משבר אמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: משבר אמון

שליחה על ידי izguy83 »

clark kent כתב:
כן שיחקו חרא, ולא רק במשחק האחרון, אבל זה דווקא האגו שרוצה התנצלות, תאמין לי שאף אחד לא התכוון לשחק ככה בכוונה, אז אולי תשכחו את העבר ונתרכז בהצלחת ההווה והעתיד!
השחקנים צריכים להתנצל על זה שלא באו לאוהדים בסוף המשחק.
לא על זה ששיחקו חרא.
עם כל הכבוד לשחקנים, יש דברים שלא עושים.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

וואו איזה אגו מטורף יש לכם..
אז לא באו והתנצלו וירדו על הברכיים שנמחל להם על החודש הלא טוב ולא עברו אחד אחד בקהל ואמרו לו תודה שבאת היום.

לחטוף 5-0 כשחקן כשאתה על המגרש זה לא פחות מתסכל מלהיות ביציע ולראות את זה.
הם לא עיוורים וגם הם מודעים לתקופה הלא טובה של הקבוצה.

המחאה היום הייתה לגיטימית וזכותו של הקהל "להעביר את עמדתו" ועובדה שהיום הם כן נלחמו (כן עמית.. אפילו אקסברד רץ והשקיע במחצית הראשונה).
הם רוצים לצאת מהבוץ ומהחרא שהם נמצאים בו לא פחות מכם.

אבל (!!) מה שהם עברו בשבוע האחרון היה אוסף של קללות והשפלות, ירדו על סוויסה, ועל גביש ועל נאסר ועל סוארז ובכלל על הקבוצה. כמה שהם סמרטוטים וכמה שאין להם כבוד.
לא יודע אם היה עובר עליי שבוע כזה הייתי בא ומודה לכל אותם אוהדים שאמרו לי את זה.

יש להסב תשומת לב ויש לקלל.
השחקנים לא באו אתמול לקהל בגלל מה שהיה במהלך השבוע ולא בגלל המחאה שהייתה אתמול במשחק.

אם אני בעיניים שלהם.. לא בטוח שאני יכול להאשים אותם על זה.
תוותרו על האגו שלכם ותדלגו הלאה.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

Omer6 כתב:וואו איזה אגו מטורף יש לכם..
אז לא באו והתנצלו וירדו על הברכיים שנמחל להם על החודש הלא טוב ולא עברו אחד אחד בקהל ואמרו לו תודה שבאת היום.

לחטוף 5-0 כשחקן כשאתה על המגרש זה לא פחות מתסכל מלהיות ביציע ולראות את זה.
הם לא עיוורים וגם הם מודעים לתקופה הלא טובה של הקבוצה.

המחאה היום הייתה לגיטימית וזכותו של הקהל "להעביר את עמדתו" ועובדה שהיום הם כן נלחמו (כן עמית.. אפילו אקסברד רץ והשקיע במחצית הראשונה).
הם רוצים לצאת מהבוץ ומהחרא שהם נמצאים בו לא פחות מכם.

אבל (!!) מה שהם עברו בשבוע האחרון היה אוסף של קללות והשפלות, ירדו על סוויסה, ועל גביש ועל נאסר ועל סוארז ובכלל על הקבוצה. כמה שהם סמרטוטים וכמה שאין להם כבוד.
לא יודע אם היה עובר עליי שבוע כזה הייתי בא ומודה לכל אותם אוהדים שאמרו לי את זה.

יש להסב תשומת לב ויש לקלל.
השחקנים לא באו אתמול לקהל בגלל מה שהיה במהלך השבוע ולא בגלל המחאה שהייתה אתמול במשחק.

אם אני בעיניים שלהם.. לא בטוח שאני יכול להאשים אותם על זה.
תוותרו על האגו שלכם ותדלגו הלאה.
לפני שנתיים ישבתי עם אסי בפגישת אוהדים ואמרתי לו דבר פשוט לגבי ללכת לקהל בסוף המשחק - זה בכלל לא צריך להיות נתון לדיון.
שחקנים צריכים לכבד את הקהל שבא לראות אותם, לא משנה באיזה תקופה ובאיזה משחק. הפסד, תיקו, ניצחון, תבוסה או הבסה. זה חלק מתרבות ספורט מינימלית וככה נהוג בכל העולם.
זה ממש לא משנה מה קרה עם אוהדים באימונים באמצע השבוע. יש ממוצע של 5,000 איש שמגיעים לוסרמיל כל שבועיים, אז הם נעלבים מ20-30 שבאים לאימון? מי הם בכלל?

זה לא עניין של אגו אלא עניין של כבוד למועדון, למקום העבודה ולקהל.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

השחקנים באים אחרי המשחק לאוהדים בכדי להודות להם על העידוד.
בהתחשב בזה שלא היה עידוד, ואפילו גרוע מכך, לאורך כל המשחק אז אפשר להבין את המשחקים.

אני חושב שצריך להפסיק לשחק במשחקי האגו הילדותיים האלו, כאילו שמדובר במאבקי כוח בין גבר לבחורה.
צריך לפתוח דף חדש ולנסות לדחוף את הקבוצה כמה שיותר. המשחקים הקרובים חשובים מאוד והם יכולים לקבוע את עתיד של הקבוצה העונה.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

yedidel כתב:
לפני שנתיים ישבתי עם אסי בפגישת אוהדים ואמרתי לו דבר פשוט לגבי ללכת לקהל בסוף המשחק - זה בכלל לא צריך להיות נתון לדיון.
שחקנים צריכים לכבד את הקהל שבא לראות אותם, לא משנה באיזה תקופה ובאיזה משחק. הפסד, תיקו, ניצחון, תבוסה או הבסה. זה חלק מתרבות ספורט מינימלית וככה נהוג בכל העולם.
זה ממש לא משנה מה קרה עם אוהדים באימונים באמצע השבוע. יש ממוצע של 5,000 איש שמגיעים לוסרמיל כל שבועיים, אז הם נעלבים מ20-30 שבאים לאימון? מי הם בכלל?

זה לא עניין של אגו אלא עניין של כבוד למועדון, למקום העבודה ולקהל.
אז באותה מידה אני יכול להגיד לך שהקהל צריך לכבד את השחקנים תמיד ולהודות להם בסוף כל משחק.
בפועל כל משחק מקללים אותם, בין אם זה בודדים בין אם זה בבוז צורם לשחקן ספציפי (דוגמת נאסר בתחילת העונה)
השבוע גם קיללו אותם. ממש קהל שמודה לשחקנים שלו בסוף כל משחק.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

Omer6 כתב:
אז באותה מידה אני יכול להגיד לך שהקהל צריך לכבד את השחקנים תמיד ולהודות להם בסוף כל משחק.
בפועל כל משחק מקללים אותם, בין אם זה בודדים בין אם זה בבוז צורם לשחקן ספציפי (דוגמת נאסר בתחילת העונה)
השבוע גם קיללו אותם. ממש קהל שמודה לשחקנים שלו בסוף כל משחק.

אתה יודע מה? בוא כל משחק נחכה להם עם פרחים ונגיד להם תודה על זה שהם לובשים את המדים של באר שבע ואם הם ירצו גם נעשה להם מסאז'.
בחיאת ראבק !!!! בשום קבוצה בעולם אין דברים כאלה שהשחקנים (!!!!) מוחים נגד הקהל ולא באים להודות לו על זה שהוא בא לראות אותם.
אז אחרי תיקו ו 4 הפסדים שכמובן התבוסה של מכבי אחד מהם פשוט נמאס. נמאס מהחוסר חשק של השחקנים.. נמאס כאילו הם לוקחים את הקהל כמובן מאליו ופשוט מזלזלים בו. 1000 אוהדים הגיעו לבלומפילד אחרי ההפסד לנתניה והם פשוט ירקו לנו בפנים.
אז אצלנו עוד עדינים..בקבוצות אחרות כמו ביתר או מכבי/הפ' תא הם היו מקבלים הרבה יותר בראש.

הקבוצה הזאת קיימת בזכות הקהל שלה ולא בזכות אף שכיר חרב כזה או אחר..בושה פשוט בושה.
במיוחד עודד גביש שעל זה אין מה לדבר.. בקבוצה אחרת היו זורקים אותו הביתה ממזמן.

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

gate5 כתב:

אתה יודע מה? בוא כל משחק נחכה להם עם פרחים ונגיד להם תודה על זה שהם לובשים את המדים של באר שבע ואם הם ירצו גם נעשה להם מסאז'.
זה מה שאני אומר.. כמו שאנחנו לא תמיד חייבים להודות להם ולפאר אותם, הם גם לא חייבים תמיד להודות לנו.
במיוחד אם קיללנו אותם שבוע שלם, זכותם לא לזחול אלינו על 4 כמו סמרטוטים.
אם הם היו באים זה היה מרגיש צבוע גם להם וגם לנו.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

