פוצץ המשחק מול אשדוד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ארז3333

Re: פוצץ המשחק מול אשדוד

שליחה על ידי ארז3333 »

שי, אהבתי. פייר, התבגרת.

זה ארז!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. הקהל שלנו התנהג באיפוק לעומת החוויה שעבר. כל אלימות ראויה לגינוי לא משנה מאיזה צד.

2. כשהקהל שלנו לא מתנהג כמו שצריך כולם דואגים להזכיר לנו את זה. אל תשכחו את רצח האופי שעשו לנו בשנה שעברה. ועדיין, רק מי שהיה באשדוד מבין שהאשמים היום הם הקהל של אשדוד, המאבטחים שפשוט היו חסרי אונים והנהלת אשדוד בהתנהלות שלה.

3. גיא, לא תודה. לא רוצה שום נקמה בבאר שבע. רוצה משחק ספורטיבי, ללא אלימות, שיגמר בצורה תקינה וללא אירועים חריגים חוץ מניצחון שלנו על אשדוד.

4. ארז, כבר כתבתי טופיק בנושא לעמותת גאוות הנגב, תיתן לאשדוד לעשות את חשבון הנפש שלהם, אנחנו צריכים לדאוג לעצמנו ולכך שהחוויות של הקהל שלנו לא יחזרו בעתיד בשום מגרש.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
עומר גומס
Title: TC-05

שליחה על ידי עומר גומס »

זה שי ! כתב:
נקמה ספורטיבית בלבד
אני לא מבין למה להתייחס לקבוצה המיותרת הזאת
ביום שאנשים בארץ הזאת יהיו במשחק בחו"ל ויבינו את החוויה והכייף של הדבר של כל הדבר מסביב יהיה הרבה יותר טוב
זה שי !
רואים שאת המשחקים אתה רואה בטלוויזיה,ואם היית אי פעם במשחק בחו"ל זה היה של ברצלונה או אחת הקבוצות האלו...
אני בטוח שאחרי משחק אחד בקבוצות קצת פחות מפורסמות בשבילך,אתה תדבר אחרת..
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

:סמל הפועל:

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

עומר גומס כתב:
רואים שאת המשחקים אתה רואה בטלוויזיה,ואם היית אי פעם במשחק בחו"ל זה היה של ברצלונה או אחת הקבוצות האלו...
אני בטוח שאחרי משחק אחד בקבוצות קצת פחות מפורסמות בשבילך,אתה תדבר אחרת..
עם המשחק הכי מסוכן באנגליה או יותר נכון בעל היריבות הכי גדולה נחשב בשבילך סתם משחק אז שיהיה
אני אוהד של הקבוצה 16 שנה ומלווה אותה המון כמעט לכל משחק חוץ מהשנה הזאת 16 שנה אני מנוי להפועל ב"ש וראיתי משחקים שראיתי אלימות אפילו יותר גדולה ממה שהיתה אתמול
רואים שאתה לא מכיר אותי
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
עומר גומס

שליחה על ידי עומר גומס »

זה שי ! כתב:
עם המשחק הכי מסוכן באנגליה או יותר נכון בעל היריבות הכי גדולה נחשב בשבילך סתם משחק אז שיהיה
אני אוהד של הקבוצה 16 שנה ומלווה אותה המון כמעט לכל משחק חוץ מהשנה הזאת 16 שנה אני מנוי להפועל ב"ש וראיתי משחקים שראיתי אלימות אפילו יותר גדולה ממה שהיתה אתמול
רואים שאתה לא מכיר אותי
זה שי !
לא יודע מה איתך,אבל שנים שאין באמת חוליגנים באנגליה..הם לא מה שהיו פעם..
16 שנה לא 16 שנה,מה שיש בארץ לא משתווה לעשירית ממה שיש בארצות כמו רוסיה וכו'..
עשיתם ממה שהיה אתמול מינימום מקרה סרביה-איטליה...
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

