קדימות למנויים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

Re: קדימות למנויים

שליחה על ידי הסניגור האדום »

dor69 כתב:וסרמיליה זה עמוד אוהדים בדיוק כמו אדום מהדרום (ופחות איכותי מהאחרון לטעמי אבל לא ניכנס לזה), בדקתי מול גורמים במועדון וזה עלה כבר לפני זמן מה לגורמים הרלוונטיים, עכשיו רק נותר לקוות לתשובה חיובית
את זה מפרסם סניור, הלא כצעקתה?
באתר ווסרמיליה עצמו מפרסמים את התגובה הרשמית של המועדון

מהנהלת המועדון נמסר בתגובה:
"אנו עושים את כל המאמצים בכדי להסדיר את עניין מכירת הכרטיסים למשחק העונה.
בימים הקרובים נבחן את האפשרויות ואם נדע שיש לנו את הכלים והיכולת לבצע מכירת כרטיסים לבעלי מנויים בלבד, נעשה זאת״.

אפשר לחשוב הולכים לפרוץ לפנטגון, מקווה מאוד שיפתחו את המכירה לבעלי מנויים, ובכל מקרה מקווה שאחרי כל הבלאגן שהולך להיות במועדון יפיקו לקחים לטירוף שהולך להיות בפליאוף העליון.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אחת הדרכים לעודד את אוהדי הקבוצה לרכוש מנויים בתחילת העונה היא ע"י מתן עדיפות ברכישת כרטיסים.

אוהדי מכבי והפועל ת"א יודעים שכדי לקבל עדיפות ברכישת כרטיסים יש צורך להביעה אמון בקבוצה ולרכוש מינוי.

סמל אישי של משתמש
amichai
Title: ליברפול באנגליה ב״ש בישרא

שליחה על ידי amichai »

ג'וני כתב:אחת הדרכים לעודד את אוהדי הקבוצה לרכוש מנויים בתחילת העונה היא ע"י מתן עדיפות ברכישת כרטיסים.

אוהדי מכבי והפועל ת"א יודעים שכדי לקבל עדיפות ברכישת כרטיסים יש צורך להביעה אמון בקבוצה ולרכוש מינוי.
ההבדל הוא שלנו לא הייתה את הידיעה שזה ייתן לנו במהלך העונה יתרון ברכישת כרטיסים לכן זה לא הוגן לתת עדיפות לבעלי מנויים במהלך העונה הנוכחית

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

amichai כתב:
ההבדל הוא שלנו לא הייתה את הידיעה שזה ייתן לנו במהלך העונה יתרון ברכישת כרטיסים לכן זה לא הוגן לתת עדיפות לבעלי מנויים במהלך העונה הנוכחית
אם רק זה מה שהיה גורם לך לעשות מנוי?...
בכל אופן אני בעד קדימות למנויים ויכול להבין את שומרי השבת/חיילים/גרים במרכז.. ועדיין ככה נהוג ברוב המועדונים..
אגב באתרי הספורט מדווח שהכרטיסים של מכבי אזלו ברבע שעה... מאמין שגם כאן יהיה דומה ברגע שיצאו
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

למכבי יש לכל היותר מאות בודדות של כרטיסים למכור ככה שזה זמן סביר מאוד במיוחד כשמדובר במשחק עונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב:למכבי יש לכל היותר מאות בודדות של כרטיסים למכור ככה שזה זמן סביר מאוד במיוחד כשמדובר במשחק עונה
לא רבע שעה, אבל ה1700 כרטיסים שיוקצו לנו גם ייגמרו בערך 3-4 שעות אחרי תחילת המכירה ואני בטוח שאחרי המכירה נשמע כאן על דוחק וחנק ואנשים שנדחסו ועצבים ובלאגן .

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

amichai כתב:
רק חיזקת את הטענה שחייב אבלחייב לתת עדיפות למנויים!!!
אם הית עושה מנוי רק בגלל משחק אחד אז אחשלי.. עדיף שתראה יחד עם נוימן בטלויזיה.
וזה הוכחה לטרמפיסט שדואג לעצמו בא פעם במאה שנה וחושב שמגיע לו להיות בבלומפילד על סמך מה??

ויכול לקרות מצב שאירגון הקאמלס לא יהיה במשחק?
מי יעודד ויעשה סדר? אתה??

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מצטרף, אלדר.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
amichai

שליחה על ידי amichai »

אלדר כתב:
רק חיזקת את הטענה שחייב אבלחייב לתת עדיפות למנויים!!!
אם הית עושה מנוי רק בגלל משחק אחד אז אחשלי.. עדיף שתראה יחד עם נוימן בטלויזיה.
וזה הוכחה לטרמפיסט שדואג לעצמו בא פעם במאה שנה וחושב שמגיע לו להיות בבלומפילד על סמך מה??

ויכול לקרות מצב שאירגון הקאמלס לא יהיה במשחק?
מי יעודד ויעשה סדר? אתה??
בוא נספר לך למה אין לי מנוי:
בשנתיים האחרונות דווקא כן היה לי מנוי אבל בגלל שאני אוהד דתי ובגלל שלא נחשבנו לקבוצה גדולה אז הרבה מאוד מהמשחקים שלנו היו בשבת ולא הלכתי אליהם וככה סיימתי שתי עונות עם מנוי שחצי ממנו לא היה בשימוש.
השנה בנוסף לכך התחלתי ללמוד מחוץ לבאר שבע.
בגלל הסיבות האלה הגעתי למסקנה שכנראה העונה לא משתלם לי לעשות מנוי אלא ללכת ולקנות כרטיסים רק למשחקים שאליהם אוכל להגיע.
אבל מה לעשות השנה אנחנו משחקים בשעות נוחות ויצא שהייתי עד עכשיו בכל המשחקי בית (כן כן... גם מול רעננה ב5 מעלות וגם כמה בחוץ)
אם הייתי יודע בתחילת העונה שהמנוי ייתן לי עדיפות ברכישת כרטיסים יכול להיות שכן הייתי עושה מנוי בגלל שזאתי כבר לא סיבה כלכלית

אז לא מספיק שאני אוכל את עצמי בגלל שלא עשיתי מנוי (שבדיעבד היה גם משתלם לי כלכלית) אני גם לא יהיה במשחק העונה?

וזה לא רק אני... יש גם חיילים וסטודנטים שלומדים מחוץ לבאר שבע ושומרי שבת שלא עשו מנוי השנה והם אוהדים לא פחות מסורים ממני וממכם!!!!
נערך לאחרונה על ידי amichai ב 28 ינואר 2014, 12:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

amichai כתב:
כאחד שאין לו מנוי (וזה בגלל שאני גר די רחוק מב"ש) אני אומר לך שחייבת להיות קדימות לבעלי מנויים,זה הצ'ופר הקטן לאותו אחד שהביע אמון בקבוצה עוד לפני שידע מה יהיה העונה,הרי אם ב"ש הייתה על הפנים השנה אז מה אז?? אותו בעל מנוי היה מרגיש פראייר.
אז שהולך והוא עשה כמו שאומרים בעולם העסקים עסקה מצויינת צריך לצ'פר אותו בעדיפות למשחקים הללו שגם ככה הם לא רבים שבהם יש לבעל המנוי עדיפות על השאר.
לגבי העניין שבארץ רוב הקבוצות לא עושות את זה,זה בגלל שהכל פה שכונה,האם אנחנו רוצים להיות חלק מהשכונה?? לא נראה לי.
בקטעים האילו מכבי והפועל ת"א ולפרקים מכבי חיפה מתנהלות בסטנדרטים אירופאיים לחלוטין,ודואגות למי שנתן בהם אמון בהתחלת העונה.

סמל אישי של משתמש
amichai

שליחה על ידי amichai »

אדום זקן כתב: כאחד שאין לו מנוי (וזה בגלל שאני גר די רחוק מב"ש) אני אומר לך שחייבת להיות קדימות לבעלי מנויים,זה הצ'ופר הקטן לאותו אחד שהביע אמון בקבוצה עוד לפני שידע מה יהיה העונה,הרי אם ב"ש הייתה על הפנים השנה אז מה אז?? אותו בעל מנוי היה מרגיש פראייר.
אז שהולך והוא עשה כמו שאומרים בעולם העסקים עסקה מצויינת צריך לצ'פר אותו בעדיפות למשחקים הללו שגם ככה הם לא רבים שבהם יש לבעל המנוי עדיפות על השאר.
לגבי העניין שבארץ רוב הקבוצות לא עושות את זה,זה בגלל שהכל פה שכונה,האם אנחנו רוצים להיות חלק מהשכונה?? לא נראה לי.
בקטעים האילו מכבי והפועל ת"א ולפרקים מכבי חיפה מתנהלות בסטנדרטים אירופאיים לחלוטין,ודואגות למי שנתן בהם אמון בהתחלת העונה.
תראה מה כתבתי בהודעה הקודמת

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

amichai כתב:
תראה מה כתבתי בהודעה הקודמת
אין מה לעשות... החיים הם לא פאריים :בוכה:

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

amichai כתב:
בוא נספר לך למה אין לי מנוי:
בשנתיים האחרונות דווקא כן היה לי מנוי אבל בגלל שאני אוהד דתי ובגלל שלא נחשבנו לקבוצה גדולה אז הרבה מאוד מהמשחקים שלנו היו בשבת ולא הלכתי אליהם וככה סיימתי שתי עונות עם מנוי שחצי ממנו לא היה בשימוש.
השנה בנוסף לכך התחלתי ללמוד מחוץ לבאר שבע.
בגלל הסיבות האלה הגעתי למסקנה שכנראה העונה לא משתלם לי לעשות מנוי אלא ללכת ולקנות כרטיסים רק למשחקים שאליהם אוכל להגיע.
אבל מה לעשות השנה אנחנו משחקים בשעות נוחות ויצא שהייתי עד עכשיו בכל המשחקי בית (כן כן... גם מול רעננה ב5 מעלות וגם כמה בחוץ)
אם הייתי יודע בתחילת העונה שהמנוי ייתן לי עדיפות ברכישת כרטיסים יכול להיות שכן הייתי עושה מנוי בגלל שזאתי כבר לא סיבה כלכלית

אז לא מספיק שאני אוכל את עצמי בגלל שלא עשיתי מנוי (שבדיעבד היה גם משתלם לי כלכלית) אני גם לא יהיה במשחק העונה?

וזה לא רק אני... יש גם חיילים וסטודנטים שלומדים מחוץ לבאר שבע ושומרי שבת שלא עשו מנוי השנה והם אוהדים לא פחות מסורים ממני וממכם!!!!
אחי יש 10,000 אנשים שיש להם סיבות למה לא.
ויש 3000 מנוים שיגידו לך למה כן.
לא חלילה מאשים אותך או צשהו קורה שיש סיבות לא לעשות מנוי
אבל עם כל הכבוד אם אני לא היה לי כסף לעשות מנוי והלוותי מחבר כדי כן לעשות, כנראה שזה ממש חשוב לי, יותר ממך ומהרבה אחרים.

אני לא ממעיט מערכך כאןהד ובטוח שאתה כן רוצה להיות כל משחק.
אבל גם אני היתי בצבא (לכל החיילים) ואני עשיתי 9 בסיס 5 בית והיו תקופות שלא היתי הולך אבל המנוי היה קיים כהבעת אמון למועדון ולקבוצה שלי. זה משהו שהוא שאף אחד לא יכול לבטל.

כנל האןהדים המסןרים שנוסעים לכל מקום עם תופים
והאוהדים משער 2.

הנושא הזה דומה מאוד לפסיכומטרי, איך תקבע מי טוב יותר כדי לקבל לאוניברסיטה? לפי מדד הפסיכומטרי שלדעתי הוא לא יכול לקבוע כישורים, אבל מה לעשות זה המדיניות. כנל פה, עדיפות למנויים כי אין דרך אחרת למדוד למי מגיע יותר להיות שם.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

אם לא יהיה תכנון נכון ולא תהיה קדימות למנויים זו תהיה עוד נקודת שפל בהתנהלות של המועדון הזה כלפי הקהל המסור שלה.
אותי זה ממש לא מפתיע וזה דווקא כן יפתיע אותי אם כן יהיה משהו מסודר ועדיפות לבעלי מנוי.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

היום במשחק נחרדתי והבנתי את גודל הבלגן שהולך להיות. אנשים שלא ידעו מי הם השחקנים על המגרש והשיא -"אחי יהיו בעיטות מהחצי במחצית? - לא יודע, אבל שמעתי שהשנה בועטים למשקוף"- כול אלו מתכננים כבר על איך לקנות כרטיסים ביום ראשון. נקווה לטוב!

שלח תגובה