עומרי גלזר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: עומרי גלזר

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
14 יוני 2023, 16:22
אתם חייבים לצאת מהלופ הזה של ״בינוניות״.
אנחנו ממש לא מועדון בינוני.
אני רוב הזמן מסכים עם ההנחה הזו ואז באה מדי פעם יציאה באין כניסה כמו המהלך המטומטם להפליא הזה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
14 יוני 2023, 16:30
אני רוב הזמן מסכים עם ההנחה הזו ואז באה מדי פעם יציאה באין כניסה כמו המהלך המטומטם להפליא הזה
אין לך שום אפשרות לעצור שחקן שרוצה ללכת ולכן צריך להוציא את המיטב מכל עסקה.
ובוא.. בתאכלס אתה לא מתנהל מול אהבלים,הם מבינים בדיוק כמה הוא שווה ו2 וצפונה הוא לא.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
14 יוני 2023, 17:23
אין לך שום אפשרות לעצור שחקן שרוצה ללכת ולכן צריך להוציא את המיטב מכל עסקה.
ובוא.. בתאכלס אתה לא מתנהל מול אהבלים,הם מבינים בדיוק כמה הוא שווה ו2 וצפונה הוא לא.
רק בבאר שבע מסוגלים להגיד דבר כזה, מעניין שאף מועדון שניסינו לקנות ממנו שחקן לא נקט בגישה הזאת
האפשרות אגב נקראת חוזה, במקרה המדובר חוזה שנפתח ממש לפני כמה חודשים. רוצה בכל זאת לעבור? אחלה, אף אחד לא רוצה לעשות לך בכוונה… שהמועדון הקונה ישדרג את ההצעה שלו לאחת ראויה. המועדון הקונה לא מוכן? אין עסקה, זה ככה פשוט.

חבל שהמועדון לא מפנים שהוא עסק ולא חוג של כיוונים. מביך ממש

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
14 יוני 2023, 17:32
רק בבאר שבע מסוגלים להגיד דבר כזה, מעניין שאף מועדון שניסינו לקנות ממנו שחקן לא נקט בגישה הזאת
האפשרות אגב נקראת חוזה, במקרה המדובר חוזה שנפתח ממש לפני כמה חודשים. רוצה בכל זאת לעבור? אחלה, אף אחד לא רוצה לעשות לך בכוונה… שהמועדון הקונה ישדרג את ההצעה שלו לאחת ראויה. המועדון הקונה לא מוכן? אין עסקה, זה ככה פשוט.

תראה לי מועדון אחד בארץ שקיבל על שחקן ישראלי בן 27 1.5 מליון יורו להוציא את זהבי ועוד שוער.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
14 יוני 2023, 17:32

אתה מדבר כמו ילד. זה לא עובד ככה.

מכבי חיפה מועדון בינוני?היא מכרה את הקפטן שלה בינואר בעיצומו של מאבק אליפות - תמורת חצי מיליון יורו.
היא הכניסה סעיף שחרור לכוכב הגדול ביותר שלה שעזב בזה הרגע.
ואחרי כל זה היא מוכרת את הקשר הטוב ביותר שלה באותם מיליון וחצי יורו למועדון מהונגריה(!).

אתה דג קטן בשרשרת המזון. אתה לא יכול למנוע משחקן לעבור לקבוצת פאר סרבית שתשחק בליגת האלופות.

אני באמת לא מבין גם מה זה משנה לאוהד הפשוט הסכום שאלונה תקבל. זה לא שחצי מיליון יורו לפה או לשם יעשו מהפכה ברכש שיגיע או ימנע מרכש להגיע.
אם היינו סוחטים עוד חצי מיליון יורו בעסקה הזו זה בסה"כ היה חוסך מאלונה להביא עוד חצי מיליון מהבית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
14 יוני 2023, 17:37

מכבי חיפה מועדון בינוני?היא מכרה את הקפטן שלה בינואר בעיצומו של מאבק אליפות - תמורת חצי מיליון יורו.
ואחרי כל זה היא מוכרת את הקשר הטוב ביותר שלה באותם מיליון וחצי יורו למועדון מהונגריה(!).

אתה דג קטן בשרשרת המזון. אתה לא יכול למנוע משחקן לעבור לקבוצת פאר סרבית שתשחק בליגת האלופות.

אני באמת לא מבין גם מה זה משנה לאוהד הפשוט הסכום שאלונה תקבל. זה לא שחצי מיליון יורו לפה או לשם יעשו מהפכה ברכש שיגיע או ימנע מרכש להגיע.
אם היינו סוחטים עוד חצי מיליון יורו בעסקה הזו זה בסה"כ היה חוסך מאלונה להביא עוד חצי מיליון מהבית.
פייר פליי?
אולי כסף שנכנס יעזור לרכוש שחקנים?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
14 יוני 2023, 17:40
פייר פליי?
אולי כסף שנכנס יעזור לרכוש שחקנים?
אנחנו רחוקים מאוד מבעיות פייר פליי.

אם גלזר ימכר ב1.8 או ב2.2, זה לא מה שישנה לגבי רכש כזה או אחר.
אלונה מאז הגיעה מאוד גמישה במסגרת התקציב שלה. אגיד בביטחון שאין עונה שלא פרצנו את מסגרת התקציב בצורה משמעותית אולי מלבד עונת הקורונה.

המיליון או מיליון וחצי שקל זה מה שימנע מאיתנו להתחזק?נו באמת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
14 יוני 2023, 17:37

אז אם הם טועים גם אנחנו צריכים לטעות?
אלו אתם שלא מבינים שאם נמשיך ככה זה ייפול לנו על הראש כל פעם מחדש והטיימינג לא תמיד יהיה כזה נוח. אי אפשר לנהל ככה מועדון ברמה שמתיימרים להציג, אי אפשר להתקדם ככה קדימה.
תיקח מחיר גבוה ואתה תוכל למנף את הסכומים האלה לטובת הקבוצה במקום לפזול כל עונה לפייר פליי ולבכות על נחיתות תקציבית. עכשיו מה שיקרה במקום למנף זה שאתה תצטרך לרדוף אחרי הזנב של עצמך ולהשקיע אנרגיות מיותרות בשביל סך הכל למזער נזקים (כי רווח מקצועי לא יהיה פה)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

תפסיקו להשוות למכבי חיפה.
היא חסמה לקפטן שלה הצעה יותר גדולה, אחריה הוא עבר פציעה קשה וכמעט גמר קריירה. לא יכלו לחסום שוב.
אבו פאני כבר שנתיים מתחנן לצאת ולא נותנים לו.
השחקנים האלה הביאו הרבה תארים וכסף למכבי חיפה לפני שיצאו החוצה.

וכן, הסכום חשוב לנו.
כל היום אנחנו שומעים שאין מספיק הכנסות ואי אפשר להשתולל על שחקני רכש כמו היריבות שלנו.
אז עד שיש הזדמנות להגיד הכנסות, בואו לפחות לא נצא פראיירים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
14 יוני 2023, 17:44
אנחנו רחוקים מאוד מבעיות פייר פליי.

אם גלזר ימכר ב1.8 או ב2.2, זה לא מה שישנה לגבי רכש כזה או אחר.
אלונה מאז הגיעה מאוד גמישה במסגרת התקציב שלה. אגיד בביטחון שאין עונה שלא פרצנו את מסגרת התקציב בצורה משמעותית אולי מלבד עונת הקורונה.

המיליון או מיליון וחצי שקל זה מה שימנע מאיתנו להתחזק?נו באמת.
תתפלא אתה לא כזה רחוק מפייר פליי. אתה גם מעוות את הטענה, אף אחד לא היה מתרגש ככה מהבדל בין 1.8 ל2.2, ההבדל שאני מדבר עליו הוא בין 1.8 ל3 (שזה כבר הבדל של יותר מארבעה וחצי מיליון שקל).
אמרתי לך, נקודת המוצא שלנו שונה פה. אנחנו לא אמורים לרצות למכור, אלו הם שאמורים לבוא לפרק סכומים בשביל לשכנע אותנו ובסוף יוצא מצב שאנחנו מתחננים אליהם לעלות עוד קצת.

שוב אני אגיד, חולה על גלזר ומת שיצליח אבל בסופו של דבר האינטרס שלו לא חופף את שלנו ולכן אנחנו צריכים לתעדף את האינטרס שלנו ולא את שלו

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
14 יוני 2023, 17:57
תפסיקו להשוות למכבי חיפה.
היא חסמה לקפטן שלה הצעה יותר גדולה, אחריה הוא עבר פציעה קשה וכמעט גמר קריירה. לא יכלו לחסום שוב.
אבו פאני כבר שנתיים מתחנן לצאת ולא נותנים לו.
השחקנים האלה הביאו הרבה תארים וכסף למכבי חיפה לפני שיצאו החוצה.

וכן, הסכום חשוב לנו.
כל היום אנחנו שומעים שאין מספיק הכנסות ואי אפשר להשתולל על שחקני רכש כמו היריבות שלנו.
אז עד שיש הזדמנות להגיד הכנסות, בואו לפחות לא נצא פראיירים.
לצאת פארייר זה למכור שוער בן 27 ב1.5 מליון יורו?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
14 יוני 2023, 18:01
לצאת פארייר זה למכור שוער בן 27 ב1.5 מליון יורו?
אתה מסתכל על מספרים אבסולוטיים באופן שמנותק מהסיטואציה וזה לא נכון לעשות את זה. תסתכל מה אני מרוויח מול מה אני מפסיד, איך אני יכול למנף את העסקה הזאת לתועלת ברורה שלי שתהיה שווה את ההפסד?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
14 יוני 2023, 17:57
תתפלא אתה לא כזה רחוק מפייר פליי. אתה גם מעוות את הטענה, אף אחד לא היה מתרגש ככה מהבדל בין 1.8 ל2.2, ההבדל שאני מדבר עליו הוא בין 1.8 ל3 (שזה כבר הבדל של יותר מארבעה וחצי מיליון שקל).
אמרתי לך, נקודת המוצא שלנו שונה פה. אנחנו לא אמורים לרצות למכור, אלו הם שאמורים לבוא לפרק סכומים בשביל לשכנע אותנו ובסוף יוצא מצב שאנחנו מתחננים אליהם לעלות עוד קצת.

שוב אני אגיד, חולה על גלזר ומת שיצליח אבל בסופו של דבר האינטרס שלו לא חופף את שלנו ולכן אנחנו צריכים לתעדף את האינטרס שלנו ולא את שלו
אף אחד לא ישלם על גלזר 3 מיליון יורו. איפה אתה חי.
אני אישית רציתי דרישה שכזאת על מנת להרחיק התעניינות.

אנחנו רחוקים מאוד מהפייר פליי. נו באמת. אל תזרוק סתם דברים לא מבוססים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חלק מאבולוציה של מועדון זה מכירות של שחקנים. אנחנו לא מנצ'סטר סיטי של ישראל שנחיה ללא מכירות ונסרב ל2 מיליון יורו על שוער ישראלי.
בראיה קרה נטו - כל שחקן שלנו שמגיעה הצעה של 2 מיליון יורו - צריך למכור.

אתה גם לא יכול לחסום ולכבול שחקנים מלהתקדם כלכלית ומקצועית בסופו של דבר. יש לך אינטרס להציג את המועדון כמקפצה קדימה ולא כמועדון שתוקע שחקנים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
14 יוני 2023, 18:06
אף אחד לא ישלם על גלזר 3 מיליון יורו. איפה אתה חי.
אני אישית רציתי דרישה שכזאת על מנת להרחיק התעניינות.

אנחנו רחוקים מאוד מהפייר פליי. נו באמת. אל תזרוק סתם דברים לא מבוססים.
אז שלא תהיה עסקה אחי, למה שאנחנו נרצה עסקה בכוח?

שלח תגובה