אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אלישע אתה לא מאמן!

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סתיו אלימלך כתב:את שמחה שניצחנו היום?
די עם הדמגוגיה.

אפשר לחשוב שמי שמבקר או חושב אחרת ממך אוהב את הקבוצה פחות ממך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

משה אוחיון כתב: די עם הדמגוגיה.

דמגוגיה זה להגיד על מה שאני כותב מרחשי לבי דמגוגיה.
אני חושב שהילה הגיבה יפה מאוד בעצמה בלי להיכנס לפרשנות דמגוגית כמו שלך יקירי.
תחשוב על זה!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

ואתה יודע משהו משה? אתה נותן הרגשה שאתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך.
ניצחנו בשני משחקים קשים אחרי תקופה קשה ביותר! מאוד קשה!
ומה אתה? אתה מרגיש לי כמו פרשן שמחכה לנפילה כדי שתוכל להגיד :"אמרתי לכם-
חייבים לפטר את אלישע לוי וכו'...." יאללה, תחייך כבר!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סתיו אלימלך כתב:

דמגוגיה זה להגיד על מה שאני כותב מרחשי לבי דמגוגיה.
אני חושב שהילה הגיבה יפה מאוד בעצמה בלי להיכנס לפרשנות דמגוגית כמו שלך יקירי.
תחשוב על זה!
לקחת את הדיון למצב שאתה שואל את הילה האם שמחת היום בניצחון או לא, כאילו הילה רוצה בכישלון הקבוצה, כאילו הביקורת לאלונה גורמת להילה לא לאהוב את הקבוצה או לרצות בכישלונה זה דמגוגיה.
אתה רוצה לדבר כדורגל? בבקשה. אתה רוצה לדבר על החסרונות או היתרונות של אלונה? בבקשה. אבל ברגע שאתה שואל שאלות כמו ששאלת זה להסיט את הנושא מאלונה ולהפוך את הילה לנושא. זה לפקפק באהבה של הילה למועדון או ברצון של הילה שנצליח.
איך השאלה שלך קשורה לנושא? איך היא תורמת לדיון בקשר לאלונה? מה ניסית להשיג בשאלה שלך חוץ מלגרום לכותבים לפקפק בהילה וברצון שלה שהקבוצה תצליח?
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 28 ינואר 2013, 01:27, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סתיו אלימלך כתב:ואתה יודע משהו משה? אתה נותן הרגשה שאתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך.
ניצחנו בשני משחקים קשים אחרי תקופה קשה ביותר! מאוד קשה!
ומה אתה? אתה מרגיש לי כמו פרשן שמחכה לנפילה כדי שתוכל להגיד :"אמרתי לכם-
חייבים לפטר את אלישע לוי וכו'...." יאללה, תחייך כבר!
עכשיו הדיון מתרכז בי? עכשיו אתה מפקפק בי?
אם אני לא חושב כמוך אז אני מחכה לנפילה? אני לא מרוצה מהניצחון היום? שכחתי שאתה זה שמחלק את התעודות של האוהדים האמיתים.

אני באמת לא נותן לעובדות לבלבל אותי. המטרה של הקבוצה זה להיות במקום שמוביל פליאוף עליון, המטרה של הקבוצה זה לשחק כדורגל שהקהל יהנה ממנו, המטרה של הקבוצה זה לחבר בין הקהל לקבוצה, המטרה של הקבוצה זה לבנות בסיס איכותי להרבה מאוד שנים. בינתיים, עובדתית (תקן אותי אם אני טועה), לא השגנו אף אחד מהמטרות למעלה.
כשנשיג את המטרות למעלה השחקנים והמאמן יקבלו ממני את הקרדיט המגיע להם. נכון לעכשיו, העובדות (זוכר שדיברת עליהם בתחילת ההודעה שלך?) הם שאנחנו עוברים עוד עונה מבוזבזת ומכעיסה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

אל תדאג משה, אני לא מוטרדת מה חושבים הגולשים. הכל טוב.

שמחתי בניצחון, כן. זה לא אומר שום דבר לגבי העובדה שאני כבר התייאשתי מהתקוות שאפשר לעשות משהו בעידן אלונה. לא כי אני מחכה לכשלון, לא כי העונה יש לנו חוסר מזל. בעיקר כי דרך בקבוצה הזאת- אי אפשר למצוא בשום צורה. ממחלקת הילדים ועד הבוגרים. ככה לא בונים קבוצה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

משה ידידי, אל תיסחף ואל תקפוץ בשמה של הילה.אני ממש לא מפקפק באהדה של אף אחד כאן את הקבוצה. ברור לי שגם אתה וגם הילה אוהבים את הקבוצה, לא פחות מאף אחד פה.לא מתיימר לחלק תעודות לאף אחד, בטח לא לך.
פשוט בשאלתי האירונית, אני מנסה לשקף משהו. כנראה שאני לא מצליח איתך.
הילה,אני לא מתייאש מעידן אלונה. לא חושב שיש מישהו טהור ונקי יותר שעומד בתור לקחת את הקבוצה. מה שאני אומר זה שהידברות אף פעם לא צריכה להיפסק כאשר הכוונות של שני הצדדים (בעצם כולם מאתו צד להשקפתי)
הן טובות בעליל- גם של הבעלים וגם של האוהדים. כשמפסיקה ההידברות-מתחילה האלימות ואני בטוח שלא זה מה שאתם רוצים!
יאללה, אני יוצא לחדר הכושר כדי להתכונן לגביע. הולך להיות קשה.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

אדון משה אוחיון - חאלס, די.
נמאס כבר מהחתרנות שלך תחת אלישע. נמאס שאתה מחכה להגיד " אמרתי לכם " . נמאס כבר שאתה מנסה להכניס את שחנקני הנוער לכל חור ורוצה לתת להם לשחק בכל הזדמנות. נמאס שאתה מחכה לאלישע בפינה ומיצדך שנפסיד 200 פעם העיקר שהנוער שלך ישחק.
אין לי משהו אישי נגדך אבל זה כבר גובל בגועל. אתה חתרן בן חתרנים!!! מחכה בפינה לאלישע בכל הזדמנות.. רק בגלל אוהדים כמוך החלפנו כאן מאמנים כמו חול.
ויש עוד אוהדים כמו וזאת הבעיה הגדולה של הפ' באר שבע. ח-א-ל-ס ! תתעסק בחיובי ותפסיק כבר להתעסק בשלילי!
יש פה כמה משתמשים בפורום שרואים אותם רק בהפסדים וזה .. איך נגיד את זה בעדינות... ביזיון.
אז אני מקווה שלא תכתוב שוב תגובה של 21212121212 מילים כי גם זה לא יעזור לך. פשוט תפסיק - זהו.

נ.ב
החתימה שלך פשוט מעידה על כמה אתה תחתור למטרה שלך בכל דרך ולא מעניין אותך מה אתה הורס.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

משה אוחיון כתב: די עם הדמגוגיה.

זה לא דמגוגיה ולא נעליים.
אתה והילה כאן לא מפסיקים לרדת על אלונה ועל אלישע בכל דרך ובכל זמן.
מגיע לכם אלי ז'ינו זה מה שמגיע לכם!
נכון שאלונה לא מושלמת והיא עושה טעויות..וזה גם נכון לגבי אלישע.
אבל ללא ספק - ללא אלונה הפ' באר שבע הולכת לאבדון ( כפ"ס, הפ' י-ם, הפ' פ"ת, הפ' חיפה, בני סכנין ) - עוד דוגמאות כאלה של ניהול חרא אתה רוצה ?

תבקרו את אלונה אין בעיה אבל תפסיקו לעשות את זה בשיטתיות ותפסיקו לחפש אותה כל הזמן!
כנ"ל לגבי אלישע.. פשוט משגע שיש אוהדים עם גישה כל כך קיצונית כמו שלכם.
ח-א-ל-ס !!!!!!!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

הילה חדד כתב: שמחתי בניצחון, כן. זה לא אומר שום דבר לגבי העובדה שאני כבר התייאשתי מהתקוות שאפשר לעשות משהו בעידן אלונה. לא כי אני מחכה לכשלון, לא כי העונה יש לנו חוסר מזל. בעיקר כי דרך בקבוצה הזאת- אי אפשר למצוא בשום צורה. ממחלקת הילדים ועד הבוגרים. ככה לא בונים קבוצה.
לא יכולתי לומר את זה יותר טוב.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

gate5 כתב:
זה לא דמגוגיה ולא נעליים.
אתה והילה כאן לא מפסיקים לרדת על אלונה ועל אלישע בכל דרך ובכל זמן.
מגיע לכם אלי ז'ינו זה מה שמגיע לכם!
נכון שאלונה לא מושלמת והיא עושה טעויות..וזה גם נכון לגבי אלישע.
אבל ללא ספק - ללא אלונה הפ' באר שבע הולכת לאבדון ( כפ"ס, הפ' י-ם, הפ' פ"ת, הפ' חיפה, בני סכנין ) - עוד דוגמאות כאלה של ניהול חרא אתה רוצה ?

תבקרו את אלונה אין בעיה אבל תפסיקו לעשות את זה בשיטתיות ותפסיקו לחפש אותה כל הזמן!
כנ"ל לגבי אלישע.. פשוט משגע שיש אוהדים עם גישה כל כך קיצונית כמו שלכם.
ח-א-ל-ס !!!!!!!
נראה לי שמיצינו את הדיון הזה ונסכם שאנחנו לא מסכימים.

רק שבגדול, לא צריך לחפש אותה, זה בא לבד. אתם אולי לא מבינים את זה עד הסוף אבל מבחינתי ניהול חרא או ניהול טוב (וגם על זה יש לי השגות, אבל נניח) בלי בנייה- אין הבדל.

