העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי ran »

Totti כתב:
14 יוני 2022, 18:22
שמע...איזה מעייף אתה.
בשביל מה לך? אתה הרי לא נהנה...
כמו דוד שלי שארבעים שנה שונא את אשתו ונשאר לגור איתה
אחי באמת אתם ממאיסים אנשים מלהגיב פה עם התגובות האלה שלכם.
בנאדם כותב את דעתו, שחררו תנו לו להביע, איך אתה מסיק מזה שהוא לא נהנה, שהוא לא אוהב.
אולי אוהב גם יותר ממך ולכן זה יותר מפריע לו שכלום לא זז. בצדק כשכולם זזים אנחנו תקועים.
הוא גם לא טעה במה שכתב, בסוף הרי יבואו בטענות לברדה על פארש במקום לבוא למי שבאמת צריך.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
14 יוני 2022, 10:58
המשפט על העשן והאש, רק הפוך.

במקום ברדה אני לא חותם על שום דבר מבלי לקבל הבהרות ברורות בנוגע לרכש, אחרת מהר מאוד הוא ימצא את עצמו תלוי (מטאפורית) בכיכר העיר.
ואז יחזור לעמדת המנהל המקצועי אז לא קרה כלום

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ran כתב:
14 יוני 2022, 20:10
אחי באמת אתם ממאיסים אנשים מלהגיב פה עם התגובות האלה שלכם.
בנאדם כותב את דעתו, שחררו תנו לו להביע, איך אתה מסיק מזה שהוא לא נהנה, שהוא לא אוהב.
אולי אוהב גם יותר ממך ולכן זה יותר מפריע לו שכלום לא זז. בצדק כשכולם זזים אנחנו תקועים.
הוא גם לא טעה במה שכתב, בסוף הרי יבואו בטענות לברדה על פארש במקום לבוא למי שבאמת צריך.
לא גבר
לא ממאיסים ולא נעליים.
הוא משתמש שבצורה שיטתית, פסימי.
בכל דבר פסימי.
מנצחים- אבל...
מפסידים - צפוי...
גביע- רגעי...
שלב בתים- הבלחה...
רכש- ברירת מחדל...

שמע, אי אפשר להיות אוהד הפועל באר שבע ולהתנהל ככה. זה לא הולך ביחד. אנחנו אוהדים של 40 שנה חול וכולירע, עשור מלקקים דבש. לפעמים בכפית, לפעמים קצת הולך קשה, אבל דבש.
אנחנו מועדון שהבעלים קבר אותו בעודו בחיים, שהשחקנים מכרו אותו לעבריינים, שהביא 3 בולגרים ומאמן מתחנה מרכזית ושוער מטר 50 שלא יודע לתפוס כדור, שירד ליגה וכמעט עוד אחת והושפל בדרבי. היום אנחנו מתפלפלים כל עונה בין אליפות, גביע, לסתם שלב בתים משעמם.

וואלק, לא הכל וורד, גם לי יש ביקורת.

אבלל, ראבבבק. אנחנו הפועל באר שבע. אלו ימים בגן עדן מבחינתו, חלללללאס עם הפסימיות והציניות.

אז תמשיכו לעשות פרצוף חמוץ ולספר על נבכי הנבכים של המערכת וזלזל ולהקטין ולפזר בפאקינג אמצע יוני הודעות כמו "לא למדו כלום, אותו חרא "

והמועדון ימשיך להנחית כאן את הזרים הכי טובים בארץ, עם אחוזי הפגיעה הגבוהים ביותר.
תמשיכו לפקפק באלונה והיא תחליט בניגוד לדעת כולם לשלוח מאמן הביתה באמצע עונה כשהוא בשיא קרב על התואר.
תמשיכו לבלבל את המוח על חיפה ועל דרך ועל אסטרטגיה ואנחנו סופרים 3 אליפויות, 2 גביעים וכמה הופעות בשלב בתים של האירופית.

מאחל לנו עוד עשור שלא לומדים בו כלום וחוגגים ככה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב:
14 יוני 2022, 20:50
לא גבר
לא ממאיסים ולא נעליים.
הוא משתמש שבצורה שיטתית, פסימי.
בכל דבר פסימי.
מנצחים- אבל...
מפסידים - צפוי...
גביע- רגעי...
שלב בתים- הבלחה...
רכש- ברירת מחדל...

שמע, אי אפשר להיות אוהד הפועל באר שבע ולהתנהל ככה. זה לא הולך ביחד. אנחנו אוהדים של 40 שנה חול וכולירע, עשור מלקקים דבש. לפעמים בכפית, לפעמים קצת הולך קשה, אבל דבש.
אנחנו מועדון שהבעלים קבר אותו בעודו בחיים, שהשחקנים מכרו אותו לעבריינים, שהביא 3 בולגרים ומאמן מתחנה מרכזית ושוער מטר 50 שלא יודע לתפוס כדור, שירד ליגה וכמעט עוד אחת והושפל בדרבי. היום אנחנו מתפלפלים כל עונה בין אליפות, גביע, לסתם שלב בתים משעמם.

וואלק, לא הכל וורד, גם לי יש ביקורת.

אבלל, ראבבבק. אנחנו הפועל באר שבע. אלו ימים בגן עדן מבחינתו, חלללללאס עם הפסימיות והציניות.

אז תמשיכו לעשות פרצוף חמוץ ולספר על נבכי הנבכים של המערכת וזלזל ולהקטין ולפזר בפאקינג אמצע יוני הודעות כמו "לא למדו כלום, אותו חרא "

והמועדון ימשיך להנחית כאן את הזרים הכי טובים בארץ, עם אחוזי הפגיעה הגבוהים ביותר.
תמשיכו לפקפק באלונה והיא תחליט בניגוד לדעת כולם לשלוח מאמן הביתה באמצע עונה כשהוא בשיא קרב על התואר.
תמשיכו לבלבל את המוח על חיפה ועל דרך ועל אסטרטגיה ואנחנו סופרים 3 אליפויות, 2 גביעים וכמה הופעות בשלב בתים של האירופית.

מאחל לנו עוד עשור שלא לומדים בו כלום וחוגגים ככה.
בוקר טוב לגבר גבר שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת, מפציע אחת לחודש כמו מבקר המדינה ובטוח שכולםם חיכו למוצא פיו.

אחלה נאום כתבת. פייר? פחות נגע בי.
צפוי, לעוס, מתייפייף. הרבה יותר מהתגובות החזויות שלי, לשיטתך.

לכן אחזור לנקודת ההתחלה.
דפדף. תתעלם. חפש פלטפורמה אחרת.

אני אמשיך לכתוב את הדברים כמו שהם.
לא יותר ולא פחות.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

כל אחד יכול לראות את זה אחרת
וואלה אני גם מתעצבן מלא פעמים שלא נותנים עוד פוש, שלא משקיעים עוד קצת
כי אני מרגיש שאנחנו לא מנצלים את התקופה הזאת עוד יותר וזה אפשרי! זה לא בא ממרמור ופסימיות, להיפך זה בא מווינריות ורצון לעוד ועוד כי ככה הופכים למועדון גדול.
העונה האחרונה היא הדוגמה הכי טובה, אם בינואר היית מנחית פה שחקן משמעותי, כן גם אם זה אומר לשלם קצת כסף אז היית בהחלט יכול לקחת אליפות.
אף אחד לא האמין והנה בסוף ניצחנו את חיפה 3 משחקים בעונה.
כשאתה מרגיש שלא רוצים מספיק זה יכול לשגע ובמיוחד כשאתה יודע מה קורה שם בפנים באמת.
הקבוצות נבנות משנה לשנה וזהו, אין באמת חשיבה קדימה וזה גם משהו שמציק ברקע.
אתה משחק כל העונה כדי להגיע לאירופה ונראה שאין שום דרך בהחתמת שחקנים בכל קיץ, כל עונה אנחנו לא מוכנים לאירופה מבחינת רכש, הכל קורה באיחור והרכש לרוב מגיע גם אחרי המשחקים.
היו פה נפילות אללה יסטור בשנים האחרונות בזרים, בהגזמה, כאלה ששיחקו 2 משחקים ועפו הביתה וכאלה שאחרי כמה אימונים כבר שחררו אותם כי היו פצועים או גרועים.
וחלילה לא מאשים את אלה שמביאים אותם, זה מה יש, הם צריכים להוציא מים מהסלע, בלי אופציה לדמי העברה, זה מצמצם את האופציות משמעותית. כנס לעמוד של הפועל ב"ש בטרנספרמרקט, יש טבלה בצד ימין על דמי העברה לשחקני רכש שהקבוצה שילמה בשנים האחרונות.
95 אחוז מהשחקנים חופשיים. יש פה מגמה ועם מגמה כזאת קשה להשתדרג. אפשר להבליח פה ושם אבל לא כולם אוכלים את זה בקהל וצריך להבין גם אם יש דעות אחרות משלכם. תכבדו כמו שמכבדים אתכם שאתם הולכים על עיוור,
לא אפסול פה אף אחד אם יפרגן לאלונה כי ככה הוא חושב או רואה לנכון, כן אסביר מה לא עושים נכון ואנסה לגרום לראייה רחבה יותר, זה הכל וככה מנהלים דיונים, לא מבטלים אנשים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Totti כתב:
14 יוני 2022, 20:50
אנחנו מועדון שהבעלים קבר אותו בעודו בחיים, שהשחקנים מכרו אותו לעבריינים, שהביא 3 בולגרים ומאמן מתחנה מרכזית ושוער מטר 50 שלא יודע לתפוס כדור, שירד ליגה וכמעט עוד אחת והושפל בדרבי.

שכחת את שילמו משכורות בצ'קים של בעלי אירוע מקיסר :lol:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

ran כתב:
14 יוני 2022, 22:40
כל אחד יכול לראות את זה אחרת
וואלה אני גם מתעצבן מלא פעמים שלא נותנים עוד פוש, שלא משקיעים עוד קצת
כי אני מרגיש שאנחנו לא מנצלים את התקופה הזאת עוד יותר וזה אפשרי! זה לא בא ממרמור ופסימיות, להיפך זה בא מווינריות ורצון לעוד ועוד כי ככה הופכים למועדון גדול.
העונה האחרונה היא הדוגמה הכי טובה, אם בינואר היית מנחית פה שחקן משמעותי, כן גם אם זה אומר לשלם קצת כסף אז היית בהחלט יכול לקחת אליפות.
אף אחד לא האמין והנה בסוף ניצחנו את חיפה 3 משחקים בעונה.
כשאתה מרגיש שלא רוצים מספיק זה יכול לשגע ובמיוחד כשאתה יודע מה קורה שם בפנים באמת.
הקבוצות נבנות משנה לשנה וזהו, אין באמת חשיבה קדימה וזה גם משהו שמציק ברקע.
אתה משחק כל העונה כדי להגיע לאירופה ונראה שאין שום דרך בהחתמת שחקנים בכל קיץ, כל עונה אנחנו לא מוכנים לאירופה מבחינת רכש, הכל קורה באיחור והרכש לרוב מגיע גם אחרי המשחקים.
היו פה נפילות אללה יסטור בשנים האחרונות בזרים, בהגזמה, כאלה ששיחקו 2 משחקים ועפו הביתה וכאלה שאחרי כמה אימונים כבר שחררו אותם כי היו פצועים או גרועים.
וחלילה לא מאשים את אלה שמביאים אותם, זה מה יש, הם צריכים להוציא מים מהסלע, בלי אופציה לדמי העברה, זה מצמצם את האופציות משמעותית. כנס לעמוד של הפועל ב"ש בטרנספרמרקט, יש טבלה בצד ימין על דמי העברה לשחקני רכש שהקבוצה שילמה בשנים האחרונות.
95 אחוז מהשחקנים חופשיים. יש פה מגמה ועם מגמה כזאת קשה להשתדרג. אפשר להבליח פה ושם אבל לא כולם אוכלים את זה בקהל וצריך להבין גם אם יש דעות אחרות משלכם. תכבדו כמו שמכבדים אתכם שאתם הולכים על עיוור,
לא אפסול פה אף אחד אם יפרגן לאלונה כי ככה הוא חושב או רואה לנכון, כן אסביר מה לא עושים נכון ואנסה לגרום לראייה רחבה יותר, זה הכל וככה מנהלים דיונים, לא מבטלים אנשים.
סיכום מדויק של כל מה שיש לי לומר בנושא.
יש כאלה שיותר נוח להם לרדת לפסים אישיים מלנהל דיון ענייני ואשכרה לפתוח את הראש ולהקשיב. חבל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:
14 יוני 2022, 22:30
בוקר טוב לגבר גבר שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת, מפציע אחת לחודש כמו מבקר המדינה ובטוח שכולםם חיכו למוצא פיו.

