זה הולך להיות מעניין...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: זה הולך להיות מעניין...

שליחה על ידי red guy »

מכבי הפסידה נקודות בעבר וגם תפסיד בעתיד, גם אחרי שבסיבוב הראשון שנה שעברה הם יצאו תיקו 2-2 נגד מכבי פ"ת החלשה(ואם אני לא טועה הם אפילו איבדו יתרון 2-0) דיברו על זה שסוזה זה לא אוסקר ומכבי פגיעה..ההבדל הוא שהשנה יש לנו קבוצה בלי חולשות למעט אולי חלק מהספסל וגם יש את ק"ש שנאבקת במשלוש צמרת שנותן לנו ולהם תקווה ללכת עד הסוף וזה מה שמלחיץ את מכבי יותר..האוהדים שלהם לא משדרים עדיין לחץ כי הם עדיין בטוחים שהם לוקחים ת'ליגה בפער דו ספרתי(זה מה שלפחות חברי משער 11 מקפידים להגיד) ולכן אנחנן צריכים להמשיך להסתכל עך עצמנו ולהכין את עצמנו לריצת מרתון ולא לריצה קצרה יש עוד עונה ארוכה לפנינו

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

תהרגו אותי. אני מתווכח עם כל אחד בכל מקום ולא מוכן לקבל סייגים.

11 מול 11, יש לנו את הקבוצה הכי טובה בארץ. לא מכבי ולא נעליים ואני מכניס להרכב שלהם את זהבי. כשהוא ילך בעזרת השם או יפצע קלות ויעדר 4 חודשים, זה שלנו ביי פאר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

דרדסמיילי....אם הכדורים שפגעו בקורה/משקוף נכנסים...
אם אחת ההחמצות בפנדלים (בטח ברעננה) נכנסת, אם חכמון (הכלב לא נותן להפועל פנדל, אם היינו נותנים עוד אחד לק"ש במומנטום.... אם ואם...

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

Totti כתב:תהרגו אותי. אני מתווכח עם כל אחד בכל מקום ולא מוכן לקבל סייגים.

11 מול 11, יש לנו את הקבוצה הכי טובה בארץ. לא מכבי ולא נעליים ואני מכניס להרכב שלהם את זהבי. כשהוא ילך בעזרת השם או יפצע קלות ויעדר 4 חודשים, זה שלנו ביי פאר.
השנה זה בהחלט נכון.. ההרכב שלנו חזק/לא תלותי/מגוון יותר אבל כשמגיעים לסגל רחב עדיין הם ביתרון(ספסל+ לא מתלבשים) אולי בינואר נתקן גם את זה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

dardasmiley כתב: שלא לדבר על זה שכשקבוצות ילמדו לסגור את ערן זהבי למכבי יהיה קשה שבעתיים.
אין באמת דבר כזה.
אם תהיה ירידה זה ביכולת שלו בלבד, לא עליה ביכולת השומרים.
מדביקים לי כל משחק חצי הגנה והוא עדיין עושה מהם צחוק.
וכן, קבוצה שתתמיד במעבר מהיר קדימה תוך השתחררות מהלחץ במרכז המגרש תביך את ההגנה של מכבי לא פעם ולא פעמיים. אני מקווה שהיום כבר כל המאמנים בליגה מבינים את זה.

הרבה מדברים על המפגשים הישירים, לדעתי זה רלוונטי לפליאוף בעיקר.
עד המחזור ה-27 החוכמה היא לשמוט מינימום נקודות מול מקומות 4 ומטה.
נקודות בבלומפילד זה אקסטרה, את ק״ש בבית צריך לנצח.
מבחינתי 6 נקודות בשני המשחקים הבאים יהיו צעד גדול קדימה.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אני חושב שהשינוי לרעה השנה במכבי מתחיל ונגמר בקישור האחורי שלהם.
ההגנה שלהם אף פעם לא הייתה עילוי, הן מבחינת השוער והן מבחינת המגינים, על הבלמים אנחנו עוד יכולים להתווכח, אבל עובדתית גם שנה שעברה כשמכבי הייתה מכונה מפחידה ההגנה שלה הובכה לא פעם ולא פעמים, אלא מה ששנה שעברה משחק הלחץ והיכולת הטובה של אלברמן-ראדי-מיטרוביץ פשוט מיזערו לחלוטין את ההתקפות של היריבות ככה שלהגנה של מכבי בקושי היו הזדמנויות להיות מובכים, מצד שני בכל מה שקשור לתמיכה ההתקפית, ראדי זה שחקן שמשחק לעומק, הוא היה מ*** את זהבי ושות' בהרבה כדורים וגם כובש בעצמו בבעיטות מרחוק, השנה עם הפיחות במעמדו של ראדי, אייגבור לא משחזר את היכולת הזאת, הוא לא משחק קדימה, הוא לא תורם את חלקו בצד ההתקפי ובנוסף יש לו בעיות עם האוהדים מתחילת השנה ומושם מה פאקו ממשיך להתעקש עליו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

