מיחאי קורהוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Marin

Re: מיחאי קורהוט, דונו

שליחה על ידי Marin »

הראל כתב:ובמצב שטוני סידר לו מחציצ ראשונה הוא היה חייב להפציץ את השער ולא לחפש רוחב חזק וחכם.
לפי דעתי היה לו קשה מאוד להבקיע.המחשבה הייתה נכונה,הביצוע לא טוב בכלל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Marin כתב:
לפי דעתי היה לו קשה מאוד להבקיע.המחשבה הייתה נכונה,הביצוע לא טוב בכלל.
בעיטה חזקה לקרוב הייתה מתבקשת. במקרה הכי גרוע זה קרן לנו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב: בעיטה חזקה לקרוב הייתה מתבקשת. במקרה הכי גרוע זה קרן לנו
גם אני חשבתי ככה מהיציע. אחר כך כשראיתי את השידור החוזר, הזווית שלו לשער לא הייתה אידיאלית(אין לו רגל ימין כדי לסובב לרחוק) והרעיון למסור לגאדיר היה לא רע, כמעט הצליח לו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב: גם אני חשבתי ככה מהיציע. אחר כך כשראיתי את השידור החוזר, הזווית שלו לשער לא הייתה אידיאלית(אין לו רגל ימין כדי לסובב לרחוק) והרעיון למסור לגאדיר היה לא רע, כמעט הצליח לו.
זה היה ממש מתחתיי, בעיטה לקרוב היא האופציה המושלמת. האפשרויות חוץ מגול הן הדיפה לקרן או לריבאונד. המסירה הזאת לאיזור עמוס הייתה טעות

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

הפועלעולה כתב:הוא המגן הכי טוב בארץ בפער. בכלל, אין מגן ישראלי (אולי קצת טוואטחה עם הרבה עבודה מצד בכר) שמתקרב אליו.
הציפיות שלכם מוגזמות. גם מיגל איבד את אבידור נגד סכנין, טוני לא שיחק כדורגל מאז ינואר-אפריל ואוגו מול רעננה איבד כדור שהוביל לגול. כמו שאמרו כאן, הם לא רובוטים. קורהוט אומנם לא דומנניטי כמוהם אבל נהדר שיש לנו מגן ברמה כזאת.
יכול להיות שהוא הטוב בארץ כרגע,לא מסכים שאף אחד לא מתקרב אליו, בוא לא נגזים.

נכון ששחקנים טועים, כולנו בני אדם אבל מה שמציק לי זה שבדיוק אותה הטעות חוזרת על עצמה שוב ושוב, צריך לשים דגש על זה.

אנחנו חייב לקבל ממנו תפוקה גם מקדימה, זה ישדרג את משחק ההתקפה שלנו בכמה רמות והוא בהחלט מסוגל לעשות את זה.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

simply-red כתב: יכול להיות שהוא הטוב בארץ כרגע,לא מסכים שאף אחד לא מתקרב אליו, בוא לא נגזים.

נכון ששחקנים טועים, כולנו בני אדם אבל מה שמציק לי זה שבדיוק אותה הטעות חוזרת על עצמה שוב ושוב, צריך לשים דגש על זה.

אנחנו חייב לקבל ממנו תפוקה גם מקדימה, זה ישדרג את משחק ההתקפה שלנו בכמה רמות והוא בהחלט מסוגל לעשות את זה.
כל פעם חוזרים על זה, אבל גם תנועה נכונה שלוקחת מגן ומשאירה את טוני ב 1 על 1 במקום נגד 2, זו תרומה להתקפה. גם לשחרר את הכדור אל טוני בזמן נכון למקום הנכון, זו חתיכת תרומה. גם עם הבישול או השער לא נרשמים על שמו.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

סניור כתב:
כל פעם חוזרים על זה, אבל גם תנועה נכונה שלוקחת מגן ומשאירה את טוני ב 1 על 1 במקום נגד 2, זו תרומה להתקפה. גם לשחרר את הכדור אל טוני בזמן נכון למקום הנכון, זו חתיכת תרומה. גם עם הבישול או השער לא נרשמים על שמו.
קורהוט לוקח מגן עליו ומשאיר שטח לטוני.? אם כבר זה הפוך, טוני לוקח עליו שני שחקנים ואז קורהוט חופשי למסירה/הגבהה שבדרך כלל לא יוצא מזה כלום.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

לכו תראו שוב את הפנדל ההוא שלא נשרק נגד הפועל ת"א בטרנר העונה ותגידו לי שזה לא מגן שתורם התקפית. פתח לבד בדריבל את כל ההגנה. אין אף מגן בארץ שעושה דבר כזה.
https://youtu.be/5XancaiEbZU" onclick="window.open(this.href);return false; (דקה 4:53)

וזו רק דוגמה אחת מיני רבות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

קצת מצחיק אותי לראות איך כשאוהבים פה מישהו אז כל חצי תנועה סבירה או מהלך התקפי ראוי הופכים למשהו שטרם נראה בישראל.