אחלה נאום כתבת. פייר? פחות נגע בי.
צפוי, לעוס, מתייפייף. הרבה יותר מהתגובות החזויות שלי, לשיטתך.

לכן אחזור לנקודת ההתחלה.
דפדף. תתעלם. חפש פלטפורמה אחרת.

אני אמשיך לכתוב את הדברים כמו שהם.
לא יותר ולא פחות.
Forever red, since 2013
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
14 יוני 2022, 22:52
סיכום מדויק של כל מה שיש לי לומר בנושא.
יש כאלה שיותר נוח להם לרדת לפסים אישיים מלנהל דיון ענייני ואשכרה לפתוח את הראש ולהקשיב. חבל.
כנראה שגם אתה וגם רן מעולם לא ניהלתם עסק משלכם או אפילו לא ניהלתם שום דבר שיש לכם גם סמכות לגביו וגם אחריות לתוצאות.

מאוד קל להיות שאפתן מאוד מאוד על חשבון אחרים,
מאוד קל להגיד עוד פוש קטן גם אם זה עולה עוד קצת כסף,
מאוד קל להגיד איזה החלטות לא נכונות קיבלו בדיעבד כמובן,
מאוד קל להציע דרכי פעולה שאם הם לא יצליחו אף אחד לא יטיל עליך אחריות על הכשלון,

בסוף בסוף, אלונה ניהלה כמה דברים בחייה, כנראה שיש לה קצת יותר ניסיון וגם יכולת ניהול מכם.
ברדה, מאור ושאר הצוות המקצועי כולל סקאוטים ואנליסטים, הם אנשי מקצוע, הם עוסקים בתחום הזה למחייתם, הם למדו אותו והתמקצעו בו.
יכול להיות שפה ושם הפרספקטיבה שלכם יכולה להאיר נקודה, אבל לאורך דרך, כנראה שהם מבינים קצת יותר טוב מכם מה נכון ומה לא.
אני אישית, אם הייתה בחירה מי יבנה את הקבוצה לעונה הבאה (במסגרת האמצעים הקיימים), בין שניכם לבין מי שקיים במועדון הייתי בוחר אותם.

אני לא יודע בני כמה אתם, ומה חוויתם בחייכם כאוהדים, אבל הציפייה שלכם והדרישה שלכם מהמועדון יותר תואם לאוהדי מכבי ת"א או לאוהדי קבוצות גדולות אחרות במדינות אחרות.

אני התרגלתי אז אני לא מתלונן, אבל הגישה האובר ביקורתית שלכם לגמרי מאוסה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כל קיץ אותו דבר, אותם משתמשים, אותן הודעות.

:ישן:

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 08:17
כנראה שגם אתה וגם רן מעולם לא ניהלתם עסק משלכם או אפילו לא ניהלתם שום דבר שיש לכם גם סמכות לגביו וגם אחריות לתוצאות.

בסוף בסוף, אלונה ניהלה כמה דברים בחייה, כנראה שיש לה קצת יותר ניסיון וגם יכולת ניהול מכם.
ברדה, מאור ושאר הצוות המקצועי כולל סקאוטים ואנליסטים, הם אנשי מקצוע, הם עוסקים בתחום הזה למחייתם, הם למדו אותו והתמקצעו בו.
יכול להיות שפה ושם הפרספקטיבה שלכם יכולה להאיר נקודה, אבל לאורך דרך, כנראה שהם מבינים קצת יותר טוב מכם מה נכון ומה לא.
אני אישית, אם הייתה בחירה מי יבנה את הקבוצה לעונה הבאה (במסגרת האמצעים הקיימים), בין שניכם לבין מי שקיים במועדון הייתי בוחר אותם.

