איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי yossi »

אדום זקן כתב: עקרוני? מה עקרוני בזה?
זה מטומטם.
ואני שם עכשיו כסף שהקבוצה שמה לעצמה דד ליין.
אף בן זונה לא שווה שבשביל העיקרון נפספס הזדמנות להביא זרים שיוכלו לשדרג אותנו ולנסות להעפיל לליגת האלופות.
כולם מבינים שהבסיס טוב וצריך מספר שינויים קטנים כדי לחלום לעשות את זה והשינויים הקטנים הם זרים.
אז כל זר שלא ישתלב פה ישתמש בטריק הזה.
הסיכוי להגיע לאלופות הוא מזערי, לא מאמין שיתנו לו את החוזה ביד. לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אז כולם קורעים את התחת בים וקוואנקה נח בבית

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

yossi כתב: אז כל זר שלא ישתלב פה ישתמש בטריק הזה.
כל זר (או ישראלי, זה לא באמת משנה) לא בהכרח ישתמש בטריק הזה כי יש שחקנים שיש להם תשוקה למשחק והם יעדיפו לצאת להשאלה בשביל לשחק כדורגל, כל עוד כמובן השכר שלהם לא נפגע.
הכעס על קוואנקה זה שאשכרה לא אכפת לו לשבת על התחת עונה שלמה, כי תכלס מה אכפת לו, גם אם יישב על התחת וגם אם ייצא להשאלה, ירוויח את אותו הכסף, אז למה לעבוד קשה?
אשכרה לא אכפת לו מהקריירה שלו בתור כדורגלן, כי אחרי שנכשל בצורה כ״כ נחרצת עד למצב ששלחו אותו לשבת ביציע עונה שלמה בליגה הישראלית, מי ימהר לתת לו חוזה?
אני חושב שזאת הסיבה גם שהוא לא מצליח בשום מקום בקריירה שלו, הוא עצלן ולא באמת אכפת לו כבר להצליח או לא, העיקר שהכסף נכנס, הבישול למסי בליגת האלופות בברצלונה כבר ידאג להשיג לו עוד ועוד חוזים בקבוצות...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

maxkid22 כתב: כל זר (או ישראלי, זה לא באמת משנה) לא בהכרח ישתמש בטריק הזה כי יש שחקנים שיש להם תשוקה למשחק והם יעדיפו לצאת להשאלה בשביל לשחק כדורגל, כל עוד כמובן השכר שלהם לא נפגע.
הכעס על קוואנקה זה שאשכרה לא אכפת לו לשבת על התחת עונה שלמה, כי תכלס מה אכפת לו, גם אם יישב על התחת וגם אם ייצא להשאלה, ירוויח את אותו הכסף, אז למה לעבוד קשה?
אשכרה לא אכפת לו מהקריירה שלו בתור כדורגלן, כי אחרי שנכשל בצורה כ״כ נחרצת עד למצב ששלחו אותו לשבת ביציע עונה שלמה בליגה הישראלית, מי ימהר לתת לו חוזה?
אני חושב שזאת הסיבה גם שהוא לא מצליח בשום מקום בקריירה שלו, הוא עצלן ולא באמת אכפת לו כבר להצליח או לא, העיקר שהכסף נכנס, הבישול למסי בליגת האלופות בברצלונה כבר ידאג להשיג לו עוד ועוד חוזים בקבוצות...
לקורהוט יש חוזה ל3 שנים כשאין לנו בו שום צורך כי יש לנו שניים על העמדה שלו.
למה שיתפנה?
יראה כי לקוואנקה עבד, ויתפוס טרמפ.
הרי נשחרר אותו, גם יקבל שכר ל3 שנים וגם יחתום על חוזה חדש בקבוצה אחרת. משכורת כפולה.

זה או שהספרדי הכושל הזה יתפשר או שישב ביציע עד לסיום העונה. אין פה אמצע.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אפשר להבין מאיפה כולם כל כך בטוחים שיש לו הצעה מקבוצה אחרת והוא מסרב להשלמה?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

העניין עם קואנקה מסובך ועלול להיגרר עד לרגע האחרון ויותר מזה, אולי עד לסוף העונה.
המועדון צריך להתמקד ביעדים היותר ריאלים - קואנקה ופקהארט. אם יש לי ביקורת כלשהי זה על הטיפול בשניים האלה.
ברגע שניפטר מהם הפקק ישתחרר ולקואנקה לא ישאר שום קלף ביד ואז גם הוא יילך.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yedidel כתב:אפשר להבין מאיפה כולם כל כך בטוחים שיש לו הצעה מקבוצה אחרת והוא מסרב להשלמה?
אפקט העדר. לאף אחד אין מושג באמת. מישהו כתב וכולם נגררו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב: לקורהוט יש חוזה ל3 שנים כשאין לנו בו שום צורך כי יש לנו שניים על העמדה שלו.
למה שיתפנה?
יראה כי לקוואנקה עבד, ויתפוס טרמפ.
הרי נשחרר אותו, גם יקבל שכר ל3 שנים וגם יחתום על חוזה חדש בקבוצה אחרת. משכורת כפולה.