OMERREMO33 כתב: השנה זה בהחלט נכון.. ההרכב שלנו חזק/לא תלותי/מגוון יותר אבל כשמגיעים לסגל רחב עדיין הם ביתרון(ספסל+ לא מתלבשים) אולי בינואר נתקן גם את זה
נותן להם פייט גם על הספסל. לא מעניין אותי שבכל משחק יושב כוכב אחר ביציע, מה שמשנה זה אילו שחקנים נמצאים ברוטציה.
יש להם יתרון קל בקטגוריה, אבל קל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

blueman כתב:אני חושב שהשינוי לרעה השנה במכבי מתחיל ונגמר בקישור האחורי שלהם.
ההגנה שלהם אף פעם לא הייתה עילוי, הן מבחינת השוער והן מבחינת המגינים, על הבלמים אנחנו עוד יכולים להתווכח, אבל עובדתית גם שנה שעברה כשמכבי הייתה מכונה מפחידה ההגנה שלה הובכה לא פעם ולא פעמים, אלא מה ששנה שעברה משחק הלחץ והיכולת הטובה של אלברמן-ראדי-מיטרוביץ פשוט מיזערו לחלוטין את ההתקפות של היריבות ככה שלהגנה של מכבי בקושי היו הזדמנויות להיות מובכים, מצד שני בכל מה שקשור לתמיכה ההתקפית, ראדי זה שחקן שמשחק לעומק, הוא היה מ*** את זהבי ושות' בהרבה כדורים וגם כובש בעצמו בבעיטות מרחוק, השנה עם הפיחות במעמדו של ראדי, אייגבור לא משחזר את היכולת הזאת, הוא לא משחק קדימה, הוא לא תורם את חלקו בצד ההתקפי ובנוסף יש לו בעיות עם האוהדים מתחילת השנה ומושם מה פאקו ממשיך להתעקש עליו.
אני בכלל לא בטוח שזמנם של אלברמן וראדי לא עבר. לא ממהר להספיד אותם, אבל החבר'ה כבר לא בני 20.

הטעות של פאקו היא שהוא לא מנסה קצת את הילד החרא מרמת השרון..יש לו על הספסל אחלה תחליפים

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

Totti כתב: אני בכלל לא בטוח שזמנם של אלברמן וראדי לא עבר. לא ממהר להספיד אותם, אבל החבר'ה כבר לא בני 20.

הטעות של פאקו היא שהוא לא מנסה קצת את הילד החרא מרמת השרון..יש לו על הספסל אחלה תחליפים
ממש לא מספיד אותם, אני פשוט חושב שהירידה ביכולת שלהם פלוס זה שפאקו לא סופר את ראדי גורם לקישור האחורי שלהם להיות חלש כרגע וזה ההבדל הגדול בין הקבוצה של השנה לקבוצה של שנה שעברה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נראה לי שהאף שלכם עלה קצת יותר מדי למעלה.
מכבי עדיין קבוצה טובה יותר מאיתנו, עמוקה בצורה בלתי רגילה ומנוסה יותר. הם עדיין הפייבוריטים לאליפות.
אנחנו צריכים להסתכל בעיקר על עצמנו, להתקדם ממשחק למשחק ולא להסתכל יותר מדי קדימה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב:נראה לי שהאף שלכם עלה קצת יותר מדי למעלה.
מכבי עדיין קבוצה טובה יותר מאיתנו, עמוקה בצורה בלתי רגילה ומנוסה יותר. הם עדיין הפייבוריטים לאליפות.
אנחנו צריכים להסתכל בעיקר על עצמנו, להתקדם ממשחק למשחק ולא להסתכל יותר מדי קדימה.
כשאתה אוהד של פח הזבל של הליגה 40 שנה, האף שלך תמיד למטה.
אנחנו בעיקר מפנטזים

