שער 9

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

Re: שער 9

שליחה על ידי AS1 »

טעות חמורה !
רק דמיינו את ההרגשה של שאר האוהדים כאשר השחקנים ירוצו לשער 6 אחרי גול.
לצעד הזה יהיו השלכות חמורות מאוד.
מעבר לשער שש אינו התמודדות עם הבעיה אלא בריחה ממנה.ובטוח שהיא תשיג אותנו בשנית בסיטואציה כזו או אחרת.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

AS1 כתב:טעות חמורה !
רק דמיינו את ההרגשה של שאר האוהדים כאשר השחקנים ירוצו לשער 6 אחרי גול.
לצעד הזה יהיו השלכות חמורות מאוד.
מעבר לשער שש אינו התמודדות עם הבעיה אלא בריחה ממנה.ובטוח שהיא תשיג אותנו בשנית בסיטואציה כזו או אחרת.
חולק עליך ידידי היקר.
המצב הנוכחי בשער 5 בלתי נסבל וההתמודדות איתו לא נחלה הצלחה בעונה וחצי האחרונות.
לפחות 70 אחוז מיושבי/עומדי שער 5 לא נהנים להגיע לוסרמיל. כדי לשנות את המצב דרוש מהלך קיצוני.
תקרא לזה בריחה, אני קורא לזה מהפכה. בדיוק כמו שלפני 8 שנים עלה הדיון לאויר על מעבר משער 2
ל-5, מה שהוכיח את עצמו כהצלחה מסחררת עד המחאה, אני חושב שגם מהלך שכזה יכול לצבור תאוצה.
אני לא משחק במשחקי כבוד, אני אעשה כל מה שצריך כדי שאלונה לא תברח וכדי שהעונה הזו לא תסתיים במפח
נפש, גם אם אני צריך לעבור כל חודשיים ליציע אחר. קולם של התומכים במועדון (מאמן לא מעניין אותי) כבר לא
נשמע בוסרמיל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריק כתב:
חולק עליך ידידי היקר.
המצב הנוכחי בשער 5 בלתי נסבל וההתמודדות איתו לא נחלה הצלחה בעונה וחצי האחרונות.
לפחות 70 אחוז מיושבי/עומדי שער 5 לא נהנים להגיע לוסרמיל. כדי לשנות את המצב דרוש מהלך קיצוני.
תקרא לזה בריחה, אני קורא לזה מהפכה. בדיוק כמו שלפני 8 שנים עלה הדיון לאויר על מעבר משער 2
ל-5, מה שהוכיח את עצמו כהצלחה מסחררת עד המחאה, אני חושב שגם מהלך שכזה יכול לצבור תאוצה.
אני לא משחק במשחקי כבוד, אני אעשה כל מה שצריך כדי שאלונה לא תברח וכדי שהעונה הזו לא תסתיים במפח
נפש, גם אם אני צריך לעבור כל חודשיים ליציע אחר. קולם של התומכים במועדון (מאמן לא מעניין אותי) כבר לא
נשמע בוסרמיל.

אריק היקר,

נק' המוצא כרגע שונה בתכלית מאותה נק' מוצא דאז, וכך, כפועל יוצא - תהיינה גם התוצאות...

וחוץ מההצלחה אמנם בכל הקשור לשדרוג הקהל דאז, היו עוד "ספיחים" נלווים, שחלקם באו לידי ביטוי מאוחר יותר, והתפוצצו בכל העוצמות.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אני לא חושבת שזה רעיון טוב, ייווצר מצב שנאלץ את השחקנים לבחור לאיזה שער להגיע ולאילה פלג אוהדים להקשיב.
יווצר מצב שבו שחקן שירוץ לשער 9 ייחשב כ"שרוף"\"מחוק" בעיני יושבי שער 5. על אחד במערכת יאולץ לבחור צד והמחנאות הזו רק תשמש כמסמר נוסף בארון הקבורה של הקבוצה.

