בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:

שמע חבר אתה בחור תמים.
אם אתה חושב שהאישה מאמי ותמימה אז מאחל לך לפתוח קצת עיניים.
אם אני אומר לך שהצוות המקצועי לא מקבל דברים בסיסיים שיש גם בקבוצות קטנות בליגת העל אז סימן שיש משהו בדברים שלי.
זכותך להאמין או לא, אבל אתה לא יכול להתעלם ממה שאני אומר ולחזור על הדברים שלך ולהצדיק את עצמך בלי שום התייחסות למה שכתבתי.
אתה מפתח מחלוקת כאן בהודעות עם עצמך, אף אחד לא אומר שגם בכר לא אשם, ואתה ממשיך וחוזר להגיד לנו שבכר אשם, אתה אומר מה שגם אני אומר, בכר אשם עיקרי, כמו גם אלונה.
לכל אחד במערכת יש חלק שהיא הגיעה למצב כזה. אבל אל תהיה תמים ותחשוב שאלונה מתוקה ושכל מה שברק מבקש היא מביאה. יש פה שחקנים שנחתו לו על הראש גם ואני יודע את זה בוודאות.
יש פה חסכנות בדברים שחשובים מאוד לקבוצה והצוות לא מקבל אותם כמו מחלקת סקאוטינג אמיתית, צוות אנליסטים שמביא נתונים, וגם אלה שעושים את זה כיום אין להם את האמצעים המתאימים בגלל חסכון של אלונה! קיבלת פה חשיפה, תהנה, או שגם עכשיו תמשיך להעלים עין? הכישלון בסקאוטינג ובהבאת שחקנים הוא בדיוק בגלל הנושא הזה, בסופו של דבר בגלל החסכון הזה המאמן מסתפק בשחקנים פחות טובים, הוא מקבל שמות בסופו של יום וצריך לבחור מתוך רשימה שקיבל. אלה שסיפקו לו את הרשימה מוגבלים בטכנולוגיה שיש להם בגלל חסכנות של הבעלים. הם בעצמם מועסקים בחצי משרה או בעוד 3 תפקידים במועדון או בהתנדבות. הצלחה של קבוצה נמדדת בעיקר בשחקנים שהיא מביאה לא? אז אם אני מוכיח לך שיש פה כישלון שלה בגלל חסכנות באמצעים החשובים האלה, אתה תמשיך ותגיד לי שבכר האשם העיקרי?
כולם אשמים מבחינתי, אבל אלונה לא פחות מבכר, אולי אפילו יותר. הגישה וההחלטה הסופית היא שלה, אם היא החליטה שלא מביאים שחקנים שוברי שוויון ושבא לה להוריד הילוך בהרבה תחומים במועדון אז הקבוצה שלך תיראה גם ככה. נכון שהסגל הנוכחי עדיין לא אמור להיראות ככה ושזה הלך והחמיר כמו כדור שלג מתגלגל בגלל אלף סיבות כמו שובע אחרי אליפויות גם של שחקנים וגם של קהל, מאמן שמיצה ועוד, אבל בשורה התחתונה יש פה חבורה של בינוניים שכנראה זה מה שהיא מסוגלת להוציא מעצמה. אם הסתנוורת מתחילת עונה נגד קבוצות מתחתית הליגה + קבוצות באמת חלשות מאירופה (והייתה פה גניבת דעת גדולה עם הרמה שלהן) אז זה הרים לך ציפיות על פארש. כתבתי פה אחרי אירופה שפגשנו קבוצות מאוד מאוד חלשות, כתבתי פה גם בתחילת העונה אחרי הניצחונות שאנחנו לא משחקים טוב וזה יתפוצץ לנו בפנים אבל הסתנוורתם מהניצחונות. כששיחקנו טוב במשחק אחד העונה נגד רעננה למרות ניצחון 1-0 קטן בטרנר עדיין ידעתי לציין זאת. שמע אני שם לך את האמת בפנים ממה שקורה במועדון, לא מובן למה קשה לך לקבל מה שאני אומר, אין לי אינטרס או משהו נגד אלונה, אוהב אותה מאוד, נתנה ותורמת פה את חייה, אבל יש פה משהו מקולקל שבא גם ממנה ואם צריך להיות רגע אמיתי ולהגיד את זה אז נגיד. פשוט מאוד.
אני חייב להגיד שזה אחד הסקופים.
"להפועל בש אין צוות אנליסיטים ומחזיקים סקאוטים בחצי משרה" וואלה? מה חדש כאן? מתי היה לנו? תמיד אמרנו כאן שזה אחד הטעויות הגדולות שאלונה עושה,אני אישית אמרתי את זה עוד בעונת האליפות ה3 שזה לא יקרה לנצח וצריך לפתח תשתית כדי להילחם בכסף של הגדולות יותר.
לא הבנתי מה הקשר בין זה לבין המחדל שאנחנו רואים על הדשא?
למכבי חיפה יש צוותים מכל הסוגים והמינים לאן זה הביא אותם ב10 שנים האחרונות?
אם יש ביקורת על אלונה זה אך ורק על העובדה שהיא לא השכילה למנף את סריית האליפויות הנוכחית ואת הכסף הגדול שנכנס מאירופה בשביל להקים תשתית נכונה שתעזור לה לנצח את הגדולות בטווח הארוך עם תקציב נמוך יותר והחסרון הגדול שאין כאן שחקני בית.
במקום זה היא הלכה והשתוללה ויצאה למסע קניות שכל אוהד ממוצע ידע שאין שום סיכוי לשחקן להצליח וככה הלך הכסף קיבינימאט.
כל מה שאמרתי אין לו שום קשר לאיך שאנחנו נראים על הדשא.
ברק בכר זה כישלון אדיר,אדיר הוא מאמן שעובד עם אגו,לא יציב,לא שולט בסגל שלו מנסה ללכת עם הראש בקיר,ממציא המצאות,שיטות והרכבים לדעתי אין לו שום סיכוי להצליח כי הוא איבד את השחקנים.
מה שהיה טוב עם הסגל של לפני שנתיים לא מצליח לו כבר שנתיים עם סגלים שונים.
זה אומר שקודם כל האיש מיצה את עצמו כאן.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: אני חייב להגיד שזה אחד הסקופים.
"להפועל בש אין צוות אנליסיטים ומחזיקים סקאוטים בחצי משרה" וואלה? מה חדש כאן? מתי היה לנו? תמיד אמרנו כאן שזה אחד הטעויות הגדולות שאלונה עושה,אני אישית אמרתי את זה עוד בעונת האליפות ה3 שזה לא יקרה לנצח וצריך לפתח תשתית כדי להילחם בכסף של הגדולות יותר.
לא הבנתי מה הקשר בין זה לבין המחדל שאנחנו רואים על הדשא?
למכבי חיפה יש צוותים מכל הסוגים והמינים לאן זה הביא אותם ב10 שנים האחרונות?
אם יש ביקורת על אלונה זה אך ורק על העובדה שהיא לא השכילה למנף את סריית האליפויות הנוכחית ואת הכסף הגדול שנכנס מאירופה בשביל להקים תשתית נכונה שתעזור לה לנצח את הגדולות בטווח הארוך עם תקציב נמוך יותר והחסרון הגדול שאין כאן שחקני בית.
במקום זה היא הלכה והשתוללה ויצאה למסע קניות שכל אוהד ממוצע ידע שאין שום סיכוי לשחקן להצליח וככה הלך הכסף קיבינימאט.
כל מה שאמרתי אין לו שום קשר לאיך שאנחנו נראים על הדשא.
ברק בכר זה כישלון אדיר,אדיר הוא מאמן שעובד עם אגו,לא יציב,לא שולט בסגל שלו מנסה ללכת עם הראש בקיר,ממציא המצאות,שיטות והרכבים לדעתי אין לו שום סיכוי להצליח כי הוא איבד את השחקנים.
מה שהיה טוב עם הסגל של לפני שנתיים לא מצליח לו כבר שנתיים עם סגלים שונים.
זה אומר שקודם כל האיש מיצה את עצמו כאן.
תגיד יש לך בעיה בהבנה בסיסית?
אני אומר לך שהצוות (המוגבל והמצומצם גם ככה) שאחראי על הבאת שחקנים + הבאת נתונים מדי משחק לא מקבל את הכלים הטכנולוגיים המלאים שיש כמעט בכל קבוצה בארץ, בטח בגדולות.
לא יכול להגיד יותר מזה אבל אתה כל פעם הולך מסביב ומנסה לא להבין את מה שאני רומז לך פה. בגלל המחסור בכלים הללו, יש בעיה גם בהבאת שחקנים וגם בניתוח עמוק יותר של משחקים.
בגלל שחוסכים בתחום הזה יש לך שחקנים כמו אלה שעל הדשא היום. אם אתה לא מצליח לקשר בין הדברים אז כנראה שהבעיה אצלך חבר. אכן בכר נכשל, אבל להנהלה יש חלק גדול בכך.
בכל מקרה אני מרגיש שאני חוזר על עצמי ואין עם מי להתקדם בשיחה לצערי, אז תבין מה שתבין ונקווה שזה יקרה במוקדם או במאוחר.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ran כתב:
אני אומר לך שהצוות (המוגבל והמצומצם גם ככה) שאחראי על הבאת שחקנים + הבאת נתונים מדי משחק לא מקבל את הכלים הטכנולוגיים המלאים שיש כמעט בכל קבוצה בארץ, בטח בגדולות.
לא יכול להגיד יותר מזה אבל אתה כל פעם הולך מסביב ומנסה לא להבין את מה שאני רומז לך פה. בגלל המחסור בכלים הללו, יש בעיה גם בהבאת שחקנים וגם בניתוח עמוק יותר של משחקים.
בגלל שחוסכים בתחום הזה יש לך שחקנים כמו אלה שעל הדשא היום. אם אתה לא מצליח לקשר בין הדברים אז כנראה שהבעיה אצלך חבר. אכן בכר נכשל, אבל להנהלה יש חלק גדול בכך.
בכל מקרה אני מרגיש שאני חוזר על עצמי ואין עם מי להתקדם בשיחה לצערי, אז תבין מה שתבין ונקווה שזה יקרה במוקדם או במאוחר.
ממתי היו צוותים מנתחים ברמה גבוהה? מה צריך לנתח לפני משחק נגד כפר סבא ונס ציונה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
יאללה יאללה תרגע אל תעוף עליי,אני מנסה לנהל איתך דיון ענייני ולהסביר לך שאין קשר בין מה שאתה אוכל כאן את הראש לבין התצוגה העלובה שאנחנו רואים.
אל תחזור על עצמך ואל תסביר ואל תדבר איתי בשושו כאילו גילית לי עכשיו מה מייצרים בכור האטומי.
כנראה מהקופלימנטים שקיבלת כאן עף לך הסכך.
יאללה תחזור לשים האזנות כמו שאתה יודע ואל תבלבל תמוח כאילו המצאת את הכדורגל.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

