ג'ימי מרין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: ג'ימי מרין

שליחה על ידי ForeverRed »

אריאל2 כתב: את שלטון נתניהו.
טוב אתה.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

bs war כתב:
זה שחלקכם כאן לחוצים "לרוץ לתואר" כאן ועכשיו כאילו אין פה קבוצה לבנות מכמעט אפס זאת בעיה שלכם בלבד.
ג'ימי מרין צריך להיות מאלה שיובילו את הקבוצה הזאת לתארים עוד שנה-שנתיים, ביחד עם עוד הרבה שהם עדיין "בוסרים", "לא מלוטשים" וכו' וכו'.
תשתו כוס מים, כל הקיץ הזה אתם לחוצים כמו טמפון לבנות פה קבוצה שתרוץ בבום לאליפות כאילו זה עניין של חודש-חודשיים.
לא ממהרים לשום מקום, מי שחושב שזה ריאלי לשים אליפות כמטרה כבר העונה צריך לצאת מהסרט ולתאם ציפיות עם המציאות.
בול, הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה.
החליפו מספיק שחקנים השנה ולצד טעות או שתיים נעשו המון החתמות נכונות גם במבט לעתיד.
הגיע הזמן להתעסק בקבוצה שנבנתה ובדיונים עליה ולא במה יכול להיות ואת מי ניתן להביא.
גם אם יגיע זה שחקן אחד וזהו והקבוצה הזאת תרוץ ביחד לשנה הקרובה, שחררו ותתמכו נשבר בזין לקרוא כל היום על "החיזוקים שחייב לעשות".

יש מגבלות תקציב וימבה משתנים ולא רצים לאליפות השנה, בונים ועושים את זה לאט ובזהירות, עונת מעבר ולדעתי גם מרגשת.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

bs war כתב:
זה שחלקכם כאן לחוצים "לרוץ לתואר" כאן ועכשיו כאילו אין פה קבוצה לבנות מכמעט אפס זאת בעיה שלכם בלבד.
ג'ימי מרין צריך להיות מאלה שיובילו את הקבוצה הזאת לתארים עוד שנה-שנתיים, ביחד עם עוד הרבה שהם עדיין "בוסרים", "לא מלוטשים" וכו' וכו'.
תשתו כוס מים, כל הקיץ הזה אתם לחוצים כמו טמפון לבנות פה קבוצה שתרוץ בבום לאליפות כאילו זה עניין של חודש-חודשיים.
לא ממהרים לשום מקום, מי שחושב שזה ריאלי לשים אליפות כמטרה כבר העונה צריך לצאת מהסרט ולתאם ציפיות עם המציאות.
תודה רבה.
סה"כ רוצים לחזור להינות מנסיעות חזור ממשחקי חוץ ;)
נערך לאחרונה על ידי RedHell ב 19 אוגוסט 2019, 11:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ForeverRed כתב: כאן בדיוק אנחנו חלוקים.
נכון לעכשיו אני לא רואה את מארין מוביל את הקבוצה הזאת, גם לא בעוד שנתיים.
אם הייתי רואה רף כזה הייתי יושב בשקט ומחכה בסבלנות.
אם הוא היה נמצא בקש/נתניה ונותן 4 בישולים לפני שהתחילה העונה והיו רוצים עליו מיליון יורו היית רוצה אותו ומספר כמה הוא הדבר הבא.

אל תיקח את זה למקום אישי אבל החרמנות רכש שלכם וכל העניין סביב "הדשא של השכן ירוק יותר" נלקח בהגזמה רצח פה.
תנשמו אוויר, הכי גרוע לא יהיה טוב עוד שנה שנתיים ישחררו אותו.
זה לא שאם הוא עוזב בא לפה טוני במקום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

RedHell כתב: אם הוא היה נמצא בקש/נתניה ונותן 4 בישולים לפני שהתחילה העונה והיו רוצים עליו מיליון יורו היית רוצה אותו ומספר כמה הוא הדבר הבא.

אל תיקח את זה למקום אישי אבל החרמנות רכש שלכם וכל העניין סביב "הדשא של השכן ירוק יותר" נלקח בהגזמה רצח פה.
תנשמו אוויר, הכי גרוע לא יהיה טוב עוד שנה שנתיים ישחררו אותו.
זה לא שאם הוא עוזב בא לפה טוני במקום.
אני לא מבין למה אתם מחפשים כל הזמן תירוצים והסברים שיתמכו בנימוקים שלכם.
אפשר פשוט לקבל את העובדה שיש גם אנשים שלא רואים בשחקן הזה עילוי או פוטנציאל יוצא דופן.
זה עד כדי כך פשוט.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

תחזרו קצת אחורה בזמן..
הגיע אלינו זר אחרי ששיחק כבר בארץ במשך שנתיים.
הסריח את הדשא עד מחזור 5.
חלקכם שלחתם אותו בטרייד לחיפה תמורת עטר.
אמרתם עקיצה. שהוא כבד ולא מתאים.

