החילופים החברתיים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: החילופים החברתיים

שליחה על ידי אדום זקן »

Totti כתב: לא מוזר.
אני מצפה מסגל כל כך נוצץ לעליונות מוחלטת, לנצחונות ברורים.

עד עכשיו נכשלנו במבחן הראשון- אירופה. ואל תתחילו עם ההנחות עכשיו לסגל " החדש".
לא הרשמנו בלשון המעטה בגביע הטוטו ובראשון מתחילה הליגה ואני לא מאמין בקסמים.

התאכזבתי אתמול מאוד, ציפיתי לחזרה גנרלית אמיתית. הרכב חזק, חילופים שמשקפים את המשחק בליגה. להכנס לקצב נצחונות והבקעות כמו שקבוצה שרצה לאליפות(לא מתמודדת, לא פייט, לא כאילו, רצה!!) אמורה לשחק.

התאכזבתי. ראיתי שחקנים לא ממושמעים טקטית. הנעת כדור רעה, מרחקים גדולים מאוד בין הגנה להתקפה. אנמיות בהגנה.

מה אגיד לך? מהקבוצות של אלישע באתי עם מינימום ציפיות וההאכזבות היו בהתאם, מינוריות.
מזו של ברק אני מגיע רעב מאוד וחדור אמונה,

תפנימו טוב,
הפועל באר שבע מודל 2015/16 חייבת להאבק על התואר, להיות שם עד הסוף וכל דבר פרט לכך הוא כישלון. כרגע זה לא מניח את הדעת.
ורק לשם הסמנטיקה, מקום שני בפער 8 נקודות זה לא מאבק
קבוצה צריכה זמן להתחבר.
אפשר להמשיך לדבר בסיסמאות,אבל יש מציאות ובשביל זה נועדו משחקי גביע הטוטו.
אם היינו משחקים טוב,אני הייתי מודאג.
קבוצה שנבנית נכון,עולה בהדרגה בקצב שלה ובאיכות הכדורגל שלה.
אני יכןל לתת לך דוגמאות מפה עד לפלנד על קבוצות שפתחו מצויין את גביע הטוטו וקיבלו סטירה בליגה.
סהכ הבעיה המרכזית שלנו היא סיומת ועל זה צריך לעבוד באימונים.
אם היינו מבקיעים שער אחד משלל ההזדמנויות שהיו לנו,הדיבור כאן היה אחר.
כולנו ידענו איזה מאמן אנחנו מקבלים על שלל יתרונותיו וחסרונותיו.
אני מאוד מאמין בו,צריך לתת לו זמן.
אליפות לא לוקחים באוגוסט.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

נראה לי התבלבלתם. פייסבוק זה הדלת מימין.
מתי אתם רוצים שנוואקמה יכנס לכושר? אולי ננסה אותו נגד מכבי עוד שבועיים?

מתריע מעכשיו. יום ראשון הקרוב זה לא גמר גביע. כבר היינו בסרט של שיא הכושר בספטמבר.

אם יש דבר שאפשר להגיד כל בכר זה שהוא לא דופק חשבון לאף אחד.
כבר שכחתם את החילופים של ברדה נגד תון?

אתמול המשחק היה רע ומדאיג אבל מי שמאשים את ברדה אז הוא זה שמגמתי. לא ראיתי חוץ ממליקסון אף שחקן בחלק ההתקפי שהיה טוב ולכן הוא שיחק 90 דקות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

שיש כתב:
אולי בכר צריך כבר להחליט מי החלוץ שלו ולתת לו ביטחון
איך יחליט אם אף אחד לא מספק את הסחורה?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Totti כתב:הרכב בזיוני.
חילופים הזויים,
כתבתי 3 פעמים ואמשיך לכתוב,
זו לא תחרות בריאה, זו חולצה זולה, בשקל.

גם בגביע הטוטו
ממה שאתה רושם פה ועוד מקומות אני מתרשם שהשחקנים תותחים ורק המאמן טמבל.

בכר אתמול במחצית אמר ישירות למצלמה. "שום טקטיקה לא תעזור כאשר הקבוצה היריבה רוצה יותר"

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

nir767676 כתב:הקבוצה משחקת ביחד חודש אחי, חודש.
הכל בסדר, לוקח קצת זמן לקבוצות חדשות להתחבר.
הקבוצה היא 80% אותה הקבוצה, אל תשכנעו את עצמכם.
לא קרה כלום, סוף העולם לא הגיע, מחר יום חדש, אבל בינתיים זה לא מספיק טוב.
נקודה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

גדי כתב:
איך יחליט אם אף אחד לא מספק את הסחורה?
אני דווקא חושב ששהר היחידי שנראה טוב. הוא התחיל את העונה קצת חלוד וראו את זה, במשחק נגד בייתר הוא נראה טוב וגם אתמול היה שיפור במשחק שלנו כשהוא נכנס והוא עשה כמה פעולות טובות ומסוכנות. בכושר של החלוצים שלנו היום שהר חייב להיות במגרש.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Totti כתב: לא מוזר.
אני מצפה מסגל כל כך נוצץ לעליונות מוחלטת, לנצחונות ברורים.

עד עכשיו נכשלנו במבחן הראשון- אירופה. ואל תתחילו עם ההנחות עכשיו לסגל " החדש".
לא הרשמנו בלשון המעטה בגביע הטוטו ובראשון מתחילה הליגה ואני לא מאמין בקסמים.

התאכזבתי אתמול מאוד, ציפיתי לחזרה גנרלית אמיתית. הרכב חזק, חילופים שמשקפים את המשחק בליגה. להכנס לקצב נצחונות והבקעות כמו שקבוצה שרצה לאליפות(לא מתמודדת, לא פייט, לא כאילו, רצה!!) אמורה לשחק.

התאכזבתי. ראיתי שחקנים לא ממושמעים טקטית. הנעת כדור רעה, מרחקים גדולים מאוד בין הגנה להתקפה. אנמיות בהגנה.

מה אגיד לך? מהקבוצות של אלישע באתי עם מינימום ציפיות וההאכזבות היו בהתאם, מינוריות.
מזו של ברק אני מגיע רעב מאוד וחדור אמונה,

תפנימו טוב,
הפועל באר שבע מודל 2015/16 חייבת להאבק על התואר, להיות שם עד הסוף וכל דבר פרט לכך הוא כישלון. כרגע זה לא מניח את הדעת.
ורק לשם הסמנטיקה, מקום שני בפער 8 נקודות זה לא מאבק
אתה רוצה ליצור הרתעה? תעשה את זה עם ניצחון על ק"ש בפתיחת הליגה ולא ע"י ניצחון על נתניה שבתכלס בשבילנו המשחק הזה היה כ"כ מיותר והפציעות של טאהא וצדק מוכיחות את זה.
לנתניה היה על מה לשחק, לנו לא ועם כל זה שלטנו במשחק, קיבלנו גולים נטו מטעויות שלנו והחמצנו בלי סוף.
זה ברור שהראש של כולם בק"ש והאמת זה המאני טיים, כבר הבטחנו את רבע הגמר בטוטו ודילמנו מחיר מיותר עם הפציעות אתמול.
לנו קל לדרוש טיקי טקה מהקבוצה אבל נכון לשלב הזה של העונה אנחנו בס"כ נראים לא רע, יש עוד מה לשפר אבל בוא נבין שאנחנו עדיין לא שם, זה יקח עוד קצת זמן אבל הכיוון חיובי. אני לא זוכר אותנו כ"כ דומיננטים במגרש חוץ קשה מאוד, שיחקנו כמו קבוצה גדולה, שלטנו, הנענו כדור והגענו להמון מצבים שמנגד נתניה לא יצרה מולנו כמעט כלום.
לגבי שלומי קשה לי לבוא אליו בטענות, חלוץ צריך ביטחון ולשחק כמה שיותר, לע קל לעלות לחצי שעה פה ושם ולצפות ממנו להצגה.
קחו אויר, סיכומים נעשה אחרי שנרוץ כמה מחזורים עם הרכב מגובש, הקבוצה צריכה להידבק עוד קצת ונקווה לטוב. אני מאמין בבכר. בנתיים בואו לא נסחף אחרי התקשורת ונהרוס לעצמנו.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

Totti כתב: הקבוצה היא 80% אותה הקבוצה, אל תשכנעו את עצמכם.
לא קרה כלום, סוף העולם לא הגיע, מחר יום חדש, אבל בינתיים זה לא מספיק טוב.
נקודה
הקבוצה היא 80 אחוז אותנ קבוצה אבל ההבדל הוא שמים וארץ. השיטה היא שונה לגמרי, הדרישות שונות לגמרי. לדוגמא, לעשות משחק לחץ (ששנה שעברה לא היה קיים בכלל) דורש תיאום, ואומנם השחקנים הם כמעט כולם אותם שחקנים אבל הפעולות והדרישות מהם שונות לגמרי.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הכל נכון.
מה שאותי מטריד זה בעיקר שבכר תירגל בכל התקופת הכנה רק שיטה אחת. הייתי בטוח שהוא ינצל את הסגל ואת הזמן לתרגל כמה שיטות משחק.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

blueman כתב: אני דווקא חושב ששהר היחידי שנראה טוב. הוא התחיל את העונה קצת חלוד וראו את זה, במשחק נגד בייתר הוא נראה טוב וגם אתמול היה שיפור במשחק שלנו כשהוא נכנס והוא עשה כמה פעולות טובות ומסוכנות. בכושר של החלוצים שלנו היום שהר חייב להיות במגרש.
צודק. הביאו אותו בשביל זה אבל הוא לא שכנע עד עכשיו וזה בסדר. אני פשוט משתגע מהדיפרסיה. אפשר לדפדף אחורה ולקרוא את המאניה שהייתה פה אחרי תון.

מאוד לא אהבתי את מה שראיתי אתמול אבל מה שצרם לי זה שנתניה רצו יותר. כל מערך וכל הרכב לא יעזור אם לכל כדור היריבה מגיעה קודם

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני אגלה לכם סוד.
ב90% מהמשחקים זה מה שמחכה לנו,בונקר גדודי מפואר ויציאה למתפרצות.
השיטה שמנסה חהנחיל ברק היא שיטה שבה אתה מפצח בונקר בעיקר בזכות הנעת כדור חכמה וסובלנית עד למציאת כדור העומק שמבודד חלוץ מול השוער.
דברים כאלו דורשים זמן,בטח מקבוצה שהייתה רגילה לשחק 3 שנים משחק אחר לגמרי שבנוי על הגנה נמוכה ויציאה מהירה קדימה תוך כדי ויתור על שליטה באמצע.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אדום זקן כתב:אני אגלה לכם סוד.
ב90% מהמשחקים זה מה שמחכה לנו,בונקר גדודי מפואר ויציאה למתפרצות.
השיטה שמנסה חהנחיל ברק היא שיטה שבה אתה מפצח בונקר בעיקר בזכות הנעת כדור חכמה וסובלנית עד למציאת כדור העומק שמבודד חלוץ מול השוער.
דברים כאלו דורשים זמן,בטח מקבוצה שהייתה רגילה לשחק 3 שנים משחק אחר לגמרי שבנוי על הגנה נמוכה ויציאה מהירה קדימה תוך כדי ויתור על שליטה באמצע.
ופה לדעתי הטעות שלו אבל רק הזמן יתן לנו תשובות.
אם תלכו רגע שנה וקצת אחורה לעונה של מכבי עם סוזה תוכלו לראות שכמעט כל משחק ולא משנה אם מול יריבה מהצמרת או נגד עכו מהתחתית, הם היו מתחילים בבליץ מטורף והשגת יתרון מהיר. זה מבטל לגמרי את תוכנית המשחק של היריבות שבאות להתבנקר ולעקוץ מולך וזה בדיוק מה שמרבית הקבוצות יעשו מולנו העונה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

נתניה לא שיחקה אתמול בונקר.
היא צופפה מאחורה ויצאה מהר קדימה, אבל בונקר זה לא היה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

yanivnew91 כתב: ופה לדעתי הטעות שלו אבל רק הזמן יתן לנו תשובות.
אם תלכו רגע שנה וקצת אחורה לעונה של מכבי עם סוזה תוכלו לראות שכמעט כל משחק ולא משנה אם מול יריבה מהצמרת או נגד עכו מהתחתית, הם היו מתחילים בבליץ מטורף והשגת יתרון מהיר. זה מבטל לגמרי את תוכנית המשחק של היריבות שבאות להתבנקר ולעקוץ מולך וזה בדיוק מה שמרבית הקבוצות יעשו מולנו העונה.
בשביל זה צריך לנצל הזדמנויות. לא למצמץ.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

Totti כתב:נתניה לא שיחקה אתמול בונקר.
היא צופפה מאחורה ויצאה מהר קדימה, אבל בונקר זה לא היה
תקרא לזה איך שתרצה

שלח תגובה