הפלייאוף כבר כאן :: 1-1, המבצר לא נפרץ

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: הפלייאוף כבר כאן :: 1-1, המבצר לא נפרץ

שליחה על ידי The red one »

ככל שהבנתי 2 מתוך שלושת החילופים של בכר היו כפויים אז אי אפשר להגיד עלייהם "חילופים ממש רעים"...

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

The red one כתב:ככל שהבנתי 2 מתוך שלושת החילופים של בכר היו כפויים אז אי אפשר להגיד עלייהם "חילופים ממש רעים"...
מבחינתי לא לתת לראדי דקה אחת במשחק כזה, קל וחומר עם איך שהקישור היה נראה היום, זאת טעות.
מבחינתי לעלות עם פקהארט אחרי המשחקים האחרונים שלו (אפילו לא כולל היום שהיה פשוט לא קיים כמו כל השאר) ולא להוציא אותו כבר בחילוף הראשון כששהר ואפילו מלמד בספסל זאת טעות.
מבחינתי להוציא את טוני זאת טעות כי גם עם רגל אחת הוא שווה יותר מכל מה שיש בסגל הזה. אם ביקש לצאת לוקח את דבריי בחזרה.

יש עוד כמה דברים שלדעתי האישית הם טעויות וגם התבררו ככאלה אבל זה כבר לא רלוונטי, לתחושתי האישית ברק נותן יותר מדי קרדיט לשחקנים שלא צריכים לקבל וקצר על ההדק עם שחקנים שצריכים לקבל עוד הזדמנות, שוב אומר שאני מבין לגמרי את הסיטואציה ההזויה שנוצרה עם כל ההרחקות הפציעות והבלאגן אבל לטעמי ניהול משחק וחומר אנושי לא אופטימלי.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מישי, מיגל, לואי/אוחיון, בן ביטון.
זאת הגנה שתביא צלחת.
הבעיות שלנו מתחילות בעיקר מאחורה,וזה משליך על המשחק של כל הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

South Boy כתב:
מבחינתי לא לתת לראדי דקה אחת במשחק כזה, קל וחומר עם איך שהקישור היה נראה היום, זאת טעות.
מבחינתי לעלות עם פקהארט אחרי המשחקים האחרונים שלו (אפילו לא כולל היום שהיה פשוט לא קיים כמו כל השאר) ולא להוציא אותו כבר בחילוף הראשון כששהר ואפילו מלמד בספסל זאת טעות.
מבחינתי להוציא את טוני זאת טעות כי גם עם רגל אחת הוא שווה יותר מכל מה שיש בסגל הזה. אם ביקש לצאת לוקח את דבריי בחזרה.

יש עוד כמה דברים שלדעתי האישית הם טעויות וגם התבררו ככאלה אבל זה כבר לא רלוונטי, לתחושתי האישית ברק נותן יותר מדי קרדיט לשחקנים שלא צריכים לקבל וקצר על ההדק עם שחקנים שצריכים לקבל עוד הזדמנות, שוב אומר שאני מבין לגמרי את הסיטואציה ההזויה שנוצרה עם כל ההרחקות הפציעות והבלאגן אבל לטעמי ניהול משחק וחומר אנושי לא אופטימלי.
לגבי ראדי - כמו שכתבתי..2 חילופים כפויים..אחד בלם בבלם ואחד שחקן התקפה בשחקן התקפה אז איפה ראדי ייכנס?

אני מאמין שלולא התקלות עם טאהא וטוני, פקהארט אכן היה מוחלף ראשון וגם ראדי היה מקבל דקות. ואני דווקא שמח שבכר שקול יותר ממך בהקשר של טוני כי אם באמת הוא היה משחק 90 דקות ואז היה מושבת לנו ל3-4-5 שבועות אז אני מניח (רק מניח) שדעתך היה אחרת והיית רוטן למה הוא לא יצא...

לגבי שאר הדברים שכתבת, אני בגדול איתך (מה שכתבת מתיישב עם ההודעה הראשונה באשכול החדש שנפתח על ברק בכר), רק טוען שספציפית ככל שהבנתי אין מה לבוא בטענות על החילופים כי בערך כמו כל העונה הזאת - גם הם מאוד התחרבשו

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

South Boy כתב: מבחינתי להוציא את טוני זאת טעות כי גם עם רגל אחת הוא שווה יותר מכל מה שיש בסגל הזה. אם ביקש לצאת לוקח את דבריי בחזרה.
טוני נראה היה מאוד מופתע כשראה שהוא מוחלף.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אין ממה לצאת מעודד ממשחק הזה. בלי קשר לבלמים 3-4 או 4-5 וכו'
היינו מצויינים עד הגול, ואז חושך מוחלט. כאילו פיק בירכיים.
ביתר היו הרבה הרבה יותר טובים, ואנחנו נראינו פשוט מפוחדים, בפאניקה!!
הכי הרגיז אותי זה שנפלנו איתם לא על יכולת אלא על נחישות מחוייבות ומלחמה.
כל כדור של 50-50 הם לקחו, כל מאבק פיזי הם ניצחו. פשוט מאכזב.
ההרכב הזה + המחליפים וביכולת הזאת אני בספק אם אנחנו שווים בכלל פלייאוף עליון.
לא נביא זעם ולא רואה שחורות אבל אם אוגו וויטור לא חוזרים וחוזרים טוב אין אליפות ולא מגיעה לנו אליפות.

בכל מקרה, אומרים תודה על מה שיש ונהנים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

איך לא תהיה בפאניקה עם הגנה של אלו - אוחיון - אלחמיד - אורן ביטון?
זה הגנה קטסטרופה. מי שהחזיק את ההגנה הזו היה טאהא הלא מוערך.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב:איך לא תהיה בפאניקה עם הגנה של אלו - אוחיון - אלחמיד - אורן ביטון?
וחיימוב.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זה היה משחק שתיקו שיקף לדעתי
כולם יוצאים מאוכזבים
בנסיבות שקרו ביום כזה גם נקודה זה בסדר
ממשיכים הלאה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:איך לא תהיה בפאניקה עם הגנה של אלו - אוחיון - אלחמיד - אורן ביטון?
מהרגע שטאהא יצא ההגנה שלנו התפרקה לגורמים.
טאהא בעונה ענקית לדעתי.
מצליח לשמור אותנו עם הראש מעל המים מבחינה הגנתית בלי ויטור ושיר צדק ועם בלם אחד איטי כמו אוחיון ועוד בלם שצריך לשפר את הבנת המשחק ב50 רמות כמו אלחמיד.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה