לחצים כבדים על בניון לחתום בב"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: לחצים כבדים על בניון לחתום בב"ש

שליחה על ידי dardasmiley »

מקוה בשבילנו שלא יחזור לארץ. שילך לסיים את הקריירה על הספסל באיזה קבוצה ביזיונית. לא סובל את השחקן והאדם שנהיה.

אגב, בטח ובטח שלא גדול שחקני ישראל, רביבו וברקו היו טובים בהרבה....
עשה קריירה מפוארת אבל לא הטוב מכולם.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אריק כתב:
כנראה שהשתן עלה ליותר מדי אנשים למוח. לאן הגענו? לא רוצים את בניון בהפועל באר-שבע, הפכו אותו לפרובלמט,
שחקן עם אגו, סוס מת וכו'.אמר בעבר משפט וחצי נגד המועדון כי היה מסוכסך עם ז'ינו.
לא לשכוח שמדובר בשחקן הגדול בכל הזמנים, גם היום הוא 2 רמות מעל הליגה.
מקווה בשבילו שלא יעשה את הטעות ויחזור לארץ, הוא מספיק גדול כדי לפרוש מחו"ל.
מסכים איתך.
מה שכן אני לא בטוח כמה הוא יכול לתרום למה שיש כרגע מבחינה חברתית.
זה אפילו יכול לגרום לנזק.

מבחינה אישית אני יכול לומר שההחתמה לא תרגש אותי בכלל - בטח לא כמו ההחתמה של ברדה שבא מתוך רצון רב לעומת יוסי שיגיע מחוסר ברירה.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

dardasmiley כתב:מקוה בשבילנו שלא יחזור לארץ. שילך לסיים את הקריירה על הספסל באיזה קבוצה ביזיונית. לא סובל את השחקן והאדם שנהיה.

אגב, בטח ובטח שלא גדול שחקני ישראל, רביבו וברקו היו טובים בהרבה....
עשה קריירה מפוארת אבל לא הטוב מכולם.
ברקוביץ'? זה שגמר את הקריירה בגיל 27 והקבוצה הכי גדולה שהגיע אליה היתה סלטיק וגם שם התרסק?
היה שחקן טוב אבל בניון עקף אותו בסיבוב מזמן.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אביאל כתב: מסכים איתך.
מה שכן אני לא בטוח כמה הוא יכול לתרום למה שיש כרגע מבחינה חברתית.
זה אפילו יכול לגרום לנזק.

מבחינה אישית אני יכול לומר שההחתמה לא תרגש אותי בכלל - בטח לא כמו ההחתמה של ברדה שבא מתוך רצון רב לעומת יוסי שיגיע מחוסר ברירה.
מבחינה חברתית הכל פיקס כל עוד מנצחים. כרגע מצטיירת תמונה מושלמת של הרמוניה, אבל שיגיע המשבר
הראשון הכל כבר יחזור למציאות והיא כזאת שבה לא הכל מושלם וכך יהיה גם אצלנו.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

לחשוב על כמה בכיתי בתור נער כשבניון עזב , לא ישכח את הרגע של הפרחים והבכי הכואב כשירדנו ליגה ,
ציפתי שיעריך אותנו קצת יותר , הוא מעדיף את הכסף של יענקלה שחר על המועדון הביתי והאוהב של הפועל ב"ש , בנים גידלתי ורוממתי והם פשעו בי .
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

למרות הרגשות המעורבים,אני מנסה לחשוב ראציונלית ואם חושבים ראציונלית אז בניון זו קפיצת מדרגה מאוד משמעותית בקפיצת ה"מותג" שנקרא הפועל ב"ש,אם ברדה פתח את שערי העיר לשחקנים שלא רצו לבוא לפה אפקט, בניון יעשה כפול ואני חושב שזה מה שאלונה מכוונת,מבחינה מקצועית אי אפשר להגיד שבניון לא ישדרג אותנו,גם עם רגל אחת קשורה הוא יותר טוב מהרבה מאוד שחקנים בארץ וחבל שמזלזלים פה באחד השחקנים היותר מוכשרים שהוציא הכדורגל הישראלי.
אם אני אלונה,מציע לו חוזה לשנתיים בסיומם יהפוך למנג'ר עם הקשרים שיש לו בעולם זה רק חלום לחשוב איזה שחקנים ינחתו פה,וזה מה שאנחנו מכוונים כבר שנים להפוך לקבוצה מובילה בכדורגל מכל ההיבטים,מה ש3 ניצחונות רצופים עדיין לא הופכים אותנו להיות כאילו,בניגוד למה שחלק מהאנשים חושבים כאן.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אדום זקן כתב:למרות הרגשות המעורבים,אני מנסה לחשוב ראציונלית ואם חושבים ראציונלית אז בניון זו קפיצת מדרגה מאוד משמעותית בקפיצת ה"מותג" שנקרא הפועל ב"ש,אם ברדה פתח את שערי העיר לשחקנים שלא רצו לבוא לפה אפקט, בניון יעשה כפול ואני חושב שזה מה שאלונה מכוונת,מבחינה מקצועית אי אפשר להגיד שבניון לא ישדרג אותנו,גם עם רגל אחת קשורה הוא יותר טוב מהרבה מאוד שחקנים בארץ וחבל שמזלזלים פה באחד השחקנים היותר מוכשרים שהוציא הכדורגל הישראלי.
אם אני אלונה,מציע לו חוזה לשנתיים בסיומם יהפוך למנג'ר עם הקשרים שיש לו בעולם זה רק חלום לחשוב איזה שחקנים ינחתו פה,וזה מה שאנחנו מכוונים כבר שנים להפוך לקבוצה מובילה בכדורגל מכל ההיבטים,מה ש3 ניצחונות רצופים עדיין לא הופכים אותנו להיות כאילו,בניגוד למה שחלק מהאנשים חושבים כאן.
סוף סוף אוהד שפוי עם ראש על הכתפיים שרואה טיפה מעבר לאגו שלו... המועדון בבניה תדמיתית מאוד חשובה ויוסי הוא החותמת שאם יגיע, כל שחקן שלא ירצה לבוא ייחשב ללא פחות מסתום
הלוואי ושיקרו לי, והוא כן יגיע

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

בניון זה מאוד מפתה. אבל אני חושב שלא צריך להחתים שחקנים לפי שמות אלא לפי מידת הצורך בהם. בניון היום יותר טוב מבוזגלו ונאסר, ללא ספק, אבל אני מעדיף לתת להם את המושכות כי בניגוד לבניון, איתם זה ישתלם בעתיד.

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

עם בניון אפשר לדבר חזק על אליפות...
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אם הוא מוכן להיות שחקן שעולה מהספסל - שיצטרף בכיף (וגם אז אני לא מת על המהלך כי זה ידחק את לוטם זינו ותומר סוויסה הרחק מהרוטציה). אם זה להרכב אז זה בעייתי - בעיקר בגלל שהוא קשר שמאלי אז אני מניח שזה יהיה על חשבון גל אראל או נאסר - שני השחקנים שהכי בכושר היום בקבוצה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

עם כל הכבוד לתומר סויסה , בניון הוא יותר בכיוון של שחקן בית ממנו , לגבי לוטם זינו אני מסכים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

השמועות הם שאלונה הציעה לו 600 אלף דולר לעונה והוא דורש מיליון.

לא יודע האם להאמין לאותם שמועות או לא, אבל בהחלט יש כאן סוגיה לא פשוטה. מבחינה מקצועית, מדובר בשחקן שהוא גם היום לפחות דרגה אחת מעל יתר השחקנים בליגה. מצד שני, מדובר בשחקן עם אופי מאוד בעייתי ועם רגישות לפציעות, בטח בגילו (33).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אופי בעייתי? בניון? תגידו מה נסגר אתכם?

מקווה מאוד שהוא לא יעשה את הטעות ויחזור לארץ לפני סוף הקריירה... פה כבר גמרו אותו לפני שנתיים.

סמל אישי של משתמש
Cfir1978

שליחה על ידי Cfir1978 »

בגלי צה"ל יונתן הללי פירסם בשעה 16:30 שבניון קרוב מאד לחתימה בבאר שבע , כמו כן הוא יגיע היום למשחק ומחר צפוייה פגישה מכרעת ....

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Cfir1978 כתב:בגלי צה"ל יונתן הללי פירסם בשעה 16:30 שבניון קרוב מאד לחתימה בבאר שבע , כמו כן הוא יגיע היום למשחק ומחר צפוייה פגישה מכרעת ....
יונתן הללי הזה נראה לי שרלטן, למה זה לא כתוב באף אתר?
רק יונתן הללי אומר את זה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה