למישל - עקידת השיטה ! לדורון - שחקן העשור בעוד הצגה !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yoel711

Re: למישל - עקידת השיטה ! לדורון - שחקן העשור בעוד הצגה !

שליחה על ידי yoel711 »

מקווה שיחתום לפחות לעוד 4 שנים.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

שוב ושוב ושוב אתם כותבים לגופו של הכותב,

אני לא מתייאש גם אם מעט מתאכזב....

לא יועילו לכם ההשמצות ונסיון סתימת הפה,

האמת שלי תאמר - אני לא ארפה,

יושב ראש חוג האוהדים הוא אדם מכובד,

אני באמת מעריך את פועלו וכך ישאר לעד,

יחד עם זה אני מאמין שהוא טעה,

בגישה ובעיקר בהצהרה בפתיחת העונה,

"אין לי בעיה שלא נעלה ליגה השנה...." :לאלא:

את זה שמעו כולם ופה תמונה הבעיה,

יושב ראש של חוג אוהדי קבוצת כדורגל,

אמור להיות ווינר בנישמתו ולהניף את הדגל,

בדיוק כמו שידע לצאת למאבק צודק נגד מלך השכונה,

היה עליו ללכד את כול האוהדים למען המטרה,

לא לעלות ליגה בעונה בה 5 עולות ????

אתם קולטים ? או שהאוזניים שלכם סתומות !!!

אבל כמו תמיד מתעלמים מהתוכן והמהות,

משמיצים מקללים ומשחקים אותה כליל השלמות,

מי שמשמיץ ומקלל אדם שדעותיו שונות מישלו,

שלא יספר לי שבמגרש הוא שומר על כבוד חברו,

כול אחד מיכם שמעז להשמיץ כותב או מקלל בלי בושה,

עושה זאת גם במגרש וזו יותר מהערכה,

אז עכשיו תהיו אמיצים ותגיבו ברצינות לשאלה :

מי מיכם חושב כמו מישל שאם לא נעלה זה לא נורא ?..

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

חברים די !!!!!
אריק ביטא זאת בצורה הטובה היותר. הבן אדם לא באמת מקשיב וזה דיאלוג שאל איש אחד. חבל על האנרגיות.

גיל היה אנטי וימשיך להיות מה לעשות ככה הוא!!! הדיון פה הדרדר למקומות שזה לא מתאים.

גיל זה לא משהו נגדך, יש פה אנשים שהם לא בדעותיי אבל נעים לי וכייף לי לנהל איתם דיון פורה איתך זה לא ככה. כן אני מתייחס אליך כי אופי התגובות שלך מעורר אנטיגוניזם וזה פשוט מעצבן וגורם לכל מה שנהייה כאן.

הכי קל זה להגיד כולם דפוקים ורק אני צודק אבל אולי לשם שינוי תסתכל פנימה ותגיד איפה אני לא בסדר (ואני לא מתכוון לדעות אני מתכוון אך ורק לצורת הכתיבה)
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מוטי כתב:חברים די !!!!!
אריק ביטא זאת בצורה הטובה היותר. הבן אדם לא באמת מקשיב וזה דיאלוג שאל איש אחד. חבל על האנרגיות.

גיל היה אנטי וימשיך להיות מה לעשות ככה הוא!!! הדיון פה הדרדר למקומות שזה לא מתאים.

גיל זה לא משהו נגדך, יש פה אנשים שהם לא בדעותיי אבל נעים לי וכייף לי לנהל איתם דיון פורה איתך זה לא ככה. כן אני מתייחס אליך כי אופי התגובות שלך מעורר אנטיגוניזם וזה פשוט מעצבן וגורם לכל מה שנהייה כאן.

הכי קל זה להגיד כולם דפוקים ורק אני צודק אבל אולי לשם שינוי תסתכל פנימה ותגיד איפה אני לא בסדר (ואני לא מתכוון לדעות אני מתכוון אך ורק לצורת הכתיבה)
לא מוטי אל תטעה.

באותו סגנון אני כותב כבר שנים,התגובות תמיד היו מגוונות.
נכון אני דבק בעמדותי בדר"כ אבל ידעתי בעבר גם להודות בטעות (תמיכה בגוטמן).
כאשר תמכתי במאבק במלך השכונה והשתמשתי בדיוק באותו סגנון כתיבה הכול היה בסדר כי זה התיישב עם דעותיהם של מרבית הגולשים כאן.
כיום,כשעמדתי שונה משל רבים מחברי הפורום פתאום אני לא כותב לעניין פתאום זה מונולוג ועוד..
תבין,החוכמה היא לדעת להתמודד גם כאשר קשה הרי זה כול העניין בפורום הבעת דיעות וקבלת האחר גם אם דעתו נוגדת את עמדתך.
לשיטתך, הרי גם אני יכול לכתוב את אותם הדברים מול אליק,אריק ושות'.
הרי גם הם דבקים בעמדתם לא מתייחסים למהות הטופיק שאני פותח וממשיכים בשלהם בתוספת השמצות (מה שאני נמנע מלעשות בדר"כ)
הטופיק הזה נועד להבהיר כי שני אנשים מכובדים טועים ומטעים.
מישל - בגישתו לנעשה בקבוצה במספר מישורים.
דורון - בתפיסה והכתיבה הפוגעת באופיר.

עכשיו תראה לי מי התייחס לשני הנושאים שבטופיק.
אני אעזור לך - אף אחד.

[glow=red]אכן מונולג, רק שהוא שלכם לא שלי.[/glow]

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

גיל שגיב כתב:אוי כמה בולשיט ועוד שאר מיני ירקות,

קראתי ושמעתי את מישל בלא מעט תגובות,

"אין לי בעיה שלא נעלה ליגה העונה "

"חבל שגיא לוי שינה את השיטה"

"עקידת יצחק" 'אלק' בעקבות הלחץ של הקהל,

"וסרמיל לא מבצר וגיא לא אשם במחדל"

"טוב לי עם נצחונות במזל ללא יכולת משכנעת"

הבחור חי בשאנטי גם כשהקבוצה לא פוגעת....

והיום ?

היום נפל דבר ושיטת ההתקפה ניצחה ובענק !

ניצחנו את רעננה ואת גיא לוי באותו המשחק !

אפשר ! אפשר ! אפשר ! אפשר ! אפשר !.....

לשחק התקפי ולנצח אפילו את ירושליים של בית"ר !!!

לא חייבים לסבול ולהקיא מהקבוצה בשביל לעלות,

השיטה הקודמת הועלתה על המוקד היום והלכה לכפרות !

ולך דורון,כן כן דורון כהן משמיצו הבלתי נלאה של המלך אופיר,

על כול מבצע שלו היום בטח שערך האפיר....

ואם יש בראשך עדיין שערות שחורות,

עד סוף העונה כנראה שכולן יהפכו לבנות....

המלך אופיר בתצוגה מרשימה בקאמבק ענק עם ציון - 10 !

שם פלסטר לך ולכול משמיציו ולא רואה אתכם ממטר !

אתה נאלץ לאכול את הכובע בכול כיבוש/בישול של המלך,

כן דורון צר לי אבל הפכת ללמך...

ולכול הקהל לכול המאמינים במשחק הכדורגל ואוהבי הקבוצה,

אנחנו כולנו ניצחנו את המאמן ואת השיטה !

בסוף העונה כולנו יחד עם השחקנים חוגגים עלייה !! :כל הכבוד:

