מוקדמות ליגת האלופות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: מוקדמות ליגת האלופות

שליחה על ידי simply-red »

כמו שרשמו מעליי, צמד המשחקים מול זאגרב, כמה שזה קלישאתי, הפך להיות על העונה האירופית כולה.
תקנו אותי אם אני טועה.. במידה ועוברים את זאגרב ונניח מודחים מול אסטנה אז נופלים לפלייאוף אירופית כמדורגים, מה שאמור לתת לנו יתרון מסויים בהגרלה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

simply-red כתב:כמו שרשמו מעליי, צמד המשחקים מול זאגרב, כמה שזה קלישאתי, הפך להיות על העונה האירופית כולה.
תקנו אותי אם אני טועה.. במידה ועוברים את זאגרב ונניח מודחים מול אסטנה אז נופלים לפלייאוף אירופית כמדורגים, מה שאמור לתת לנו יתרון מסויים בהגרלה.
לא בטוח עדיין לגבי העניין של המדורגים.

אני חושב שאתם קצת הרבה מגזימים עם המשחק מול זאגרב הוא על עונה אירופית שלמה. נכון למצב העניינים הנוכחי, אין סיכוי שקבוצה שחטפה שלישייה מאלופת ליטא תוך חצי שעה (ולא הצליחה לבצע מהפך) תהיה יותר טובה מאלופת קרואטיה, בטח לא שבאמצע יש לה(לניקוסיה) צמד משחקים מול נגרי טאלין.

סמל אישי של משתמש
simply-red

The red one כתב: לא בטוח עדיין לגבי העניין של המדורגים.

אני חושב שאתם קצת הרבה מגזימים עם המשחק מול זאגרב הוא על עונה אירופית שלמה. נכון למצב העניינים הנוכחי, אין סיכוי שקבוצה שחטפה שלישייה מאלופת ליטא תוך חצי שעה (ולא הצליחה לבצע מהפך) תהיה יותר טובה מאלופת קרואטיה, בטח לא שבאמצע יש לה(לניקוסיה) צמד משחקים מול נגרי טאלין.
עדיין איך שלא תסובב את זה, אלופת קפריסין זו הגרלה הכי קשה מול האלטרנטיבות שהיו, אלופת גיברלטר, איי פרו...

לגבי אם מדורגים או לא, אני כמעט בטוח שכל מי שנושר ממוקדמות ליגת האלופות הוא מדורג בסיבוב הבא של מסלול האלופות באירופית.

סמל אישי של משתמש
The red one

זה שזו הגרלה סופר דופר קשה *ביחס* להגרלות האחרות, אין ספק בכלל. פער מטורף בין הקבוצות.

ועדיין זה לא אומר שהסיפור האירופאי נגמר.

אני לא ממש הצלחתי להבין מה קורה שם בסיבוב הרביעי, אולי אתה צודק, פשוט באתר של בארט זה מופיע בצורה מוזרה (שיש הרבה יותר לא מדורגות מאשר מדורגות)

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

עם מחברים את שני המשחקים של אפועל היה משהו כמו 30-3 בעיטות למסגרת ועוד שני עמודים בגומלין

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אנחנו לא מדורגים בסיבוב הרביעי של הליגה האירופית במידה ונגיע למפגש מול אפואל ונעבור אותו, אפואל בעצמה לא מדורגת.
אם נקבל בהגרלה של הסיבוב הרביעי מפגש שבו הקבוצה הלא מדורגת תדיח את הקבוצה המדורגת אז כאילו "נגנוב" את הדירוג שלהם, אבל לפני ההגרלה אנחנו לא מדורגים.
וזה שאפואל עפו מול סודובה לא הופך אותם לגרועים, על פניו הסגל שלהם טוב משלנו וחתום על קמפיינים מדהימים באירופה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

South Boy כתב:אנחנו לא מדורגים בסיבוב הרביעי של הליגה האירופית במידה ונגיע למפגש מול אפואל ונעבור אותו, אפואל בעצמה לא מדורגת.
אם נקבל בהגרלה של הסיבוב הרביעי מפגש שבו הקבוצה הלא מדורגת תדיח את הקבוצה המדורגת אז כאילו "נגנוב" את הדירוג שלהם, אבל לפני ההגרלה אנחנו לא מדורגים.
וזה שאפואל עפו מול סודובה לא הופך אותם לגרועים, על פניו הסגל שלהם טוב משלנו וחתום על קמפיינים מדהימים באירופה.
הכוונה הייתה שבמידה ועוברים את הקרואטים ונופלים בסיבוב אחרי, אז מגיעים לפלייאוף כמדורגים.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

סניור כתב:
הכוונה הייתה שבמידה ועוברים את הקרואטים ונופלים בסיבוב אחרי, אז מגיעים לפלייאוף כמדורגים.
לא שמתי לב, במצב הזה כן מדורגים.
אם עוברים את זאגרב ומודחים מול הדנים\אסטנה מגיעים כמדורגים לפלייאוף האירופית, במצב כזה אפשר לפגוש על עלייה לבתים של הליגה האירופית קבוצות כמו אלופת פינלנד ווילס או אלבניה.
שתבינו כמה המפגש מול זאגרב חשוב.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

יש עוד כמה מפגשים מעניינים
סלטיק/רוזנבורג מול אאק אתונה
קולוז (עם חובאן) מול מאלמו מחר ב19:00 וסיבוב הבא מול לודוגורץ (שנחלשו מעונה שעברה)
וכמובן המשחק מחר של אסטנה ב 17:00

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

hb7 כתב:יש עוד כמה מפגשים מעניינים
סלטיק/רוזנבורג מול אאק אתונה
קולוז (עם חובאן) מול מאלמו מחר ב19:00 וסיבוב הבא מול לודוגורץ (שנחלשו מעונה שעברה)
וכמובן המשחק מחר של אסטנה ב 17:00
אין סיכוי למפגש מרגש של הובאן בטרנר, אה?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
simply-red

אסי, דגים כתב:
אולי באירופית..

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אסי, דגים כתב:
דווקה יש סיכוי אם הם מעיפים את לודוגורץ זה 1/4 לפגוש אותם בפליאוף,מאלמו בכלל לא פראיירים מצפה להם מפגש קשה מאוד,דרך אגב אותו יחס לניצחון 2 לאסטנה ,קלוז וזאגרב ואותם יחסים על תיקו 3.25 וניצחון חוץ 3.9

סמל אישי של משתמש
The red one

שידור חי של המשחק של אסטנה מול מיטיילנד
https://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php ... i=901&si=1" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
arn

שליחה על ידי arn »

בינתיים אסטנה ביתרון אחד אפס

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הדשא הסינטטי הזה נראה כמו סיוט לשחקנים.