מחדל הכרטיסים בלונה טורס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

Re: מחדל הכרטיסים בלונה טורס

שליחה על ידי גל סרוסי »

סתם עיצבנתם אותי עכשו, עשיתי סקר קטן.
מכבי חיפה נגד הפועל ר"ג יציע ג הזמנה דרך האינטרנט לוקחים 11 שקל עמלה, דרך האינרטנט!!!
הפועל ת"א נגד מכבי חיפה כרטיס לשער 2 עולה 100 שקל!!!עמלה דרך האינטרנט 15 שקל!!!!
מנוי למשחקים של מכבי תל אביב לשער 11 עולה 1,045 למבוגר!!!!
כרטיס למשחק של מכבי ת"א לשער 8 עולה 90 שקל ועמלה 15 שקל!!!
בני יהודה לוקחים עמלה של 15 שקל!!!

עכשו אולי באמת תפסיקו להתעסק בקטנות עם אלונה אבי שכטר ולונה טורס.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

גל סרוסי כתב:

אתה מתעסק בקטנות, "ליידע את כולם" אז הנה היום יום שלישי המשחק ביום ראשון עכשו כולם יודעים.
די באמת די להתעסק בדברים הקטנים יש יום ראשון משחק שלפי דעתי יכול לקבוע עונה שלמה לאן פנינו מועדות לצמרת או לאמצע טבלה, אנחנו בתור קהל צריכים לעשות הכל בשביל לנצח את המשחק.
גל אין לי בעיה עם המחיר אלא עם ההתנהלות. איך אתה מסביר את זה שבהתחלה לקחו עמלה של 8 ש"ח ואחרי זה הורידו את זה
ל- 5 ש"ח? זו פשוט גנבה. המועדון לא גונב אלא הוא עובד עם חברה לא אמינה לצערי ואני חושב שהמועדון צריך לדאוג
לקהל שלו ולהיות איתם גלוי. אם הם עובדים עם לונה טורס רצוי שההסכם יהיה ידוע מראש ולא שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים.
מה יהיה עם מחר בבוקר יחליטו לקחת בלונה טורס 20 ש"ח עמלה???

לגבי מה שאביאל רשם, הוא התכוון שבתחילת העונה המחירים שהמועדון פירסם לא תואמים ואם יש עמלה היה צריך לציין זאת מראש.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
הפועל_מלחמה

שליחה על ידי הפועל_מלחמה »

לי יש מנוי אבל היום קניתי לחבר שלי בקניון כרטיס סטודנט המחיר על הכרטיס היה 55 ש"ח ושלמתי 60 וחצי 5 וחצי שקל עמלה

סמל אישי של משתמש
אריאל - R.E.L
Title: תנו לצה"ל לכסח !

שליחה על ידי אריאל - R.E.L »

הסניגור האדום כתב: חברי היקר גל סרוסי אף אחד לא הדליף. האתר כאן פתוח לכולם והכתב הנכבד ידוע כגולש קבוע באתר.אז בו ברשותך נעשה סדר בדברים.
נתחיל עם תגובה פשוט לא ראויה של המועדון תגובות כאלה לוקחים אותנו לשנות החושך של המועדון.אוהד שאין באפשרותו הכלכלית לרכוש מנוי בתחילת העונה האם זה נותן אישור כביכול לדפוק אותו? האם 80 ש"ח הוא סכום לא מספיק גבוה לרמת הכדורגל בארץ?
(ואת זה הוכיחה מעל לכול ספק הנבחרת) האם אהבתך לקבוצה נותנת למישהו גושפנקא למכור בכול מחיר כי אתה בטוח תמכור למשחק הספצפי את כול הכרטיסים? צר לי אבל עוד נכונו לנו משחקים מעוטי קהל ששם נלחם על כול אוהד ועל מי נלחם על ההוא שדפקת אך לפני יומיים?
ונמשיך עם זה שאם המועדון מתחייב למחירי הכרטיסים במשחקי הבית שימכרו בלונה טורס יהיו ללא עמלה המועדון חייב לעמוד בהבטחתו ולא לתרץ את זה שהאתר לא בשליטתו (שמישהו יספר לי מה אלירן חסן שועלנו עושה שם)
גל תחזור בך כי לצערי ישנם ילדים שאספו שקל לשקל בשביל הכרטיס.
מישל מסכים איתך בכל מילה .שאפו קראת את מחשובתי ותחושותי.
אנשיפ פיספסו את הנקודה - תקחו עמלה אין בעיה אבל במקומות שלא משווקים רישמיים שלכם - הרי מי פרסם באתר ותחת כל עץ רענן השכם והערב שלא יהיו עמלות ?? שנה שעברה היה לי מנוי ולא נחשפתי לזה אבל השנה התוודעתי לכך.
עד לפני שנה לא ידעתי שיש מקום כזה בבאר שבע שנקרא לונה טורס אם לא הפועל באר שבע והצורך שלי במנוי .

