בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: בן שהר

שליחה על ידי הפועלעולה »

להלין על שחקן עם 4 שערים ב-6 משחקים זה לא רציני.
שהר ששם גולים מכלום ובשאר המשחק לא נוגע בכדור זה שהר הישן וטוב שאנחנו מכירים ולמדנו לאהוב.

אם הייתה לו תחרות זה היה מצוין כי חוסר היכולת שלו להשפיע על המשחק לפעמים צורב בעיניים אבל זה המצב. בינואר יצטרכו לעשות חושבים.
נערך לאחרונה על ידי הפועלעולה ב 06 אוקטובר 2019, 09:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

izguy83 כתב:4 שערים העונה.
1 לגמרי שלו.
2 מול שער ריק מריבאונד.
1 פנדל.
בכל שאר הדקות, עשה אולי 2 פעולות טובות.
אי אפשר להאשים אותי באהדת יתר לשהר...
אבל זה לא הוגן להציג ככה את הדברים.
כדי "לדחוק" פנימה מול שער ריק צריך מיקום מצוין, אמונה שהכדור יחזור אליך, תגובות טובות ולהיות הכי מהיר באזור.
ואחרי כל זה צריך לבעוט את הכדור פנימה, בקלות אתמול שחקן הגנה יכול היה להיות במיקום טוב ממנו או שהוא יכול היה להחמיץ (כמעט עשה את זה!)
מה ששלו שלו.
התלונה העיקרית שלנו (שלי לפחות) זה שבתקופות שהוא ב"OFF" הוא לא פוגע בכלום ובתקופות שהוא ב"ON" הוא כובש מכל חצי מצב.
כרגע הוא ב"ON", בואו נהנה מהתקופה שהוא כובש כל משחק ונקווה שהיא תימשך כמה שיותר.
כשהוא יחזור למצב "OFF" נחזור להתלונן.

על המעורבות שלו במשחק, השתתפות בבניית המשחק והנעת הכדור, עצירת כדור טכניקת מסירה או משחק עם הגב כבר דיברנו מספיק.
אין לו ולא יהיה לו את זה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

"מאוכזב להיות מחולף ראשון"

ואני מאוכזב שהפעם הראשונה שנגעת בכדור היתה בדקה ה-52
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Totti כתב:"מאוכזב להיות מחולף ראשון"

נשמע שבתיה הגיעה לפניו למקרופון, הרי היא מפזרת לפני כל משחק לכל מי שרק מוכן לשמוע 'בן תמיד מוחלף ראשון', 'מאז שבוזגלו עזב אף אחד לא מוסר לבן' ועוד שלל פנינים...

ובלי קשר, על העניין של 4 גולים שלא כולם ''שלו'', בואו, חלוצים גדולים ממנו עשו קריירה על מיקום, אל תהיו גנבי דעת, הוא חלוץ, אם הוא כובש, מצידי שכל גול יהיה בנבדל של קילומטר עם היד (אבל יאושר)...

אי אפשר כשהוא לא כובש להגיד אין לו מספרים וכשהוא כן כובש להתחיל לנתח לו כל גול אם זה ''שלו'' או לא.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

זו הפתיחה הכי טובה שלו?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:"מאוכזב להיות מחולף ראשון"

אני חושב שצריך להיות חכם ולא צודק איתו, ברק צריך להסביר לו למה הוא הפך לחילוף ראשון שלנו, גם כשכבש צמד וגם אתמול כשכבש, בטח כשזה מרגיש שזה הולך להיות משהו קבוע השנה, בטח במשחקים שבהם אנחנו ביתרון גדול וזה מרגיש שבעיקר רוצים לשמור עליו כי אין לנו חלוץ טבעי אחר בסגל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב:4 שערים העונה.
1 לגמרי שלו.
2 מול שער ריק מריבאונד.
1 פנדל.
בכל שאר הדקות, עשה אולי 2 פעולות טובות.
הלוואי שימשיך ככה כל העונה מבחינת מספרים ותפוקה, כבר הרבה זמן אני לא מצפה ממנו ליותר ובסגל שנבנה לא בטוח שגם ברק מצפה ליותר.
הבעיה תהיה כשיכנס לתקופה הקבועה שלו שגם את המצבים מול שער ריק או שוער הוא לא כובש.

ודרך אגב, הוא איבד חלק מהתכונות שהיו בולטות אצלו, אבל לא הייתי מזלזל בתנועה שלו בלי כדור ובמיקום שלו, אפשר לזלזל בו עד מחר, אבל כמה חלוצים ישראלים מגיעים לכמות המצבים שהוא מגיע? כמה מהם עושים את התנועה הנכונה ויודעים למקם את עצמם נכון?
זוכר במשחק באשדוד שבאחת ההתקפות עקבתי אחריו, הוא הטעה את השחקן ששמר עליו כאילו הולך לצד אחד, ברח לצד שני, ומיקם את עצמו באמצע הרחבה וגם קיבל כדור לבד שאותו הוא אולי נגח החוצה, אבל לא הייתי מזלזל בכלל בעובדה שהגיע למצב שרוב החולצים הישראלים לא היו מגיעים אליו או היו מגיעים אליו עם שחקן ההגנה צמוד אליהם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

niv1 כתב: אז נשלח למנהלת מייל שיעדכנו שיש לו שער 1?
מה זה השטויות האלה זה כדורגל, כמעט על כל גול אפשר להגיד שזה מזל צירוף מקרים ולמצוא למה זה "סתם" גול.
ואגב הפנדל, שנה שעברה היינו עם 5/10 בפנדלים, פלוס יותר החטאות משערים בפנדלים מול נתניה והפועל חיפה, אז ממש לא לקחת כמובן מאליו גול בפנדל.
לא. זה רק אומר שהוא לא משפיע על המשחק.
תמשיכו לספור את השערים שלו מול שער ריק בזמן שאין פה חלוץ שיתן תחרות.
לא לוקח כמובן מאליו כלום, ברור שהשערים שלו חשובים ועדין, אני מצפה ליותר מהחלוץ הכי טוב בליגה להגדרתכם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב: לא. זה רק אומר שהוא לא משפיע על המשחק.
לא לוקח כמובן מאליו כלום, ברור שהשערים שלו חשובים ועדין, אני מצפה ליותר מהחלוץ הכי טוב בליגה להגדרתכם.
מי שהופך אותו לחלוץ הטוב בליגה או לאיזה מפלצת לוקח את הדברים לקיצוניות השנייה.
אני עדין חושב שבשוק הישראלי, אין טובים ממנו והבעיה שלנו היא שבמקום להביא חלוץ זר איכותי בחרנו דווקא בעמדת החלוץ להביא את הזר השישי (מבחינת רזומה, עלויות וכדומה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

izguy83 כתב: לא. זה רק אומר שהוא לא משפיע על המשחק.
*החלוץ הישראלי הכי טוב בליגה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: מי שהופך אותו לחלוץ הטוב בליגה או לאיזה מפלצת לוקח את הדברים לקיצוניות השנייה.
אני עדין חושב שבשוק הישראלי, אין טובים ממנו והבעיה שלנו היא שבמקום להביא חלוץ זר איכותי בחרנו דווקא בעמדת החלוץ להביא את הזר השישי (מבחינת רזומה, עלויות וכדומה).
הוא החלוץ הטוב בליגה עובדתית,אין כאן שום קיצוניות.
מה שקיצוני ובלתי מתקבל על הדעת אלה הביקורות הארסיות על שחקן שבכל עונה נותן כאן דו ספרתי,זה התפקיד שלו,לשם זה החתימו אותו.

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

https://hazavit.co.il/%d7%9e%d7%97%d7%9 ... RhFdktScnk" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

מה אתה מבלבל אותם עם עובדות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הבעיה שהוא בקושי מעורב במשחק, ושהוא צריך להגיע למצב ברחבה כדיי לכבוש.
כמובן שזה לא מוריד מהערך שלו, לא סתם השארתי אותו או טענתי שצריך למכור אותו במחיר גבוה ולא לתת בחינם בזמן שאחרים שלחו אותו עונה שעברה בחינם.
הוא עדיין אחד מהחלוצים הישראלים הכי טובים אם לא הכי טוב וויתור עליו יהיה כמו לוותר מראש על האליפות.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מול הפועל חיפה הוא היה מושלם.
בעיטה אחת, מסגרת, רשת. 100%.
אגווארו מסתכל בקנאה.

זה בגדול החשיבות של המספרים האלה.

שלח תגובה