קונים חולצה רשמית? עם איזה מספר על הגב?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

קונים חולצה רשמית? עם איזה מספר על הגב?

חנן פדידה - 7
2
6%
ליאנדרו סימיוני - 9
1
3%
מאור מליקסון - 10
21
60%
אוהד קדוסי - 11
1
3%
אופיר חיים - 18 (כשתהיה)
6
17%
שחקן אחר
2
6%
לא רוצה חולצה רשמית
2
6%

סך הכול הצבעות: 35

סמל אישי של משתמש
8red

Re: קונים חולצה רשמית? עם איזה מספר על הגב?

שליחה על ידי 8red »

דורון,
אתה צריך להתבייש בשטויות שאתה מוציא מהפה.
אני הפסקתי לקרוא את השטויות שלך ברגע שאמרת שאתה תעשה מהחולצה של הפועל באר שבע סמרטוט.
אתה לא חייב לקנות חולצה של הפועל באר שבע, אבל להגיד על החולצה עם הסמל של הקבוצה שלך ועם כל מה שהסמל הזה מייצג היום בעידן של אלונה - שהיא סמרטוט זה רק מראה כמה אתה סמרטוט בתור אוהד!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

ונאמר אמן!

ניר נראה לי עדיף שניסע ביחד מחר, אין לי כוח לנסוע לבד. אני פשוט לא אתעכב אחרי המשחק, גם אם אני כן מצלמת (מה שהולך ומתרחק כרגע)

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

אימפריה באדום כתב:11
תסמן בסקר

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי עדי פרץ »

ביום שישי , אני ברוך השם, אחרי מלא זמן שוב בוסרמיל.
ואני חושב שאני אקנה, ואם כן אז נראה לי מספר 10.

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

8red כתב:דורון,
אתה צריך להתבייש בשטויות שאתה מוציא מהפה.
אני הפסקתי לקרוא את השטויות שלך ברגע שאמרת שאתה תעשה מהחולצה של הפועל באר שבע סמרטוט.
אתה לא חייב לקנות חולצה של הפועל באר שבע, אבל להגיד על החולצה עם הסמל של הקבוצה שלך ועם כל מה שהסמל הזה מייצג היום בעידן של אלונה - שהיא סמרטוט זה רק מראה כמה אתה סמרטוט בתור אוהד!
אם לא הייתי מכיר אותך הייתי חושב שאתה משוגע...אבל כיוון שאני מכיר אותך אז כנראה אתה במשבר..... מה עובר עליך אחי??? הקטע של הסמרטוט זה היה בהומור.....
אז ההומור שלי לא מצחיק , את הביקורת הזאת אין לי בעיה לקבל, על טעם וריח אני לא מתווכח.
יש דווקא אנשים בראש העין שצוחקים על החולצה של הפועל באר שבע ועל הגמלים שיש בדרום..
אבל אם נדבר שניה ברצינות , תחשוב שניה בהיגיון, נראה לך שחברת פרטנר שמרוויחה מיליארדים זקוקה לסמרטוט???בעל הפאב חיכה עד שאני יעבוד בחברה???
אני לא עושה תחרות עם אף אחד, אבל אני אוהב את הפועל באר שבע כבר 25 שנים , אני לא צריך להוכיח לאף אחד כולל לך את מידת אהבתי, אבל זה בסדר תחשוב מה שאתה רוצה.
אני סמרטוט/***/טמבל/חרא של בן אדם , מה שתבחר מקובל עליי.
אבל על דבר אחד אין עורין, אני אוהב את הפועל באר שבע לא פחות ממך או מאף אוהד אחר, לכן כל עוד מצב הנתונים הוא כזה אני רגוע.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

דורון כהן כתב:
אם לא הייתי מכיר אותך הייתי חושב שאתה משוגע...אבל כיוון שאני מכיר אותך אז כנראה אתה במשבר..... מה עובר עליך אחי??? הקטע של הסמרטוט זה היה בהומור.....
אז ההומור שלי לא מצחיק , את הביקורת הזאת אין לי בעיה לקבל, על טעם וריח אני לא מתווכח.
יש דווקא אנשים בראש העין שצוחקים על החולצה של הפועל באר שבע ועל הגמלים שיש בדרום..
אבל אם נדבר שניה ברצינות , תחשוב שניה בהיגיון, נראה לך שחברת פרטנר שמרוויחה מיליארדים זקוקה לסמרטוט???בעל הפאב חיכה עד שאני יעבוד בחברה???
אני לא עושה תחרות עם אף אחד, אבל אני אוהב את הפועל באר שבע כבר 25 שנים , אני לא צריך להוכיח לאף אחד כולל לך את מידת אהבתי, אבל זה בסדר תחשוב מה שאתה רוצה.
אני סמרטוט/***/טמבל/חרא של בן אדם , מה שתבחר מקובל עליי.
אבל על דבר אחד אין עורין, אני אוהב את הפועל באר שבע לא פחות ממך או מאף אוהד אחר, לכן כל עוד מצב הנתונים הוא כזה אני רגוע.
דורון קודם כל מתי תהיה תגובה שלך שבה לא תכניס את זה שאתה עובד בפרטנר בראש העין? אתה רואה שאני מכניס בכל תגובה שלי את זה שנאי עובד באמדוקס? זה קצת צורם לעין...
שנית, אני לא בא לעשות איתך תחרות מי אוהד יותר. אני רק אומר שאני בתור תושב באר שבע ובתור אוהד הפועל, לעולם - אבל לעולם!!!- לא אתן שיצחקו על העיר או על הקבוצה שלי, וחבל לי שאתה לא חושב ככה.
לי ולעוד כמה אנשים פה התגובה שלך לא ניראית כמו בדיחה וגם ממש לא הצחיקה אף אחד.
קצת כבוד והערכה לעיר שבה אתה חי ולקבוצה שאותה אתה אוהד (אגב אהדה- אני רואה שהתגובה שלך הייתה אתמול בשעה 9 וחצי בערב בדיוק כשהקבוצה שלובשת "סמרטוט אדום" הוסיפה עוד תואר לארון שלה וחגגה עם האוהדים שלה ואני בתוכם, בזמן שאתה ישבת בבית או היית עסוק בדברים אחרים) - לא יזיק לך לפעמים!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

8red כתב: דורון קודם כל מתי תהיה תגובה שלך שבה לא תכניס את זה שאתה עובד בפרטנר בראש העין? אתה רואה שאני מכניס בכל תגובה שלי את זה שנאי עובד באמדוקס? זה קצת צורם לעין...
!
יש בעייה עם ראש העין? ;)
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ניב דווקא כאחד שלא גר בבאר שבע ועוד אנשים כמוך כמו המאירי וכל מי שגר בכל מיני מקומות אחרים בארץ - דווקא אותכם אני מעריך יותר, כי הרי יכלתם להיות אוהדים של קבוצה קצת יותר "מצליחנית" גם יותר קרובה פיזית אלייכם - ובכל זאת בחרתם דווקא בקבוצה מבירת הנגב. אני גם בטוח שאתם לא מעלים על דעתכם לקרוא לחולצה של הפועל "סמרטוט"...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגורון... »

אבא אני מחכה לחולצה של מליקסון...

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

טוב אז כפי שאתם יודעים יש לי חולצה! אחרי ששיגעתי את המערכת....

ואני שמחה להודיע למי שעוד לא יודע, שיש חולצה של אופיר בחנות המזכרות (כבר כמעט שבועיים נראה לי)

זה היה ברור שאופיר יסתום לכל הספקנים והקברנים את הפיות :-) מוכיח מנהיגות ואופי כל פעם מחדש ובהחלט לא שכח לשחק.

עוד לא קניתם חולצה?

סמל אישי של משתמש
ליאור עזרא
Title: CrazyRed

שליחה על ידי ליאור עזרא »

מס' 20 יש? =]

ואם לא נחכה...
רוצים אצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

אתה יכול לבקש

סמל אישי של משתמש
polal1

שליחה על ידי polal1 »

יש לי חבר שיש לו יום הולדת עוד שבוע ואני חייב לקנות לו חולצה רשמית של הפועל באר שבע לא משנה עם איזה מספר
מישהו יכול להגיד לי איפה קונים? ואם יש בכלל עדיין חולצות רשמיות למכירה?

תודה רבה ליעד פולאד

שלח תגובה