שבת שלום. :צעיף:
את האמת???ממך ציפיתי ליותר, אבל אתה כנראה שיכור בהשראת הניצחון וחג הפורים......
אני עדיין מעריך אותך (אתה יודע עד כמה) לכן כל מה שנותר לי זה לצחוק על התבטאות כמו "למך"....
תגובות כאלו מתאימות לגולש הארור אהרוני לא לבן אדם כמוך.אבל בחרת כך אז שיהייה.
עכשיו תבוא הגברת הילה חדד ותאשים אותי שאני מנסה לקבל יחס....כותבים עליי אחרי שלא פציתי פה כל סוף השבוע ואני זה שרוצה לקבל תשומת לב.....
אופיר חיים שם לי פלסטר על הפה???חחחחחחחחחחחחחחחחחח
גם אם קונילמל יבקיע 700 גולים אני לא אסתום את הפה שלי!!!
איפה היה "המלך" בשנה שעברה????דודו עזריה ציין שיש לו כבר 4 גולים העונה (2 בליגה , אחד בגביע הטוטו, אחד בגביע המדינה) אני אומר אחלה, אבל אתם מחביאים את העובדה שבעונה שעברה אופיר חיים הבקיע 3 שערים בסך הכל , הרי זה ברור מה שלא מתאים לויכוח מחביאים 'במפתיע'.
אז אתה תזרוק את התירוץ המטופש של הפציעה, אני שואל העונה לא הייתה לאופיר פציעה??? אם לא הייתה לאופיר פציעה איפה הוא היה סיבוב וחצי???הלך לבנות בובת שלג בחרמון???
יש אנשים שאומרים שלא מודדים שחקן לפי גולים, אני אומר אחלה, אבל לאוהד קדוסי יש גולש (kamasutrance) ששותה לו את הדם מתחילת העונה....אז את אוהד קדוסי מודדים לפי גולים ואת אופיר חיים מודדים לפי כמויות החיוכים שהוא מחלק לאוהדים???אם כך הכל מובן.......
גולש זר שייכנס לכאן יחשוב בטעות שאופיר חיים מעל המועדון, אני שואל יש בכלל שחקן שהוא מעל המועדון???הפועל באר שבע מעל כולם או שמא אופיר חיים מעל הפועל באר שבע???
אז אם אתה וקומץ מטומטמים החלטתם שהשחקן מעל המועדון סבבה, תרשה לי להיות בדעה מנוגדת??
אני מבין שמעכשיו כל גול של קונילמל יגרור אחריו פסטיבל שיימשך שבוע שלם, לי אישית אין בעיה עם זה, רק שאני לא חייב להשתתף בפסטיבל הזה, אני מחכה בסבלנות שכרטיס העלייה יהיה בכיס.
דרך אגב יש לי לא מעט שערות לבנות....עד שהכרתי את אופיר חיים לא הייתה לי שערה לבנה אחת, אבל מרוב ההחמצות מסמרות השיער שלו הרוב כבר הלבין, לטובת שאר השערות בראש אני מקווה שאופיר חיים לא ימשיך לעונה נוספת, אחרת אני אהיה קירח.....
אתה שוכח שבקיץ הפועל באר שבע לא רצתה את אופיר חיים , בנוסף שום קבוצה אחרת לא רצתה את "הכוכב" , אם הוא כל כך טוב למה אין לו ביקוש??? אז הוא שם גול....
כאשר המאמן מנצח משחקים אומרים שרמת הליגה חלשה, כאשר אופיר חיים מבקיע גול באותה הליגה זה כבר גאונות....אם אופיר גאון אז כדאי שיחליף מקצוע, שיילך לעבוד בסוכנות החלל נאסא.
על הדרך שיעשה ניסוי וישגר את עצמו לחלל, רחוק מהעין רחוק מהלב.זה אחלה פיתרון בשבילו.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

טוב נו, בשני הפורמים אותו הדבר..

אז גם אני אזרום על הקופי פייסט..

חג פורים שמח דורון, אופיר מוכיח על המגרש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

גיל שגיב כתב:
לא מוטי אל תטעה.

