אלונה היקרה - גם את זה חשוב לדעת !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: אלונה היקרה - גם את זה חשוב לדעת !

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אל תתפס סתם למילים ותיתן להם פרשנות מסולפת, גיל.

הפואנטה באותו משפט היא שלא נותנים עצות לבעל מקצוע איך לעשות את עבודתו. לא מעבר.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אורי אדום בנשמה כתב:אל תתפס סתם למילים ותיתן להם פרשנות מסולפת, גיל.

הפואנטה באותו משפט היא שלא נותנים עצות לבעל מקצוע איך לעשות את עבודתו. לא מעבר.
אורי ידידי, תן לי קרדיט אני קצת גדול מימך..... :מסמיק:

תבין, יש להתייחס להשוואה שגיא דיבר עליה כי יש בה אלמנט של חוסר הבנה רחבה יותר אם תרצה.

ואני אסביר :

גיא מתמקד בטענת האוהדים כנגדו בגלל שהוא איננו משתף את סמיוני, באים זו הייתה הבעיה אזי גיא צודק.

אבל זהו, שלא.

הקהל קילל את גיא עוד הרבה לפני הסיפור עם סמיוני,אתם כולכם חייבים להבין שכאשר סתיו טען בזמנו שגיא יוצר את אותן אנרגיות שליליות {ועשה טעות שאמר זאת בפומבי ולא בארבע עיניים עם אלונה}הוא התכוון בדיוק למסר שאני מנסה כבר מס' שבועות להעביר לכולכם.

הבעיה היא בגישה.

גישה שונה ובמקביל קבלת החלטות שאינן לרוחם של חלק מהאוהדים ואז היינו מקבלים קללות של קומץ אותו לא ניתן לשנות הוא חסר תקנה וחבל על המאמץ.

אבל היום אנחנו מקבלים קריאות "גיא לוי בן....."

מ- 3000 אלפים איש ועוד כאשר הקבוצה מובילה ובדרך לניצחון !

קפיש ? - שלושת אלפים והקבוצה בדרך לניצחון !!!!!

מה קרה להם ? כולם טועים ? כולם לא מבינים ?

תחשוב על זה....

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

עדיין לא הסברת איפה לדעתך גיא לוי טועה בגישה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גיל שגיב כתב:
אורי ידידי, תן לי קרדיט אני קצת גדול מימך..... :מסמיק:

תבין, יש להתייחס להשוואה שגיא דיבר עליה כי יש בה אלמנט של חוסר הבנה רחבה יותר אם תרצה.

ואני אסביר :

גיא מתמקד בטענת האוהדים כנגדו בגלל שהוא איננו משתף את סמיוני, באים זו הייתה הבעיה אזי גיא צודק.

אבל זהו, שלא.

הקהל קילל את גיא עוד הרבה לפני הסיפור עם סמיוני,אתם כולכם חייבים להבין שכאשר סתיו טען בזמנו שגיא יוצר את אותן אנרגיות שליליות {ועשה טעות שאמר זאת בפומבי ולא בארבע עיניים עם אלונה}הוא התכוון בדיוק למסר שאני מנסה כבר מס' שבועות להעביר לכולכם.

הבעיה היא בגישה.

גישה שונה ובמקביל קבלת החלטות שאינן לרוחם של חלק מהאוהדים ואז היינו מקבלים קללות של קומץ אותו לא ניתן לשנות הוא חסר תקנה וחבל על המאמץ.

אבל היום אנחנו מקבלים קריאות "גיא לוי בן....."

מ- 3000 אלפים איש ועוד כאשר הקבוצה מובילה ובדרך לניצחון !

קפיש ? - שלושת אלפים והקבוצה בדרך לניצחון !!!!!

תחשוב על זה....

הרבה יותר משלושת אלפים (תעשה חשבון, 95% מ-7,000 שהיו במוצ"ש), גיל, וכן - כולם טועים. אמרתי קודם לכן ואומר שוב: כולם מפגרים, סתומים, בורים ופועל יוצא של מסע הצלב התקשורתי האינטנסיבי כנגד המאמן עוד מטרום העונה.

והקהל קילל את גיא, אבל לא בכזה היקף ובכאלו עוצמות ובטח לא לאחר ניצחונות. עד למוצ"ש המקללים היו הקומץ. ממוצ"ש הם נהיו הרוב, והקול השפוי נותר בבחינת הקומץ.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

גיל שגיב כתב: הקהל קילל את גיא עוד הרבה לפני הסיפור עם סמיוני,אתם כולכם חייבים להבין שכאשר סתיו טען בזמנו שגיא יוצר את אותן אנרגיות שליליות {ועשה טעות שאמר זאת בפומבי ולא בארבע עיניים עם אלונה}הוא התכוון בדיוק למסר שאני מנסה כבר מס' שבועות להעביר לכולכם.
עם מי מהשחקנים דיברת?
איך אתה יודע שזו התחושה באימונים?
אתה חלק מההנהלה או מהצוות המקצועי?
סתיו היה סמל גדול אבל הוא חתרן עוד יותר גדול!
כשיהיו לך עובדות תביא אותן.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

התקשורת גורמת לכל בלגן הזה.......
גם היום שלהם יבוא
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

מוטי כתב: עם מי מהשחקנים דיברת?
איך אתה יודע שזו התחושה באימונים?
אתה חלק מההנהלה או מהצוות המקצועי?
סתיו היה סמל גדול אבל הוא חתרן עוד יותר גדול!
כשיהיו לך עובדות תביא אותן.

אני אישית מדבר כל הזמן עם השחקנים גם אחריי אימון וגם בפון ...ואני אומר לך
יש להרבה שחקנים בעיה עם גיא לוי...והם מעדיפים בשבת בשקט וכך עדיף.
בקשר לסתיו אתה צודק ב100 אחוז חתרן מגעיל
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:עדיין לא הסברת איפה לדעתך גיא לוי טועה בגישה.

בבקשה :

גיא לא מבין את מה שיודע כול פוליטיקאי מנוסה {קח לדוגמא את ביבי נתניהו}, כאשר אתה מתראיין המראיין הוא לא זה שמעניין אותך אלא קהל הצופים/מאזינים שרוצים לשמוע מה קורה בקבוצה , למה קיבלת החלטה כזו או אחרת,לאן פני הקבוצה מועדות ועוד.

גיא, שכניראה יוצא מנקודת הנחה שהתקשורת לא מפרגנת לו ובטח לא המקומית משיב למראיין כאילו מדובר בשיחה בארבע עיניים כאשר הוא תמיד משתדל להוציא את המראיין מתוסכל ומטומטם וככה גיא מרגיש כנראה שהוא 'הכניס לו'.

הדוגמא הקלאסית היא הראיון האחרון שנתן גיא ברדיו דרום כאשר השיב תשובות הזויות לשאלות לגיטימיות ששאל אותו בזמנו שלומי דניאלי...

דוגמא - "אני לא יודע עד לרגע זה כמה קבוצות עולות העונה לליגת העל, אני לא מתעסק בזה...."

תבין, אני המאזין,האוהד,זה שאוהב את הקבוצה ומחובר אליה רוצה לשמוע מה מתכנן הסמכות הבלעדית והחשובה במועדון בהיבט המקצועי וזו התשובה שאני אני מקבל לא שלומי דניאלי !.

אז בסדר, חלק יגידו הוא מכניס לרדיו דרום {אני בדר"כ בעד} אבל רבים יגידו שזה לא הזמן ולא המקום זומנת לראיון כדי שקהל של מאות ואלפים ישמע מה אתה חושב ומתכנן לקבוצה וזו התשובה שאנחנו מקבלים ?

הגישה המתנשאת כאילו שהוא בעל הבית וכאילו מדובר במכונית (זו השוואה של גיא) שהוא המכונאי והוא יודע כיצד לתקן אותה איננה במקומה.

הקהל מצפה לקבל תשובות, להרגיש שותף,לקבל תחושה שהוא חשוב ומוערך ושסופרים אותו ואז גיא מתראיין לטלויזיה לאחר המשחק מול רמת גן במכתש כאשר הקבוצה נתמכת עם 1000 אוהדים שהגיעו ועודדו ושוב, שום יחס לקהל שום הבעת תודה....

יכולתי לכתוב עוד ועוד דוגמאות כדי שתבין - גיא יצר כדור שלג בהתנהלות המסוגרת והסנובית שלו ואז נוספו בדרך החלטות מקצועיות שגויות לא מעטות שאם היו מתקבלות ללא ההתנהלות המנותקת מול הקהל ככול הנראה היו נסלחות (אולי לא ע"י קומץ המקללים) אבל כאשר ההחלטות מצורפות להתנתקות וההתעלמות מהקהל האוהדים נרגישים שזה כבר יותר מידי והתגובה היא בהתאם :
אלפים צועקים ומקללים אפילו בזמן ניצחון !

אני אוהד ותיק כפי שאתה יודע, ראיתי אליפות,גביע,ירידות ליגה,עליית ליגה,הפסד גביע ועוד.

מעולם אבל מעולם לא היה תקדים שכזה שהקהל המקומי מקלל באלפים (!!!) את המאמן בזמן ניצחון.

מקווה שעכשיו אני מובן יותר.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:

בבקשה :

גיא לא מבין את מה שיודע כול פוליטיקאי מנוסה {קח לדוגמא את ביבי נתניהו}, כאשר אתה מתראיין המראיין הוא לא זה שמעניין אותך אלא קהל הצופים/מאזינים שרוצים לשמוע מה קורה בקבוצה , למה קיבלת החלטה כזו או אחרת,לאן פני הקבוצה מועדות ועוד.

גיא, שכניראה יוצא מנקודת הנחה שהתקשורת לא מפרגנת לו ובטח לא המקומית משיב למראיין כאילו מדובר בשיחה בארבע עיניים כאשר הוא תמיד משתדל להוציא את המראיין מתוסכל ומטומטם וככה גיא מרגיש כנראה שהוא 'הכניס לו'.

הדוגמא הקלאסית היא הראיון האחרון שנתן גיא ברדיו דרום כאשר השיב תשובות הזויות לשאלות לגיטימיות ששאל אותו בזמנו שלומי דניאלי...

דוגמא - "אני לא יודע עד לרגע זה כמה קבוצות עולות העונה לליגת העל, אני לא מתעסק בזה...."

תבין, אני המאזין,האוהד,זה שאוהב את הקבוצה ומחובר אליה רוצה לשמוע מה מתכנן הסמכות הבלעדית והחשובה במועדון בהיבט המקצועי וזו התשובה שאני אני מקבל לא שלומי דניאלי !.

אז בסדר, חלק יגידו הוא מכניס לרדיו דרום {אני בדר"כ בעד} אבל רבים יגידו שזה לא הזמן ולא המקום זומנת לראיון כדי שקהל של מאות ואלפים ישמע מה אתה חושב ומתכנן לקבוצה וזו התשובה שאנחנו מקבלים ?

הגישה המתנשאת כאילו שהוא בעל הבית וכאילו מדובר במכונית (זו השוואה של גיא) שהוא המכונאי והוא יודע כיצד לתקן אותה איננה במקומה.

הקהל מצפה לקבל תשובות, להרגיש שותף,לקבל תחושה שהוא חשוב ומוערך ושסופרים אותו ואז גיא מתראיין לטלויזיה לאחר המשחק מול רמת גן במכתש כאשר הקבוצה נתמכת עם 1000 אוהדים שהגיעו ועודדו ושוב, שום יחס לקהל שום הבעת תודה....

יכולתי לכתוב עוד ועוד דוגמאות כדי שתבין - גיא יצר כדור שלג בהתנהלות המסוגרת והסנובית שלו ואז נוספו בדרך החלטות מקצועיות שגויות לא מעטות שאם היו מתקבלות ללא ההתנהלות המנותקת מול הקהל ככול הנראה היו נסלחות (אולי לא ע"י קומץ המקללים) אבל כאשר ההחלטות מצורפות להתנתקות וההתעלמות מהקהל האוהדים נרגישים שזה כבר יותר מידי והתגובה היא בהתאם :
אלפים צועקים ומקללים אפילו בזמן ניצחון !

אני אוהד ותיק כפי שאתה יודע, ראיתי אליפות,גביע,ירידות ליגה,עליית ליגה,הפסד גביע ועוד.

מעולם אבל מעולם לא היה תקדים שכזה שהקהל המקומי מקלל באלפים (!!!) את המאמן בזמן ניצחון.

מקווה שעכשיו אני מובן יותר.
אז אתה אומר בעצם שמאמן כדורגל צריך קודם כל להיות פוליטיקאי.

אחר כך מתפלאים שהכדורגל בארץ נראה ככה.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
אז אתה אומר בעצם שמאמן כדורגל צריך קודם כל להיות פוליטיקאי.

אחר כך מתפלאים שהכדורגל בארץ נראה ככה.
ידידי הצעיר, פוליטיקה היא חלק נכבד בחייו של האדם המודרני.
יום יבוא ואתה עוד תזכור את הדברים שאני כותב לך כאשר תיתקל בזה בחייך האישיים כמו מקום העבודה ובכלל,לא תמיד אומרים מה שחושבים,ישנם רבים שמפלסים את דרכם ומצליחים בחיים רק בגלל שידעו מה לומר, איך לומר, מתי לומר, באיזו גישה ולמי.

בעולם הכדורגל הישראלי יש דוגמא טובה - אברהם גרנט.

ובכלל, אין כול פגם בלקרב אליך את האוהדים הם יסלחו לך ברגעים הקשים ויהיו לצידך בשעות הקשות ויבליגו אחרי הפסדים.

תאר לך שאתמול היה עדיין על הקווים במכבי ת"א רן בן שמעון ולא אבי נמני....

איך היה מגיב הקהל של מכבי להפסד בדרבי ?

אבל כאשר מדובר במאמן אהוב, מוערך,רגיש,מחובר הכול נשכח וניסלח.

ולא, זה לא אומר שאם יהיו עוד הפסדים לא יקללו בסוף גם את נמני אבל האיפוק שנוהג הקהל מול אדם מחובר ורגיש תמיד יהיה לפרקי זמן ארוכים מול אדם שמנותק.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אורי אדום בנשמה כתב:

הרבה יותר משלושת אלפים (תעשה חשבון, 95% מ-7,000 שהיו במוצ"ש), גיל, וכן - כולם טועים. אמרתי קודם לכן ואומר שוב: כולם מפגרים, סתומים, בורים ופועל יוצא של מסע הצלב התקשורתי האינטנסיבי כנגד המאמן עוד מטרום העונה.

והקהל קילל את גיא, אבל לא בכזה היקף ובכאלו עוצמות ובטח לא לאחר ניצחונות. עד למוצ"ש המקללים היו הקומץ. ממוצ"ש הם נהיו הרוב, והקול השפוי נותר בבחינת הקומץ.
אהבתי את התשובה שלך.

שהרי לטעמי בתשובה שלך בעצם הבהרת לי עד כמה אני צודק, שהרי אין לקבל שהקומץ צודק והרוב טועה כמו שבמקרה ההפוך כאשר הקומץ מקלל והרוב מעודד לא היית מצדיק את קומץ המקללים.

נכון לא תמיד אבל בדר"כ הרוב צודק.

בטח ובטח כאשר מדובר בכדורגל ולא בנושאים הרי גורל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
ידידי הצעיר, פוליטיקה היא חלק נכבד בחייו של האדם המודרני.
יום יבוא ואתה עוד תזכור את הדברים שאני כותב לך כאשר תיתקל בזה בחייך האישיים כמו מקום העבודה ובכלל,לא תמיד אומרים מה שחושבים,ישנם רבים שמפלסים את דרכם ומצליחים בחיים רק בגלל שידעו מה לומר, איך לומר, מתי לומר, באיזו גישה ולמי.

בעולם הכדורגל הישראלי יש דוגמא טובה - אברהם גרנט.

ובכלל, אין כול פגם בלקרב אליך את האוהדים הם יסלחו לך ברגעים הקשים ויהיו לצידך בשעות הקשות ויבליגו אחרי הפסדים.

תאר לך שאתמול היה עדיין על הקווים במכבי ת"א רן בן שמעון ולא אבי נמני....

איך היה מגיב הקהל של מכבי להפסד בדרבי ?

אבל כאשר מדובר במאמן אהוב, מוערך,רגיש,מחובר הכול נשכח וניסלח.

ולא, זה לא אומר שאם יהיו עוד הפסדים לא יקללו בסוף גם את נמני אבל האיפוק שנוהג הקהל מול אדם מחובר ורגיש תמיד יהיה לפרקי זמן ארוכים מול אדם שמנותק.
מצטער גיל, הגישה הזאת מנוגדת לכל הערכים שאני מכיר. אני בכל מקום התעקשתי להוכיח את עצמי דרך עבודה קשה ולא דרך "התערבבות" עם האנשים הנכונים, ושראיתי שאנשים טובים מקופחים בגלל שהם לא מספיק "מקושרים" אז קפצתי וצעקתי.

בכלל, ככה אתה רוצה שהמדינה שלך תיראה (וזה כבר חורג מכדורגל)? שהאנשים המקצועיים הטובים יישארו בחוץ ורק הנחשים שיודעים מה להגיד יובילו אותה?

מצויינת הדוגמא של מכבי ת"א שהבאת. האנטיתזה המושלמת למה שאנחנו רוצים במועדון שלנו. שחקן שנמצא מעל המועדון ופוגע בו שנים על גבי שנים. חוסר סבלנות למאמן שאתה יכול לראות טוב מאוד שפיטוריו לא עזרו בדבר וחצי דבר.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
מצטער גיל, הגישה הזאת מנוגדת לכל הערכים שאני מכיר. אני בכל מקום התעקשתי להוכיח את עצמי דרך עבודה קשה ולא דרך "התערבבות" עם האנשים הנכונים, ושראיתי שאנשים טובים מקופחים בגלל שהם לא מספיק "מקושרים" אז קפצתי וצעקתי.

בכלל, ככה אתה רוצה שהמדינה שלך תיראה (וזה כבר חורג מכדורגל)? שהאנשים המקצועיים הטובים יישארו בחוץ ורק הנחשים שיודעים מה להגיד יובילו אותה?

מצויינת הדוגמא של מכבי ת"א שהבאת. האנטיתזה המושלמת למה שאנחנו רוצים במועדון שלנו. שחקן שנמצא מעל המועדון ופוגע בו שנים על גבי שנים. חוסר סבלנות למאמן שאתה יכול לראות טוב מאוד שפיטוריו לא עזרו בדבר וחצי דבר.
ידידאל, מי אמר שהחיים הוגנים ?

אני לא מנסה לתקן את העולם אלא להשתלב בנעשה בו, אני מסכים עם דבריך אבל מה לעשות שזה לא עובד ככה ולעולם לא יעבוד ?

כפי שנהוג לומר צדק ראוי להעשות אבל גם לא חשוב מיכך להראות.

ובהקשר לגיא - גם אם הוא עושה את הדברים נכון הוא לא מראה ומוציא את זה החוצה באופן שהדברים יראו ויתקבלו בהבנה והשלמה.

תאר לך שגיא היה אומר לדוגמא - "אני מודע לכך שאנחנו משחקים הגנתי ולא בצורה שתגרום הנאה לקהל אבל הדבר נובע ממטרה שהינה צבירת נקודות בכול דרך אפשרית ע"מ להגשים את המטרה ולעלות ליגה, אני מתכנן בהמשך לאחר שנצבור מספיק נקודות לשחק גם בשיטות אחרות שיהנו את הקהל, אני מבקש מהקהל לגלות סבלנות ולסייע לקבוצה ולי להגשים את המטרה אליה כולנו שואפים העונה - עליית ליגה".

שוב, בהנח שזה מה שבאמת מתכנן ורוצה גיא - למה לא לומר זאת בפה מלא ?

תאר לך רק כמה אוהדים ירדו מימנו לאחר שיבינו כי מדובר בדרך עם מטרה כאשר בשלב הנוכחי משתמשים בשיטה הגנתית באמצעי לצבירת נקודות.

גיא לא אומר זאת, לא משתף, לא מתייחס.

ומה הקהל מבין ?

זו הדרך, זו השיטה, הקבוצה הולכת לשחק באופן הגנתי יותר מגוטמן ואנחנו לא הולכים להנות ממשחקים כול עוד גיא הוא המאמן,גיא לא מתאים לנו.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

גיל שגיב כתב:[קפיש ? - שלושת אלפים והקבוצה בדרך לניצחון !!!!![/b][/size]

תחשוב על זה....
לא, כולם מוסתים ע"י התקשורת המקומית ובראשם רע-דיו דרום.

להבדיל אלף אלפי הבדלות זו רק דוגמא:

כאשר דיקטאטור עולה לשילטון בדרך כלל מצביעים לו בבחירות דמוקרטיות למה בעצם? הם טועים ? הם מוסתיםעוברים שטיפת מוח. קורה שהרוב טועה ובמקרה הזה אני בכלל לא בטוח שזה הרוב.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
ידידאל, מי אמר שהחיים הוגנים ?

אני לא מנסה לתקן את העולם אלא להשתלב בנעשה בו, אני מסכים עם דבריך אבל מה לעשות שזה לא עובד ככה ולעולם לא יעבוד ?

כפי שנהוג לומר צדק ראוי להעשות אבל גם לא חשוב מיכך להראות.

ובהקשר לגיא - גם אם הוא עושה את הדברים נכון הוא לא מראה ומוציא את זה החוצה באופן שהדברים יראו ויתקבלו בהבנה והשלמה.

תאר לך שגיא היה אומר לדוגמא - "אני מודע לכך שאנחנו משחקים הגנתי ולא בצורה שתגרום הנאה לקהל אבל הדבר נובע ממטרה שהינה צבירת נקודות בכול דרך אפשרית ע"מ להגשים את המטרה ולעלות ליגה, אני מתכנן בהמשך לאחר שנצבור מספיק נקודות לשחק גם בשיטות אחרות שיהנו את הקהל, אני מבקש מהקהל לגלות סבלנות ולסייע לקבוצה ולי להגשים את המטרה אליה כולנו שואפים העונה - עליית ליגה".

שוב, בהנח שזה מה שבאמת מתכנן ורוצה גיא - למה לא לומר זאת בפה מלא ?

תאר לך רק כמה אוהדים ירדו מימנו לאחר שיבינו כי מדובר בדרך עם מטרה כאשר בשלב הנוכחי משתמשים בשיטה הגנתית באמצעי לצבירת נקודות.

גיא לא אומר זאת, לא משתף, לא מתייחס.

ומה הקהל מבין ?

זו הדרך, זו השיטה, הקבוצה הולכת לשחק באופן הגנתי יותר מגוטמן ואנחנו לא הולכים להנות ממשחקים כול עוד גיא הוא המאמן,גיא לא מתאים לנו.
1) אתה יודע טוב מאוד שלא משנה מה גיא לוי היה מצהיר זה לא היה עוזר בכלום.
2) אתה יודע טוב מאוד שגיא לוי רוצה לראות כדורגל התקפי ומשוחרר. אם היית רואה במשחק מול רעננה את הסימונים שלו לשחקנים ואת העצבים בדקות הרעות היית מבין שהוא לא מחפש משהו שונה ממך.
3) אתה יודע טוב מאוד שאם הקהל לא היה מתחיל בשריקות בוז וקללות אחרי שתי דקות(!!!) של לחץ רענני, הלחץ הזה היה נגמר הרבה יותר מהר ולא היה לוקח רבע שעה לצאת מזה.
4) מכיר את ז'וזה מוריניו? מאמן מספיק טוב לטעמך? דוגמא מצויינת למאמן עם היחסי תקשורת-אוהדים אולי הכי גרועים בגלובוס. אבל כנראה שבאירופה מסתכלים על כישורים אחרים.

שלח תגובה