שם הטופיק: טוני נאווקמה.

תנו זמן לילד. לא עליו תיפול העונה או העונה הבאה. פעם ראשונה מחוץ למדינה שלו.מדינה זרה,צעיר מאוד.
סבלנות.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

ForeverRed כתב: אני לא מבין למה אתם מחפשים כל הזמן תירוצים והסברים שיתמכו בנימוקים שלכם.
אפשר פשוט לקבל את העובדה שיש גם אנשים שלא רואים בשחקן הזה עילוי או פוטנציאל יוצא דופן.
זה עד כדי כך פשוט.
יש מצב שאתה צודק. שהןא עוזר סתם שחקן ולא זר שיעשה את ההבדל.
עדיין תן לו זמן אחי.
עוד לא מחזור ראשון בליגה כבר קבעתם עובדה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ForeverRed כתב: אני לא מבין למה אתם מחפשים כל הזמן תירוצים והסברים שיתמכו בנימוקים שלכם.
זה עד כדי כך פשוט.
בתחילת החלון קלטינס ושמיר נראו לך חלום בלתי אפשרי, הביאו אותם וזה מרגיש שאתה עדיין באותו אמוק של לפניי ההחלטה הסופית של אלונה.

ואללה אוהב לרוב את התגובות שלך, הקיץ הפכת לנערה במחזור כלום לא טוב וכלום לא מספיק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

RedHell כתב: בתחילת החלון קלטינס ושמיר נראו לך חלום בלתי אפשרי, הביאו אותם וזה מרגיש שאתה עדיין באותו אמוק של לפניי ההחלטה הסופית של אלונה.

ואללה אוהב לרוב את התגובות שלך, הקיץ הפכת לנערה במחזור כלום לא טוב וכלום לא מספיק.
אני אתעלם מאי הדיוקים שלך וגם מהבוטות שלא במקום ואגיד רק דבר אחד.
בתגובה הזאת שלך נעוץ שורש הבעיה.
תבין מזה מה שבא לך.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

RedHell כתב: בתחילת החלון קלטינס ושמיר נראו לך חלום בלתי אפשרי, הביאו אותם וזה מרגיש שאתה עדיין באותו אמוק של לפניי ההחלטה הסופית של אלונה.

הפך לאפשרי ששני השחקנים הכי איכותיים בקבוצה עזבו (אוחנה וחאתם)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: כאן בדיוק אנחנו חלוקים.
נכון לעכשיו אני לא רואה את מארין מוביל את הקבוצה הזאת, גם לא בעוד שנתיים.
אם הייתי רואה רף כזה הייתי יושב בשקט ומחכה בסבלנות.
אתה רואה קבוצה שבנויה על שחקן אחד שיוביל או שכובד המשחק ילך אליו כמו שהיה עם טוני?
לא חושב שרצו לבנות קבוצה כזאת וכן חושב שמארין כבר עכשיו שחקן טוב (ובוסר, שזה אומר הרבה רגעים של תסכול בעתיד) אבל במקרה שלו מסתכלים גם לעתיד וגם רכישות כאלה צריך לעשות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שמעו גם בואו נירגע עם הביקורת עליו אתמול, בסך הכל שיחק עם דדיה שלא עזר לו הרבה התקפית.. אני זוכר מהלכים שבאים שלושה לקחת לו את הכדור תהיו הגיוניים

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ג'ימי מארין הוא שחקן נהדר, בוסר זה נכון אבל ביחס לרמת הזרים שהגיעו לפניו כמו קוואנקה וכו' הוא שחקן נהדר.
אם הוא ישפר את הפיזיות ואת יכולת הכיבוש הוא יגיע רחוק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ForeverRed כתב: אני אתעלם מאי הדיוקים שלך וגם מהבוטות שלא במקום ואגיד רק דבר אחד.
בתגובה הזאת שלך נעוץ שורש הבעיה.
תבין מזה מה שבא לך.
לא הייתה כוונה לפגוע.
סה"כ להעביר איך מרגיש מהצד הפאניקת רכש שתפסה כאן חלק מהמשתמשים, לצערי אתה אחד מהם הקיץ...
כן זוכר שמאוד אבל מאוד רצית את עדן שמיר ולא האמנת שיגיע, הינה הוא הגיע וגם קלטינס.

יהיה בסדר העונה, גם אם זה לא אומר אליפות זה עדיין יהיה הרבה יותר טוב ממה שהיה כאן שנה שעברה, במקרה הרע נסיים כמו בעונות אלישע, מה לעשות שלא כל שנה ניקח אליפות?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ג׳ימי מארין שחקן סופר כשרוני
אני מאוד אוהב אותו שחקן מרגש מאוד
אתמול הראה המון מנהיגות כשהיה קשה...

אמנם אצלנו בארץ מתים על דריבל אבל דאבל פס יעיל פי102038484.

שלח תגובה