ואתם יודעים מה הכי מעצבן שלוקחים אותנו ברור מאליו ???? אוהבים את הקבוצה - אז שישלמו בואו נרכב על זה שקבוצה גדולה באה לפה.
ה8 שקלים האלה או ה5 שקלים לא יעשו אותי עשיר אלא שכל ה"רעש" בשביל העיקרון - עובדה שאנשי המועדון בעצמם היו מופתעים מכל הסיפור הזה אתמול - ואם שרית הפקידה של המועדון וקובי ועקנין אומרים לי שהם מופתעים מזה שלונה טורס מוכרים עם עמלה וזה חדש להם והם לא יודעים מה להגיד לי זה אומר הכל .

אתה חושב שבמשחק נגד עכו או נצרת או סתם יריבה דרג ז' שלא תעניין לאף אחד את התחת במשחקי סיום העונה כאשר נאבק על מקום טוב באמצע גם כן ימכרו במחירי עמלה ? הרי ברור כשמש שיום לפני המשחק השחקנים יצאו לתקשורת המקומית ויתחננו על נפשם שנבוא .

שירות לקוחות לפעמים הוא יותר חשוב מאיכות וטיב המוצר . בבאר שבע עדיין לא הפנמנו את זה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. התגובה של המועדון היא מבזה ומלמדת יותר מכל על הניתוק היום בין הקהל לקבוצה.
יש הרגשה שרבים מאנשי המועדון חיים בסוג של מגדל שן מנותקים מהקהל.
במקום לקרב את הקהל לקבוצה הם מבריחים אותו.
ביטוים כאלה הם נחמדים מאוד למשחק מול הפועל ת"א, אבל נראה מה יקרה במשחקים מול קבוצות פחות אטרקטיביות כשפחות קהל יבוא ויצטרכו כל אדם ואדם.

2. מישל הנכבד, נגיד ואדון אבי שכטר נמצא בחו"ל, האם הוא לא מתעדכן בנעשה בקבוצה? האם אף אחד לא נשאר מאחור ומחליף אותו בניהול השוטף?
האם העובדה שאבי שכטר טס לחו"ל אומר שאין ניהול בקבוצה למשך אותה תקופה?

3. כמו תמיד מתעוררים כאן כל אותם אנשים שהולכים אחרי ההנהלה בצורה עיוורת ומחפשים תמיד במה הקהל אשם.
אנחנו מדברים כאן על אנשים שרצים לקנות כרטיסים במכירה מוקדמת הרבה לפני יום המשחק. במקום לעודד את התופעה, במקום לציין את אותם אנשים לטובה, אתם מחפשים למצוא בהם אשמים.

אולי אתם צודקים, כולנו מטומטמים. כולנו מטומטמים כי אנחנו ממשיכים לשלם סכומים כל כך גבוהים וממשיכים לתת לאנשים כמוכם עוד לבוא אלינו בטענות כשממשיכים לדפוק אותנו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

כולם צודקים אבל צריך לעשות סדר בדברים:

1. אריאל, כרטיסים במכירה מוקדמת נועדו למנוע מהאוהד מצב שבו יגיע לקופה ויגמרו הכרטיסים
או לחסוך ממנו להגיע חצי שעה או שעה קודם ולעמוד בקופות. רכישת כרטיס כמה ימים לפני המשחק
נועדה יותר בשביל נוחיות האוהד ואינה צריכה לעלות פחות מכרטיס בקופה, לא מדובר במחיר היכרות
למוצר חדש.