אני לא יודע בני כמה אתם, ומה חוויתם בחייכם כאוהדים, אבל הציפייה שלכם והדרישה שלכם מהמועדון יותר תואם לאוהדי מכבי ת"א או לאוהדי קבוצות גדולות אחרות במדינות אחרות.

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 08:17

אתה מתחיל מהנחות אישיות (שגויות, אגב) בניסיון לייצר דה לגיטימציה כלפי דעות של אנשים שאתה לא מכיר, מה שדי הופך את כל מה שבא אחר כך ללא רלוונטי. זה בדיוק מה שאני מדבר עליו.

רוצה לנהל דיון? דבר לעניין.

לנושא עצמו, לא זכור לי שביקרתי את המועדון הקיץ בצורה יוצאת דופן. אין לי דרישות מיוחדות. בטח לא משהו שאמור להקפיץ את ההוא שיודע הכל או לגרור השוואות לאוהדים של הקבוצה ההיא.

למה אני כן מצפה?

לראות מחשבה מאחורי המהלכים.
קו ברור, מדיניות. פחות גחמות של רגע וקפריזות משתנות.

ולהיות הוגנים ושקופים עם הקהל.
להפסיק לדבר בשני קולות, לצאת בהצהרות מפוצצות ולמכור מנויים יקרים, מבלי להיות מוכנים לעשות את הדברים הנדרשים על מנת לעמוד באותם יעדים כשזה מגיע לתכלס.

לא בשמיים בסך הכל.

אני תמיד אומר שתוצאות פחות מעניינות אותי.
כשעובדים נכון אני תמיד מסנגר, גם בכישלונות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
15 יוני 2022, 08:47
כל קיץ אותו דבר, אותם משתמשים, אותן הודעות.

:ישן:
ורק אתה ממציא את עצמך מחדש בכל עונה. שאפו!

תשנה גם את ה"מביך"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שיש כתב:
15 יוני 2022, 10:54
ורק אתה ממציא את עצמך מחדש בכל עונה. שאפו!

תשנה גם את ה"מביך"
אני לא מתבכיין כמו ילדה עם קוקיות כי אלונה לא מספקת לי את התיאבון לרכש במיליונים.
אני, בניגוד לאחרים, לא חכם גדול על כסף של אחרים ואז כשזה מגיע לחידוש מנוי נעלם כלא היה/בוכה על המחיר הסביר.

יש ביקורת לגיטימית ועניינית ויש ליצנים כמוך שכל מטרתם זה להתבכיין ולעקוץ עם הודעות מטומטמות כמו ההודעות שלך סביב דמי העברה.

כנראה שיש גם לא מעט אוהדי הצלחות שהצטרפו בשנים של האליפויות, כך שתקופה כזאת נראית להם פתאום כמו חושך ותחתית מקצועית/ניהולית/כלכלית.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
15 יוני 2022, 12:39
אני לא מתבכיין כמו ילדה עם קוקיות כי אלונה לא מספקת לי את התיאבון לרכש במיליונים.
אני, בניגוד לאחרים, לא חכם גדול על כסף של אחרים ואז כשזה מגיע לחידוש מנוי נעלם כלא היה/בוכה על המחיר הסביר.

יש ביקורת לגיטימית ועניינית ויש ליצנים כמוך שכל מטרתם זה להתבכיין ולעקוץ עם הודעות מטומטמות כמו ההודעות שלך סביב דמי העברה.

כנראה שיש גם לא מעט אוהדי הצלחות שהצטרפו בשנים של האליפויות, כך שתקופה כזאת נראית להם פתאום כמו חושך ותחתית מקצועית/ניהולית/כלכלית.
הודעה שלמה בלי מביך
כל הכבוד

שלח תגובה