שיש כתב: ממתי היו צוותים מנתחים ברמה גבוהה? מה צריך לנתח לפני משחק נגד כפר סבא ונס ציונה?
אם אין איש צוות שתפקידו לצפות בקלטות של היריבות במהלך השבוע, לנתח נקודות תורפה וחוזקה ולהכין דוח מפורט לבכר ושאר הצוות המקצועי בשבוע של לפני המשחק, במטרה להתכונן למשחק הקרוב בצורה הכי איכותית שאפשר, גם מול נס ציונה, כפס ואום אל פאחם בגביע - מדובר בביזיון שמתאים לקבוצות ברמה מאד נמוכה שלא רוצות להתקדם לשום מקום.

עם איך שאנחנו נראים בחודשיים האחרונים סיכוי סביר שגם את הדבר המתבקש הזה לא עושים אצלנו.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Guevara כתב:
אם אין איש צוות שתפקידו לצפות בקלטות של היריבות במהלך השבוע, לנתח נקודות תורפה וחוזקה ולהכין דוח מפורט לבכר ושאר הצוות המקצועי בשבוע של לפני המשחק, במטרה להתכונן למשחק הקרוב בצורה הכי איכותית שאפשר, גם מול נס ציונה, כפס ואום אל פאחם בגביע - מדובר בביזיון שמתאים לקבוצות ברמה מאד נמוכה שלא רוצות להתקדם לשום מקום.

עם איך שאנחנו נראים בחודשיים האחרונים סיכוי סביר שגם את הדבר המתבקש הזה לא עושים אצלנו.
לא מזלזל במה שרן כתב. למעטפת יש תפקיד בהצלחת קבוצה. אני רק חולק על זה שבמשחק מול ביתר היו נעלמים שצוות מומחים היה צריך לנתח.
בפורום המלומד הזה (נכתב בלי ציניות) צפו את חולשת ההגנה מול גרסיה, שהוא אחד המהירים בליגה.
ברור שהפתרון הטרוויאלי, כמו שהוצע כאן, הוא לצוות את מרין, שלא מראה הרבה כדורגל אבל מהיר ובעל מישמעת, על מנת לסגור אותו.
גם הכנסת מליקסון במקום שמיר היא החלטה קשה מאד של בכר, במזל לא ספרנו ארבעה שערים ברשת.
בכר עובר ירידה או אפילו משבר, כנראה כמו שכל אחד מהשחקנים או אפילו כל אחד מאתנו, עובר מדי פעם בעבודה.

כאן חסרה כנראה המעטפת, שמתחילה לדעתי בעוזר שלו, שתחלץ ותרים אותו.

התרגלנו לדבש, צריך כנראה קצת עוקץ שיחזירו אותנו לפרופורציות, על מנת שנדע להינות מהדבש בעתיד. אחרי שלוש אליפויות נהיו כהים לטוב אחרי שהתרגלנו רק למצויין. פרופורציות בבקשה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: יאללה יאללה תרגע אל תעוף עליי,אני מנסה לנהל איתך דיון ענייני ולהסביר לך שאין קשר בין מה שאתה אוכל כאן את הראש לבין התצוגה העלובה שאנחנו רואים.
אל תחזור על עצמך ואל תסביר ואל תדבר איתי בשושו כאילו גילית לי עכשיו מה מייצרים בכור האטומי.
כנראה מהקופלימנטים שקיבלת כאן עף לך הסכך.
יאללה תחזור לשים האזנות כמו שאתה יודע ואל תבלבל תמוח כאילו המצאת את הכדורגל.
שאפו, רמה גבוהה אכן דיון ענייני.
קשה לך לקבל ביקורת? אני כותב משהו ואתה בכמה הודעות מגיב לי על משהו אחר.
בעיה שאתה לא מצליח להבין אבל עזוב זה חסר טעם כבר.
אז לאחרים שכן מתחילים להבין מה קורה בפנים, גם הצוות המקצועי מתוסכל שלא מקבל דברים בסיסיים שיש בכל קבוצה בינונית היום בליגה.
אפשר להגיד שהם די ממורמרים. אלונה חוסכת בדברים שהכי לא צריך לחסוך בהם. התנהלות מביכה שגורמת לה לבסוף לבזבז כסף מיותר עם השקעה במקומות פחות נכונים.
בעיה שהצוות המקצועי מפחד לדבר כי היא תעיף את כולם על טיל. לא תמימה האישה תאמינו לי, זה ייחשף מתישהו. הבעיה שהיא קנתה את כולנו בשנים היפות וכלפי חוץ היא נראית עדינה ונותנת כל מה שמבקשים.
אז אני פה רק להבהיר לכם ב-200 אחוז, זה ממש לא ככה. עם הזמן מקווה שמי שצריכים לחשוף דברים יחשפו ולא יפחדו להיות יס מנים שלה.
אני אגיד עוד דבר אחרון מבחינתי, כל מה שאני כותב הוא ודאי, אין לי טעם לכתוב חלילה משהו לא נכון על המועדון ולהכפיש אותו כלפי חוץ, זה המועדון שגדלתי עליו והדבר האחרון שהייתי רוצה זה שיהיה בלאגן על ריק. אבל אם יש אנשים מבפנים שמפחדים להוציא כי פוחדים על התחת שלהם וזה כן פוגע במועדון שלנו אז הקהל צריך לדעת את זה. אני חושב שהרוב פה כבר שמו לב לזה שרוב הדברים שכתבתי היו נכונים.