2. בעבר גבו עמלות בקניון ואצל בנצי אבל גם דאגו להזכיר לאוהדים שיש עמלה. מה שצורם הוא שלאורך
כל העונה שעברה וגם בתחילת העונה נאמר שבמשחקי בית לונה לא גובים עמלה. למשחק בוינטר נגבתה
עמלה כי לטענת אבי שכטר (נאמר בראיון) העמלה הועברה למשרד הכרטיסים "הדרן" ולא ללונה טורס.

3. למיטב ידיעתי, כך היה בכל אופן בעונה הקודמת, המועדון משלם ללונה טורס 3% ממכירות הכרטיסים
והמנויים וזאת בתמורה להפצתם, מכירתם והתעסקותם בלוגיסטיקה במגרש ובטיפול הכספי, לכן לטעמי
מאותם 3% אמורים בלונה "להתפרנס".

4. גל היקר, כולנו אוהבים את אלונה אבל כאחת שעומדת בראש המערכת ומשדרת מקצועיות ומקצוענות
אין מקום להבליג על ההתנהלות. חשוב שמקרים כאלה יטופלו ע"י אלונה ויוציאו נוהל רשמי ומסודר כי לא
ייתכן שכל שבוע או שבועיים יעלה לדיון נושא העמלות כן או לא.

5. כל נושא שינוי מחיר העמלה הוא עצוב ומחזיר אותנו שנים אחורה, אני לא רוצה לתאר מה היה קורה
אם בדיוק אותו מקרה היה כשזינו היה בעלים, לא נראה לי שמישהו היה מנסה להבליג.

6. אביאל, גם ברכישת מנוי בתשלום אחד נגבתה עמלה של 6 שקלים בלי קשר לקרדיט. אם מישהו
רכש מנוי בתשלום אחד ולא נגבתה ממנו עמלה, זו שוב הוכחה להתנהלות בלונה טורס.

7. היחס והשירות בלונה טורס הוא מבזה, מחפיר ועושה שם רע להפועל באר-שבע. זה שאני לא
ארכוש שם כרטיסים לחו"ל כבר נשבעתי אבל זה שהם מייצגים את המועדון זה כבר בלתי נסבל.
יושב לו שם בחור בשם יגאל וחושב שהוא איזה מלך. "אולי תבוא עוד חצי שעה" הוא אמר לי פעם
הרי החניה שם מאוד נגישה וקיימת בשפע. לשמחתי כשהלכתי להביא לחבר מנוי גיליתי שיש גם בחור
בשם יוסי שדווקא היה בסדר אבל במהלך העונה יגאל הוא זה שאחראי על הכרטיסים ואין לו מושג
בשירות ויחסי אנוש.

סמל אישי של משתמש
duduliluf

שליחה על ידי duduliluf »

זה באמת מגוחך , ההנהלה מתנהגת אלינו כאילו אנחנו מטומטמים !

" יש רק 600 כרטיסים לשער 5 רוצו לקנות " " אנחנו לא רוצים לפתוח את הקופות "

בטח שלא , אתם רוצים שנוסיף עוד כסף לעמלות לא ?

התנהגות שכונתית , פעם העמלות 8 ש"ח אחרי זה 5 ש"ח .

אנחנו לא צריכים לקנות כרטיסים שבוע לפני ולשלם על זה יותר כסף ,

אם היו אומרים לי שהיה נשאר כרטיסים לשער 5 בקופות אני הייתי קונה בקופות ,

אבל ההנהלה יודעת שאין הרבה כרטיסים לשער 5 אז היא משחקת על זה .
ועוד דבר שעוד יותר מעצבן אותי :
כתוב בכרטיס שאם אני יבוא לאיצטדיון לשער 5 לדוגמא והשערים יהיו סגורים אני לא יוכל להכנס למשחק לשער 5 .