קורהוט עושה את מה שמצופה ממנו.
לא מדובר בעילוי ולא צריך להתייחס אליו ככזה.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ForeverRed כתב:קצת מצחיק אותי לראות איך כשאוהבים פה מישהו אז כל חצי תנועה סבירה או מהלך התקפי ראוי הופכים למשהו שטרם נראה בישראל.

+1

מעולה לרמת הליגה.

ברור שלא באותו לבל של אוגו ויטור וטוני.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:קצת מצחיק אותי לראות איך כשאוהבים פה מישהו אז כל חצי תנועה סבירה או מהלך התקפי ראוי הופכים למשהו שטרם נראה בישראל.

ה"חצי תנועה סבירה" "מהלך התקפי ראוי" אלה דברים שהוא עושה כמעט כל משחק. הוא לא חלוץ או קשר התקפי שנמדד רק בשערים ובישולים, הדברים הקטנים האלה הם אלה שהופכים אותו למגן ושחקן טוב.

עילוי? לא יודע. רמה מעל ההיצע בליגה? בטוח. אני לא מצליח להבין איך אנשים עוד לא קלטו את זה. לכו תראו את המגנים האחרים בליגה- שלא מצליחים לבצע פעולות פשוטות של עצירת כדור, השתחררות מלחץ או בעיטה לשער. כולל האקס המהולל.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

bs war כתב:
ה"חצי תנועה סבירה" "מהלך התקפי ראוי" אלה דברים שהוא עושה כמעט כל משחק. הוא לא חלוץ או קשר התקפי שנמדד רק בשערים ובישולים, הדברים הקטנים האלה הם אלה שהופכים אותו למגן ושחקן טוב.

עילוי? לא יודע. רמה מעל ההיצע בליגה? בטוח. אני לא מצליח להבין איך אנשים עוד לא קלטו את זה. לכו תראו את המגנים האחרים בליגה- שלא מצליחים לבצע פעולות פשוטות של עצירת כדור, השתחררות מלחץ או בעיטה לשער. כולל האקס המהולל.
ניתוח מאוד מדויק.
אני מאוד אוהב אותו וחושב שהוא בינגו לגמריי ביחס לעמדה הזאת.
אגב מדובר גם בדמות חיובית למדי.

ייתכן שבעונה הבאה יחליטו לוותר עליו על מנת לפנות מקום לזר בעמדה משפיעה יותר אולם בנתיים הואא מתאים למרקם של הקבוצה באופן פנטסטי.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

למה כל תגובה שמציינת טעות גוררת אחריה ישר דיון מתגונן על "לא צריך לשחרר שחקן איקס".
כמגן, האלף בית שאני מצפה זה שלא יעשה טעויות שכרוכות בחולמנות. זה נכון לקורהוט כמו שזה היה נכון לתורג'מן.
אין מה לעשות זו החובה שבאה עם שחקן הגנה. כל חוסר ריכוז קטן עולה ביוקר ברמות הגבוהות, אם אנחנו מכוונים לשם.
ככל שאנחנו מכוונים גבוה יותר ככה אנחנו צריכים לשפוט שחקנים יותר בפינצטה. זה חלק מהעניין.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:

לא נכנס להשוואות מול מגני הפח של הליגה. מדבר נטו על חוסר השיוויוניות בתגובות שלכם כלפי שחקנים.

כשדודזאדה שורף את האגף ומפנה שטחים אז הוא מגן פח כי הוא לא יודע להרים.
כשקורהוט עושה את זה אז הוא רמה מעל הליגה, גאון כדורגל שהתנועה שלו בונה לנו את משחק ההתקפה (מקצין בכוונה).

קצת אובייקטיביות. קצת פרופורציות.
ואגב האקסית, היא השחקנית הטובה ביותר של מכבי מאז פתיחת העונה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב: לא נכנס להשוואות מול מגני הפח של הליגה. מדבר נטו על חוסר השיוויוניות בתגובות שלכם כלפי שחקנים.

כשדודזאדה שורף את האגף ומפנה שטחים אז הוא מגן פח כי הוא לא יודע להרים.
כשקורהוט עושה את זה אז הוא רמה מעל הליגה, גאון כדורגל שהתנועה שלו בונה לנו את משחק ההתקפה (מקצין בכוונה).

קצת אובייקטיביות. קצת פרופורציות.
ואגב האקסית, היא השחקנית הטובה ביותר של מכבי מאז פתיחת העונה.
אני דיברתי בעיקר על פעולות של קורהוט עם הכדור, לא בלעדיו. דברים שדוידזאדה לא יעשה לעולם.

השחקנית הכי טובה של מכבי? היא תימדד מול קבוצות רציניות.

שלח תגובה