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

CrazyRed7 כתב:נראה לי שהאף שלכם עלה קצת יותר מדי למעלה.
זה מה שרציתי להגיד, ניסחת את זה טוב יותר.

לגבי זהבי, אפשר לנסות לסגור אותו על ידי הצמדה של קשר "התקפי" (לא על חשבון אחורי כדי לא להפקיר את מרכז המגרש) שילך איתו לכל מקום במגרש, מה שנקרא בכדורסל שמירה אישית, אפשר לשחק איתו קשוח יותר ובכל פעם שהוא מקבל כדור לגלוש לעבר הרגל, שניים-שלושה כאלה והוא מתחיל להזהר. ואפשר גם לגרום לו לרדוף אחרי הקישור שלך ולעשות הגנה. היריב לא יכול להבקיע בלי שהכדור אצלו.
לפני שאתם קופצים עליי ומנתחים טקטית את מה שרשמתי, הכוונה פה היא לתת דוגמאות למה כן ניתן לעשות נגד זהבי, לא בהכרח הייתי משתמש בכל אחת מהדרכים הללו. אני פשוט לא חושב שהאיש לא ניתן לעצירה. יש לו חולשות וצריך פשוט ללמוד לחשוף אותן...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

תתפלאו אבל בכל הקשור לזהבי אני לא מודאג, כל פעם ששיחקנו נגד מכבי זהבי היה דיי בינוני, כמות השערים שהוא הבקיע נגדנו ב5 משחקים מתחילת העונה שעברה עד המשחק האחרון כולל היא 3 שערים שמתוכם שניים בפנדלים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dardasmiley כתב:
זה מה שרציתי להגיד, ניסחת את זה טוב יותר.

לגבי זהבי, אפשר לנסות לסגור אותו על ידי הצמדה של קשר "התקפי" (לא על חשבון אחורי כדי לא להפקיר את מרכז המגרש) שילך איתו לכל מקום במגרש, מה שנקרא בכדורסל שמירה אישית, אפשר לשחק איתו קשוח יותר ובכל פעם שהוא מקבל כדור לגלוש לעבר הרגל, שניים-שלושה כאלה והוא מתחיל להזהר. ואפשר גם לגרום לו לרדוף אחרי הקישור שלך ולעשות הגנה. היריב לא יכול להבקיע בלי שהכדור אצלו.
לפני שאתם קופצים עליי ומנתחים טקטית את מה שרשמתי, הכוונה פה היא לתת דוגמאות למה כן ניתן לעשות נגד זהבי, לא בהכרח הייתי משתמש בכל אחת מהדרכים הללו. אני פשוט לא חושב שהאיש לא ניתן לעצירה. יש לו חולשות וצריך פשוט ללמוד לחשוף אותן...
השומר האישי שאתה מתאר, עבר חלף מן העולם. קיימת היום שמירה אישית, אבל לא בצורת הליווי הצמוד גם לשירותים. אי אפשר לעמוד מול התנועה הבלתי פוסקת שלו לעומק.כן אפשר, ללחוץ את אלה שמספקים לו כדורים ולגרום לכך שהרבה פחות כדורים מדוייקים יגיעו אליו.
כמו כן, אפשר בהחלט להציק לו ולהוציא אותו משיווי משקל, אבל עושים לו המון כבוד.

ומעל הכל, אפשר לקוות שהוא פשוט ילך בינואר...אני יותר ממאמין שהצעות יהיו לו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

רק בליגה עלובה כמו שלנו זהבי יכול לכבוש כל כך הרבה שערים.
ההגנות בארץ הן בדיחה.
ינואר? לא הייתי בונה על זה. במצבה של מכבי היא לא יכולה להרשות לעצמה לאבד אותו.

שלח תגובה