אבל בסדר, מגיע לי זינו. מגיע לי לעמוד בפינה. אחלה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

הילה חדד כתב: נראה לי שמיצינו את הדיון הזה ונסכם שאנחנו לא מסכימים.

רק שבגדול, לא צריך לחפש אותה, זה בא לבד. אתם אולי לא מבינים את זה עד הסוף אבל מבחינתי ניהול חרא או ניהול טוב (וגם על זה יש לי השגות, אבל נניח) בלי בנייה- אין הבדל.

המזל שלנו שרוב האוהדים של בש יודעים להעריך את אלונה ומבינים שאין הרבה כמוה.
מבינים שאין היום אנשים שיבואו לשים מכספם וגם ינהלו כמו שעון את המועדון.
אז לגבי העניין המקצועי יש לה עוד הרבה ללמוד אבל ללא ספק צריך להעריך אותה שהיא תורמת מזמנה ומביאה כסף מהבית.

הכי קל זה לשפוט מבחוץ.. לשבת מול מקלדת ולרשום מה לא טוב.

הבעיה הכי גדולה של האוהדים שלנו זה הזיכרון הקצר.. תדפדפי אחורה בפורום לתקופת אלי ז'ינו ותראי מה קרה כאן.. אני זוכר כמה התחננתי שמישהו יבואו ויקח את הקבוצה ממנו ולא משנה מי זה ואיך זה.
אז למזלנו נפלנו עם אשה טובה.. עם אחת שיש לה ראש, לב וכסף.
שוב, מקצועית היא לוקה המון ..אבל אני בטוח שעם הזמן היא תשתפשף יותר ותצליח להבין יותר.

כנראה שאני לא ישנה לך או למשה את הדעה כי אתם אוהדים שמסתכלים תמיד על חצי הכוס הריקה.. תמיד חושבים שלילי ותמיד אתם יודעים הכל.. כי זה פשוט, לא ?

בקיצור ולעניין מקווה לראות את אלונה עוד שנים רבות בהפ' ב"ש..רק איתה נגיע להישגים.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

הילה חדד כתב: נראה לי שמיצינו את הדיון הזה ונסכם שאנחנו לא מסכימים.

אז לגבי העניין המקצועי יש לה עוד הרבה ללמוד אבל ללא ספק צריך להעריך אותה שהיא תורמת מזמנה ומביאה כסף מהבית.

הבעיה הכי גדולה של האוהדים שלנו זה הזיכרון הקצר.. תדפדפי אחורה בפורום לתקופת אלי ז'ינו ותראי מה קרה כאן.. אני זוכר כמה התחננתי שמישהו יבואו ויקח את הקבוצה ממנו ולא משנה מי זה.. רק שאלי ז'ינו יעוף.
שוב, מקצועית היא לוקה המון ..אבל אני בטוח שעם הזמן היא תשתפשף יותר ותצליח להבין יותר.

כנראה שאני לא ישנה לך או למשה את הדעה כי אתם אוהדים שמסתכלים תמיד על חצי הכוס הריקה.. תמיד חושבים שלילי ותמיד אתם יודעים הכל.. כי זה פשוט, לא ?

בקיצור ולעניין מקווה לראות את אלונה עוד שנים רבות בהפ' ב"ש..רק איתה נגיע להישגים.

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

הפועל באר שבע זאת קבוצה מקצוענית, אין דבר כזה לתת צ'אנס לשחקני הבית, מי שכרגע בסגל צריך לקחת את הקבוצה למקום הכי גבוה שאפשר, לא משנה איפה הוא נולד ואיפה הוא גדל, כרגע ובכלל בשנים האחרונות שחקני הבית לא מספיק טובים. משה והילה וכל שאר הסנגורים של שחקני הבית תדעו שאין מישהו יותר מאלונה שרוצה שחקני בית בקבוצה אבל מה לעשות שם לא מספיק טובים, מוציאים יותר כסף(מהכיס הפרטי שלה) אני מקווה בשבילה שבעתיד הקרוב יצטרפו לאופיר ולוטם עוד כמה שחקנים.
באשר לאלישע, אלישע לא נכשל, הקבוצה הרבה יותר טובה מבעונה שעברה, אם קצת יותר מזל היא היתה עם עוד 6-8 נקודות וכולם היו מדברים אחרת.
אני במקום אלונה מאריך את החוזה לאלישע מחר בבוקר ולא מחכה לסוף העונה בשנתיים נוספות.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

gate5 כתב:

הבעיה הכי גדולה של האוהדים שלנו זה הזיכרון הקצר.. תדפדפי אחורה בפורום לתקופת אלי ז'ינו ותראי מה קרה כאן.. אני זוכר כמה התחננתי שמישהו יבואו ויקח את הקבוצה ממנו ולא משנה מי זה.. רק שאלי ז'ינו יעוף.

יאללה, ניתן לך להגיד את המילה האחרונה. זה נטחן 200 שנה ואין לי כוח לזה שוב.

מזל גדול שלא כולם כמוני.
תמונה

שלח תגובה