זה או שהספרדי הכושל הזה יתפשר או שישב ביציע עד לסיום העונה. אין פה אמצע.
קורהוט האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות. נתן פה את הנשמה ושיחק פצוע המון זמן. בואו בטענות למי שהאריך לו חוזה לפני חצי שנה לשלוש עונות.
ואל דאגה, הוא לא קוואנקה. הוא רוצה לשחק ויעזוב עם הצעה נורמלית.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

izguy83 כתב: קורהוט האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות. נתן פה את הנשמה ושיחק פצוע המון זמן. בואו בטענות למי שהאריך לו חוזה לפני חצי שנה לשלוש עונות.
ואל דאגה, הוא לא קוואנקה. הוא רוצה לשחק ויעזוב עם הצעה נורמלית.
נתתי אותו כדוגמא. בטח שלא בא בטענות.
ועד היום לא ברורה לי הארכת החוזה שלו.
בקודם, היה סעיף שחרור בכל קיץ ככה שהסאגה הזו הייתה נחסכת מאיתנו.
לגמרי מקווה בשבילו שיקבל הצעה בזמן הקרוב ויעזוב בצורה מכובדת.

לגבי הצעת השאלה שהוא סירב לה, אורן אמר את זה מפורשות והוזכר באיזו כתהה שיש לו הצעות, פדוט בשכר נמוך.
גם עם פקהארט אנחנו לוקחים הימור. יש הצעה על השולחן עם 300k שכר מפאניוניס, מדינה שהוא רוצה לשחק בה.
שווה לחכות בשביל התקווה שמישהו יבוא עם 350-400?
לא בטוח.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

yedidel כתב:אפשר להבין מאיפה כולם כל כך בטוחים שיש לו הצעה מקבוצה אחרת והוא מסרב להשלמה?
https://www.b7net.co.il/mobile/article/292662/2" onclick="window.open(this.href);return false;

"אפקט העדר". כותב הכתבה הזאת במקרה גם כותב כאן.
בינתיים היחידים שלאמירות שלהם אין שום ביסוס הם אלה שמצדדים במסכן שמוחזק בשבי בבאר שבע, אלה שטוענים שההתנהגות של המועדון לא מקובלת למרות שלא הציגו אפילו עדות אחת למעשה לא חוקי או מוסרי שבאר שבע עשתה לקואנקה.
אתם מביכים, מזל שהפועל באר שבע לא מתנהלת לפי אמות המוסר המעוותות שלכם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

South Boy כתב:
https://www.b7net.co.il/mobile/article/292662/2" onclick="window.open(this.href);return false;

"אפקט העדר". כותב הכתבה הזאת במקרה גם כותב כאן.
בינתיים היחידים שלאמירות שלהם אין שום ביסוס הם אלה שמצדדים במסכן שמוחזק בשבי בבאר שבע, אלה שטוענים שההתנהגות של המועדון לא מקובלת למרות שלא הציגו אפילו עדות אחת למעשה לא חוקי או מוסרי שבאר שבע עשתה לקואנקה.
אתם מביכים, מזל שהפועל באר שבע לא מתנהלת לפי אמות המוסר המעוותות שלכם.
קודם כל דבר יפה. לא זלזלנו בך. לא תחפש לעשות מחאות בעונת אליפות ותחזור. חחח ממש הדמות להטיף פה מוסר. מודה שהצלחת להצחיק אותי. מביכים עאלק. חוצפן. דבר שני, כל הכתבה מנוסחת בכנראה ואולי. מעניין איך כשזה משרת את האג'נדה שלך אתה מביא כתבות כאלה מעומעמות כסימוכין.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

izguy83 כתב: קודם כל דבר יפה. לא זלזלנו בך. לא תחפש לעשות מחאות בעונת אליפות ותחזור. חחח ממש הדמות להטיף פה מוסר. מודה שהצלחת להצחיק אותי. מביכים עאלק. חוצפן. דבר שני, כל הכתבה מנוסחת בכנראה ואולי. מעניין איך כשזה משרת את האג'נדה שלך אתה מביא כתבות כאלה מעומעמות כסימוכין.
תקשיב אתה חייב להפסיק לקחת כל דבר לפסים אישיים, אתה נשמע ממש כמו ילד קטן. מישהו פנה אלייך בכלל? תפסיק להתרגש מכל דבר.
לענייננו,
https://www.one.co.il/Article/314503.html" onclick="window.open(this.href);return false;
קואנקה אמר להם בתגובה: "יש לי חוזה. בעונה שעברה הייתי יכול להישאר בספרד אבל החלטתי להגיע לשחק בישראל. עדיין יש לי הצעות מספרד, לפחות שיכבדו את החוזה שלי".
מספיק טוב בשבילך? או שמישהו עיוות את הדברים של קואנקה?
אתה יכול לנסות להוציא את דבריי מהקשרם כמה שבא לך, גם אלו שנאמרו בדיון הזה וגם הביקורות שנשמעו על היכולת של הקבוצה בעונה שעברה (דבר לגיטימי והגיוני בהחלט), מעולם לא ניסיתי ולעולם לא אנסה להשמיע ביקורת שיכולה לפגוע במועדון, בטח שלא "לעשות מחאות" (מחאות דרך פורום אוהדים באינטרנט, נו באמת).
לשיטות גניבת הדעת שלך אני רגיל, לא מצליח להתרכז בעיקר אז מסיט את האש למקומות אחרים, מודה שזה מפריע לי שאתה לוקח את זה לפסים ממש אישיים ומנסה להציג אותי כמישהו שחותר תחת המועדון כאילו אתה בכלל מכיר אותי. זה בעיקר מעיד עלייך יותר מאשר עליי.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

בכל השרשור הזה לא ראיתי מישהו שביקר את הקבוצה. יש כמה כולל אותי שרשמו שהתמונה היא לא חד צדדית. זה הכי רחוק שראיתי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא מבין על מה הבעיה.
כולם אומרים אותו הדבר בסוף,שצריך להיפטר ממנו.
הויכוח הוא על הדרך.
יש כאלה שמבינים,יש כאלה שמסבירים למה לא ויש גם כאלה שצריכים אקנומיקה לנקות את הפה המלוכלך שלהם.
זהו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

South Boy כתב:
תקשיב אתה חייב להפסיק לקחת כל דבר לפסים אישיים, אתה נשמע ממש כמו ילד קטן. מישהו פנה אלייך בכלל? תפסיק להתרגש מכל דבר.
לענייננו,
https://www.one.co.il/Article/314503.html" onclick="window.open(this.href);return false;
קואנקה אמר להם בתגובה: "יש לי חוזה. בעונה שעברה הייתי יכול להישאר בספרד אבל החלטתי להגיע לשחק בישראל. עדיין יש לי הצעות מספרד, לפחות שיכבדו את החוזה שלי".
מספיק טוב בשבילך? או שמישהו עיוות את הדברים של קואנקה?
אתה יכול לנסות להוציא את דבריי מהקשרם כמה שבא לך, גם אלו שנאמרו בדיון הזה וגם הביקורות שנשמעו על היכולת של הקבוצה בעונה שעברה (דבר לגיטימי והגיוני בהחלט), מעולם לא ניסיתי ולעולם לא אנסה להשמיע ביקורת שיכולה לפגוע במועדון, בטח שלא "לעשות מחאות" (מחאות דרך פורום אוהדים באינטרנט, נו באמת).
לשיטות גניבת הדעת שלך אני רגיל, לא מצליח להתרכז בעיקר אז מסיט את האש למקומות אחרים, מודה שזה מפריע לי שאתה לוקח את זה לפסים ממש אישיים ומנסה להציג אותי כמישהו שחותר תחת המועדון כאילו אתה בכלל מכיר אותי. זה בעיקר מעיד עלייך יותר מאשר עליי.
זה שאני מגיב לך כי יש לך פה מסריח ואתה ילד חרא, לא אומר שאני מתרגש. לא מסיט דיון ולא נעליים. לא אקבל הטפות מוסר ממי שהציע לעשות מחאות בעונה שעברה. עליל נכתב מ2015 ולתמיד. לעניין קוואנקה, עם כל הכבוד, אתה לא יכול להביא את זה כתימוכין לכלום ואתה יודע את זה. אין פה אחד, אחד שלא רוצה שיסגרו איתו את הסיפור הזה במינימום נזק וזה לא משנה את העובדה שהמועדון עשה ועדין עושה איתו ועם אחרים טעויות פה ושם. לא תשמע ממני רבע טענה על זה. מי שעובד, גם טועה. השאלה איך מתמודדים עם הטעויות האלה. איך כתבו פה כבר? זה לא מוסיף לנו כבוד. הוא פשוטמלא מענין. אין מה להוציא עליו את האנרגיה.

שלח תגובה