באותו סגנון אני כותב כבר שנים,התגובות תמיד היו מגוונות.
נכון אני דבק בעמדותי בדר"כ אבל ידעתי בעבר גם להודות בטעות (תמיכה בגוטמן).
כאשר תמכתי במאבק במלך השכונה והשתמשתי בדיוק באותו סגנון כתיבה הכול היה בסדר כי זה התיישב עם דעותיהם של מרבית הגולשים כאן.
כיום,כשעמדתי שונה משל רבים מחברי הפורום פתאום אני לא כותב לעניין פתאום זה מונולוג ועוד..
תבין,החוכמה היא לדעת להתמודד גם כאשר קשה הרי זה כול העניין בפורום הבעת דיעות וקבלת האחר גם אם דעתו נוגדת את עמדתך.
לשיטתך, הרי גם אני יכול לכתוב את אותם הדברים מול אליק,אריק ושות'.
הרי גם הם דבקים בעמדתם לא מתייחסים למהות הטופיק שאני פותח וממשיכים בשלהם בתוספת השמצות (מה שאני נמנע מלעשות בדר"כ)
הטופיק הזה נועד להבהיר כי שני אנשים מכובדים טועים ומטעים.
מישל - בגישתו לנעשה בקבוצה במספר מישורים.
דורון - בתפיסה והכתיבה הפוגעת באופיר.

עכשיו תראה לי מי התייחס לשני הנושאים שבטופיק.
אני אעזור לך - אף אחד.

[glow=red]אכן מונולג, רק שהוא שלכם לא שלי.[/glow]
גיל זו ההודעה האחרונה שאני כותב בנושא כי כבר אין לי כוח לזה.
אתה תמיד צודק כולם תמיד טועים
אתה תמיד בסדר כולם פה מתנהגים בחרפה
למען האמת נשמע שאתה ממש סובל בפורום (אתה יודע אף אחד לא מכריח אף אחד לכתוב כאן).
באמת שכל דיון איתך מגיע לפסים אישיים (ויש אנשים שהם הרבה יותר חריפים בדעתם ממך) וזה נמאס והורס את הכייף של לקרוא ולהגיב.

באמת תעשה פעם אחת חשבון נפש ותשאל למה זה תמיד קורה רק איתי?
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

דורון כהן כתב:
אני עדיין מעריך אותך (אתה יודע עד כמה) לכן כל מה שנותר לי זה לצחוק על התבטאות כמו "למך"....
עכשיו תבוא הגברת הילה חדד ותאשים אותי שאני מנסה לקבל יחס....כותבים עליי אחרי שלא פציתי פה כל סוף השבוע ואני זה שרוצה לקבל תשומת לב.....
איפה היה "המלך" בשנה שעברה????דודו עזריה ציין שיש לו כבר 4 גולים העונה (2 בליגה , אחד בגביע הטוטו, אחד בגביע המדינה) אני אומר אחלה, אבל אתם מחביאים את העובדה שבעונה שעברה אופיר חיים הבקיע 3 שערים בסך הכל , הרי זה ברור מה שלא מתאים לויכוח מחביאים 'במפתיע'.
אז אתה תזרוק את התירוץ המטופש של הפציעה, אני שואל העונה לא הייתה לאופיר פציעה??? אם לא הייתה לאופיר פציעה איפה הוא היה סיבוב וחצי???הלך לבנות בובת שלג בחרמון???
יש אנשים שאומרים שלא מודדים שחקן לפי גולים, אני אומר אחלה, אבל לאוהד קדוסי יש גולש (kamasutrance) ששותה לו את הדם מתחילת העונה....אז את אוהד קדוסי מודדים לפי גולים ואת אופיר חיים מודדים לפי כמויות החיוכים שהוא מחלק לאוהדים???אם כך הכל מובן.......
גולש זר שייכנס לכאן יחשוב בטעות שאופיר חיים מעל המועדון, אני שואל יש בכלל שחקן שהוא מעל המועדון???הפועל באר שבע מעל כולם או שמא אופיר חיים מעל הפועל באר שבע???
אז אם אתה וקומץ מטומטמים החלטתם שהשחקן מעל המועדון סבבה, תרשה לי להיות בדעה מנוגדת??
אני מבין שמעכשיו כל גול של קונילמל יגרור אחריו פסטיבל שיימשך שבוע שלם, לי אישית אין בעיה עם זה, רק שאני לא חייב להשתתף בפסטיבל הזה, אני מחכה בסבלנות שכרטיס העלייה יהיה בכיס.
דרך אגב יש לי לא מעט שערות לבנות....עד שהכרתי את אופיר חיים לא הייתה לי שערה לבנה אחת, אבל מרוב ההחמצות מסמרות השיער שלו הרוב כבר הלבין, לטובת שאר השערות בראש אני מקווה שאופיר חיים לא ימשיך לעונה נוספת, אחרת אני אהיה קירח.....
אתה שוכח שבקיץ הפועל באר שבע לא רצתה את אופיר חיים , בנוסף שום קבוצה אחרת לא רצתה את "הכוכב" , אם הוא כל כך טוב למה אין לו ביקוש??? אז הוא שם גול....
כאשר המאמן מנצח משחקים אומרים שרמת הליגה חלשה, כאשר אופיר חיים מבקיע גול באותה הליגה זה כבר גאונות....אם אופיר גאון אז כדאי שיחליף מקצוע, שיילך לעבוד בסוכנות החלל נאסא.
על הדרך שיעשה ניסוי וישגר את עצמו לחלל, רחוק מהעין רחוק מהלב.זה אחלה פיתרון בשבילו.

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

אהרוני כתב: בסדר...
גם לפה הגעת....מה אתה שירות עקוב אחרי?????...........
אולי אני יחזור לכתוב באתר של הקאמלס , לשם אני מקווה שלא תגיע....
אבל במחשבה שנייה לכתוב באתר שחיים כהן כותב??? עדיף אותך......
איך אמר חלפון בסרט חגיגה בסנוקר "מרוב שני חתנים כאלו 'מוצלחים' וואלה הבחירה קשה"
תאמין לי לכבוד פורים אני צריך לקנות לך מוצץ במבצע, כל השאר זה טבעי עבור תינוק מגודל שכמוך, בפעם המיליון תעשה לי טובה שתועיל לבריאות שלי ותתעלם ממני סבבה???

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

דורון, לא רוצה להכנס איתך לויכוח, אבל אולי תודה שמדובר בווינר אמיתי, שיודע לסחוף איתו את שחקני הקבוצה גם בקדנציה השניה כשהוא מבוגר ואיטי יותר. אגב, אני אכלתי את הכובע בקדנציה הראשונה, עת אמרתי שאופיר לא יתאים לליגת העל. טעיתי. עם אופיר לא אטעה שנית.

סיפורון לך דורון (חיבה ידידי). חנן, שמעט הסתייג מאופיר בעונה הקודמת, ניגש אלי בתום משחק בעונה שעברה ואמר לי, שמע ארז, יש משהו באופיר. הוא מחפש מסירה לעומק, דוחף ורואים שיש בו וינריות. כל זאת לאחר שיחה שניהלנו בהתחלת אחד המשחקים. כפירה שך חנן.

חשוב לציין שבמחן הזמן צעדיו של גיא לוי בענין אופיר היו מוצדקים. כן חברים, אני שאומר לחבריי שגיא לוי צריך לסיים את העונה ובסופה עלינו ללחוץ לו את היד ולאמר לו שלום ותודה (אגב מסתמן שינוי ועל כך בטופיק אחר), חושב שהאדון לוי צדק! נכון, אימונים עם נערים א' כשאתה כוכב הסידרה שלושים ומשהו, הם לא משהו. אולם, אם אתה מרזה, עושה כושר, ומוכיח בכל משחק שאתה יכול לתרום מקצועית משהו משמעותי, אתה מראה לאוהדים, למאמן ובמיוחד לעצמך שאתה ראוי לתואר מקצוען. סליחה לתואר אופיר חיים הישן והטוב.

שבוע טוב!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

:ליצן: כנראה שניפתח פה פורום היתולי לקראת פורים... :מסיבה:
ממש מלחמת הכל בכל... לקרוא להקרע מצחוק. :מתגלגל מצחוק:
:רעשן: חג שמח...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דורון כהן כתב:

ולתוכן העניינים :
לא ראוי העיני לא לשמור חסד נעורים לשחקן שנתן הרבה רגעי אושר לכולנו (כן אני מאמין שגם לך)
אז הוא בסוף הקריירה,הוא נפצע לא אחת,הוא לא בכושר....
הכול טוב ויפה.
אבל איפה הבעת התודה על רוח הלחימה ? על היכולת לקום מהקרשים ? על ההתעקשות לסייע ולתרום ? על היכולת לחזור ולהצטיין ?
דורון בחייאת קצת כבוד לא הזיק לאף אחד.
ומגיע לאופיר,באמת שמגיע.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

גיל שגיב כתב:
האמת דורון ?
לא יודע למה אבל אני אוהב לקרוא את התגובות שלך גם אם אני לא מסכים לתוכן {אמיתי,לא בציניות}.
המילה 'למך' הייתה רק לצורך החריזה,אני חוזר בי אם נפגעת...

ולתוכן העניינים :
לא ראוי בעיני לא לשמור חסד נעורים לשחקן שנתן הרבה רגעי אושר לכולנו (כן אני מאמין שגם לך)
אז הוא בסוף הקריירה,הוא נפצע לא אחת,הוא לא בכושר....
הכול טוב ויפה.
אבל איפה הבעת התודה על רוח הלחימה ? על היכולת לקום מהקרשים ? על ההתעקשות לסייע ולתרום ? על היכולת לחזור ולהצטיין ?
דורון בחייאת קצת כבוד לא הזיק לאף אחד.
ומגיע לאופיר,באמת שמגיע.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מוטי כתב: גיל זו ההודעה האחרונה שאני כותב בנושא כי כבר אין לי כוח לזה.
אתה תמיד צודק כולם תמיד טועים
אתה תמיד בסדר כולם פה מתנהגים בחרפה
למען האמת נשמע שאתה ממש סובל בפורום (אתה יודע אף אחד לא מכריח אף אחד לכתוב כאן).
באמת שכל דיון איתך מגיע לפסים אישיים (ויש אנשים שהם הרבה יותר חריפים בדעתם ממך) וזה נמאס והורס את הכייף של לקרוא ולהגיב.

באמת תעשה פעם אחת חשבון נפש ותשאל למה זה תמיד קורה רק איתי?
מוטי בחיאת, הפכת לפסיכולוג ?
לא קורה איתי כלום.
אז ישנם 7 חברים בפורום שדעתי לא נוחה להם ויותר מאשר אני לא מתייחס אליהם בכבוד (לשיטתך) הם אלו שמנסים לסתום לי את הפה בכול דרך כולל קללות ואני זה שנאלץ להתמודד.

אתה לא רוצה להתייחס לתוכנם של דברי,אתה לא חייב.
אני הייתי ונשארתי אוהד הקבוצה והצלחתה חשובה לי לא פחות משהיא חשובה לך אשמח בדיוק כמוך כאשר נעלה ליגה.
לא חייבים לדון עם כול אדם כאן בפורום אבל לכבד ראוי ורצוי.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

ארז, הבנתי נכון ?

ראוי לתת היה לאופיר להתאמן עם הנערים ?

מכירה את אופיר קצת אישית, מבטיחה לך שלא האימונים עם הנערים גרמו לו להרזות (מאמן אישי, הרבה קודם), לא האימונים גרמו לו לרצות ולהאמין בעצמו כ"כ.

להיפך, בעיניי ובעיני לא מעט אנשים (גם בעיניו אגב, הוא גם אמר את זה בערוץ הספורט) מאוד פוגע ששחקן ישלח להתאמן עם הנערים, בלי לזלזל בנערים א' כמובן.
הסיבה להצלחה הזו היום היא אך ורק כי לאופיר יש אופי קצת אחר. אופי שלא מוותר, אופי שמאמין בעצמו (גם אחרי פציעה מטורפת, בגיל 34) חומר אחר בקיצור.

סאגת הנערים היה סיפור מאוד מביך ולא לעניין, בעיקר ההצלחה שלו כיום לא קשורה לנושא. בהבטחה.
תמונה

שלח תגובה