אף אחד כאן לא אוהב את המצב בשער 5 אבל צריך לפתור אותו, לא בבריחה. כי זה מה שזה. ואני לא מדברת על משחקי כבוד אלא על בריחה מאחריות: אחיות כלפי הקבוצה והדור הצעיר של האוהדים שברור לחלוטין שיישאר בשער 5 ויושפע שם.

כזכור המחנאות היתה מה שהרסה את מכבי תל אביב והם עדיין מתאוששים ממנה (הלוואי שלא ושיירדו ליגה). קבוצה הרבה יותר גדולה ומבוססת מאיתנו.

אם נתנתק מהמקללים ונעבור שער האפקט החיובי היחדי שזה יצור זה התרת החבל סביב צוואר הסבלנות של אלונה כלפינו, זה הכל. זה רק יעזור להראות לה שיש כאלו שכן מעודדים למרות שהם לא מרוצים מהתנהלות העניינים על המגרש.
השחקנים לא יתחילו לבוא אלינו כי הם לא ירצו לחשוף בחירת צד, נקיטת עמדה כלפי האוהדים והם עדיין יישארו על המגרש עם עצמם.

קל מאוד להחליט ולעבור שער, אחר כך יהיה מאוד, אבל מאוד קשה לאחות את המצב ולחזור לשער 5 ואנחנו לא באמת רוצים להשאר תקועים בשער 9!!!
כל משחק יהיו 4 פלגים ב4 יציעים -
שער 2 המקלל
שער 5 שמעודד לפרקים ומקלל לפרקים
שער 6 הדומם

ומה אם יתחילו לקלל ב9? הרי לא תחסמו כניסה או תגרשו את מי שמקלל, אז מה? נעבור ליציע כבוד? אין לזה סוף חברים.
זה לא הפיתרון המומלץ, זה הפיתחרון הקל.
זו דעתי בכל אופן.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אדומה דרומית כתב:אף אחד כאן לא אוהב את המצב בשער 5 אבל צריך לפתור אותו
בשיא הכנות - כולי אוזן.

יש פתרונות?

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

במקום לדבר..
האם אתם מתכוונים לעבור ל9?
אם יש נכונות,אני בין הראשונים

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

אדומה דרומית כתב:אני לא חושבת שזה רעיון טוב, ייווצר מצב שנאלץ את השחקנים לבחור לאיזה שער להגיע ולאילה פלג אוהדים להקשיב.
יווצר מצב שבו שחקן שירוץ לשער 9 ייחשב כ"שרוף"\"מחוק" בעיני יושבי שער 5. על אחד במערכת יאולץ לבחור צד והמחנאות הזו רק תשמש כמסמר נוסף בארון הקבורה של הקבוצה.

אף אחד כאן לא אוהב את המצב בשער 5 אבל צריך לפתור אותו, לא בבריחה. כי זה מה שזה. ואני לא מדברת על משחקי כבוד אלא על בריחה מאחריות: אחיות כלפי הקבוצה והדור הצעיר של האוהדים שברור לחלוטין שיישאר בשער 5 ויושפע שם.

כזכור המחנאות היתה מה שהרסה את מכבי תל אביב והם עדיין מתאוששים ממנה (הלוואי שלא ושיירדו ליגה). קבוצה הרבה יותר גדולה ומבוססת מאיתנו.

אם נתנתק מהמקללים ונעבור שער האפקט החיובי היחדי שזה יצור זה התרת החבל סביב צוואר הסבלנות של אלונה כלפינו, זה הכל. זה רק יעזור להראות לה שיש כאלו שכן מעודדים למרות שהם לא מרוצים מהתנהלות העניינים על המגרש.
השחקנים לא יתחילו לבוא אלינו כי הם לא ירצו לחשוף בחירת צד, נקיטת עמדה כלפי האוהדים והם עדיין יישארו על המגרש עם עצמם.

