הפינה הפסימית מחזור 4

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: הפינה הפסימית מחזור 4

שליחה על ידי גדי »

לא נראינו טוב לפני הפגרה.
אני הייתי רוצה לדעת כנה ימי חופש היו בשלושה שבועות האלו ?
תבדקו באינסטגרם ותבינו את השכונה. כמה כסף נשפך על הקבוצה ודברים אלמנטריים כמו שיפור כושר גופני, משחקי אימון פעם בשבוע.
האם הקבוצה משחקת עם צ'יפים בכדי לראות מי לא בכושר ?
הייתי אומר שזו תחילת עונה ואפשר לתקן אבל צריך מעוף.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דודזאדה - איזה מזל יש לך שאתה לא שחקן רכש. יש נפילות ביכולת לכל שחקן אבל לא כאלה דרסטיות.
פאיוביץ' - היה מסננת אתמול. המשחק הכי גרוע שלו מאז שהגיע.
גורדנה וגבאי - לא נגעו בכדור.
הוגו - עזבו את האיבודים בצד. זה קורה. לאן נעלם הבטחון ללכת עם הכדור קדימה?
אלישע - מילא זה שהקבוצה הזו מתבססת על יכולת אישית, איפה הלחימה? למה רק בדקה 60 שחקנים מתחילים ליפול על התחת? ניהול משחק פשוט לא טוב.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

3,000 איש נוסעים עד לנתניה. 2750 מהם במטרה לסתום את הפה במקרה הטוב או לקלל במקרה הרע.
עוד כמה מאות שיושבים בבית ומטנפים בפייסבוק, פורום וכדומה. רוצים קבוצה גדולה, אבל מתנהגים כמו קהל של קבוצה קטנה.

המשחק עצמו- חלש מאוד, אף אחד לא היה טוב למעט הובאן ומליקסון. מאמין שבשבוע הבא נראה כבר את מליקסון באגף וארבייטמן בחוד, דובב וגורדנה יחכו להזדמנות שלהם מהספסל.

לא קרה כלום, הדרך עוד ארוכה. שבוע טוב!

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

סניור כתב:3,000 איש נוסעים עד לנתניה. 2750 מהם במטרה לסתום את הפה במקרה הטוב או לקלל במקרה הרע.
עוד כמה מאות שיושבים בבית ומטנפים בפייסבוק, פורום וכדומה. רוצים קבוצה גדולה, אבל מתנהגים כמו קהל של קבוצה קטנה.

המשחק עצמו- חלש מאוד, אף אחד לא היה טוב למעט הובאן ומליקסון. מאמין שבשבוע הבא נראה כבר את מליקסון באגף וארבייטמן בחוד, דובב וגורדנה יחכו להזדמנות שלהם מהספסל.

לא קרה כלום, הדרך עוד ארוכה. שבוע טוב!
אתה בגוש המעודד? תגיד מה היה הקטע של העידוד אתמול? לא היה ברור איפה שהארגון יושב,היה עידוד חרא ופשוט נוראי אחד הגרועים שלנו ,אני ניסיתי להיכנס לאיפה שהיו התופים אבל היה מפוצץ שם משפחות עם ילדים שכמובן לא יעודדו לשנייה
לא הבנתי מה הקטע אתמול היה עם העידוד שרתי לבד למעלה את מה שאני שומע מלמטה חחח
נקווה ששבוע הבא בפתח תקווה זה לא יהיה ככה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

לא בתוכו אלא צמוד.
אתמול לדעתי הבעיה הייתה בזה שהציוד הגיע מאוחר והיה קשה להתמקם.
כמוני כמוך, הייתי מעל הגוש, איפה שבהתחלה היו התופים וניסיתי להצטרף למה ששמעתי מלמטה. אם אנשים היו טורחים להצטרף מצבנו היה טוב בהרבה.
במושבה בדרך כלל טוב יותר. נקווה שכך יהיה. וגם שיבואו פחות טרמפיסטים שנוטשים אחרי משחק שהוא לא ניצחון 9-0.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אתמול מרבית הארגון הגיע עם ההסעות באיזור 17:15 כזה בגלל העיכוב בהסעות ובשעה כזו הכניסות היו מפוצצות ולכן לקח עוד לפחות רבע שעה עד שנכנסו ככה שיצא מצב שרק ב17:30, שזה מאוחר מאוד, הארגון התמקם אבל היו שם כבר משפחות אנשים וכד׳.

סניור קצת הגזמת 2750 הגיעו בשביל לקלל או לסתום את הפה. הרבה פחות הגיעו בשביל זה, הרבה יותר בשביל לעודד ולדחוף אבל זה היה אחד מהמשחקים היותר מעצבנים שהייתי בהם ואני בטוח שכל אחד הרגיש ככה לכן בטבעיות זה השפיע על העידוד, למרות שכן היה נסיון לדחוף את הקבוצה גם לפני השיוויון ובעיקר אחריו עד ההחטאה של הפנדל השלישי שהוציאה לכולם (כולל לקבוצה) את המיץ.

רוצה קהל איכותי? תגיע למושבה. יגיעו רק האיכותיים. באמת יהיה מעניין הכמות שתגיע לשם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אתמול מרבית הארגון הגיע עם ההסעות באיזור 17:15 כזה בגלל העיכוב בהסעות ובשעה כזו הכניסות היו מפוצצות ולכן לקח עוד לפחות רבע שעה עד שנכנסו ככה שיצא מצב שרק ב17:30, שזה מאוחר מאוד, הארגון התמקם אבל היו שם כבר משפחות אנשים וכד׳.

סניור קצת הגזמת 2750 הגיעו בשביל לקלל או לסתום את הפה. הרבה פחות הגיעו בשביל זה, הרבה יותר בשביל לעודד ולדחוף אבל זה היה אחד מהמשחקים היותר מעצבנים שהייתי בהם ואני בטוח שכל אחד הרגיש ככה לכן בטבעיות זה השפיע על העידוד, למרות שכן היה נסיון לדחוף את הקבוצה גם לפני השיוויון ובעיקר אחריו עד ההחטאה של הפנדל השלישי שהוציאה לכולם (כולל לקבוצה) את המיץ.

רוצה קהל איכותי? תגיע למושבה. יגיעו רק האיכותיים. באמת יהיה מעניין הכמות שתגיע לשם.
אם היינו מנצחים הייתי אומר 5000. עכשיו? 2500-3000 אפשרי

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב: אם היינו מנצחים הייתי אומר 5000. עכשיו? 2500-3000 אפשרי
3000 זה בערך במספר שהגיע אתמול. קשה לי מאוד להאמין שיהיו 3000 במושבה אחרי התצוגה אתמול.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

לא יודע למה אני הרבה יותר אוהב את המושבה מאשר את נתניה.
אולי בגלל שהעידוד הרבה יותר קל שם,יש מיקום קבוע שם התופים במקום נוח בלי להסתבך בלדעת איפה לשבת בגוש המעודד
ותמיד שאנחנו במושבה יש לנו עידוד מעולה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: 3000 זה בערך במספר שהגיע אתמול. קשה לי מאוד להאמין שיהיו 3000 במושבה אחרי התצוגה אתמול.
היציע התחתון בנתניה מכיל 3500 והוא היה מפוצץ פשוט (גם דיווחו בטלוויזיה על עומסים בלתי נסבלים) ככה שהיינו יותר מ3000.
אפשר להביא 3000 למושבה אבל בתנאי שהגנבים האלה לא ידפקו מחיר כרגיל ויעשו בעיות עם כרטיסי נוער.
מה המחירים אגב?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

יש שידור מול מכבי פ"ת ?

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

כן שמעןן
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חבל.

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב: היציע התחתון בנתניה מכיל 3500 והוא היה מפוצץ פשוט (גם דיווחו בטלוויזיה על עומסים בלתי נסבלים) ככה שהיינו יותר מ3000.
אפשר להביא 3000 למושבה אבל בתנאי שהגנבים האלה לא ידפקו מחיר כרגיל ויעשו בעיות עם כרטיסי נוער.
מה המחירים אגב?
סביר להניח שיהיה 80/40 אלא אם כן הם יבואו במחיר מוזל ואחיד לקראת הקהל שעוד יש להם ..

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

איזה שעה המשחק נגד פ"ת?

שלח תגובה