אז בשביל מה עשו את כל הדבר המטומטם הזה של הכרטיסים \?

שאנשים יבואו 5 דקות לפני המשחק ויכנסו לשער 5 לא ?

שוב .. שכונה ..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:כולם צודקים אבל צריך לעשות סדר בדברים:

6. אביאל, גם ברכישת מנוי בתשלום אחד נגבתה עמלה של 6 שקלים בלי קשר לקרדיט. אם מישהו
רכש מנוי בתשלום אחד ולא נגבתה ממנו עמלה, זו שוב הוכחה להתנהלות בלונה טורס.
אריק, אני קניתי מנוי בקופות האיצטדיון, וביקשו ממני עמלה על העובדה שאני משלם באשראי ועמלה נוספת על כל תשלום בנוסף. כלומר, יצא שעל העובדה ששלמתי באשראי ב3 תשלומים שילמתי מחיר נוסף של 24 שקלים למחיר הנקוב במנוי.
מאוד מאוד מרגיז ולא ראוי לדעתי.

אני חושב שמעל לכל אנחנו כאוהדים מקבלים הרגשה לא טובה. הרגשה שלא סופרים אותנו ולא מעריכים אותנו.
אם אדם שקונה מנוי או אדם שקונה כרטיס במכירה מוקדמת מרגיש רע לאחר הקנייה אז השיווק של הקבוצה והתדמית של הקבוצה נפגעים בצורה קשה מאוד. כי אלו 2 המקרים המובהקים ביותר של אדם שהקבוצה חייבת לשאוף לרצות ולהשאיר אצלה.
תגובות כמו שהובאו כאן בONE מקודם מוכיחות יותר מכל על הנתק בין הקבוצה לקהל.
מאוד מאוד חבל שזאת ההתנהלות של הקבוצה בימי אלונה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריאל - R.E.L כתב:מה שהולך עם השיווק בהפועל באר שבע זה להיט בלשון המעטה ואתמול זה הגיע לשפל חדש .
גילוי נאות - שנה שעברה הייתי בעל מנוי אבל העונה החלטתי שלא לעשות מנוי בגלל שחלק מהמשחקים יערכו בשבת(הנני דתי) וגם אוטוטו אני עובר לגור במרכז בגלל לימודי ככה שאמרתי כשיצא ללכת אני יקנה כרטיס פר משחק וילך למשחק.

והנה קרב ובא עלינו המשחק נגד הפועל תל אביב ופירסמו שכ300 כרטיסי בוגר בלבד ימכרו לשער חמש .
אצתי רצתי לי ללונה טורס על מנת לקנות כרטיס למשחק - אלא ששם בטוב לובם אני בא לפקיד שמטפל בהפועל באר שבע והוא מדבר בטלפון ודרך אגב משרת אותי (אמרתי בליבי ניחא בטח כולם רוצים לקנות כרטיסים למשחק אז הוא עסוק חח) מוריד את הפומית ומדבר איתי בין לבין - אמרתי לעצמי עזוב את היחס ה"מכובד" זה משהו שאפשר להבליג עליו בקטנה .
אני שואל אותו אם יש כרטיסים לשער 5 לבוגרים הוא אומר לי שכן - ביקשתי שיתן לי שניים הוא אומר לי כל כרטיס עולה 88 ש"ח. הופתעתי הרי גלוי וידוע לכל שמחיר כרטיס רישמי למבוגר במשחקי בית הוא 80 ש"ח כמו שמפורסם באתר הקבוצה הרישמי - אמרתי לו לפקיד אבל כרטיס עולה שמונים ש"ח הפקיד עונה ואומר לי נכון אבל לא במכירה מוקדמת. אמרתי אבל הנה פה מאחורי יש שלט רול אפ של קידום מכירות למנויים שמראה בברור שמחיר כרטיס עולה 80 ש"ח והרי אתם המשווקים המורשים היחידים שלא לוקחים עמלה ,לא ? הרי ככה מפורסם בכל כלי התקשורת ובפרט באתר הרישמי של הקבוצה אז מאיפה לעזאזל צצו ה8 שקלים האלה ? אז זהו שלא. ובגלל שזה מכירה מוקדמת הם גובים מחיר עם עמלה .
אבל להעלות ב8 שקלים שזה כ10% ממחיר בכרטיס ? ואז הוא הבריק בתשובה יפה - הוא אומר לי חייבים להתפרנס ממשהו .
חזרתי וטענתי ואמרתי לו אבל גם באתר הרישמי מופיע בבירור שמכיר כרטיס למבוגר עולה 80 ש"ח - הוא אומר לי שזה מה יש אם אתה רוצה יהיה כרטיס ביום המשחק בקופות במחיר 80 .

הרי לכם קישור לדף הכרטיסים באתר הקבוצה שיעיד שאני לא משקר
https://www.euro4d.co.il/hapoelb7/" onclick="window.open(this.href);return false;

אמרתי לעצמי נו טוב יאללה ניקח שני כרטיסים ולא נתקרב לפה - אני מוציא כרטיס אשראי לשלם הוא אומר לי תוך כדי שיחה עם החבר/אישה/מי שזה לא יהיה בטלפון שלא מקבלים אשראי ורק מזומן . זה כבר העלה לי את הסעיף יצאתי משמה והתקשרתי לאגודה - ענתה לי שרית הפקידה שהיא מותק אמיתית ניסתה לעזור לי ואמרה שאין לה מושג למה המחיר כזה וזה מוזר והיא לא יודעת מה להגיד לי ושזה חדש לה שהם גובים עמלה ואם ברצוני לחכות בקופות ימכרו כרטיסים במחיר של 80 ש"ח ושאלונה תגיע יותר מאוחר ולהבא זה יטופל. שאלתי אותה אם יכולה להבטיח לי שישארו כרטיסים לשער 5 היא אמרה לי שלא.
במקביל אמא שלי התקשרה לקובי ועקנין ודיברה אותו וגם לו אין מושג וכרגיל זה ימצא בברור .

לא התעצלתי ירדתי מלונה טורס והלכתי לקיוסק של בנצי בעיר ומה - הפלא ופלא תחזיקו חזק :אצלו יותר זול מהמפיץ הרשמי ! אבל אצלו עולה העמלה רק 5 שקלים לכרטיס בוגר ... לבסוף קניתי ממנו 2 כרטיסים .
חזרתי הביתה התקשרתי אני אישית לקובי ועקנין והוא אמר לי שחשוב שהעברתי לו את המידע הזה והוא יברר ונחזור אליו לקבל תשובה בערב - התקשרתי בערב ובלא היה קול ולא עונה.

הבוקר שוב התקשרתי ללונה טורס ומחיר העמלה צנחה ל5 שקלים דהיינו כרטיס עולה 85 ש"ח היום .

ה10 או 8 או ה5 שקלים הללו לא יעשו אותי עשיר אבל עצם הרעיון של ללכת לחפש חנייה בעיר או בקניון להגיע לבזבז זמן ועדיין לקבל יחס לא הוגן ומאידך לקבל עצבים .
אתם יודעים מה עוד מעצבן אותי ???? שהעמלה הזאת נלקחת בשחור בלי קבלה .

אתה משלם 85 או 88 ש"ח ומקבל קבלה שזה כרטיס הכניסה למשחק על סך 80 ש"ח שמהווה את הקבלה וזהו .בנצי עושה זאת שנים .

משמע יוצא שהפועל באר שבע עוזרת בהעלמת מס במודע .

מה דעתכם על התנהלות הביזיונית הזאת ?

נ.ב

מהמעט שאני יודע בשיווק -כלל יסוד בסיסי : מחיר כרטיס במכירה מוקדמת בדרך כלל עולה יותר זול מהמחיר בערב המופע/הצגה/משחק על מנת לעודד מכירת סולד אאוט של אותו אירוע ולא לפתוח קופות בערב האירוע - אבל שהמחיר יהיה יותר יקר ועוד אצל משווק רישמי ומורשה זה חדש...

תסלח לי מאוד ידידי הנכבד, אבל ערימת שטויות וטענות קנטרניות שלא ראויות אפילו להתייחסות!!

אבל בכל זאת..

1. הפקיד בלונה טורס אינו עובד מועדון! נתקלת בשירות גרוע מצידו? הכתובת לתלונות היא מעסיקיו בלונה טורס ולא המועדון!

2. תתעדכן, חביבי: מזה עשרות שנים, ובכל הארץ, נגבית עמלה ע"י משווקים חיצוניים של כרטיסים!!! כאילו מה, לא ברור לך שהם אמורים להרוויח משהו? הם לא מלכ"ר!! (מוסד ללא כוונות רווח)

3. הטענות שלך לגבי "העלמת מס" בכלל מעידות על בורות. כפי שאמרתי קודם, מדובר בדבר הכי טריוויאלי ובסיסי שבעולם, וממש לא המצאה באר שבעית, והכרטיס הוא הקבלה? חחחחח... הכרטיס הוא המוצר שרכשת!! וזכותך לדרוש קבלה על קנייתו כמו ברכישת כל מוצר!! ובכלל, גם אם לו יהי כדבריך, מה קשור המועדון?! לונה טורס זה גוף נפרד עצמאי בפני עצמו, ותלונות (הגם שחסרות כל בסיס!!) צריכות להיות מופנות להנהלת המקום, לא להפועל ב"ש!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

והתגובות של חלק מהגולשים פה מאוד מאכזבות!!

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

אורי אדום בנשמה כתב:

תסלח לי מאוד ידידי הנכבד, אבל ערימת שטויות וטענות קנטרניות שלא ראויות אפילו להתייחסות!!

אבל בכל זאת..

1. הפקיד בלונה טורס אינו עובד מועדון! נתקלת בשירות גרוע מצידו? הכתובת לתלונות היא מעסיקיו בלונה טורס ולא המועדון!

2. תתעדכן, חביבי: מזה עשרות שנים, ובכל הארץ, נגבית עמלה ע"י משווקים חיצוניים של כרטיסים!!! כאילו מה, לא ברור לך שהם אמורים להרוויח משהו? הם לא מלכ"ר!! (מוסד ללא כוונות רווח)

3. הטענות שלך לגבי "העלמת מס" בכלל מעידות על בורות. כפי שאמרתי קודם, מדובר בדבר הכי טריוויאלי ובסיסי שבעולם, וממש לא המצאה באר שבעית, והכרטיס הוא הקבלה? חחחחח... הכרטיס הוא המוצר שרכשת!! וזכותך לדרוש קבלה על קנייתו כמו ברכישת כל מוצר!! ובכלל, גם אם לו יהי כדבריך, מה קשור המועדון?! לונה טורס זה גוף נפרד עצמאי בפני עצמו, ותלונות (הגם שחסרות כל בסיס!!) צריכות להיות מופנות להנהלת המקום, לא להפועל ב"ש!!

אורי המועדון עצמו "לא יודע" שלונה טורס גובה 10% עמלה על כרטיסים למשחקי הבית, אם היית פה שאבי שכטר התארח היית יכול לשמוע בבירור שהוא אומר שלונה טורס לא גובה עמלה על כרטיסים למשחקי הבית.

ואיך פתאום הורידו את ה-8 ש"ח ל-5? משהו פה לא מסריח?
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

oran כתב:אורי המועדון עצמו "לא יודע" שלונה טורס גובה 10% עמלה על כרטיסים למשחקי הבית, אם היית פה שאבי שכטר התארח היית יכול לשמוע בבירור שהוא אומר שלונה טורס לא גובה עמלה על כרטיסים למשחקי הבית.

ואיך פתאום הורידו את ה-8 ש"ח ל-5? משהו פה לא מסריח?

סו ואט שאבי שכטר לא ידע?

איך פתאום הורידו? אולי אחרי שלונה טורס ראו שכל רוכשי הכרטיסים זורמים אל הקיוסק של בנצי הסמוך שם נגבית עמלה נמוכה יותר?..

סמל אישי של משתמש
אריאל - R.E.L
Title: תנו לצה"ל לכסח !