קל מאוד להחליט ולעבור שער, אחר כך יהיה מאוד, אבל מאוד קשה לאחות את המצב ולחזור לשער 5 ואנחנו לא באמת רוצים להשאר תקועים בשער 9!!!
כל משחק יהיו 4 פלגים ב4 יציעים -
שער 2 המקלל
שער 5 שמעודד לפרקים ומקלל לפרקים
שער 6 הדומם

ומה אם יתחילו לקלל ב9? הרי לא תחסמו כניסה או תגרשו את מי שמקלל, אז מה? נעבור ליציע כבוד? אין לזה סוף חברים.
זה לא הפיתרון המומלץ, זה הפיתחרון הקל.
זו דעתי בכל אופן.
אני לא חושב שמדובר בבריחה מאחריות אלא דווקא רצון לבצע שינוי במצב שיש היום.
קשה מאוד לשפר את האווירה של שיש היום בשער 5 ואנשים פשוט כבר לא נהנים מלבוא למשחקים
וגם השחקנים כבר שלא משחקים בשביל הקהל.
אלונה לא טיפשה וזה שאנחנו מעודדים אין זה אומר שהמאמן הוא טוב והיכולת טובה, היא רואה בדיוק איך הקבוצה משחקת
ואני יכול להבטיח לך שאת לא נהנת מהתצוגה של הקבוצה היא לא נהנת כפליים. אנחנו באים במטרה לעודד את הקבוצה
להראות לאלונה ולשחקנים וכן גם לגיא בצורה מסויימת שיש אוהדים שמסתכלים על הטווח הרחוק שאנחנו יודעים שעם הזמן ואיך שהמועדון מתנהל הוא יגיע לצמרת הכדורגל הישראלי מה שצריך זה סבלנות.
אנחנו לא מפחדים ממשחקי כבוד ואין לי אישית בעיה לעבור משער X לY כל חודשיים מה שעומד לנגד עיניי זו הצלחת הקבוצה!!!
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

Eran1 כתב:
אני לא חושב שמדובר בבריחה מאחריות אלא דווקא רצון לבצע שינוי במצב שיש היום.
קשה מאוד לשפר את האווירה של שיש היום בשער 5 ואנשים פשוט כבר לא נהנים מלבוא למשחקים
וגם השחקנים כבר שלא משחקים בשביל הקהל.
אלונה לא טיפשה וזה שאנחנו מעודדים אין זה אומר שהמאמן הוא טוב והיכולת טובה, היא רואה בדיוק איך הקבוצה משחקת
ואני יכול להבטיח לך שאת לא נהנת מהתצוגה של הקבוצה היא לא נהנת כפליים. אנחנו באים במטרה לעודד את הקבוצה
להראות לאלונה ולשחקנים וכן גם לגיא בצורה מסויימת שיש אוהדים שמסתכלים על הטווח הרחוק שאנחנו יודעים שעם הזמן ואיך שהמועדון מתנהל הוא יגיע לצמרת הכדורגל הישראלי מה שצריך זה סבלנות.
אנחנו לא מפחדים ממשחקי כבוד ואין לי אישית בעיה לעבור משער X לY כל חודשיים מה שעומד לנגד עיניי זו הצלחת הקבוצה!!!
לעבור שער לא יפתור את הבעיה .
אנחנו פשוט מפנים לאותם מקללים את השטח , מאפשרים להם לקלל בלי לעצור בעדם .
בתור התחלה - כל פעם כמה שאנשים לידכם מקללים תנסו להשתיק אותם ,
שיתוף פעולה עם הקאמלס גם יעזור , כי אותם אלה שעומדים על המעקרה הם מהקאמלס והם מקללים .
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

רווית (: כתב:
לעבור שער לא יפתור את הבעיה .
אנחנו פשוט מפנים לאותם מקללים את השטח , מאפשרים להם לקלל בלי לעצור בעדם .
בתור התחלה - כל פעם כמה שאנשים לידכם מקללים תנסו להשתיק אותם ,
שיתוף פעולה עם הקאמלס גם יעזור , כי אותם אלה שעומדים על המעקרה הם מהקאמלס והם מקללים .
1. במשך שנה וחצי אנחנו "בתור התחלה" מנסים להשתיק את המקללים שליד (אם דרך ויכוחים שרק מונעים מאיתנו לעודד ואם בניסיונות לא מספיק מוצלחים לעודד חזק יותר), לא הולך. תראי מה קורה ביציעים.
2. שת"פ עם הקאמלס יעזור כי הקאמלס מקללים? לא הבנתי כל כך...אם את אומרת שהם מקללים איך לשתף פעולה?
אגב, חיים לא מהקאמלס. מה שלא סותר את העובדה שמי שעל המעקה מקלל וזה אומר שצריך לחשוב...

לא, אני לא אומר לעבור שער. אני אומר קודם כל, תציעו פתרונות אחרים - אני אשמח לשמוע רעיונות.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

אליק כתב:
1. במשך שנה וחצי אנחנו "בתור התחלה" מנסים להשתיק את המקללים שליד (אם דרך ויכוחים שרק מונעים מאיתנו לעודד ואם בניסיונות לא מספיק מוצלחים לעודד חזק יותר), לא הולך. תראי מה קורה ביציעים.
2. שת"פ עם הקאמלס יעזור כי הקאמלס מקללים? לא הבנתי כל כך...אם את אומרת שהם מקללים איך לשתף פעולה?
אגב, חיים לא מהקאמלס. מה שלא סותר את העובדה שמי שעל המעקה מקלל וזה אומר שצריך לחשוב...

לא, אני לא אומר לעבור שער. אני אומר קודם כל, תציעו פתרונות אחרים - אני אשמח לשמוע רעיונות.
1. זה עוזר. אם תזכר תיראה שלפני שני משחקי הבית האחרונים היו קללות מצד הרבה יותר אוהדים בהרבה יותר זמן של המשחק . במשחק האחרון היו קללות לפרקים , רוב הפעמים לא כולם הצטרפו ...
במשחק שלפניו - היו קללות רק בסוף המשחק. ויודע מה , זה מצויין. מה שחשוב זה שלא יהיו קללות במשך המשחק , אם ככה האוהדים חושבים שצריך להביע את דעתם שיביעו, אבל בסוף המשחק.

2. התכוונתי לומר שאם ניצור הידברות עם אוהדים שלא מסכימים איתנו , שמקללים אולי נוכל למזהר את הקללות , כרגע האוהדיפ המצאים בפילוג נוראי .
זה ניראה כאילו אין אוהדים , אף אחד לא באמת נהנה ממה שהולך. פעם אם לא היינו נהנים מהכדורגל לפחות ביציע היה מעניין, היום גם את אין לנו .
ג. שליט .
[/font]

גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

כולכם חיים באשליה המצב רק הולך ומחמיר בשבת האחרונה כל המשחק לווה בקללות!!
ואתם פשוט יוצאים מפרופורציות, זה לא יגרום לפילוג בקהל כי הפילוג כבר קיים!! אם בגלל שהערתי לכמה ילדים על הקללות שלהם הייתי צריך למצוא את עצמי כמעט בקטטה רבת משתתפים זה אומר דרשני.
הבעיה הכי גדולה שלנו היא שהמקללים בטוחים שכולם או לפחות 99% מהקהל חושב כמוהם.
אם נראה להם (תוך כדי זה שנעבור שער ונתחיל לעודד ממנו בלי הפסקה) שיש צד שני למטבע אולי הם יתחיללו להתעשת.
כולנו חייבים להתחיל את הגרעין החזק מחדש ולפתוח לנו שער נקי מ"אנרגיות שליליות" כהגדרתו של מיודענו.
בואו פשוט נעשה מעשה!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

רווית, במשך שנה וחצי המצב מזוויע. שער 5 כבר מזמן לא מה שהיה פעם. גם בקרייזי רד וגם בקאמלס
יש אנשים שמוקיעים את הקללות אבל לצערנו אפשר להשתלט על 200 או 300 איש ולא על יציע שלם שמקלל.
הקהל רוצה להנות לא רק מכדורגל אלא גם מהאוהדים והמצב הנוכחי יכול רק להחמיר. גיא לוי יכול לעשות כל יום
10 פגישות עם אוהדים אבל זה לרגע לא יפסיק את הקללות כי בסופו של יום הוא לא מקשיב להם ובצדק. גיא
לוי עושה המון טעויות אבל הוא יוביל אותנו לליגת העל. אם הוא לא יסיים כאן את העונה זה יהיה אסון למועדון
וספק אם מישהו בכלל ירצה לבוא לפה. בשער 5 מעודדים היום 30 אנשים בלחץ ברגעים הקשים, את זה אפשר
לעשות גם משער 9, 6, 3 ואפילו מהסופר פארם. קולם של התומכים נבלע בתוך ההמון המקלל וזה חייב להיפסק.
לריב עם אנשים ולהשתיק הוכח ככישלון, יש פתרונות אחרים?

סמל אישי של משתמש
Haimcohen

שליחה על ידי Haimcohen »

יאללה תעברו למי אתם מחכים
נמאסתם כבר עם ההתייפיפות שלכם .
בואו אני אגלה לכם סוד קטן, אתם לא תחסרו לי בשער חמש .
קהל כדורגל כמו קהל כדורגל, צריך להיות מונע מכמה דברים ... קודם כל מהאהבה לקבוצה ( שנשכחה אצלכם בתקופת אלי זינו אגב ... ), דבר שני מאיך שהקבוצה נראית, הרי אנחנו האוהדים לא רובוטים, אנחנו רוצים לראות כדורגל, אנחנו רוצים שהשחקנים והמאמן "יספרו" אותנו ויבינו שגם אנחנו פקטור פה .

בקיצור שער 9 מחכה לכם, אני מוכן לעשות שיחה עם אלונה בשבילכם אפילו ... סוף סוף יהיה לשחקנים שלנו למי לרוץ אחרי גולים ועם מי לחגוג, הרי אנחנו לא אוהדים, אנחנו באים להעכיר את האווירה .

סמל אישי של משתמש
רווית (:

אריק כתב:רווית, במשך שנה וחצי המצב מזוויע. שער 5 כבר מזמן לא מה שהיה פעם. גם בקרייזי רד וגם בקאמלס
יש אנשים שמוקיעים את הקללות אבל לצערנו אפשר להשתלט על 200 או 300 איש ולא על יציע שלם שמקלל.
הקהל רוצה להנות לא רק מכדורגל אלא גם מהאוהדים והמצב הנוכחי יכול רק להחמיר. גיא לוי יכול לעשות כל יום
10 פגישות עם אוהדים אבל זה לרגע לא יפסיק את הקללות כי בסופו של יום הוא לא מקשיב להם ובצדק. גיא
לוי עושה המון טעויות אבל הוא יוביל אותנו לליגת העל. אם הוא לא יסיים כאן את העונה זה יהיה אסון למועדון
וספק אם מישהו בכלל ירצה לבוא לפה. בשער 5 מעודדים היום 30 אנשים בלחץ ברגעים הקשים, את זה אפשר
לעשות גם משער 9, 6, 3 ואפילו מהסופר פארם. קולם של התומכים נבלע בתוך ההמון המקלל וזה חייב להיפסק.
לריב עם אנשים ולהשתיק הוכח ככישלון, יש פתרונות אחרים?
אני מבינה את התסכול , אבל לעבור שער לא יפתור את הבעיה.
אז אותם 30 מעודדים יהיו בשער אחר, ו... ? מה עשית בזה ? ישמעו אותך יותר טוב ?
כמו שאמרתי, אותם אלה במובילים את הקהל במשחקים חייבים להפסיק לקלל במהלך המשחק,
כי לפי מה ששמתי לב רק מתי שהם התחילו לקלל ההמון הצטרף, עד לפני כן המקללים היו מועטים יחסית.
ג. שליט .
[/font]

גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Haimcohen כתב:יאללה תעברו למי אתם מחכים
נמאסתם כבר עם ההתייפיפות שלכם .
בואו אני אגלה לכם סוד קטן, אתם לא תחסרו לי בשער חמש .
קהל כדורגל כמו קהל כדורגל, צריך להיות מונע מכמה דברים ... קודם כל מהאהבה לקבוצה ( שנשכחה אצלכם בתקופת אלי זינו אגב ... ), דבר שני מאיך שהקבוצה נראית, הרי אנחנו האוהדים לא רובוטים, אנחנו רוצים לראות כדורגל, אנחנו רוצים שהשחקנים והמאמן "יספרו" אותנו ויבינו שגם אנחנו פקטור פה .

בקיצור שער 9 מחכה לכם, אני מוכן לעשות שיחה עם אלונה בשבילכם אפילו ... סוף סוף יהיה לשחקנים שלנו למי לרוץ אחרי גולים ועם מי לחגוג, הרי אנחנו לא אוהדים, אנחנו באים להעכיר את האווירה .
חיים, אני מבין את התסכול ואת ההתלהמות וגם מאיפה מגיעה התגובה הזאת. בוא תניח לרגע בצד את
היחסים בין 2 הארגונים ותענה בענייניות. לפני שאגיב לעניין עצמו אני יכול לגלות לך סוד, אני לא השתתפתי
במחאה נגד אלי זינו (אבל אני בהחלט מבין אותה) וכן הגעתי למשחקים ואני אומר את זה כדי שניישר קו ונתעסק בנושא עצמו.
הפועל באר-שבע נמצאת בעונה הכי חשובה בתולדות המועדון ועם כל הכבוד לאלונה, אם אנחנו לא עולים ליגה
השנה אפשר לסגור את הבאסטה וללכת הביתה. אני לא מקבל את הטענה שיש 5 עולות ואנחנו עולה בטוחה כי
זו טענה שתלושה מהמציאות. הסכמנו ביום שישי שיש בעיה עם גיא לוי, שהוא משחק לידיים של האוהדים ושהוא
לא התקפי מספיק. אתה חייב להבין שבשביל עתיד המועדון יש חשיבות גדולה לזה שמאמן יסיים פה עונה וזה ממש
לא משנה איך קוראים לו. גם ככה התדמית שלנו בקנטים ובכל אמצעי תקשורת צוחקים עלינו אז מה שחסר לנו.
יש כאן בעיה ענקית ואנחנו כקהל חייבים להתמודד איתה ולא להגיד לעצמנו "ברגע שנראה כדורגל
יפסיקו הקללות" כי זה לא נכון. אני לא יודע אם גיא לוי יילך לבד (מניח שלא) אבל אני משוכנע שאלונה לא תפטר
אותו. בסיטואציה שכזו, שיש עוד חמישה חודשים עד סוף העונה והיחסים בין המאמן לאוהדים רק מחריפים, גם אם
הוא ישחק עם 3 חלוצים זה קשה להצליח שהאוירה כזאת.
לעבור לשער אחר זה לא פתרון קסם אבל זה אחד מכמה פתרונות. אני קורא בכל האתרים (גם בקאמלס) ושומע
מהרבה אוהדים שהמצב בלתי נסבל, שנמאס להם מהקללות, שכבר לא כיף לשבת בשער 5 וכו'. אותם אוהדים
שייכים לכל הפלחים ולאו דווקא לקרייזי רד ככה שהאמירות "נמאסתם" ו-"תעברו למי אתם מחכים" לא במקום.
אמרתי שלעבור שער זה סוג של פתרון, בוא תן לי פתרון אחר.

שלח תגובה