עובדים עלינו בעיניים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: עובדים עלינו בעיניים

שליחה על ידי yedidel »

ושלא יובן לא נכון - הלוואי וירדן אבו-חצירא יחתום ברמה"ש, ייתן נגדנו משחק ויסיים עם 6 שערים ו8 בישולים כדי להוכיח לנו שטעינו.
מאחר ולעולם זה לא קרה עם שחקן ששחררנו מרצוננו אז אני ממשיך לדבוק בכך שיש בעיה בפס הייצור.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

הבראנז'ה נמצאת במרכז ולכן לא רואים שחקנים שלנו.
מדיבור שלי עם סוכן מס' אחד בארץ האג'נדה היא קודם כל לשחק במרכז כדי שתהיה חשיפה.
בבש אם זה לא הפועל אז מכבי בש ואז או פרישה או ערד או ביתר בש אין אופציות ממשיות

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אלדר כתב:הבראנז'ה נמצאת במרכז ולכן לא רואים שחקנים שלנו.
תדפדף למעלה כבר דיברנו על זה. עובדה שלשחקנים מהצפון אין בעיה.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אלדר כתב:הבראנז'ה נמצאת במרכז ולכן לא רואים שחקנים שלנו.
עזוב אג'נדה וסוכנים. האג'נדה של כולם זה להביא שחקנים טובים ולא ביוקר.
כפיר אדרי הגיע למכבי ת"א מדימונה כך שמי שמחפש גם מוצא. עזוב שהיום הליגה לנוער
משודרת בערוץ הספורט ומשדרים אותנו לפחות 2-3 בשנה, כך שאין במה טובה יותר.
עברו כאן מאמנים מכל הסוגים ומכל הרמות, ועדיין ההשתלבות של שחקנים צעירים לא
באה לידי ביטוי. אין ספק שהבעיה היא בפס יצור ובאלה שאחראים עליו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

זה ברור לי ואני מסכים לגמרי אני גם חושב כמוכם שהבעיה מלמעלה!
חיפה יצרה לעצמה חשיפה עם השנים שחקן שלא מצליח הולך להפועל חיפה סכנין ובמקרה הגרוע נצרת עלית.
כאן זה או הפועל או מכבי.
ובכל זאת אני בטוח שהבעיה מלמעלה כי
אם מכבי ב"ש מליגה א' מצליחה למכור 2 שחקנים לליגת על ולמכור שחקן לנוער של ראשל"צ
ובחלון הזה או בקיץ תהיה עוד מכירה (בוודאות) של שחקן נוער ממכבי (בן 17) עם עתיד מבטיח
אז ברור שהפ' ב"ש זה קומבינה אחת גדולה בכל הקשור לנוער.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חייב להגיב על הסיסמאות שנזרקו כאן לאוויר, בהודעה הזאת נתמקד בסיסמא של "אין מחלקת נוער ראויה", "אם היו שחקני בית ראוים הם היו מוצאים קבוצה בליכה הבכירה בקלות".

כניראה כולם כאן שכחו שלפני אלונה היה כאן אחד בשם אלי זינו. מה שאותו אלי *ינו עשה זה להפוך את מחלקת הנוער שלנו, שבמשך שנים נחשבה לאחת שמייצרת באופן קבוע שחקנים (גם אם לא בניון או ברדה אז לפחות שחקנים כמו חזות, סגרון, סתיו ואסי), למחלקת נוער של "קומבינות", למחלקת נוער שאם כבר גודלים בה שחקנים איכותים הם בורחים ברגע שהם יכולים (חן עזרא, אלמוג כהן), למחלקת נוער שממקום קבוע בליגת העל לנוער הפכה למחלקת נוער שמתנדנדת בין ליגת העל לליגה השנייה לנוער.
מי שחושב שאפשר לשנות את הדימוי הזה בתוך שנה - שנתיים ואפילו בתוך שש שנים, טועה ומטעה.

מה זה הדימוי הזה? הדימוי הזה קובע למשל שבניגוד למכבי ת"א, הפועל ת"א, מכבי חיפה וטוברוק, שמשודרות בזכות עצמם כלומר מקבלות חשיפה בגלל הדימוי החיובי שלהם, השידורים של הפועל ב"ש הם רק כשאנחנו פוגשים את אחת מאותם קבוצות למעלה.
תבדקו בבקשה כמה פעמים בשנתיים האחרונות שידרו את הנוער של קבוצות למעלה וכמה פעמים שידרו אותנו. עכשיו תבדקו כמה פעמים שידרו אותנו כשלא שיחקנו מול אותם קבוצות (מניח שתגלו אפס פעמים כי כשמשדרים את הנוער שלנו זה לא בגללנו אלא בגלל הקבוצות עם הדימוי שמשחקת מולנו).

דיברנו על דימוי? השנה, נכון למחזור השביעי של ליגת העל לנוער, ליוני אוזן היו 7 שערים ב7 משחקים בליגה לנוער. כמה אוהדים כאן ידעו על זה? מתאר לעצמי שמעט. כמה אוהדים של קבוצות אחרות ידעו על זה? מניח שאפס. עכשיו לשאלה הבאה, נכון למחזור השביעי בליגת העל לנוער, כמה מכם הכירו את השם של איסמעל ריאן ממכבי חיפה או את השם של גאל מרגוליס? כמעט כולם אני מניח. זה הכח של דימוי.

עוד דוגמא לכוח של הדימוי שאני מדבר עליו, למשחקים של הקבוצת הגדולות למעלה מגיעים מאמנים מכל הארץ. למחלקות הנוער האלה יש דימוי חזק לאורך שנים ולכן כולם באים לראות אותם. המאמנים היחידים שבאים למשחקי הנוער שלנו הם אלה של קבוצות הדרום, שכולם נמצאים בליגות א' וב'. זה הכח של דימוי.

זה דימוי, דימוי יוצר חשיפה, וחשיפה יוצרת שיווק, ככה זה עובד. מאמן מהמרכז מכיר יותר שחקן ממחלקת נוער כמו של מכבי חיפה, שחקן שהוא ראה עשרים פעם בשידורים של הליגה לנוער וגם שחקן שהוא ראה בלייב כי למחלקות נוער האלה מגיעים מאמנים מכל הארץ, מאשר אחד כמו יוני אוזן שנכון למחזור השביעי כבש 7 שערים ב7 משחקים.

ועכשיו לשאלה, אם אני סוכן כדורגל שרוצה לשדך לקבוצה בליגת העל אחד מהשלושה (מרגוליס, ריאן או אוזן), כמושאל, את מי יהיה הכי קל לי לשדך? את הבחור ממחלקת הנוער של מכבי חיפה שבדרך לאליפות השנה, את הבחור ממחלקת הנוער של מכבי ת"א שלקחה אליפויות בשנתיים האחרונות, או את הבחור ממחלקת הנוער של הפועל באר שבע, זאת שרק לפני שנה חזרה לליגה הראשונה?
עכשיו תחליפו את השמות למעלה בסולליך, זגורי ודוידזאדה נכון ליום שהם סיימו גיל נוער. את מי יותר קל לשווק לקבוצות, את השניים הראשונים או את דוידזאדה? אז היה לנו מזל בזמנו, הרוש נפצע ודוידזאדה קיבל צאנס, ואם לא היה מקבל, איזה קבוצה בליגת העל הייתה לוקחת שחקן בהשאלה ממחלקת נוער בדימוי כל כך נמוך (מי אמר שמעון לוגסי שמסומן כבר שנים כלא פחות כשרוני מדוידזאדה)?

אלי זינו יצר כאן דימוי כל כך ירוד למחלקת הנוער שלנו, שקשה מאוד לשווק את השחקנים שלנו לקבוצות בליגות הבכירות, בטח בהשאלה. גם אם הם סופר מוכשרים וגם אם הם יכולים להיות שחקנים ראוים בליגת העל הם לא ימצאו קבוצות שישאילו אותם.
איציק ועקנין הוא דוגמא מצוינת. כששיחק בשנה שעברה הוא היה מצוין, ועדין בקיץ הבחור חיפש קבוצה שתשאיל אותו ולא מצא אפילו אחת משתי הליגות הבכירות שמוכנה להשאיל שחקן שבא ממחלקת הנוער של באר שבע ועוד לשלם לו נסיעות בשביל שיתגלח לה על הזקן ויחזור אלינו? על מה ולמה? ואז בינואר הוא קיבל את הכרטיס ביד ופתאום קבוצות מתעניינות, ולא ערד ואופקים מליגה א'. הוא חתם אגב בנס ציונה לשנה וחצי (וגם ערך היום את הופעת הבכורה כשהוא פותח בהרכב בניצחון 1-0 ביבנה).

אז בפעם הבאה שאתם זורקים באוויר סיסמאות על מחלקת הנוער אל תשכחו מה היה לפני אלונה ואיזה דימוי יש למחלקת הנוער שלנו גם היום. כל עוד לא נזכה בתארים או לפחות נרוץ באופן קבוע בצמרת הדימוי הזה לא ישתנה. והדימוי כמו שהבנתם הוא כמעט הכל בכדורגל הישראלי...

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

https://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.1905416" onclick="window.open(this.href);return false;

לוי השיב כי "באתי לבאר שבע לטווח ארוך. כדי לבנות משהו חדש. אבל לא באתי כדי להיות מאמן קבוצת הנוער. אין מספיק שחקנים מוכשרים ברמה שהם יכולים לשחק בהרכב של הקבוצה הבוגרת. הלוואי והיו".

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אלדר כתב:https://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.1905416

לוי השיב כי "באתי לבאר שבע לטווח ארוך. כדי לבנות משהו חדש. אבל לא באתי כדי להיות מאמן קבוצת הנוער. אין מספיק שחקנים מוכשרים ברמה שהם יכולים לשחק בהרכב של הקבוצה הבוגרת. הלוואי והיו".
מעניין, אני הייתי בטוח שהוא לא ייקח את הסיכון של להצהיר את זה החוצה, אז כל הכבוד לו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

סבבה שלא יתן צ'אנס לשחקני הבית הצעירים. שיביא את מי שהוא רוצה.

מותר לנו לדרוש לפחות להגיע לפלייאוף עליון עם תקציב של כמעט 30 מיליון?? מותר לנו? או שגם לזה יש לו תירוץ?

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

רגע, מה?
אני לא מקבלת אמירה כזו ממנו. ואם הם לא מספיק טובים שישאיל אותם לקבוצות מהליגות הנמוכות ואז הם יהיו מספיק טובים.

חוץ מזה שעם איך שהקבוצה נראית - הם כנראה ממש גרועים. ממש.
ולא נראה לי שהם עד כדי כך גרועים.

מה אלישע מחפ שבדיוק? יוסי בניון קטן? כי אני לא חושבת שלשם אנחנו שואפים כרגע..
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
מעניין, אני הייתי בטוח שהוא לא ייקח את הסיכון של להצהיר את זה החוצה, אז כל הכבוד לו.
ידידאל, כבר בתחילת העונה, עוד לפני שראה את הילדים, הוא אמר להנהלה שהוא לא מעוניין בהם. אמיץ? מאמן ישראלי טיפוסי שחושב מהיום להיום:
קהת, סבע, והבה, ברוכיאן, הנה כבר ארבעה מושאלים שתצטרך להחליף בקיץ הקרוב בשחקנים אחרים. תוסיף לזה את סוארס שרוצה לעזוב, את אקסברד שכניראה יעזוב (לא דיברתי עדין על אג'ידה, פלצ'וק וגבאי שלא מוכיחים את עצמם עדין, את גזל שמגיע עם חוזה רק עד הקיץ), כבר הגענו לשישיה שחקני רכש (לפחות) שיגיעו בקיץ. יציבות? טווח ארוך? סיסמאות שגם עזורי וגם קלינגר שפכו כאן בזמנו...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

משה אוחיון כתב: ידידאל, כבר בתחילת העונה, עוד לפני שראה את הילדים, הוא אמר להנהלה שהוא לא מעוניין בהם. אמיץ? מאמן ישראלי טיפוסי שחושב מהיום להיום:
קהת, סבע, והבה, ברוכיאן, הנה כבר ארבעה מושאלים שתצטרך להחליף בקיץ הקרוב בשחקנים אחרים. תוסיף לזה את סוארס שרוצה לעזוב, את אקסברד שכניראה יעזוב (לא דיברתי עדין על אג'ידה, פלצ'וק וגבאי שלא מוכיחים את עצמם עדין, את גזל שמגיע עם חוזה רק עד הקיץ), כבר הגענו לשישיה שחקני רכש (לפחות) שיגיעו בקיץ. יציבות? טווח ארוך? סיסמאות שגם עזורי וגם קלינגר שפכו כאן בזמנו...
קהת וסבע לא שחקני הרכב.
שאג'ידה ופלצ'וק הגיעו שמחת עד הגג.
נא אל תהיה פופוליסט. אין מאמנים עם 100% הצלחה ברכש.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

yedidel כתב:
קהת וסבע לא שחקני הרכב.
שאג'ידה ופלצ'וק הגיעו שמחת עד הגג.
נא אל תהיה פופוליסט. אין מאמנים עם 100% הצלחה ברכש.
נו, אז אם קהת וסבע הם לא שחקני הרכב, והם לא יהיו פה עונה הבאה, אז למה להביא אותם בכלל?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שמעון א כתב:
נו, אז אם קהת וסבע הם לא שחקני הרכב, והם לא יהיו פה עונה הבאה, אז למה להביא אותם בכלל?
סבע, זה מה שאמרו עונה שעברה והנה הוא נשאר עוד עונה.
קהת - בהחלט מיותר (ואמרתי ככה ביום שהוא חתם).

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

yedidel כתב:
סבע, זה מה שאמרו עונה שעברה והנה הוא נשאר עוד עונה.
קהת - בהחלט מיותר (ואמרתי ככה ביום שהוא חתם).
דיא סבע כבר היה סגור בקיריית שמונה. רק הבלאגן של איזי שירצקי ומכבי ת"א על איתן טיבי גרם לזה שסבע יגיע לכאן בסופו של דבר. השחקן לא רצה להגיע לפה בכלל אחרי שגיא לוי עזב, ואני אומר לך את זה ממקור ראשון. תאמין לי.

שלח תגובה