עומר גומס כתב:
לא יודע מה איתך,אבל שנים שאין באמת חוליגנים באנגליה..הם לא מה שהיו פעם..
16 שנה לא 16 שנה,מה שיש בארץ לא משתווה לעשירית ממה שיש בארצות כמו רוסיה וכו'..
עשיתם ממה שהיה אתמול מינימום מקרה סרביה-איטליה...
מה הקשר אתה בא לכדורגל להנות או שאתה בא ללכת מכות ?
תקלל תעשה מה שבא לך אני נגד אלימות פיזית לא יכול להיות שילדים ילכו למשחק ויחזרו באוטבוס מנופץ או יקבלו אבנים זה לא שפוי ? ובטח שאני לא רוצה להיות חלק מקהל כזה
חוליגנים אין כבר באנגליה מה אתה אומר ? חחחחחחחחחחחחחחח תבדוק שוב
כי בפעם האחרונה שאני ההיתי שם במשחק של ליברפול מנצסטר הקרוז אמר לכל אוהדי ליברפול להתפנות [ במשחק בית באנפילד ] כדי שלא יבצר מצב ששתי הקהל יפגשו ונעזוב את זה שאכלתי במקדונלס לא רחוק מהמגרש וכמו הונדליזם והחוליגנים שיש שם הרסו כל דבר בדרך בעיר ליברפול
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
עומר גומס

שליחה על ידי עומר גומס »

זה שי ! כתב:
מה הקשר אתה בא לכדורגל להנות או שאתה בא ללכת מכות ?
תקלל תעשה מה שבא לך אני נגד אלימות פיזית לא יכול להיות שילדים ילכו למשחק ויחזרו באוטבוס מנופץ או יקבלו אבנים זה לא שפוי ? ובטח שאני לא רוצה להיות חלק מקהל כזה
חוליגנים אין כבר באנגליה מה אתה אומר ? חחחחחחחחחחחחחחח תבדוק שוב
כי בפעם האחרונה שאני ההיתי שם במשחק של ליברפול מנצסטר הקרוז אמר לכל אוהדי ליברפול להתפנות [ במשחק בית באנפילד ] כדי שלא יבצר מצב ששתי הקהל יפגשו ונעזוב את זה שאכלתי במקדונלס לא רחוק מהמגרש וכמו הונדליזם והחוליגנים שיש שם הרסו כל דבר בדרך בעיר ליברפול
זה שי !
א.לא אמרתי שאלימות זה טוב,לא אמרתי שזה רע..את תערבב עכשיו..
ב.תגיד מה שתגיד,החולגנים היום באנגליה,הם לא מה שהיו.
החוליגנים באנלגיה התבגרו,והמשטרה הרסה את רוב החברויות שם..
מי ששולט בסצנה הזאת היום אלו יותר הרוסים,סרבים גרמנים וכו'...
זה שהקרוז אמר לכולם להתפנות כדי שלא יהיה מפגש לא אומר כלום!,אני לא אומר שאין חוליגנים באנגליה..פשוט אתה צריך לקחת אותם בפרופרוציות..הם כבר לא מהחוליגנים הגדולים בעולם..

אני מבטיח לך,שאחרי משחק אחד ביוון עם החבר'ה של פאוק אתה תדבר שונה לגמריי..מבטיח.

שיהיה לך שבוע טוב,לא מתכוון להכנס איתך לזה..אני בטוח שאני מבין ממך קצת יותר בנושא הזה...
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

עומר גומס כתב:
א.לא אמרתי שאלימות זה טוב,לא אמרתי שזה רע..את תערבב עכשיו..
ב.תגיד מה שתגיד,החולגנים היום באנגליה,הם לא מה שהיו.
החוליגנים באנלגיה התבגרו,והמשטרה הרסה את רוב החברויות שם..
מי ששולט בסצנה הזאת היום אלו יותר הרוסים,סרבים גרמנים וכו'...
זה שהקרוז אמר לכולם להתפנות כדי שלא יהיה מפגש לא אומר כלום!,אני לא אומר שאין חוליגנים באנגליה..פשוט אתה צריך לקחת אותם בפרופרוציות..הם כבר לא מהחוליגנים הגדולים בעולם..

אני מבטיח לך,שאחרי משחק אחד ביוון עם החבר'ה של פאוק אתה תדבר שונה לגמריי..מבטיח.

שיהיה לך שבוע טוב,לא מתכוון להכנס איתך לזה..אני בטוח שאני מבין ממך קצת יותר בנושא הזה...
כבר נכנסת בסדר אני מאפשר לך לצאת חחחח
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
עומר גומס

שליחה על ידי עומר גומס »

זה שי ! כתב:
כבר נכנסת בסדר אני מאפשר לך לצאת חחחח
זה שי !
אה אתה מרשה לי?תודה..

הכוונה היא שאין מבחינתי טעם להמשיך לדבר על זה..
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ולמה אין כבר מקרים כאלו באנגליה?
בגלל שנהרגו שם 96 איש ב"אסון הילסבורו" - מציע לכל מי שלא מכיר שייכנס ויקרא:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%A8%D7%95" onclick="window.open(this.href);return false;
מה שהיה בכניסה לשער הבודד שנפתח שלשום לרשות אוהדי באר שבע ובתור לקופות, מזכיר את הנסיבות של האסון ההוא , כמו גם של האסון שקרה בפסטיבל ערד (שאני אישית הייתי עד לו. למי שלא זוכר או יודע:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%A8%D7%93" onclick="window.open(this.href);return false; ).
מאז הילסבורו יש מסביב לאצטדיונים באנגליה מצלמות וכוחות שמירה על הסדר ברדיוס של קילומטרים, שמסננים את כל החוליגנים עוד לפני שבכלל מגיעים למתחם האצטדיון.
מקווה שלא נצטרך להגיע ליום השחור הזה שבו נהרג אוהד או אוהדים בשביל להבין שצריך לטפל באלימות בחומרה.
אגב הנה קישור לצפיה בסרט "בלי חוקים" שהוא אחד הסרטים היותר טובים שראיתי על תופעת החוליגנים באנגליה:
https://www.movinsane.com/play13.php?vid=106268" onclick="window.open(this.href);return false;
או THE FOOTBALL FACTORY:
https://www.megavideo.com/?d=FAUXVDQV" onclick="window.open(this.href);return false;
מקווה שלא ייכנסו לכם רעיונות לראש - כי הסוף לא נגמר טוב עבוד המתפרעים.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
עומר גומס

שליחה על ידי עומר גומס »

8red כתב:ולמה אין כבר מקרים כאלו באנגליה?
בגלל שנהרגו שם 96 איש ב"אסון הילסבורו" - מציע לכל מי שלא מכיר שייכנס ויקרא:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%A8%D7%95" onclick="window.open(this.href);return false;
מה שהיה בכניסה לשער הבודד שנפתח שלשום לרשות אוהדי באר שבע ובתור לקופות, מזכיר את הנסיבות של האסון ההוא , כמו גם של האסון שקרה בפסטיבל ערד (שאני אישית הייתי עד לו. למי שלא זוכר או יודע:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%A8%D7%93" onclick="window.open(this.href);return false; ).
מאז הילסבורו יש מסביב לאצטדיונים באנגליה מצלמות וכוחות שמירה על הסדר ברדיוס של קילומטרים, שמסננים את כל החוליגנים עוד לפני שבכלל מגיעים למתחם האצטדיון.
מקווה שלא נצטרך להגיע ליום השחור הזה שבו נהרג אוהד או אוהדים בשביל להבין שצריך לטפל באלימות בחומרה.
אגב הנה קישור לצפיה בסרט "בלי חוקים" שהוא אחד הסרטים היותר טובים שראיתי על תופעת החוליגנים באנגליה:
https://www.movinsane.com/play13.php?vid=106268" onclick="window.open(this.href);return false;
או THE FOOTBALL FACTORY:
https://www.megavideo.com/?d=FAUXVDQV" onclick="window.open(this.href);return false;
מקווה שלא ייכנסו לכם רעיונות לראש - כי הסוף לא נגמר טוב עבוד המתפרעים.

"בלי חוקים" זה סרט מעולה,אבל הוא לא משקף את המציאות של היום בשיט...
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

שלח תגובה