משחק גביע טוטו ראשון מול הפועל פת דיון רשמי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: משחק גביע טוטו ראשון מול הפועל פת דיון רשמי

שליחה על ידי red guy »

אני לא אדבר על אלישע עוד שהגיע מחיפה טענתי שזה לא מאמן אבל זה מה יש ואין מה לעשות עם זה, אבל המשחק היום הוכיח שוב חייבים קשר אחורי גרזן! לא 50/50 לא טכני ולא כלום, בלם קדמי כי ההגנה שלנו רכה וחייבים חלוץ גולר ברמה גבוה(דודו ביטון פנוי למה לא עושים עם זה כלום?) ארבייטמן חלוץ טוב אבל כחלוץ משלים, כאחד שעולה מהספסל ונותן כוח לא אחד שיכול לסחוב את התקפה, גם בחיפה שהיה שחקן הרכב היה חלש ודווקא בשנה של הספסל פרח זה שלומי ארבייטמן.. בנוסף לא חובה אבל הייתי שמח לראות פה את רואש כבלם שלישי בשביל ספסל חזק. מפחיד אותי לסמוך על אקסלינג במידה ונצטרך

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בסה״כ מחצית ראשונה לא רעה.
כמה שהתגעגעתי למליקסון, רמה מעל כולם.
היו יותר מדי שחקנים ביכולת מאוד בינונית כדי שניתן משחק טוב, גורדנה עם קבלת החלטות גרועה, אופיר שעוד לא חזר לעצמו, שלומי שעדיין צריך זמן כדי להיות מסונכרן עם השאר, בוזגלו שנראה שקצת נעלם שהרוב הגדול של הכדורים עברו דרך מליקסון.
מחצית שנייה עוד ניסינו לשחק על מתפרצות, והיו כמה התקפות שיכלנו להוציא מהם יותר.
נאסר בדקות טובות, אראל את גבאי שוב שימשו כמחריבי משחק.
לא ייאמן שקלינגר שיחק עם אראל כבלם. כ״כ חוסר אחריות שזה מעצבן.

מגיע פירגון לחלק הקדמי הצעיר של פ״ת שנתן דקות טובות. בעיקר אלטמן שהיה מצוין.
טוב שסוף סוף משחקים. אני מקווה לראות רוטציה קטנה נגד אשדוד ובעיקר גול של שלומי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שמעון א כתב: לא מסכים אחי.
יש לנו בעיה קשה בהנעת הכדור ובניהול המשחק. אין קשר לפלט או לאיברהימוביץ'.
אני ימשיך להגיד את זה כי זה מה שאני מרגיש:
מליקסון חייב לשחק באמצע ולנהל את המשחק! 2 קשרים אחוריים ולפניהם משחק מליקסון. כמובן שמידי פעם תוך כדי משחק אפשר לגוון ולשחק באגף. כשברדה בא אחורה לקבל כדור ולנסות לנהל את המשחק זה נראה רע.
ואני אמשיך להגיד שארבייטמן לא חלוץ. אם היה מי שרק ישים ראש או רגל (שלא לדבר על לייצר לעצמו) היו לפחות שלושה שערים מהמצבים האלה במחצית הראשונה.
למרות המשחק הנרפה של לפחות חצי הרכב וההופעה השערורייתית של גל אראל יצאנו נהדר להתקפות והיה חסר לנו הגרוש ללירה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

יצאנו נהדר להתקפות כשפ"ת הייתה בעשרה שחקנים.

תגיד את האמת לפחות אחי.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אנשים זה משחק ראשון לדעתי אחרי 3 שבועות שלא שיחקו.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

dor69 כתב: ואני אמשיך להגיד שארבייטמן לא חלוץ. אם היה מי שרק ישים ראש או רגל (שלא לדבר על לייצר לעצמו) היו לפחות שלושה שערים מהמצבים האלה במחצית הראשונה.
למרות המשחק הנרפה של לפחות חצי הרכב וההופעה השערורייתית של גל אראל יצאנו נהדר להתקפות והיה חסר לנו הגרוש ללירה.
כמו שטענתם שפלט לא חלוץ והוא בסה"כ אקסברד הגרסה ההולנדית? די להיות מביכים , תנו לבנאדם זמן להתאקלם.
חלוץ זה בגדר חובה לא פחות מקשר אחורי ואני טענתי את זה עוד ממזמן , כי אי אפשר שרק ארבייטמן וברדה יהיו המוציאים לפועל בקבוצה. מליקסון זה שחקן ברמה מעל הליגה הזאת , ברגע שהוא יהיה יותר מסונכרן עם שלומי ברדה ובוזי הם יהיו בלתי ניתנים לעצירה. גורדנה אני מאוד אוהב את המשחק שלו , עשה טעות מפגרת אלישע צריך לקחת אותו לשיחה והכל טוב ושיבוא בשיא לליגה. מקווה שעוד השבוע יחתמו קשר אחורי וחלוץ ישראלי ( דודו ביטון ... :מסמיק2: הלוואי)
כמה שיותר קשה באימונים , ככה יהיה יותר קל בקרב האמיתי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גיא חניה כתב: כמו שטענתם שפלט לא חלוץ והוא בסה"כ אקסברד הגרסה ההולנדית? די להיות מביכים , תנו לבנאדם זמן להתאקלם.
חלוץ זה בגדר חובה לא פחות מקשר אחורי ואני טענתי את זה עוד ממזמן , כי אי אפשר שרק ארבייטמן וברדה יהיו המוציאים לפועל בקבוצה. מליקסון זה שחקן ברמה מעל הליגה הזאת , ברגע שהוא יהיה יותר מסונכרן עם שלומי ברדה ובוזי הם יהיו בלתי ניתנים לעצירה. גורדנה אני מאוד אוהב את המשחק שלו , עשה טעות מפגרת אלישע צריך לקחת אותו לשיחה והכל טוב ושיבוא בשיא לליגה. מקווה שעוד השבוע יחתמו קשר אחורי וחלוץ ישראלי ( דודו ביטון ... :מסמיק2: הלוואי)
כמה שיותר קשה באימונים , ככה יהיה יותר קל בקרב האמיתי.
אני בחיים לא אמרתי חצי דבר על פלט. מה שאמרתי עליו זה שהוא החלוץ הכי טוב שהיה בבאר שבע מאז ומעולם והכי טוב בליגה (להוציא כרגע את אידריסיו שלא ראיתי), אנחנו חייבים דחוף סקורר ואתם תראו משהו זז.
אגב, לפי מה שראיתי היום ההרכב הנוכחי לא בנוי טוב ל4-2-4 הזה, עדיף 4-5-1 כשמליקסון משחק טת הקשר השלישי הקדמי במרכז ובוזגלו וברדה ישחקו אגפים. כל זה מהסיבה הפשוטה שהכל עובר לצד של מליקסון ונוצר מצב שהוא גם מעלים את בוזי לחלוטין מהמשחק וגם מוגבל בחלוקת הכדורים (כי הוא הרי באגף)

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

רצים לאליפות, אה?
הדבר היחיד שטוב בהדחה מאירופה והתוצאות במשחקי אימון ופ"ת זה הבלון שהתפוצץ. אליפות לוקחת קבוצה מאוזנת ועמוקה. אנחנו קבוצה בלי אמצע ובטח שלא עמוקה מספיק.

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

תעשו לי טובה מכבי עשתה תיקו מול נתניה וניצחה בשנייים את רעננה
ואל תגידו לי תירוץ של הרכב שני למה הם עדיין חזקים
תנו לקבוצה לעבוד בשקט כבר! אוהדי הצלחות נמאסתם

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

החשש הכי גדול שלי זה איבוד האופי של שנה שעברה.
משחק שני שלנו שאנחנו מפסידים נקודות בדקות האחרונות, דבר שהיה אופייני דווקא לנו.
דבר שני שמאוד הפריע לי זה מירמור מוזר של חלק מהשחקנים, עצבנות ואיפוד עשתונות של חלק מהשחקנים שלא מסמל טוב בטח ובטח שאנחנו רק בתחילת העונה.
באמה המקצועית הסימן הכי גדול הוא שפשוט אין לנו מרכז שדה, פשוט בור, חור וכל מילה נוספת מיותרת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

המשוגע האדום כתב:תעשו לי טובה מכבי עשתה תיקו מול נתניה וניצחה בשנייים את רעננה
ואל תגידו לי תירוץ של הרכב שני למה הם עדיין חזקים
תנו לקבוצה לעבוד בשקט כבר! אוהדי הצלחות נמאסתם
אוהדי הצלחות חח..איך אפשר להיות אוהד הצלחות כשאין הצלחות(להוציא את העונה האחרונה)?
בתקציב כזה, עם מאמן שמתחיל שנה שלישית וסגל שחקנים כזה, אתה מצפה למשהו קצת אחר ולא כדורגל חלש, חסר שיטה וחסר סדר. לי אישית נמאס לראות כדורגל שכל דבר בו מקרי ומבוסס על הברקות אישיות של שחקנים וכדורים נייחים. וכשאין כאלה אנחנו נראים כמו ליגה א'.
לא יכול להיות שידענו עוד לפני שעונה הסתיימה שהחלק הכי בעייתי שלנו זה מרכז הקישור ועד פתיחת הליגה אין חיזוק בעמדה הזו. לא יכול להיות שהחלוץ הכי טוב שלנו עוזב ולא מגיע מחליף(ארבייטמן לא מחליף).
ההתנהלות הקיץ הזה מצד "הצוות המקצועי" הוא על גבול החובבני.
מאירופה כבר עפנו..נמשיך ונראה

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

תמשיכו לחשוב כמה אלישע מאמן טוב.
מאמן גרוע נשאר גרוע ולא יעזור לאף אחד,מתחילת הקריירה שלו פה וגם עונה שעברה לא יכולתי לסבול אותו ואת צורת המשחק שלו.
המשחק שלנו מבוסס בהברקה של בוזגלו וגם השנה יהיה מבוסס על הברקה/מצב נייח של בוזגלו מליקסון.
אין הנעת כדור,אין מהלכים יעילים,כלום.
מליקסון קוסם
ארבייטמן נגר.
אני מפחד שבוזגלו ייעלם כמו היום שרוב אהבת הקהל הולכת למליקסון

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אלישע ניהל את המשחק כמו אימון
וסתם שתדעו שרק אוהדי ב״ש לוקחים ברצינות משחקים בגביע השוקו
רק אצלנו יפלו על שחקן במפעל שמעניין את הביצים של שאר הארץ
מסכן גל אראל גמרתם עליו
שחררו כולה משחק אימון
נערך לאחרונה על ידי אלדר ב 18 אוגוסט 2014, 00:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

E26

שליחה על ידי E26 »

פרופורציות חברים. פאקינג גביע השוקו.
נכון שזה משחק רשמי ראשון כביכול שיכולנו לראות את הקבוצה והייתה התרגשות וחיכינו לזה ולכן גם העצב והתסכול. אבל זה בסהכ גביע השוקו = אימון לכל היותר.

סה"כ מחצית ראשונה הייתה טובה מאוד בדגש על מליקסון שבכמה רמות מעל כולם ולקח על עצמו את המשחק.

במחצית השנייה שוב הבדלי רמות, אולי זה ירידה בכושר, אולי זה מליקסון שהתחיל להתעייף ולכן כשהוא עייף הקבוצה עייפה. בכ"מ מאז דקה 65 לערך שההרכב השני נכנס ראינו הבדלים ביכולת.

יש כמה דברים שגרמו לתיקו הזה, כושר גופני לקוי, חוסר הבנה של אלישע בניהול המשחק היום. זרק את כל החלוצים למערכה אחרי האדום שלהם ושכח את מרכז השדה שגם ככה זה לא הצד החזק שלנו.
ואז קיבלנו אדום, וכצפוי הלכנו אחורה(לא ברור למה) במטרה לזרוק כדורים לחלוצים והם לחצו ולחצו והשער הגיע.

נקודות אור:
מליקסון WOWWWW. עשה מה שרצה.
ברדה כבש
אג'ידה מצויין

חושך:
המחליפים
אלישע בניהול משחק כושל
אביתר אילוז
שלומי ארביטמן בסימן שאלה

תזכרו שצריך לבוא מוכנים לבית"ר בשבת. מבחינתי זה נטו משחקי אימון ותיאומים אחרונים לליגה. מאמין שאלישע למד מהמשחק הזה וקיבל מס' תובנות.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

ONmyOWN כתב:פרופורציות חברים. פאקינג גביע השוקו.
נכון שזה משחק רשמי ראשון כביכול שיכולנו לראות את הקבוצה והייתה התרגשות וחיכינו לזה ולכן גם העצב והתסכול. אבל זה בסהכ גביע השוקו = אימון לכל היותר.

סה"כ מחצית ראשונה הייתה טובה מאוד בדגש על מליקסון שבכמה רמות מעל כולם ולקח על עצמו את המשחק.

במחצית השנייה שוב הבדלי רמות, אולי זה ירידה בכושר, אולי זה מליקסון שהתחיל להתעייף ולכן כשהוא עייף הקבוצה עייפה. בכ"מ מאז דקה 65 לערך שההרכב השני נכנס ראינו הבדלים ביכולת.

יש כמה דברים שגרמו לתיקו הזה, כושר גופני לקוי, חוסר הבנה של אלישע בניהול המשחק היום. זרק את כל החלוצים למערכה אחרי האדום שלהם ושכח את מרכז השדה שגם ככה זה לא הצד החזק שלנו.
ואז קיבלנו אדום, וכצפוי הלכנו אחורה(לא ברור למה) במטרה לזרוק כדורים לחלוצים והם לחצו ולחצו והשער הגיע.

נקודות אור:
מליקסון WOWWWW. עשה מה שרצה.
ברדה כבש
אג'ידה מצויין

חושך:
המחליפים
אלישע בניהול משחק כושל
אביתר אילוז
שלומי ארביטמן בסימן שאלה

תזכרו שצריך לבוא מוכנים לבית"ר בשבת. מבחינתי זה נטו משחקי אימון ותיאומים אחרונים לליגה. מאמין שאלישע למד מהמשחק הזה וקיבל מס' תובנות.
בול. מסכים איתך בכל מילה , מלבד ארבייטמן שהוא לא חלוץ שאנחנו לא מכירים, חסר לו רק תיאום וכושר משחק. אנשים פה סובלים ממאניה דיפרסיה , אם סתם דוגמא היינו כובשים גול דקה 92 היינו "ווינרים" ולא הייתה שומע חצי מהטענות של האוהדים שפה.

שלח תגובה