סיכום המשחק נגד בית"ר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: סיכום המשחק נגד בית"ר

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:נקודה שמאוד אהבתי לראות במשחק שלנו הייתה הנעת הכדור.
דג'אני הוא כניראה הישראלי הכי טוב היום בכל הקשור להנעת כדור. מדויק, חכם, יכול לשלוח כדורים מרחבה לרחבה, מניע כדור קדימה (סוף סוף שחקן שחושב קדימה!).
בוזגלו אומנם לא כבש או בישל, אבל גם הוא תרם להנעת הכדור וגם לו יש יכולת לחתוך הגנה עם מסירה חכמה לעומק.
גם אראל תרם להנעת הכדור וכשמוסיפים לזה את אליניב, שיודע לקבל כדור עם הגב לשער ולשחרר לחץ או לפתוח בנגיעה את המשחק, מקבלים משהו ששנים לא היה לנו בבאר שבע, קבוצה שמניעה כדור. כל מה שהיה חסר לנו בשנה שעברה עם סוארס, אוסיאקו וגזל המתסכלים!

ולחשוב שכל זה קורה כששני קשרים (גבאי ונאסר) לא תרמו בכלל להנעת הכדור, יותר ממעודד.

בכל הקשור לסוויסה ופלצ'וק, אני ממשיך לטעון שכל עוד לא יוכח אחרת, הם שחקנים טובים יותר מגבאי ונאסר.
אם אנחנו רוצים להיות בצמרת השנה, אנחנו חייבים להרוויח את פלצ'וק וסוויסה, גם אם זה כמחליפים שעולים ומשנים משחק בדקות האחרונות.
אם כל הכבוד לפלצ'וק הרכש מהמאכזבים בתקופת אלישע, אלישע העלה בחילופים את סויסה שחוזר מפציעה וגם נתן גול
ו2 שחקני בית, זה ששיתפו אותם במשחקי הכנה זה יפה אבל דקות כאלה יתנו להם ביטחון לפרוץ ח.ח אלישע :כל הכבוד:
זה לא נתפס שב20 דקות האחרונות היינו עם 5 שחקני בית על המגרש-כבוד
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

למען האמת זה באמת לא נתפס ששיחקו אתמול 5 שחקני בית ואם זה ימשך זה יהיה מעולה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

1. כל הרביעייה החדשה שפתחה אתמול מאוד הרשימה אותי. דג'אני, אראל, בוזגלו והדובדבן שבקצפת, אליניב. פשוט תענוג לראות שחקנים שמבינים כדורגל על המגרש... רק שימשיכו ככה.
2. לאליניב מגיעה שורה נפרדת. אמנם לא מופיע בסטטיסטיקה...אבל יופי של בכורה מחודשת. כל נגיעה בכדור היא מלאכת מחשבת. משחק ראש משובח. סופסוף שחקן שאתה יודע שצפוי לקרות משהו טוב כשהוא עם הכדור. מאז מליקסון לא היתה לי תחושה כזו.
3. אופיר (בעיקר) ואילוז נתנו משחק לא רע בכלל. למרות הטעות הקשה של אילוז במצב המסוכן ביותר של בית"ר.
4. אג'ידה גרם לי להרבה דפיקות לב, התיאום בינו לבין הבלמים לא קיים. גם המשחק המסוכן שלו עם סוארז ופאיוביץ לא גורם לי נחת...
5. ניקו וסוויסה חייבים לשחק לפני נאסר וגבאי, בטח ובטח לפני עוואד (שהיה נורא חלש אתמול).

שיהיה לנו בהצלחה!!!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

משה אני מציע שתשמור על זכות השתיקה. בגלל כל הקמפיין שלך אלישע החליט שמכניסים רק שחקני בית...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

RedRock כתב:1. כל הרביעייה החדשה שפתחה אתמול מאוד הרשימה אותי. דג'אני, אראל, בוזגלו והדובדבן שבקצפת, אליניב. פשוט תענוג לראות שחקנים שמבינים כדורגל על המגרש... רק שימשיכו ככה.
2. לאליניב מגיעה שורה נפרדת. אמנם לא מופיע בסטטיסטיקה...אבל יופי של בכורה מחודשת. כל נגיעה בכדור היא מלאכת מחשבת. משחק ראש משובח. סופסוף שחקן שאתה יודע שצפוי לקרות משהו טוב כשהוא עם הכדור. מאז מליקסון לא היתה לי תחושה כזו.
3. אופיר (בעיקר) ואילוז נתנו משחק לא רע בכלל. למרות הטעות הקשה של אילוז במצב המסוכן ביותר של בית"ר.
4. אג'ידה גרם לי להרבה דפיקות לב, התיאום בינו לבין הבלמים לא קיים. גם המשחק המסוכן שלו עם סוארז ופאיוביץ לא גורם לי נחת...
5. ניקו וסוויסה חייבים לשחק לפני נאסר וגבאי, בטח ובטח לפני עוואד (שהיה נורא חלש אתמול).

שיהיה לנו בהצלחה!!!
אחד לאחד.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה