יציע מערבי להתעורר !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: יציע מערבי להתעורר !

שליחה על ידי yedidel »

ReDo כתב:אני מקווה שבעונה הבאה כל אלה שבאו לדרומי כדי לשבת בצדדים יבינו את הקטע ויעופו ליציע אחר. למרות שאני פסימי בקטע הזה.
אני לא חושב שאנשים עם מנויים למזרחי/מערבי יוותרו על מקומות כל כך מהר. לדעתי רוב המנויים של העונה יישארו כמה שנים במקומם

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

כדי שהם יוכלו לעוף צריך גם שאנשים לא יחדשו ביציעים האחרים, כי יש להם זכות ראשונים על הכסא שלהם, ככה שלא בטוח בכלל שיהיו הרבה מנויים למכירה למי שלא מנוי העונה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה באמת בונה על גוש מעודד של 3,000 איש? תשכח מזה.
אתה קטן אמונה חביבי

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dor69 כתב: אתה קטן אמונה חביבי

פסימיסט זה אופטימיסט ריאלי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:

פסימיסט זה אופטימיסט ריאלי.
אצל אוהדי הפועל באר שבע זוהי תורה ודרך חיים של ממש :)

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אני חושב שיש אנשים שסובלים מאווירת התיאטרון וינסו לעבור לדרומי בעונה הבאה. וגם בכיוון ההפוך אנשים שהבינו שהדרומי לא מתאים להם, הן מבחינת אופי היציע והן מבחינת זווית הצפיה.

סמל אישי של משתמש
ginger

שליחה על ידי ginger »

מוטב היה לתכנן מעבר מסודר כבר בעונה הקרובה של אוהדי היציע הדרומי לתוך המזרחי, זה יציע גדול ועם הרבה קהל ש״ ידבק״ בחיידק העידוד וכך העוצמה תהיה חזקה ויעילה יותר

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

ginger כתב:מוטב היה לתכנן מעבר מסודר כבר בעונה הקרובה של אוהדי היציע הדרומי לתוך המזרחי, זה יציע גדול ועם הרבה קהל ש״ ידבק״ בחיידק העידוד וכך העוצמה תהיה חזקה ויעילה יותר
ממש לא מסכים, כבר עכשיו יש מאות אנשים שבעבר היו בשער 5 והיום הם במזרחי.
ודבר שני עדיף דרומי עם רוב מוחלט של מעודדים ,מאשר רוב מעודדים בדרומי ועוד כמה אוהדים שיעברו למזרחי ויקוו "להדביק " עוד אנשים

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

כמו בכל דבר, גם בזה בבאר שבע רוצים להמציא את הגלגל מחדש. אין שום איצטדיון בעולם שכולו מעודד ועם אנשי גדר ביציעים המרכזיים. יש יציע עידוד שבו מתרכז הקהל המעודד. בואו קודם נגרום לאלו שבאים לדרומי במטרה לצעוק 'לשבת לשבת', אחרי זה ננסה לשלב טוב יותר את החברה במזרחי ובמערבי בעידוד

סמל אישי של משתמש
red and white

סניור כתב:כמו בכל דבר, גם בזה בבאר שבע רוצים להמציא את הגלגל מחדש. אין שום איצטדיון בעולם שכולו מעודד ועם אנשי גדר ביציעים המרכזיים. יש יציע עידוד שבו מתרכז הקהל המעודד. בואו קודם נגרום לאלו שבאים לדרומי במטרה לצעוק 'לשבת לשבת', אחרי זה ננסה לשלב טוב יותר את החברה במזרחי ובמערבי בעידוד
בחיים לא קרה שבן אדם צעק 'לשבת' בדרומי, אל תגזימו

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

red and white כתב: בחיים לא קרה שבן אדם צעק 'לשבת' בדרומי, אל תגזימו
קרה גם קרה! בעיקר בצדדים, אבל עדיין קורה. כמו שעדיין מגיעים אנשים בצהוב/ ירוק / כחול וכו. אלו אותם האנשים שמושיבים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

red and white כתב: בחיים לא קרה שבן אדם צעק 'לשבת' בדרומי, אל תגזימו
קרה.

סמל אישי של משתמש
red and white

אדום בלב בנשמהההה כתב: קרה.
אז אני גם ישבתי לפעמים בצדדים (אומנם לא צמוד לקירות) ולי זה בחיים לא קרה.
אם זה קרה צריכים לגזור לאנשים האלה את המנוי

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

לפי דעתי כרגע הפוטנציאל של טרנר לא מנוצל אפילו ב50% מרמת הדציבלים שאפשר להגיע אליה.

ואני חושב שהסוד להתפתח מבחינת עידוד היא לעבור מתרבות עידוד של מזרח אירופה לתרבות של מערב אירופה ואני אסביר,

כרגע, העידוד אצלנו דומה לעידוד במדינות כמו טורקיה, סרביה, אוקראינה וכדומה,
וזה מתבטא בשימוש בתופים, עידוד בסגנון של יותר נהמות כמו "לה לה לה לה לה" או "או אה או אה" או "עולה עולה" וגם הספירה של ה10, 9...

לעומת זאת, תרבות עידוד של מערב אירופה היא שונה לגמרי, אין אצלהם תופים או שירים בסגנון שלנו בכלל, אצלהם הכל זה שירים נטו, לרוב גם מבוססים על לחן מפורסם, והכי הרבה בשביל הקצב מוחאים כפיים.
לדוג': https://www.youtube.com/watch?v=k6cFQnC0hl0" onclick="window.open(this.href);return false;

עכשיו בגדול התרבות הנוכחית של מזרח אירופה ושל תופים זה אחלה כשחלק גדול מהקהל בא לעודד ולהשתגע, משל כל הקהל היה חלק מהאולטראס, וזה אפשר לראות בטורקיה,
אבל אצלנו המצב הפוך לגמרי, רוב הקהל בא לראות את המשחק והוא גם עצבני לפני הגול הראשון.
ולכן אני חושב שמעבר לתרבות של שירה בסגנון מערב אירופה יעשה לנו הרבה יותר טוב ונראה חלקים גדולים מהקהל משתתף בשירה הרבה יותר.
אפשר לראות את זה כבר עכשיו בשיר של ברדה למשל או מליקסון, שזה ממש שיר וכל הקהל מצטרף לשירה.

בקיצור נק' למחשבה.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

nir767676 כתב:לפי דעתי כרגע הפוטנציאל של טרנר לא מנוצל אפילו ב50% מרמת הדציבלים שאפשר להגיע אליה.

ואני חושב שהסוד להתפתח מבחינת עידוד היא לעבור מתרבות עידוד של מזרח אירופה לתרבות של מערב אירופה ואני אסביר,

כרגע, העידוד אצלנו דומה לעידוד במדינות כמו טורקיה, סרביה, אוקראינה וכדומה,
וזה מתבטא בשימוש בתופים, עידוד בסגנון של יותר נהמות כמו "לה לה לה לה לה" או "או אה או אה" או "עולה עולה" וגם הספירה של ה10, 9...

לעומת זאת, תרבות עידוד של מערב אירופה היא שונה לגמרי, אין אצלהם תופים או שירים בסגנון שלנו בכלל, אצלהם הכל זה שירים נטו, לרוב גם מבוססים על לחן מפורסם, והכי הרבה בשביל הקצב מוחאים כפיים.
לדוג': https://www.youtube.com/watch?v=k6cFQnC0hl0" onclick="window.open(this.href);return false;

עכשיו בגדול התרבות הנוכחית של מזרח אירופה ושל תופים זה אחלה כשחלק גדול מהקהל בא לעודד ולהשתגע, משל כל הקהל היה חלק מהאולטראס, וזה אפשר לראות בטורקיה,
אבל אצלנו המצב הפוך לגמרי, רוב הקהל בא לראות את המשחק והוא גם עצבני לפני הגול הראשון.
ולכן אני חושב שמעבר לתרבות של שירה בסגנון מערב אירופה יעשה לנו הרבה יותר טוב ונראה חלקים גדולים מהקהל משתתף בשירה הרבה יותר.
אפשר לראות את זה כבר עכשיו בשיר של ברדה למשל או מליקסון, שזה ממש שיר וכל הקהל מצטרף לשירה.

בקיצור נק' למחשבה.
מעניין.... :roll:

שלח תגובה