח בבולגריה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

clark kent כתב: בטוח? כי אני שמעתי משהו סביב ה700..

אומר לך בוודאות אחרי שיחה עם מישהו שמאוד מקורב למשפחה באותם ימים כשהגישו לו את ההצעות, מרוויח שם 200 אלף דולר (נטו צריך לציין. אולי הוסיפו מענק של 500 אלף על זכייה בליגת האלופות (: אבל רחוק מאוד מהפרסומים).
דרך אגב, מכבי חיפה בקיץ הציעה לו שכר גבוה מהשכר שמרוויח בבולגריה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

משה, בוא נעשה סדר ונפסיק להתייחס למה שנוח.
מכבי מציעה השאלה עם אופציה? אחלה. בינתיים לודוגורץ לא מסכימה למתווה שכזה. מה גם שלגובה האופציה יש משמעות. בכתבה האחרונה שקראתי דובר על מיליון וחצי יורו. ברור לכולנו שהסכום הזה לא רלוונטי ולכן לא כל כך מובן לי על מה הדיון.
מרוויח 200 אלף? בתקשורת פורסמו סכומים אחרים לגמרי.
בעניין המקצועי כבר הבעתי את דעתי. שחקן נחמד, בטח לא כוכב כדורגל ששווה סכומים כאלה וציפיות גדולות שיעמיסו לו על הגב. הוא בשום אופן לא שחקן מוביל.
בסגל שכבר כולל שני זרים כמו יהושוע וסימאו, בתוספת לישראלים טובים יותר או פחות דוגמת ממן, ספורי, סבג והאחרים, אני לא רואה איפה לביטון יש מקום. כששני הפורטוגלים על המגרש הוא על הספסל, ולא רק.
חסרה לך זהות? תצפה בקליפים משנות ה-70.
קבוצת כדורגל צריכה להיבנות בצורה חכמה ומאוזנת, ולא מתוך אמוציות.
זה פשוט מגוחך.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 05 פברואר 2020, 14:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה