הפינה הטקטית: מכבי חיפה בקריית אליעזר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: הפינה הטקטית: מכבי חיפה בקריית אליעזר

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

bs war כתב:שערורייה אם נאסר יירד לספסל לפני בוזגלו
בוא נגזים, נאסר במשחקים עד כה משחק חלש פשוט.

לדעתי מערך נכון של אלישע, לא צריך להשתגע ולחשוב שאנחנו ברצלונה אבל גם חיפה לא ברצלונה, לעלות עם ז'ינו כ4-3-3 זה טוב, ואם בנאדו יפתח רק עם שני קשרים יש סיכוי שנוכל גם לשלוט במרכז השדה מולם.

מה שבטוח צריך לפתוח עם סוויסה במערך כזה מערך שיותר מתאים לו, עם סוויסה ונסאר או בוזגלו אסור לפתוח עם דובב שנמצא בכושר גרוע...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

דר אדום בנשמה כתב:בוא נגזים, נאסר במשחקים עד כה משחק חלש פשוט.
הרבה יותר מסוכן מבוזגלו מתחילת העונה, הרבה יותר עובד, הרבה יותר הגנה. ובעיקר לא הורס כל התקפה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

bs war כתב:
הרבה יותר מסוכן מבוזגלו מתחילת העונה, הרבה יותר עובד, הרבה יותר הגנה. ובעיקר לא הורס כל התקפה.
בוזגלו לדעתי בעכו ומול תל אביב היה נהדר, נסאר אם כל הכבוד לשערים שלו אנמי ולא נראה מספיק טוב.
מה שבטוח אלישע חייב לפתוח עם סוויסה ולא עם גבאי.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

לא חושב שחיפה כזו מאיימת שצריך לפתוח מולה בשלושה קשרים, אם זאת הייתה מכבי ת"א עוד הייתי מבין.
יכול להיות שאלישע מכוון לתיקו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שי האדום כתב:לא חושב שחיפה כזו מאיימת שצריך לפתוח מולה בשלושה קשרים, אם זאת הייתה מכבי ת"א עוד הייתי מבין.
הגזמת, הסיבה שמכבי תל אביב ניצחה את מכבי חיפה הייתה שהם שלטו במרכז השדה, שליטה במרכז השדה יכולה להביא לנו ניצחון מולם...

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

דר אדום בנשמה כתב:הגזמת, הסיבה שמכבי תל אביב ניצחה את מכבי חיפה הייתה שהם שלטו במרכז השדה, שליטה במרכז השדה יכולה להביא לנו ניצחון מולם...
השאלה באיזה מערך בדיוק הוא יעלה, כי סוזה עלה עם אלברמן ומטרוביץ מאחורה כשראדי שיחק יותר קדימה כמובן עם רוטציות בעמדות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

שי האדום כתב:לא חושב שחיפה כזו מאיימת שצריך לפתוח מולה בשלושה קשרים, אם זאת הייתה מכבי ת"א עוד הייתי מבין.
בנתיים זה רק על פי האימון המסכם כלום לא סגור , בכל אופן זינו הוא לא "גרזן"
היכולת ההתקפית שלו הרבה יותר טובה מהגנתית.
אני הייתי שמח עם ההרכב היה ככה :

דג'אני אראל
זינו
בוזגלו ברדה
פלט

שברדה משחק גם מתחת לחלוץ וגם חלוץ שני לסירוגין.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

טוב זה דיי מה שאמרתי לפני בני יהודה שאלישע חייב לחשוב מחוץ לקופסה בכל הקשור לצוות שישחק נגד חיפה ומתאים לשחק נגדה, לדעתי הסוד יהיה בשלישיה שאינה בקו אחד (שכן דגאני מושך אחורה מדי) אלא מחסום ראשון אראל, ולאחריו קו של זינו ודגאני.
אראל בתפקיד הזה שישחק ממש על קו האמצע יש את הכח ללחוץ את בוקולי ובאם גנב כדור לטוס איתו קדימה.
לדעתי הייתי פותח עם ברדה באגף, ועם ניקולה/תומר בתור ה9 בלי דובב, אבל גם יותר מדי שינויים זה לא דבר טוב מכיוון שלא ניסינו את זה בעבר.
לכן הכיוון של מרכז טוב הוא חיובי ומתבקש גם אם יצליח פחות בגלל חוסר תרגול נניח.
אבל הרעיון גם ב3 קשרים באמצע בעצם (4-5-1) הוא שיש כמה וכמה שחקנים עד שעוברים את הקישור האחורי, ב4-3-3 הקוים ישרים וכל חיתוך דרך הקישור האחורי שלנו שלא מרבה לחלוץ כדורים בימים רגילים סופו להסתיים עם הפנים לבלמים וזה דבר פחות טוב.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

נראה לי שגם חלק גדול מהכותבים כאן וגם אלישע לא לוקחים בחשבון אפשרות אחת... שבנאדו ילמד מההפסד למכבי ויתכונן לקבוצה שתשלוט באמצע. לא חושב שהוא כזה עיוור.

מה גם שמכבי ת"א תמיד משחקת עם שלושה קשרים באמצע, זה לא שהיא עשתה את זה במיוחד בשביל מכבי חיפה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ראינו מה קרה נגד בני יהודה ה4-4-2 טוב נגד רוב הקבוצות ובבית תמידחייב לפתוח במערך הזה...
במשחק חוץ מול חיפה פצועה ולחוצה לפחות למחצית הראשונה צריך לעבות את האמצע להלחיץ אותם ובמחצית השניה לעשות התאמות כשהם ישלחו יותר שחקנים קדימה יהיה יותר קל לשלוף מהספסל שחקנים התקפיים ולצאת למתפרצות קטלניות.
אני סומך על אלישע הוא מנוסה במשחקים גדולים ולמרות ההתלהבות שלנו כקהל והרצון לא להתבטל חשוב שיהיה מישהו אחראי...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לדעתי ולמרות שזה הוכח במשחק של מכבי ת"א נגד חיפה,אנחנו אולי צריכים לוותר על קשר דפנסיבי שלישי,אין לנו את העוצמות באמצע כמו מכבי ת"א ואני לא חושב שזינו זה השחקן המתאים (יותר מדי פרווה).
הייתי הולך פה על הפתעה ושם את פלצוק בהרכב במקום גבאי,אבל בעמדה יותר אחורית ולכיוון האמצע,מעין חצי קשר חצי חלוץ עם ברדה בשפיץ,מהסיבה שלפלצוק יש הרבה יותר כוח פיזי וכוח פריצה גדול יותר משל גבאי החלבי,שכנראה גם יילך לאיבוד במשחק הזה עם יפתח.
אם שמתם לב גם במשחק נגד נתניה וגם במשחק נגד בני יהודה,פלצוק בא מהאמצע ומהצד וסיחרר לחלוטין את ההגנות שלא משיגות אותו,בעוד הוא גם יכול לתרום ללחץ באמצע המגרש ולאיבודי כדור של חיפה ויציאה למתפרצות.
כל השאר הדברים שנאמרו לגבי הסגירות של עזרא וראיוס נכונות לחלוטין (רק לוודא שבן ביטון לא יקבל סחרחורת).
המשמעת הטקטית והסבלנות זה מה שיקבע אם נצא עם תוצאה טובה,ככל שינקפו הדקות וחיפה לא תבקיע,הם יילחצו מאוד ויזרקו את כל הכלים שלהם קדימה, ואז צריך להכניס את פלט.
אם חלילה נקבל גול צריך להמשיך לשחק כרגיל.
בקיצור משחק לא פשוט בכלל בעיקר שישנם כמה שחקנים אצלנו שרב הנסתר על הגלוי מבחינת יכולתם העכשווית
ע"ע בוזגלו ודא'גני שיצטרך להיות בכושר שיא בראשון.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אה.... ועוד משהו היתרון הכי גדול שלנו זה בעמדת המאמן,אז אל תאכזב אלישע!!!

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

אלישע יהיה חייב לשנות את המערך.
מכבי חיפה יותר איכותית אין מה לעשות,ושמשחקים מולה צריך לשנות בהתאם.
עכשיו רואים כמה חסר לנו פליימקר באמצע,ואני לא בטוח שזינו הוא האיש המתאים לכך.
ברגע שנשתלט על מרכז השדה,נפעיל לחץ על בוקולי,ונידע לנטרל את חן עזרא,נוכל להוציא משהו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אלדר כתב:ראינו מה קרה נגד בני יהודה ה4-4-2 טוב נגד רוב הקבוצות ובבית תמידחייב לפתוח במערך הזה...
במה בדיוק המערך הזה הוכיח את עצמו נגד בני יהודה?

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

הימור שלי: אחד מהשניים, או שאלישע מנסה להטעות פה את חיפה
או שהוא פשוט מתרגל את המערך הזה למקרה שנצטרך לשחק יותר זהיר במהלך המחצית השנייה.

שלח תגובה