שליחה על ידי אריאל - R.E.L »

אורי אדום בנשמה כתב:

אבל בכל זאת..

1. התקשרתי למועדון לפני שרציתי לרכוש כרטיס באיצטדיון כבר ביום שני והם הפנו אותי ללונה טורס ששמה מתרחשת מכירה מוקדמת למשחק.
נכון שהפקיד אינו עובד הפועל באר שבע וברגע שהוא מוכר לי הוא הנציג/שליח שלהם- והוא זה שמעניק לי שירות מטעמם ואגב יש פקיד ספציפי שמתעסק עם הפועל. כל הנושא הזה של קניית כרטיסים למשחקים חדש לי כי היה לי מנוי .

2. אין לי בעיה שישווקו עם עמלה בכיף - בנצי עושה את זה שנים וכך בקניון וזה מקובל בכל הארץ.אתה יודע מה הפריע לי ??? שהוליכו את הציבור שולל - מתחת כל עץ רענן פירסמו גם שנה שעברה וגם השנה שבלונה טורס ימכרו כרטיסים ללא עמלה וכך גם מפורסמים מחירי הכרטיסים באתר הקבוצה. הלכתי לשמה כי ידעתי שזה ללא עמלה וזה מקום מסודר שאפשר לשלם שמה באשראי.
ירדתי לשמה כי במקור הייתי צריך 6 כרטיסים לי לחבר ועוד שני חברים מהמרכז שאיתם באים גם נערים קרובי משפחה מתוך ידיעה ששם מוכרים ללא עמלה .דקה לפני שנכנסתי החבר אמר לי שההגעה שלו למשחק בספק ולכן שלא נקנה לו כרטיסים - אם הייתי צריך לקנות את כל ה6 כרטיסם זה היה מייקר את העניין בעוד משהו 45 בערך.

אני יחזור שוב על השאלה ששאלתי פהה- אם הם לוקחים עמלה - מדוע העמלה השתנתה בין יום מ8 שקלים ל 5 שקלים ? ומדוע כל הגורמים באגודה שפניתי אליהם בין אם זו שרית פקידת המועדון ובין אם זה קובי ועקנין איש השיווק של המועדון שאמון על הדברים האלה היו בשוק ולא ידעו לענות לי תשובה מדוע לונה טורס לוקחים עמלה ?

3. הכרטיס הוא המוצר - מקובל לחלוטין . וגם הקבלה.
אולי אתה לא מעודכן אבל הכרטיס מחולק לשתיים - ספח ביקורת וספח בעל מחיר שמשמש כקבלה - בכניסה קורעים לך את פסח הביקורת ומשאירים לך את הספח עם המחיר שמשמש כקבלה לכל דבר הכולל עם מספר סידורי עם תמחור המוצר.

צודק שאין קשר ישיר להפועל באר שבע . הפועל באר שבע מודעת לזה ? אם כן היא משמשת ככלי ביד עובר עבירה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אריאל - R.E.L כתב:1. התקשרתי למועדון לפני שרציתי לרכוש כרטיס באיצטדיון כבר ביום שני והם הפנו אותי ללונה טורס ששמה מתרחשת מכירה מוקדמת למשחק.
נכון שהפקיד אינו עובד הפועל באר שבע וברגע שהוא מוכר לי הוא הנציג/שליח שלהם- והוא זה שמעניק לי שירות מטעמם ואגב יש פקיד ספציפי שמתעסק עם הפועל. כל הנושא הזה של קניית כרטיסים למשחקים חדש לי כי היה לי מנוי .
המועדון אכן נושא באחריות מניסטריאלית, אבל אם היית רוצה למתוח ביקורת עניינית, היית מנסח קצת אחרת את הדברים, ואומר שחבל שבגלל אדם שכזה תדמית המועדון נפגעת. כל זה כמובן לאחר שהגשת תלונה למעסיקיו הראשיים של הפקיד בלונה-טורס, מה שאני חותם שלא עשית...לפיכך, תלונותיך בנושא כלפי המועדון מריחות כניסיון לחפש את הרע.
אריאל - R.E.L כתב:.2. אין לי בעיה שישווקו עם עמלה בכיף - בנצי עושה את זה שנים וכך בקניון וזה מקובל בכל הארץ.אתה יודע מה הפריע לי ??? שהוליכו את הציבור שולל - מתחת כל עץ רענן פירסמו גם שנה שעברה וגם השנה שבלונה טורס ימכרו כרטיסים ללא עמלה וכך גם מפורסמים מחירי הכרטיסים באתר הקבוצה. הלכתי לשמה כי ידעתי שזה ללא עמלה וזה מקום מסודר שאפשר לשלם שמה באשראי.
ירדתי לשמה כי במקור הייתי צריך 6 כרטיסים לי לחבר ועוד שני חברים מהמרכז שאיתם באים גם נערים קרובי משפחה מתוך ידיעה ששם מוכרים ללא עמלה .דקה לפני שנכנסתי החבר אמר לי שההגעה שלו למשחק בספק ולכן שלא נקנה לו כרטיסים - אם הייתי צריך לקנות את כל ה6 כרטיסם זה היה מייקר את העניין בעוד משהו 45 בערך.
לא נכון!

כבר משנה שעברה נגבית עמלה בלונה-טורס, כך שלא היה שום פרסום שכזה!

(ועכשיו אתה גם מתהפך כמו סטייק...לפני רגע דיברת כמי ששולל מהיסוד את גביית העמלה..)

אריאל - R.E.L כתב:.אני יחזור שוב על השאלה ששאלתי פהה- אם הם לוקחים עמלה - מדוע העמלה השתנתה בין יום מ8 שקלים ל 5 שקלים ? ומדוע כל הגורמים באגודה שפניתי אליהם בין אם זו שרית פקידת המועדון ובין אם זה קובי ועקנין איש השיווק של המועדון שאמון על הדברים האלה היו בשוק ולא ידעו לענות לי תשובה מדוע לונה טורס לוקחים עמלה ?
פסקה קודם אמרת שאין לך בעיה עם גביית עמלה, אז זה מה שמפריע לך כעת, שהעמלות משתנות? ברגע שעצם גביית העמלה הינה זכות טבעית מובנת מאליה, המוכר גם רשאי לקבוע את גובהה, ולשנותה כל אימת שיחפוץ בכך!

ולעצם שאלתך - אולי כי הם בתחרות עם בנצי שנמצא מרחק יריקה מהם, שגובה עמלה בסך 5 ש"ח ו"גונב" להם את הקליינטים?..

ואה, כן - אני לא מאמין שקובי וקנין "היה בשוק" כאשר שמע את נושא העמלה!! (למרות שכאשר מדובר כאמור בדבר טריוויאלי בסיסי מאין כמותו, זה כבר לא משנה יותר מדי...)
אריאל - R.E.L כתב:.3. הכרטיס הוא המוצר - מקובל לחלוטין . וגם הקבלה.
אולי אתה לא מעודכן אבל הכרטיס מחולק לשתיים - ספח ביקורת וספח בעל מחיר שמשמש כקבלה - בכניסה קורעים לך את פסח הביקורת ומשאירים לך את הספח עם המחיר שמשמש כקבלה לכל דבר הכולל עם מספר סידורי עם תמחור המוצר.

צודק שאין קשר ישיר להפועל באר שבע . הפועל באר שבע מודעת לזה ? אם כן היא משמשת ככלי ביד עובר עבירה.
לא חביבי, על לונה טורס או כל משווק אחר לנהל רישום כל הכנסותיהם ממכירת כרטיסים (כמו ממכירת כל מוצר) ולדווח עליהם למס הכנסה. וגם על רווחים מממכר כרטיסים יש להם את האפשרות והכלים לדווח, תהיה בטוח. (ותהיה גם בטוח שהם מדווחים. שלטונות המס לא פרייארים ומעורים בהוויה..) כך שלא משמשת כלי לעוברי עבירה ולא בטיח.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

פייי אורי, לא ידעתי שהתחלת לעבוד אצל "לונה טורס" או אצל המועדון.... :geek:
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה