ג'ון אוגו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

Re: ג'ון אוגו

שליחה על ידי Guevara »

ForeverRed כתב:לא רואה את זה קורה ויותר מכך, אם זה יקרה זה יהיה עוד מסמר בארון להתנהלות של המועדון שלנו.
קיבעון מחשבתי וחוסר יכולת לייצר פתרונות.
אוהב את אוגו מאוד, אבל מה שהיה היה.
צריך להסתכל קדימה.
בדיוק.
לא שאנחנו לא יודעים ששום דבר כבר לא מתנהל כמו שצריך, אבל אם יחזירו את אוגו זה חותמת רשמית שאף מערכת במועדון לא מתפקדת.
מתרבות השמועות על התנהלות היום יום במועדון, ואם מחציתן נכונות, עוד יהיו ימים גרועים מאלה.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: סטו זה המבט קדימה? טאפוקו? כי אלה השחקנים שלכאורה היו אמורים להיות המחליפים שלו.
אולי קלטינס?
מילא היה מדובר באיזה קשר בן 36 שאוטוטו פורש, מדובר בקשר שיכול לתת בשקט עוד כמה שנים טובות בליגה שלנו. הבעיה היא האגו, יש המון אגו וזה ימנע מהמועדון להחזיר אותו למרות שעל פניו הוא נראה כמו הפיתרון המושלם, שחקן שמכיר את המדינה, המערכת, מוערך על ידי הקהל, לא צריך זמן התאקלמות, גם אם יצטרך כמה שבועות כדי להיכנס לכושר הוא יכול להיות בדיוק הפיזיות שחסרה בקישור הרך שלנו.
חלוק מאוד בעניין שלו.
מצד אחד מסכים איתך ומצד שני גם מסכים עם FR.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב: חלוק מאוד בעניין שלו.
מצד אחד מסכים איתך ומצד שני גם מסכים עם FR.
במצב נורמטיבי הייתי אומר לא להחזיר... אבל כשאנחנו יודעים איך ״מאתרים״ שחקנים וכשזו עמדה נחוצה מאוד עכשיו לא היית עושה ניסיון? לא אומר לך תחזיר לאלתר, תן לו חוזה קצר עם אופציה- משם הכדור אצלו

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

dor69 כתב: במצב נורמטיבי הייתי אומר לא להחזיר... אבל כשאנחנו יודעים איך ״מאתרים״ שחקנים וכשזו עמדה נחוצה מאוד עכשיו לא היית עושה ניסיון? לא אומר לך תחזיר לאלתר, תן לו חוזה קצר עם אופציה- משם הכדור אצלו
מה יעזור חוזה קצר? עד שיחזור לכושר תיגמר העונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
מה יעזור חוזה קצר? עד שיחזור לכושר תיגמר העונה
אצלנו משחקים כדורגל בהליכה. זוסואה הגיע אחרי כמעט 10 חודשים בלי כדורגל ותוך שבועיים הפך לשחקן הרכב קבוע והיום הוא כבר רץ יותר מכולם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Sir Alex Ferguson כתב: אצלנו משחקים כדורגל בהליכה. זוסואה הגיע אחרי כמעט 10 חודשים בלי כדורגל ותוך שבועיים הפך לשחקן הרכב קבוע והיום הוא כבר רץ יותר מכולם.
זוסואה היה במסגרת קבוצתית, זה מאוד שונה מאוגו.
ולקח לו לא מעט להוריד חלודה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

קראתי שהוא במסגרת אימונים קבועה בניגריה.
לא יודע מה הכושר שלו, אבל הגיע אלינו בזמנו אחרי שנה בלי כדורגל למבחנים ותוך חודש כבר היה הכי טוב אצלנו.
פיזית ממה שראיתי הוא לא עלה במשקל ועדין נראה בנוי טוב, כושר גופני וכושר משחק אפשר לבנות גם תוך חודש אם אתה מקצוען ושומר על הגוף שלך.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כבר אמרתי. אם תהיה קבוצה שתחתים את אוגו לחוזה של שנה וחצי על 250 אלף יורו היא תעשה עסקה מדהימה. מאוד מקווה שלא יגיע לבית"ר.
בלה בלה ברכיים בלה בלה אין כושר בלה בלה בליין. כולכם יודעים שברגע שהוא יעלה על המגרש הוא ידרוס את ברסקי, קניקובסקי וכל הכוכבים מליגת הגמדים. ואם הוא יגיע למערכת שתראה לו הערכה אז הוא ידע להחזיר פי 1000.
גם ויטור העונה נראה כמו שחקן ליגה טוב ולא יותר. ככה זה כשהמאמן לא מתפקד. אבל כמו שאמרתי בנוגע לויטור, ז'וסוואה ובזמנו גם לגבי אוגו - הם חלק מהפיתרון, לא הבעיה.

אלינו כנראה הוא לא יגיע כי מרגיש שמשהו שם רקוב במערכת היחסים הזאת וכן, מעורב לא מעט אגו מצד ההנהלה שכבר שנה מנסה להראות כמה הם יותר חכמים מכולם.
אבל אתם ממש חיים בסרט אם אתם חושבים שיצליחו אצלנו להקריץ קשר אחורי עם פוטנציאל יותר גבוה משלו.
נערך לאחרונה על ידי הפועלעולה ב 30 דצמבר 2019, 14:27, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: סטו זה המבט קדימה? טאפוקו? כי אלה השחקנים שלכאורה היו אמורים להיות המחליפים שלו.
אולי קלטינס?
מילא היה מדובר באיזה קשר בן 36 שאוטוטו פורש, מדובר בקשר שיכול לתת בשקט עוד כמה שנים טובות בליגה שלנו. הבעיה היא האגו, יש המון אגו וזה ימנע מהמועדון להחזיר אותו למרות שעל פניו הוא נראה כמו הפיתרון המושלם, שחקן שמכיר את המדינה, המערכת, מוערך על ידי הקהל, לא צריך זמן התאקלמות, גם אם יצטרך כמה שבועות כדי להיכנס לכושר הוא יכול להיות בדיוק הפיזיות שחסרה בקישור הרך שלנו.
תפסיק לגנוב דעת, הבנת בדיוק על מה אני מדבר.
השחקנים שציינת הם חלק מהסימפטומים של הבעיה שאני מדבר עליה.
עכשיו תחליט אם אתה מעוניין לפתור אותה מהשורש או ללכת שוב לפתרון הקל והנוח שכלל לא בטוח שהוא הפתרון הנכון.
גון אוגו כבר לא ישחזר את ימיו היפים בהפועל באר שבע.
מכאן יש רק לאן לרדת.
מעל הכל זה יוכיח שהמערכת שלנו לא סומכת על עצמה.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 30 דצמבר 2019, 14:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הפועלעולה כתב:כבר אמרתי. אם תהיה קבוצה שתחתים את אוגו לחוזה של שנה וחצי על 250 אלף יורו היא תעשה עסקה מדהימה. מאוד מקווה שלא יגיע לבית"ר.
בלה בלה ברכיים בלה בלה אין כושר בלה בלה בליין. כולכם יודעים שברגע שהוא יעלה על המגרש הוא ידרוס את ברסקי, קניקובסקי וכל הכוכבים מליגת הגמדים. ואם הוא יגיע למערכת שתראה לו הערכה אז הוא ידע להחזיר פי 1000.

אלינו כנראה הוא לא יגיע כי מרגיש שמשהו שם רקוב במערכת היחסים הזאת וכן, מעורב לא מעט אגו מצד ההנהלה שכבר שנה מנסה להראות כמה הם יותר חכמים מכולם.
אבל אתם ממש חיים בסרט אם אתם חושבים שיצליחו אצלנו להקריץ קשר אחורי עם פוטנציאל יותר גבוה משלו.
אז מה קרה לו עונה שעברה?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

yedidel כתב:
אז מה קרה לו עונה שעברה?
תראה עריכה.
גם מעבר על הראיון שלו בסוף העונה יתרום.

כמו שויטור (או ואן דייק) לא יצליח להראות עליונות כשמסביבו יש שחקנים בינונים ומאמן ששם פס על הדבר הקטן הזה שנקרא משחק הגנה, כך גם ג'ון אוגו (או בוסקטס) לא יצליח כשהקשר ששיחק לצידו ברוב הזמן זה קבהא או אפס עם תעודות כמו סאבו.
צריך לנקות את החלשים שמשחקים לצידם, לא את השחקנים המרכזיים. בינתיים עם הזמן מה שקורה זה ההפך. שחקני ספסל הופכים לשחקני הרכב והשחקנים הגדולים עוזבים. איך מצפים ככה להצליח?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: תפסיק לגנוב דעת, הבנת בדיוק על מה אני מדבר.
השחקנים שציינת הם חלק מהסימפטומים של הבעיה שאני מדבר עליה.
עכשיו תחליט אם אתה מעוניין לפתור אותה מהשורש או ללכת שוב לפתרון הקל והנוח שכלל לא בטוח שהוא הפתרון הנכון.
גון אוגו כבר לא ישחזר את ימיו היפים בהפועל באר שבע.
מכאן יש רק לאן לרדת.
מעל הכל זה יוכיח שהמערכת שלנו לא סומכת על עצמה.
זה אתה הנביא שקובע מי ישחזר מה בליגה העלובה שלנו?
גם 70% מהג׳ון הישן והוא הקשר אמצע הכי טוב בישראל.
אני שומע את הקולות, שוב מחפשים שחקן חופשי או כזה שלא תצטרך לשלם עליו, שוב במשכורת ״שפויה״, במצב כזה אני מעדיף את הטוב והמוכר על פני עוד הימור והרפתקאה סטייל סטו או טאפוקו, מצד שני אני לא מבין כדורגל כמוך, אז אולי אני טועה ודווקא הפעם נצליח למצוא בצורת החיפוש הזאת מישהו טוב מאוגו, בטח בינואר כשיש המון שחקנים שהם גם חופשיים (ובכושר משחק) וגם במחיר ״שפוי״ וגם איכותיים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Sir Alex Ferguson כתב: זה אתה הנביא שקובע מי ישחזר מה בליגה העלובה שלנו?
אני שומע את הקולות, שוב מחפשים שחקן חופשי או כזה שלא תצטרך לשלם עליו, שוב במשכורת ״שפויה״, במצב כזה אני מעדיף את הטוב והמוכר על פני עוד הימור והרפתקאה סטייל סטו או טאפוקו, מצד שני אני לא מבין כדורגל כמוך, אז אולי אני טועה ודווקא הפעם נצליח למצוא בצורת החיפוש הזאת מישהו טוב מאוגו, בטח בינואר כשיש המון שחקנים שהם גם חופשיים (ובכושר משחק) וגם במחיר ״שפוי״ וגם איכותיים.
מסכים לחלוטין. לדעתי מסתתר משהוא מאחורי הקלעים שמונע את ההחזרה שלו, אבל אם אין מניעה, חתימה על חוזה לחצי שנה + אופצייה לשנתיים היא המעשה הנכון והשפוי.
אוגו מפוכס ואנרגטי, אפילו בחמישים אחוז יכולת טוב מכל קשר אחר. הוא ופאוליניו טוב, עשויים לשנות את הקבוצה דרמטית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: זה אתה הנביא שקובע מי ישחזר מה בליגה העלובה שלנו?
אם מחפשים קשר אחורי בשקל תשעים סטייל מארין וקאריו עדיף לעצור כבר עכשיו.
לא לשם אני מכוון, וגם הפעם, אני בטוח שאתה מבין את זה מצוין.

בכלל לא בטוח שאוגו הישן שאתה מדבר עליו עדיין קיים. זכרונות זה דבר מתעתע.
הוא סיים כאן קדנציה כשחקן לא מקצוען (אפרופו אגו), כבד וחסר חשק. אני זוכר מצוין את בעיות המיקום והרדיפה אחרי שחקני התקפה.
גם אני חשבתי שזה מקרי, ואז ראיתי בדיוק את אותם סממנים גם בנבחרת ניגריה.
מעניין אם גם המאמן שלה הוא פח אשפה שלא מאמין במשחק הגנה, ואם השותפים של אוגו לקישור שם הם אריק סאבו ומרואן קבהא.

אז אני לא נביא, אבל כן מציאותי.
ואני יודע על סמך ההיסטוריה שמרבית החזרות מהסוג הזה מסתיימות בכישלון של שני הצדדים.
זכותך לחשוב אחרת. כנראה שלא נזכה לגלות מי צודק.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

חשוב לזכור, חוזה "נמוך" של אוגו אחרי חמש שנים כזר זה עדיין חוזה יקר.
גם במחיר של 250 לעונה, זה שקול לחוזה של 500 בערך לזר "חדש בארץ"
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה