תובנות ממשחק האימון הראשון.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

Re: תובנות ממשחק האימון הראשון.

שליחה על ידי ניב »

דר אדום בנשמה כתב:
ומרקוביץ' לדעתי בלי אנרגיות לשחק פה ורק בגלל שהוא נראה כל כך רע, צריך להפרד ממנו, להביא את אדי גוטליב ועוד בלם זר איכותי ולסגור את העמדה הזאת.
תגיד אתה מטפל בעצמך?

על מה אתה מדבר? ראית את המשחק בכלל? על מה אתה מדבר? בלי אנרגיות? נראה רע? נראה לי שאתה מתבלבל עם סוארז.
מרקוביץ' היה הבלם הטוב במגרש.

תפסיקו כבר עם הדיבורים האלה על "זר איכותי" אתה לא מבינים שבקבוצה לא מצליחים למצוא זרים? אתם לא מבינים שזרים שמקבלים במדינה של 150 א"ד דורשים פה פי 3 שכר בסיס??
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ניב כתב:
תגיד אתה מטפל בעצמך?

על מה אתה מדבר? ראית את המשחק בכלל? על מה אתה מדבר? בלי אנרגיות? נראה רע? נראה לי שאתה מתבלבל עם סוארז.

תפסיקו כבר עם הדיבורים האלה על "זר איכותי" אתה לא מבינים שבקבוצה לא מצליחים למצוא זרים? אתם לא מבינים שזרים שמקבלים במדינה של 150 א"ד דורשים פה פי 3 שכר בסיס??
נכון שמרקוביץ היה טוב במגרש, והשלים מאוד יפה את פאיוביץ, אבל פאיוביץ נתן משחק טוב יותר ממנו..
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

shovalb9 כתב: נכון שמרקוביץ היה טוב במגרש, והשלים מאוד יפה את פאיוביץ, אבל פאיוביץ נתן משחק טוב יותר ממנו..
זה מספיק טוב בשבילי
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

ניב כתב:
תגיד אתה מטפל בעצמך?

מחזק.
לדעתי מרקוביץ' ראוי וצריך להישאר אופציית הבלם הפותח לצד פאיוביץ'. שני שחקנים עם שפה משותפת,כימיה מאוד ברורה (בויאן מלווה את טומי מרגע שהגיע לישראל) ובעיקר
ניסיון שמרקוביץ' כבר סוחב איתו.
בנוגע לבלם השלישי? לא רואה פאניקה להחתים את אדי גוטליב/בלם זר במחירים מופקעים, יש לי תחושה טובה לגבי בן אלגרבלי ואני משוכנע שעם הקרדיט הנכון הוא יתפתח יפה מאוד.
במקרה הכי חמור תמיד אפשר להסיט את סוארז לעמדת הבלם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אין לי מושג איזה משחק ראיתם אבל אני ראיתי את נתניה במחצית השנייה הרבה יותר טובה מאיתנו בעיקר בגלל שמרקוביץ' היה חושך ואל תגידו לי שאני צריך טיפול נפשי למה אני יכול לרדת על כל אחד מפה באותה הצורה.
בואו לא נדרדר לשיחה לא נעימה...

זה מה שאני ראיתי, אתם רוצים אתם יכולים לחשוב שאני טועה, אבל שאני צריך טיפול בחייאת...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

מה ראיתם ממרקוביץ? תענו ברצינות זה בלם שיכול להתמודד מול שכטר? דמארי? בן חיים? הוא בלם כבד שילד בשכונה אם יש לו טיפה מהירות עובר אותו כאילו לא היה
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:אין לי מושג איזה משחק ראיתם אבל אני ראיתי את נתניה במחצית השנייה הרבה יותר טובה מאיתנו בעיקר בגלל שמרקוביץ' היה חושך ואל תגידו לי שאני צריך טיפול נפשי למה אני יכול לרדת על כל אחד מפה באותה הצורה.
בואו לא נדרדר לשיחה לא נעימה...

זה מה שאני ראיתי, אתם רוצים אתם יכולים לחשוב שאני טועה, אבל שאני צריך טיפול בחייאת...
מסכים , מרקוביץ' היה חושך והגול השני באשמתו הבלעדית הקשר שלהם העביר אותו כמו מים.
קיצר אני יסכם את זה ככה:
חובה - קשר אחורי , בלם , קשר קדמי
מותרות: חלוץ , בלם נוסף לספסל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סתיו רווח!.! כתב:מה ראיתם ממרקוביץ? תענו ברצינות זה בלם שיכול להתמודד מול שכטר? דמארי? בן חיים? הוא בלם כבד שילד בשכונה אם יש לו טיפה מהירות עובר אותו כאילו לא היה
בסיבוב הראשון שלו פה הוא היה נהדר לטעמי האישית, אבל מסתבר שכנראה שהאופי שלו לא מספיק בשביל להיות כדורגלן מהשורה, יש הרבה בלמים איטיים שהיו נהדרים בליגת הפח שלנו...
צריך בלם במקום מרקוביץ' בלם ישראלי שיתחרה עם אותו זר ועם פאיוביץ' כאשר אלגרבלי יהיה הבלם הרביעי, קשר קדמי וקשר אחורי או 50-50...
4 שחקנים...

וגם אני חשבתי שאנחנו לא צריכים בלם במקום מרקוביץ' אבל מה לעשות שאני בנאדם ואני גם יכול לטעות...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

גיא חניה כתב: מסכים , מרקוביץ' היה חושך והגול השני באשמתו הבלעדית הקשר שלהם העביר אותו כמו מים.
קיצר אני יסכם את זה ככה:
חובה - קשר אחורי , בלם , קשר קדמי
מותרות: חלוץ , בלם נוסף לספסל.
מותרת מגן ימיני( אלא אם כן בונים על ביטון שיהיה שחקן הרכב)כי אילוז הורס תקבוצה טובול עשה לו בית ספר
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דר, לאורך כל המשחק היינו עדיפים על נתניה. תבדוק לכמה מצבים הגענו ולכמה מצבים הם הגיעו.
שיחק להם המזל והבקיעו שני שערים בניגוד למהלך המשחק.
במחצית השנייה שיחקנו פחות טוב, אבל תראה באיזה הרכב היינו (רמז: הרכב שלישי).

חוזר ואומר - מרקוביץ' הוא ממש לא בלם רע, אבל רצוי להביא משהו יותר טוב.
אם נתייחס למשחק אז היה אשם חלקית בגול, כמו גם ביטון המגן הימני.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

shovalb9 כתב:אני לוקח מהמשחק הזה את התמונה שיש לי עם אלונה (מלכת הנגב) ואולי כמה דברים קטנים
אני לא יודע למה ציפיתם, אבל יום שישי ב10:30, שיא החום, שחקנים ש70% כושר, רק שבוע להתחבר היה להם, הרכבים חסרים מאוד, אבל עדיין לי בלט מאוד ש:
*סוארס-קשר אחורי מצוין ולא בלם, ברגע שעבר לקישור ומרקוביץ היה בלם, היינו ראשונים לכל כדור-והשילוב בין מרקוביץ לפאויביץ, שהוא מהיר+טכני+היה לו כמה מסירות עומק יפות(ליברו) ומרקוביץ שאני לא מבין מה רציתם ממנו, ראשון לכל כדור גובה, דומיננטי בהגנה-שחקן מצוין אבל מה שכן צריך מחליף נוסף לבלמים.
*אלגרלבי שחקן עם עתיד שכדאי לבנות עליו כבלם רביעי, גבוה,קור רוח, לא התנהג כנגר כשקיבל את הכדור.
*דג'אני ניהל את המשחק כמו שצריך, כל התקפה עברה דרכו.
*אני לא שופט את הדרך משחק של אלישע, או את ההרכבים עד לפתיחת העונה-שם נהיה מוכנים מנטלית(רז רחמים קיבל פיק ברכים),פיזית, והעבודת צוות וההכרה של הקבוצה תהיה טובה יותר.
גם אותי הפתיע אלגרבלי, צריך לראות איך זה מתפתח
חוץ ממיקום שזה דבר שמשתפרים בו עם הזמן וההבנה למשחק הוא היה טוב!

אני זוכר אותו בלם בינוני, שמח על השיפור ואולי המעבר לקישור עשה לו טוב... רק שיוכיח ובע״ה יצליח!

זה רק מוכיח שלא כל מי שכוכב בנוער בהכרח מתאים לבוגרים וההפך!!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס״ד
ראיתי את השער השני רק במהלך המשחק ללא שידור חוזר.
מהפעם הבודדת הזו עיקר האשמים בשער השני היו המגנים ביטון ודודזאדה, למרקוביץ׳ גם אם היה חלק בשער הוא יחסית מינורי.
מרקוביץ׳ צריך להישאר.
אין שום הגיון לא מקצועי ולא כלכלי לשחרר אותו ולהביא במקומו איזה אדי גוטליב/מור שושן/עידו לוי.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב:בס״ד
ראיתי את השער השני רק במהלך המשחק ללא שידור חוזר.
מהפעם הבודדת הזו עיקר האשמים בשער השני היו המגנים ביטון ודודזאדה, למרקוביץ׳ גם אם היה חלק בשער הוא יחסית מינורי.
מרקוביץ׳ צריך להישאר.
אין שום הגיון לא מקצועי ולא כלכלי לשחרר אותו ולהביא במקומו איזה אדי גוטליב/מור שושן/עידו לוי.
הגול התחיל מטעות חמורה של דודזאדה.
כל השאר זה כיבוי שריפות שלא תמיד מצליח. הכוונה היא שמרקוביץ' לא יכול היה להגיע לשחקן שפרץ באגף ובן ביטון יכול היה להישאר על השחקן שהבקיע ואז היה נשאר שחקן חופשי בתוך תיבת החמש ואז היה גול הרבה יותר קל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב: הגול התחיל מטעות חמורה של דודזאדה.
כל השאר זה כיבוי שריפות שלא תמיד מצליח. הכוונה היא שמרקוביץ' לא יכול היה להגיע לשחקן שפרץ באגף ובן ביטון יכול היה להישאר על השחקן שהבקיע ואז היה נשאר שחקן חופשי בתוך תיבת החמש ואז היה גול הרבה יותר קל.
אופיר יצא להתקפה ולא הספיק לחזור, מרקוביץ' יצא לחפות עליו ולא הספיק להגיע,
אבל האשם העיקרי בשער הוא בן ביטון ששכח לגמרי את השחקן שלו והשאיר אותו פנוי לנגיחה.
מספיק לראות את הסגירה של סוארס על השחקן השני שהיה ברחבה כדי להבין את גודל הטעות של ביטון,
אבל לא נורא הוא עוד יילמד.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

צריך תחרות נוספת על עמדת החלוץ נכון שזה כרגע לא בעדיפות אבל הייתי מביא את עמאשה לקבוצה. רשום בnrg שמכבי חיפה תבוא לקראתו והוא יכול מאוד לעזור בחוד שלנו....

שלח תגובה