שורה תחתונה אין אחד שחסין במערכת, החל מבכר ועד השחקנים, כולם נכשלו כישלון ענק, אבל יש אחת למעלה שמתווה את כל הדרך הזאת או יותר נכון את אין הדרך הזאת.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ran כתב:
אז לאחרים שכן מתחילים להבין מה קורה בפנים, גם הצוות המקצועי מתוסכל שלא מקבל דברים בסיסיים שיש בכל קבוצה בינונית היום בליגה.
אפשר להגיד שהם די ממורמרים. אלונה חוסכת בדברים שהכי לא צריך לחסוך בהם. התנהלות מביכה שגורמת לה לבסוף לבזבז כסף מיותר עם השקעה במקומות פחות נכונים.
בעיה שהצוות המקצועי מפחד לדבר כי היא תעיף את כולם על טיל. לא תמימה האישה תאמינו לי, זה ייחשף מתישהו. הבעיה שהיא קנתה את כולנו בשנים היפות וכלפי חוץ היא נראית עדינה ונותנת כל מה שמבקשים.
אז אני פה רק להבהיר לכם ב-200 אחוז, זה ממש לא ככה. עם הזמן מקווה שמי שצריכים לחשוף דברים יחשפו ולא יפחדו להיות יס מנים שלה.
אני אגיד עוד דבר אחרון מבחינתי, כל מה שאני כותב הוא ודאי, אין לי טעם לכתוב חלילה משהו לא נכון על המועדון ולהכפיש אותו כלפי חוץ, זה המועדון שגדלתי עליו והדבר האחרון שהייתי רוצה זה שיהיה בלאגן על ריק. אבל אם יש אנשים מבפנים שמפחדים להוציא כי פוחדים על התחת שלהם וזה כן פוגע במועדון שלנו אז הקהל צריך לדעת את זה. אני חושב שהרוב פה כבר שמו לב לזה שרוב הדברים שכתבתי היו נכונים.
שורה תחתונה אין אחד שחסין במערכת, החל מבכר ועד השחקנים, כולם נכשלו כישלון ענק, אבל יש אחת למעלה שמתווה את כל הדרך הזאת או יותר נכון את אין הדרך הזאת.
כנראה שאתה דובר אמת, אבל יכול להיות, רק יכול להיות, שמה שאתה משקף פה זה הדעה הפרטית של המקור שלך ומה שהוא מרגיש? אתה לא מביא פה שום טענות מוחשיות בעיקר מנפנף במה אתה יודע ואנחנו לא. מה שכן אתה מביא זה תחושות, תחושות זה משהו סופר סובייקטיבי ותלוי בעיניי המתבונן...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
הדברים שאתה אומר ידועים לכל אין כאן שום דבר נסתר,הכל ידוע וגם לא צריך להיות מקורב בשביל להביא אותם.
מספיק רק לראות שבמשך 12 שנה לא יצא כאן אך שחקן נוער ראוי ואז מבינים את כל התמונה.
אולי זאת התפיסה שלה? אולי היא חושבת שקהל של 12,000 מנויים רוצה לראות רכש ותוצאות על פני דרך כזאת או אחרת?
אולי העובדה שהיא הייתה עם רגל וחצי בחוץ בקיץ הביאו את הקיצוצים האלה וכשהיא חזרה לפרונט הבינה שעכשיו צריך לחזק את הקבוצה כי יש או הייתה אופציה להילחם על התואר?
שורה תחתונה,היא בעלת המאה וכרגע אלה ההחלטות שלה.
"צוות ממורמר"? לא בטוח בשכר שהם מקבלים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

חלק מהאמירות לא מיתכתבות עם המציאות:

1. משקיעה הרבה, ואף אחד לא יכול להגיד שזה ללא חשק או תשוקה, יש עובדות ויש פרשנות. אחרי 3 שנות שיא, לכולנו יש ירידה בתשוקה
2. העובדות לגבי מחלקות הנוער נכונות, כישלון מוחלט ביעד העיקרי ליצור שחקנים לסגל הבוגר, אבל האם הפעילות מול אתלטיקו לא מראה שמנסה לתקן ולשנות?
אני מצפה מהשנה הבאה, אחרי ששחקני הנערים שנכנסו לפרויקט יגיעו לנוער, שגם נראה תוצאות והתקדמות. אם לא, גם הפרויקט הזה ייכשל.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

dardasmiley כתב:
כנראה שאתה דובר אמת, אבל יכול להיות, רק יכול להיות, שמה שאתה משקף פה זה הדעה הפרטית של המקור שלך ומה שהוא מרגיש? אתה לא מביא פה שום טענות מוחשיות בעיקר מנפנף במה אתה יודע ואנחנו לא. מה שכן אתה מביא זה תחושות, תחושות זה משהו סופר סובייקטיבי ותלוי בעיניי המתבונן...

הלוואי וזאת הייתה רק דעה פרטית שלי.
אלה דברים בדוקים מבפנים, הכי בפנים שיש.
אבל לא משנה לא באתי לשכנע, רק חשפתי בפניכם, זה עוד יתגלה בהמשך אני מאמין.
בסוף תמיד הרפש יוצא החוצה. אם לא הייתי מוגבל בלספר דברים הייתם מבינים את השכונה שיש בפנים ולמה הצוות ממורמר.
שבת שלום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ran כתב:

הלוואי וזאת הייתה רק דעה פרטית שלי.
אלה דברים בדוקים מבפנים, הכי בפנים שיש.
אבל לא משנה לא באתי לשכנע, רק חשפתי בפניכם, זה עוד יתגלה בהמשך אני מאמין.
בסוף תמיד הרפש יוצא החוצה. אם לא הייתי מוגבל בלספר דברים הייתם מבינים את השכונה שיש בפנים ולמה הצוות ממורמר.
שבת שלום.
אני בטוח שמה שאתה כותב היה גם בימים של אלישע לוי.
אלישע לא מאמן כדורגל, אבל אצלו היה סגלים מאוזנים, כן עונה ראשונה היה סגל אפור אבל יחסית מאוזן וגם בעונות האחרות.
כבר שנתיים שברק בכר בונה סגלים בצורה חאפרית עם תקציב גבוה יותר וחוץ מזה באותם תנאים שהיו לאלישע לוי.
אז דיי להאשים את אלונה בעניין של הקבוצה הבוגרת.
אלונה אשמה במצב של הנוער.
ברק בכר אשם במצב של הקבוצה הבוגרת.
שהוא מביא שחקנים בעמדות לא מתאימות זאת לא אשמת אלונה.
כמו שהבאנו את אוגו בכלום כסף אני בטוח שיכלנו להביא זרים טובים בעמדות שמתאימות לנו עם מנהל מקצועי טוב מעל ברק בכר או מאמן זר טוב במקומו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

MikiRed כתב:חלק מהאמירות לא מיתכתבות עם המציאות:

1. משקיעה הרבה, ואף אחד לא יכול להגיד שזה ללא חשק או תשוקה, יש עובדות ויש פרשנות. אחרי 3 שנות שיא, לכולנו יש ירידה בתשוקה
2. העובדות לגבי מחלקות הנוער נכונות, כישלון מוחלט ביעד העיקרי ליצור שחקנים לסגל הבוגר, אבל האם הפעילות מול אתלטיקו לא מראה שמנסה לתקן ולשנות?
אני מצפה מהשנה הבאה, אחרי ששחקני הנערים שנכנסו לפרויקט יגיעו לנוער, שגם נראה תוצאות והתקדמות. אם לא, גם הפרויקט הזה ייכשל.
אתמול באשדוד דיברתי עם חבר אוהד הקבוצה שמתגורר מחוץ לבאר שבע, והבן שלו משחק בקבוצת נערים בעיר שבה הם מתגוררים.
הקבוצה של הילד שלו שיחקה לפני שבועיים מול הנערים שלנו (סיימו בתוצאת תיקו) והשבוע מול הנערים של מכבי פתח תקווה (הפסידו).
אמר לי שמחלקת הנוער שלנו לא רק בפיגור מאחורי מכבי תל אביב ומכבי חיפה, אלא גם רחוקים שנות אור ממחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה.
קבוצת הנערים של מכבי פתח תקווה ששיחקה מולם אתמול, לכל ילד יש צי'פ כדי לנתח את המהלכים שלו לאחר המשחק, כשאת האימון של הנערים מעביר מאמן כושר צמוד, כשכל הנערים עם אותו ציוד מרמת הבקבוק עד לרמת התיק הכל זהה ומאורגן ברמה הכי גבוהה.
הנערים שלנו ערכו אימון בלי מאמן כושר, מבחינת ציוד ולבוש יש הבדל בין נער לנער, בלי צ'יפ כמובן, בגדול הוא אומר שזה הרגיש שכונה, רחוק שנות אור ממכבי תל אביב, מכבי חיפה ואפילו מכבי פתח תקווה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

כדורגל זה משחק פשוט.

4 שערים כבשנו אתמול, 3 שערים ראשונים כתוצאה מחטיפת כדור אחרי לחץ גבוה, השער הרביעי מתרגיל במצב נייח.

מהצד השני, כל השערים של אשדוד, והפנדל, והמצבים ששטקוס לקח, גם הם הגיעו מכדורגל פשוט, מסירת עומק לשטח, שחקן או מגיע מאחורי השחקן או עושה תנועה חכמה פנימה, והוא מקבל כדור מול שטקוס.
אם היה לי זמן הייתי שולח כאן עשר תמונות כשבכל אחת מהם ניתן לראות שמי שמוסר את המסירה נמצא לבד לגמרי בלי שאף אחד ישמור אותו. כשמדובר באזולאי, הפליימקר של אשדוד והאיש שחילק את כל הכדורים, זאת כבר הפקרות של האמצע שלנו שלא לחץ את השחקן המרכזי אצל אשדוד שמכניס את כדורי העומק -

תמונה

תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב: אתמול באשדוד דיברתי עם חבר אוהד הקבוצה שמתגורר מחוץ לבאר שבע, והבן שלו משחק בקבוצת נערים בעיר שבה הם מתגוררים.
הקבוצה של הילד שלו שיחקה לפני שבועיים מול הנערים שלנו (סיימו בתוצאת תיקו) והשבוע מול הנערים של מכבי פתח תקווה (הפסידו).
אמר לי שמחלקת הנוער שלנו לא רק בפיגור מאחורי מכבי תל אביב ומכבי חיפה, אלא גם רחוקים שנות אור ממחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה.
קבוצת הנערים של מכבי פתח תקווה ששיחקה מולם אתמול, לכל ילד יש צי'פ כדי לנתח את המהלכים שלו לאחר המשחק, כשאת האימון של הנערים מעביר מאמן כושר צמוד, כשכל הנערים עם אותו ציוד מרמת הבקבוק עד לרמת התיק הכל זהה ומאורגן ברמה הכי גבוהה.
הנערים שלנו ערכו אימון בלי מאמן כושר, מבחינת ציוד ולבוש יש הבדל בין נער לנער, בלי צ'יפ כמובן, בגדול הוא אומר שזה הרגיש שכונה, רחוק שנות אור ממכבי תל אביב, מכבי חיפה ואפילו מכבי פתח תקווה.
לא יודע. אולי מבחינת טכנולוגיה אנחנו הרבה מאחורה אבל בשאר הפרמטרים נעשית עבודה יסודית מאוד (מאוד) בעיקר בגילאי 8-12 בשלב הזה.
מידיעה. לכל הגילאים האלה יש "ביה"ס לכדורגל" ויש את ה"אקדמיה" שזה חבורת ילדים המוכשרים ביותר שנבחרו אחרי מבחנים ממיינים,
משקיעים בהם (באקדמיה) המון, גם מבחינת ציוד, שני מאמנים על כל 10 ילדים, 5 אימונים בשבוע משחקים תחרותיים ועוד.
אם זה ימשיך ככה עוד 4-5 שנים חלקם כבר יתחילו לדפוק על דלת הבוגרת.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה