ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי אדום זקן »

בואו רגע נעזוב את הפרסונה.
העניין הוא והאמת זה כבר שנה וקצת ככה.
זה שאין עקביות ואני אסביר.
בסוף,רובו של הקהל אילו האנשים שיושבים במזרחי והמערבי.
אילו שדוחפים את כל העסק יושבים בדרומי.
דהיינו במזרחי ובמערבי מחכים למוצא פיו של הדרומי כדי להצטרף.
אני מציע כאחד שיושב במערבי כהצעת ייעול שאולי כדאי להחליט על משהו קבוע אחרי כל "צומת" מרכזית.
וזה אומר:
שיר קבוע בעליית השחקנים.
שיר קבוע בשריקת הפתיחה.
שיר קבוע אחרי גול.
אבל הבחירה צריכה להיות לשירים הממש טובים,השירים שמכניסים את הקהל לאטרף.
ובין לבין מה שבא לדרומי.
ככה אנשים לומדים פעם פעמיים ואז זה יוצא להם באוטומט.
קחו את זה כהצעת ייעול ואני מבטיח לכם שהעסק ייראה אחרת.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב:בואו רגע נעזוב את הפרסונה.
העניין הוא והאמת זה כבר שנה וקצת ככה.
זה שאין עקביות ואני אסביר.
בסוף,רובו של הקהל אילו האנשים שיושבים במזרחי והמערבי.
אילו שדוחפים את כל העסק יושבים בדרומי.
דהיינו במזרחי ובמערבי מחכים למוצא פיו של הדרומי כדי להצטרף.
אני מציע כאחד שיושב במערבי כהצעת ייעול שאולי כדאי להחליט על משהו קבוע אחרי כל "צומת" מרכזית.
וזה אומר:
שיר קבוע בעליית השחקנים.
שיר קבוע בשריקת הפתיחה.
שיר קבוע אחרי גול.
אבל הבחירה צריכה להיות לשירים הממש טובים,השירים שמכניסים את הקהל לאטרף.
ובין לבין מה שבא לדרומי.
ככה אנשים לומדים פעם פעמיים ואז זה יוצא להם באוטומט.
קחו את זה כהצעת ייעול ואני מבטיח לכם שהעסק ייראה אחרת.
מכיר את זה שיותר כיף לשמוע שירים ברדיו בגלל האקראיות ואלמנט ההפתעה?
אז אותו דבר.
בנוסף, כמו כל דבר בחיים צריך תמיד לגרות את החושים. דברים שחוזרים על עצמם ברוטינה קבועה מגיעים לנקודת מיצוי, הימנעות מקיבעון היא הכרחית בהפעלות למבוגרים.
דבר שלישי ואחרון, אין דין משחק מול גרמניה כדין משחק מול אשדוד. מול מכבי יפתחו באיזוה שיר קונטרה וכו'. זה מסוג הדברים שנתונים לשיקול העומדים בראש ואנחנו כקהל צריכים לשאוף לשיתוף פעולה מקסימלי כמעט כמו חיילים, אחרת הדרך להפוך לעדר היא קצרה.

נגעת בעניין היציעים, לצערי יש תחושה של חוסר ציפייה. לא מצפים ולכן לא מתאכזבים, זו הנק' שבה נמצאים כרגע. לא בקטע מפלג חלילה, יותר בקטע פרקטי-ביצועי.
אני יודע שאני מכליל את היציע בכללותו על כל יושביו, פשוט כי אין דרך אחרת להתבטא, מתנצל מראש.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב: מכיר את זה שיותר כיף לשמוע שירים ברדיו בגלל האקראיות ואלמנט ההפתעה?
אז אותו דבר.
בנוסף, כמו כל דבר בחיים צריך תמיד לגרות את החושים. דברים שחוזרים על עצמם ברוטינה קבועה מגיעים לנקודת מיצוי, הימנעות מקיבעון היא הכרחית בהפעלות למבוגרים.
דבר שלישי ואחרון, אין דין משחק מול גרמניה כדין משחק מול אשדוד. מול מכבי יפתחו באיזוה שיר קונטרה וכו'. זה מסוג הדברים שנתונים לשיקול העומדים בראש ואנחנו כקהל צריכים לשאוף לשיתוף פעולה מקסימלי כמעט כמו חיילים, אחרת הדרך להפוך לעדר היא קצרה.

נגעת בעניין היציעים, לצערי יש תחושה של חוסר ציפייה. לא מצפים ולכן לא מתאכזבים, זו הנק' שבה נמצאים כרגע. לא בקטע מפלג חלילה, יותר בקטע פרקטי-ביצועי.
אני יודע שאני מכליל את היציע בכללותו על כל יושביו, פשוט כי אין דרך אחרת להתבטא, מתנצל מראש.
ההשוואה לרדיו לא רלוונטית.
חיילים טובים יודעים מה המפקד רוצה אחרי שהם מתרגלים שוב ושוב ואז עושים את זה בצורה המקצועית ביותר.
צריך לקחת צמתים מרכזיים בדיוק כמו שכתבתי ולדעת שהדבר הזה קורה השיר ששרים זה X,Y,Z ואז שזה יקרה תאמין לי שיותר לא ידברו על הקהל יישן כן או לא.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

הרגיש לי עידוד סבבה לגמרי

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב: ההשוואה לרדיו לא רלוונטית.
חיילים טובים יודעים מה המפקד רוצה אחרי שהם מתרגלים שוב ושוב ואז עושים את זה בצורה המקצועית ביותר.
צריך לקחת צמתים מרכזיים בדיוק כמו שכתבתי ולדעת שהדבר הזה קורה השיר ששרים זה X,Y,Z ואז שזה יקרה תאמין לי שיותר לא ידברו על הקהל יישן כן או לא.
מה שהמפקד רוצה זה שאנשים יתחילו ללכלך את הידיים ויעודדו 90 דקות. זה לא יקרה.
בגדול זה לא קורה ביציע הדרומי, היציע הייעודי לעידוד, אין באמת ציפייה שזה יקרה בשאר היציעים.
זה אומר לבוא לעבודה פשוטו כמשמעו ולהתמסר לעניין, לא כולם יכולים וזה מקובל ובסדר.
אתמול היה אחלה עידוד, קונה כזה בכל משחק בטרנר עד סוף העונה.

עד לא מזמן היו שירים קבועים לסיטואציות קבועות ממש כמו שהצעת (או שלא הבנתי נכון).
סוף משחק זה בשבילך אהובתי, עליית שחקנים זה אני אוהב את הפועל, אחרי גולים זה הספירה לאחור והשתגעתי בגללה.
הרוטינה די מצתה את עצמה והתחילה לשעמם, בפועל לא ראיתי שזה גרם לעידוד טוב יותר, אבל אפשר כמובן לא להסכים.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

אין בעיה עם אקראיות בשירים, רק שחושב ששירים בפתיחת משחק צריכים להיות קצביים.
"בשבילך אהובתי" ו"הגוש הזה" שהיו לאחרונה פחות מתאימים.

איך גורמים לקהל שמגיע ליציע עידוד (שהמהות שלו זה עידוד) להיות בטירוף ולעודד יותר זו באמת שאלה מעניינת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Tal_Hbs כתב:הרגיש לי עידוד סבבה לגמרי
מהרגע שבוזגלו יצא, הקהל נרדם ואיתו כל הקבוצה. כשבוזגלו היה במשחק, היו אנרגיות שאני לא זוכר בטרנר המון זמן. זה מה שקורה כשכ-ל טרנר לוהט, ובאמת כל. הבעיה היא שצריך דרייב מאוד מיוחד כדי שדבר כזה יקרה (בוזגלו במדים יריבים, מכבי תל אביב, משחק אליפות, משחק חשוב באירופה וזהו פחות או יותר)

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

יש לי הצעה, אשמח אם יקחו אוצה ברצינות.
כשאני מעודד בדרומי ואני מרגיש שאני לבד באיזור שלי אני מוריד אץ הטונים ודי מהר שותק, יש תחושה של ביישנות לשיר לבדך, אבל שאפילו אוהד או שניים באיזור שלי מתחילים לשיר אני מרשה לעצמי לשיר בקולי קולות.
מאמין שככה כולם פועלים, לכם אני ממליץ לארגון לפזר בדרומי קבוצות של 2-3 אוהדים ששרים כל המשחק, ברגע שיהיו אנשים ששרים באופן קבוע - יותר אנשים יצטרפו אליהם..

זה נראה מהתגובות שכולם מתלוננים על מי שלא שר, כלומר יש איזה טריגר שגורם לכולם לשיר, לדעתי זה נוכחות של אדם בקרבת מקום שמעודד ללא הרף

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

חלש להחריד גם העידוד וגם אפיק
צריך להגיד תאמת אין מה לעשות הבנאדם זה לא זה
אני מדבר עם לקוחות שלי שיושבים בדרומי אומרים שאיך שהוא מדבר לא בא להם לשיר הוא מקלל ומדבר בצורה לא יפה שוב זה לא אני אומר זה אנשים שאני שומע.
נוסיף לזה בחירת שירים לא רעה אלא גרועה מאוד
מה הבעייה להכין רשימת שירים אני לא מבין שבכל דקה יודעים בערך מה לשיר.
למה להחזיר את כל השירים הישנים האלה שלא תןרמים כלום
יש רגעים של בליץ אז תשחרר 2 3 שירים מקפיצים ברצף
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

אני לא אוהד של בוזגלו
אבל אתמול איך שמאור ירד לכיוון הספסל אפיק
הוא קילל אותו במקרופון " מאור בוזגלו יא בן זונה".
יש אנרגיות לא טובות לא ככה מתנהגים

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

azb852 כתב:אני לא אוהד של בוזגלו
אבל אתמול איך שמאור ירד לכיוון הספסל אפיק
הוא קילל אותו במקרופון " מאור בוזגלו יא בן זונה".
יש אנרגיות לא טובות לא ככה מתנהגים
אם אני לא טועה הוא אמר מדהו בסגנון: "בואו נראה לבן זןנה הזה שאנחנו לא שוכחים מה עשו לנו"
בכל מקרה, למרות שבמקרה הספציפי הזה אני לא מסכים איתך, בכלליות לא אהבתי את התקיפה: "מי שלא רוצה לעודד שיזדיין למזרחי או מערבי", אני מאוד מעריך את אפיק וכל אחד מהארגון שתורם מזמנו, אבל ככה הוא מאבד את האוהדים הנורמטיביים, אלו שקללות לא מדרבנות אותם אלא גורמות להם לשתוק לכמה דקות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הוא אמר את זה לילדים שישבו קרוב לגוש והתעסקו בפלאפון.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא מכיר את הפרסונה ולא יושב בדרומי...
לא ממקום של להעביר ביקורת (כי אין לי זכות) למרות שביציע שלי (8) מאוד קשה לעודד שהקהל של היריב יושב על הראש שלך...
עדיין כשיש גל אז אני תמיד מצטרף (כמו שאמרו פה לפניי קשה לעודד לבד),

אבל הדרומי היה קטסטרופה במשחק הזה, לא יודע מה הסיבה אבל גם ברגעים שהרגשתי שנוצר מומנטום והייתי בטוח שיבוא גל טוב של עידוד לא היה כלום.
יש לי חברים שיושבים בדרומי ומההיכרות שלי איתם הם כל משחק לא מפסיקים לעודד, הפעם בשידור החוזר ראיתי אותם עומדים לרגעים ארוכים.

בלי קשר לכלום, בחירת שירים הייתה ממש גרועה, כל פעם שהיה מצב למומנטום בוחרים שירים שלא כולם מכירים ומורידים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

היה עידוד זוועתי.
היו כמה פעמים שמהדרומי שמעתי את הקהל של חיפה.
הרגיש שאין אנרגיות כבר בחימום.
לא יודע לגבי בחירת שירים, להוציא את 'הפועל אני כבר משתגע' שהוא באמת בחירה זוועה בסיטואציה שנוצרה. היה שם רגע שכל טרנר ציפה לעוף ולא היה כלום.

אפיק הוא ממש לא הבעיה.
חלק גדול מהקהל מקבל את כל התקופה הזו כמובנת מאליו. רבים נמצאים עם הראש בטלפון, סתם דיבורים או בקיצור מחפשים ניקוב לדרומי בשביל האינסטגרם המחורבן בלבד.

בשני המשחקים בנתניה היה דווקא אחלה עידוד.
טרנר מרגיש כמו בית קברות. עצוב, אבל זה המצב. רק עונה של איזה מקום 4 או חרב על הצוואר כשהאליפות תהיה בסכנה של ממש אולי תעיר חלק רדום.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

בחירת שירים לקויה לא תורמת למצב !!!
הקהל שבע אבל אפשר להרים אותו
צריך לדעת מתי ללחוץ
זה שי !
תמונה

שלח תגובה