זה לא כמו סמרטוטים, זה סמרטוטים!
ראינו כמה הפריעה להם התבוסה ביום שני, דגדגה להם את קצה קצהו... אפילו לא עשו מאמץ להראות נבוכים/עצובים/מושפלים!
השחקנים האלה ובראשם המאמן המהולל שאתם כל כך אוהבים שמים *ין על המועדון, שמים * ין על החולצה האדומה ושמים *ין על הסמל. אותם מעניין רק דבר אחד, המשכורת שאלונה מפקידה להם בתחילת כל חודש בבנק.
אז כן, זו זכות גדולה ללבוש את המדים האדומים ולייצג את הפועל ב"ש והם כנראה לא מבינים את זה... אם הם היו לובשים את המדים של מכבי או הפועל או חיפה האמן לי שהם היו מגיעים על ארבע אתמול ורק מתחננים למחילה ולסליחה. אז כן, אני רוצה התנצלות וכן אני רוצה שא-ל-ו-נ-ה תעביר הנחיה שגביש לא משחק ולא בסגל עד שילבן המצב עם האוהדים. הפועל ב"ש זו לא עוד תחנה בדרך! והקהל של הפועל ב"ש הוא לא שטיח לרגליים שלהם.

סמל אישי של משתמש
Omer6

שליחה על ידי Omer6 »

dardasmiley כתב:זה לא כמו סמרטוטים, זה סמרטוטים!
ראינו כמה הפריעה להם התבוסה ביום שני, דגדגה להם את קצה קצהו... אפילו לא עשו מאמץ להראות נבוכים/עצובים/מושפלים!
השחקנים האלה ובראשם המאמן המהולל שאתם כל כך אוהבים שמים *ין על המועדון, שמים * ין על החולצה האדומה ושמים *ין על הסמל. אותם מעניין רק דבר אחד, המשכורת שאלונה מפקידה להם בתחילת כל חודש בבנק.
אז כן, זו זכות גדולה ללבוש את המדים האדומים ולייצג את הפועל ב"ש והם כנראה לא מבינים את זה... אם הם היו לובשים את המדים של מכבי או הפועל או חיפה האמן לי שהם היו מגיעים על ארבע אתמול ורק מתחננים למחילה ולסליחה. אז כן, אני רוצה התנצלות וכן אני רוצה שא-ל-ו-נ-ה תעביר הנחיה שגביש לא משחק ולא בסגל עד שילבן המצב עם האוהדים. הפועל ב"ש זו לא עוד תחנה בדרך! והקהל של הפועל ב"ש הוא לא שטיח לרגליים שלהם.
ראית אותם בחדר ההלבשה?
ראית אותם בבית/באוטובוס חזרה בלילה של המשחק?
ראית אותם במהלך כל האימונים השבוע, או בשיחות עם הצוות המקצועי?

על פי מה אתה שופט אם מפריע להם או לא?
אתה רוצה שהם יעלו עם בגדים קרועים ויתאבלו?
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Omer6 כתב:
זה מה שאני אומר.. כמו שאנחנו לא תמיד חייבים להודות להם ולפאר אותם, הם גם לא חייבים תמיד להודות לנו.
במיוחד אם קיללנו אותם שבוע שלם, זכותם לא לזחול אלינו על 4 כמו סמרטוטים.
אם הם היו באים זה היה מרגיש צבוע גם להם וגם לנו.
אתה יודע מה?
תגיד לי אתה, אם לא היה את כל העליהום המוצדק מצד הקהל והתקשרות על הקבוצה במהלך השבוע, השחקנים היו עולים ונלחמים ככה בשבת?
אני בטוח שלא.
היינו מקבלים עוד הפסד במשחק אנמי נוסף של השחקנים.
שיפסיקו לבלבל במוח.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

עודד גביש כתב בפייסבוק :
"לכל הקהל ובעיקר לאנשים שנפגעו ממה שקרה אמש אחרי המשחק,הדברים הוצאו מהקשרם ובענק.
כולם נהנו לנתח ולקפוץ על העניין אבל
עצם העובדה שכולכם מופתעים מהמעשה שרחוק שנות אור מכל מה שאני משדר עושה ומראה על המגרש בתור קפטן או לא בכל התקופה שלי פה מוכיח כמה זה רחוק מהמציאות.ראיתי את הקטע בשידור חוזר אבל חשוב לי להבהיר שזאת לא הייתה המטרה והסיבה שבגללה קראתי לשחקנים!עשיתי את זה בגלל הרצון שלנו להיות יחד אחרי שבוע לא קל שעבר עלינו בתור קבוצה ורצון להבהיר שהדרך עוד ארוכה ושאף אחד לא ייצא בהצהרות.
לא הנהגתי שום מרד ולא אמרתי לאף שחקן לא ללכת לקהל.
כל אחד עשה כראות עינייו.
אני הולך עם האמת שלי עד הסוף וזה בדיוק מה שאני מאמין בו.
אנחנו צריכים אותכם עכשיו יותר מתמיד ובטוח שנצא חזקים מהמצב ואולי גם עם תואר ראשון ביום רביעי בע״ה."
שיתבייש, הוא לא מתנצל, הוא סתם נותן תירוץ עלוב.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

א. לא ראיתי אותם בבית ולא ראיתי אותם כשחזרו מביה"כ ולא ראיתי אותם אצל אמא בא. שישי. כן ראיתי אותם עם השריקה לסיום שהיו מחוייכים והלכו להתחבק עם שחקני מכבי (רק היה חסר שיבקשו להחליף חולצות) וכן ראיתי אותם עומדים רבע שעה על הדשא אחרי ששמעון ביטון הכריח אותם לצאת ומסתכלים עלינו במבט של "מה אתם עצבניים? כולה הפסדנו". אז אני עומד מאחורי כל מילה שלי ואני מדגיש ההפסד למכבי לא הזיז לרובם ולא מעניין אותם שום דבר מלבד תלוש השכר.
ב. עודד גביש יוצא אפס פה, כי לא רק שהוא לא מתנצל הוא גם מעיז לשקר ולעבר אותנו. לא מאמין לשום מילה שלו וחושב שעכשיו הוא רק החמיר את מצבו...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

yedidel כתב:דרך אגב, שמעתי שיום לפני המשחק הגיעה קבוצת אוהדים לאימון וקיללה את סוויסה. פשוט אין גבול לבושה.
אז יש חודש לא טוב, אז מה? אני בטוח שאותם אנשים לא באו והרימו אותו על הגב באימון שהוא סחב את כל הקבוצה עליו עד לפני חודש אה?
שקר וכזב.
באו אליו בטענות (לא מוצדקות לטעמי) על ההחמצות במשחקים האחרונים - ודווקא הוא זה שבחר, כמו אחרון הפרחחים, לקלל את אלו שצעקו לו.
שחקן טוב או לא - הוא צריך להתבייש בעצמו.

וכן - אני לא רואה פסול בזה שבאו אנשים שאכפת להם לאימון הקבוצה כדי להביע מחאה. יכול להיות שזה מה שגרם לשחקנים להלחם אתמול ולאסוף את הנקודות בשיניים, כשגם המזל שיחק תפקיד לא קטן בזה שלא קיבלנו גול בדקות הסיום.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

8red כתב:
וכן - אני לא רואה פסול בזה שבאו אנשים שאכפת להם לאימון הקבוצה כדי להביע מחאה. יכול להיות שזה מה שגרם לשחקנים להלחם אתמול ולאסוף את הנקודות בשיניים, כשגם המזל שיחק תפקיד לא קטן בזה שלא קיבלנו גול בדקות הסיום.
אז יאללה, בואו נפוצץ להם כל אימון לפני משחק, נקלל אותם בפנים ונשרוק להם בוז כשהם עולים לכר הדשא.
אתמול ניצחנו, אז זאת בטוח הדרך הישירה להצלחה...לא?

עצוב לראות את ה"גוש המעודד" של ימינו אנו. אוסף של צאן בלי רועה. אין מנהיגות, אין דרך, אין גיבוש.
מבאס להיזכר מה היה פה פעם כשמסתכלים על מה שיש כאן היום.
גוש שארבעה ערסים קובעים בו עבור כל היציע אם יהיה עידוד או קללות.

העיקר שהם שמו שלטי גדר מדהימים כדי להביע מחאה.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

עצוב לראות מה שקורה פה. חלק מהאוהדים שלנו מתנהגים כמו גבר מכה
שהאישה צריכה לרצות אותו. זה הדימוי שעולה לי בראש. לא משנה מה תעשה או תגיד- זה ישמש כנגדה.
לא זוכר באיזו קבוצה נוצר מצב כזה שבו השחקנים פשוט פוחדים מהאוהדים שלהם עצמם.
לא זוכר איפה עודדו שחקני בית וקיללו שחקני רכש.אחרי זה נתפלא ששחקנים טובים לא רוצים לבוא אלינו ודורשים סכומים מטורפים.
אגב,גם אני חושב שגביש של העונה הוא גרוע ושהגזימו בשבחים על סויסה ושאקסברד לא פוגע,אבל מכאן ועד לפיתוח עוינות כזאת - לא מבין ולא מקבל.

שלח תגובה