מועדי מחזורים 15-18

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: מועדי מחזורים 12-18 וגביע הטוטו

שליחה על ידי bs war »

אדום בלב בנשמהההה כתב:גם באנגליה (קבוע) וגם בספרד (לעיתים קרובות אם לא קבוע) יש משחקים בימי שני בגלל זכיין השידור. בצרפתית ובגרמנית קבוע בימי שישי. אלה משחקים בשעות מאוחרות, לא בימי חופש אצלם, ואני בטוח שיש שם מרחקים גדולים יותר מ3 וחצי שעות נסיעה. ככה העולם עובד חבר'ה.

דווקא השנה אם מסתכלים אחורה - המשחק מול ק"ש בחוץ לא היה מרכזי והרווחנו שעה לא רעה ביום שבת, המשחק נגד סכנין היה בול, עכו במוצ"ש. מכבי חיפה אכן בשעה מבאסת והפועל חיפה בחוץ אני מניח גם שיהיה בשבת. אז יצא לנו בסדר.
ק"ש בחוץ היה ביום ראשון

סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מועדי מחזורים 15-18

שליחה על ידי The red one »

אל תפריע לי עם עובדות, בחייך

סמל אישי של משתמש
The red one

ביום שני, במשחק מול רעננה, ב19:15 יש הופעה של הפסטיגל בקונכייה.

צפו לכאוס מטורף. זאת אגב יכולה להיות הסיבה לכך שהמשחק משוחק בשעה מאוחרת, כדי שהחבר'ה של הפסטיגל יספיקו להכנס לפני שרוב החבר'ה שלנו יכנסו למגרש ומצד שני יצליחו לצאת לפני שהמשחק ייגמר.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום בלב בנשמהההה כתב:ביום שני, במשחק מול רעננה, ב19:15 יש הופעה של הפסטיגל בקונכייה.

צפו לכאוס מטורף. זאת אגב יכולה להיות הסיבה לכך שהמשחק משוחק בשעה מאוחרת, כדי שהחבר'ה של הפסטיגל יספיקו להכנס לפני שרוב החבר'ה שלנו יכנסו למגרש ומצד שני יצליחו לצאת לפני שהמשחק ייגמר.
אבל העיקר שמשחק כדורסל ביום של משחק כדורגל לא אישרו

סמל אישי של משתמש
The red one

שימו לב לזה -

אתמול במשחק של עכו מול כפ"ס, עכו קיבלה 6 צהובים. 4 מהם היו לשחקנים שסחבו 4 כריטסים צהובים, משמע זה הצהוב החמישי שלהם, והם יחמיצו את המשחק מולנו.

גלימור, דור כוכב, יובאנוביץ' וזריהוביץ'. כולם שחקני הרכב שם.

לי זה נראה הרבה יותר מצירוף מקרים. אני כמעט בטוח שהם קיבלו הוראה מלמעלה לחטוף צהובים על מנת לפספס את המשחק מולנו, שגם ככה דיי חסר סיכוי עבורם, במקום לפספס משחק אחרים וחשובים. מה דעתכם?

E26

שליחה על ידי E26 »

אדום בלב בנשמהההה כתב:שימו לב לזה -

אתמול במשחק של עכו מול כפ"ס, עכו קיבלה 6 צהובים. 4 מהם היו לשחקנים שסחבו 4 כריטסים צהובים, משמע זה הצהוב החמישי שלהם, והם יחמיצו את המשחק מולנו.

לי זה נראה הרבה יותר מצירוף מקרים. אני כמעט בטוח שהם קיבלו הוראה מלמעלה לחטוף צהובים על מנת לפספס את המשחק מולנו, שגם ככה דיי חסר סיכוי עבורם, במקום לפספס משחק אחרים וחשובים. מה דעתכם?

יש לנו רעננה על הראש, תן לעבור אותם קודם! :נוגח:

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ONmyOWN כתב:

יש לנו רעננה על הראש, תן לעבור אותם קודם! :נוגח:
רעננה וחיפה..
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:שימו לב לזה -

לי זה נראה שאתה עסוק בספקולציות יתר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
The red one

לא קשור ל'לעבור קודם', זה לא ששחקנים נפצעו והם בספק ועוד שבועיים נדע.

4 השחקנים האלה לא ישחקו מולנו בוודאות. מדובר ב4 שחקני הרכב אצל עכו, שבמקרה מקבלים ארבעתם, במשחק אחד, צהוב חמישי.

ספוקלציית יתר? אני ממש לא חושב, ומצד שני, גם לא נוכל לדעת..למרות שהנושא הזה בטח יעלה לקראת המשחק.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב:לא קשור ל'לעבור קודם', זה לא ששחקנים נפצעו והם בספק ועוד שבועיים נדע.

4 השחקנים האלה לא ישחקו מולנו בוודאות. מדובר ב4 שחקני הרכב אצל עכו, שבמקרה מקבלים ארבעתם, במשחק אחד, צהוב חמישי.

ספוקלציית יתר? אני ממש לא חושב, ומצד שני, גם לא נוכל לדעת..למרות שהנושא הזה בטח יעלה לקראת המשחק.
זה כן לקפוץ קדימה מדי כי נדמה שאנשים מתעסקים בהכל חוץ מרעננה

סמל אישי של משתמש
The red one

לאנשים מותר להתעסק במה שהם רוצים מתי שהם רוצים. אם אני ואתה נדבר על המשחק מול בית"ר ירושלים זה לא ישנה דבר.

מה שחשוב זה במה השחקנים מתעסקים, ואני בטוח שאם השחקנים ידעו ש4 שחקני עכו לא ישחקו נגדם הם יגידו "וואלה" וימשיכו הלאה ולא "וואו! איזה טירוף! זהו, עכשיו אני שוכח מהכל, מרעננה ומחיפה, ורק מודה לאלוהים כל רגע שדור כוכב לא ישחק נגדי".

דיי כבר עם השטויות האלה. קופצים קדימה, מנחסים, חלאס. זה שידעת היום שה4 לא ישחקו או תדע את זה עוד שבועיים לא משנה שום דבר לך, לי, לשחקני עכו ולשחקניםם שלנו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

לנו אין רעננה על הראש, לשחקנים יש....וזה מה שיקבע בסוף

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום בלב בנשמהההה כתב:לאנשים מותר להתעסק במה שהם רוצים מתי שהם רוצים. אם אני ואתה נדבר על המשחק מול בית"ר ירושלים זה לא ישנה דבר.

מה שחשוב זה במה השחקנים מתעסקים, ואני בטוח שאם השחקנים ידעו ש4 שחקני עכו לא ישחקו נגדם הם יגידו "וואלה" וימשיכו הלאה ולא "וואו! איזה טירוף! זהו, עכשיו אני שוכח מהכל, מרעננה ומחיפה, ורק מודה לאלוהים כל רגע שדור כוכב לא ישחק נגדי".

דיי כבר עם השטויות האלה. קופצים קדימה, מנחסים, חלאס. זה שידעת היום שה4 לא ישחקו או תדע את זה עוד שבועיים לא משנה שום דבר לך, לי, לשחקני עכו ולשחקניםם שלנו.
בוא נגיד שאתה צודק ובאמת ארבעה שחקנים קיבלו צהוב חמישי בכוונה.
איזה אינטרס יש למאמן שלהם לעלות מול אחת מאריות הליגה עם הרכב כל כך חסר? בא לו לקבל תבוסה ולהפסיד את המשרה שלו?
וגם אם זה המצב, אשרינו. רק שנדע לקחת...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ושבוע לאחר מכן לשחק נגד מכבי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

dardasmiley כתב:
בוא נגיד שאתה צודק ובאמת ארבעה שחקנים קיבלו צהוב חמישי בכוונה.
איזה אינטרס יש למאמן שלהם לעלות מול אחת מאריות הליגה עם הרכב כל כך חסר? בא לו לקבל תבוסה ולהפסיד את המשרה שלו?
וגם אם זה המצב, אשרינו. רק שנדע לקחת...
עדיף לאבד חצי הרכב במשחק בו גם ככה הסיכוי שלך מזערי מאשר לאבד שחקנים במשחקים בהם יש לך סיכוי ממשי.
אף משרה לא תתערער בעקבות הפסד בטרנר של קבוצה כמו עכו. יש גבול לטמטום.

שלח תגובה