ג'סטין זולו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

Re: ג'סטין זולו

שליחה על ידי ערן »

אני תומך מאוד ומסכים עם הדעה של "אוהד מרוחק"
אי אפשר שלא לראות שכאשר זולו נוגע בכדור הוא תמיד מחפש ללכת קדימה ומנסה
להעביר את כובד המשחק למגרש של הריבה, בלעדיו קשה מאד לקבוצה לצאת להתקפה.
אני מסכים גם אם כל אלה שאומרים שהוא מבצ טעויות אבל וזה אבלגדול השחקן מנסה דברים לא פשוטים
שלפעמים הולכים יותר לפעמים פחות. אם היה מדובר בשחקן בן 25+ הייתי אומר לוותר עליו, אבל הוא בן 19
שזה פשוט גיל צעיר לשחקן כדורגל זו השנה הראשונה!!! שהוא משחק בבוגרים ואנשים צריכים להפנים את זה.
אני לוקח אותו יתי לליגת העל ובגדול, לגבי קוסטרוב אני מאוד מחבב את השחקן והאם לקחת אותו לליגת העל?
את השתובה אני יכול לתת רק אחרי שאני אדע מה המטרות של הקבוצה בעונה הבאה ומה התקציב. ניתן גם להשאיל אותו אבל ניתן גם להשתמש בו מהספסל במיוחד שיש 5 זרים ואני בטוח שלא משנה את מי יביאו לא כולם
ישחקו בהרכב.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

זולו ואוקוגו (שיחלים במהרה בע"ה) חייבים להישאר איתנו גם בליגת העל. חייבים. עכשיו עוברת על זולו תקופה לא משהו, כמו על כל שחקן בעולם: משחקים טובים לצד המון משחקים לא משהו. לא נשכח שהבחור רק בן 19 ויש לו ניצוצות: מסירות לא רעות, עזרה להתקפה. מה שחסר לו עדיין זה התיאום עם ההגנה. אם לומר את האמת, טיפה מוזר שעדיין הוא לא מתואם שם עם חבריו כשאנחנו בישורת האחרונה של העונה אבל לא נקבור אותו בשלב זה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מושיקו, אם היית כותב 'ליאו מסי' ולא יוסי אלקיים בהודעה שלך עוד הייתי מאמין...
מה עשיתם ממנו, מי יישמע...יש לו עוד הרבה מה להוכיח, היו פה כבר מספיק "כוכבים" עוד לפני שקרעו זוג נעליים.

ולעניין - יש לשני הזרים שלנו המון פוטנציאל, המון. בעונה הבאה? להשאיל אותם רק בתנאי שנמצא שחקנים טובים יותר בצורה ניכרת.

קוסטרוב לא יודע לקבל החלטות ליד השער? הוא נתן מסירה חוקית, יפה ומדויקת במכתש. יכול היה לגמור את זה לבד? אולי, אבל אחרי שראיתי את זה מספיק פעמים - מספיק שחקנים היו מוסרים כמוהו.
ואתמול במשחק, פעם אחת לא הלך לו 'אחד על אחד'. מזה להסיק שלבן אדם אין יכולת סיום? גדולים ממנו החמיצו מצבים כאלה. אני דווקא זוכר הרבה דברים אחרים מהעונה הזאת לגביו.

ואם כבר לדבר על לרוץ על השחקן אחרי איבוד כדור? קוראים לזה מקצוענות. וראיתי את זה הרבה גם מקוסטרוב וקדוסי (לדוגמא), נטו מקצוענות.

שלח תגובה