משחק גביע טוטו ראשון מול הפועל פת דיון רשמי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: משחק גביע טוטו ראשון מול הפועל פת דיון רשמי

שליחה על ידי גיא חניה »

ONmyOWN כתב:פרופורציות חברים. פאקינג גביע השוקו.
נכון שזה משחק רשמי ראשון כביכול שיכולנו לראות את הקבוצה והייתה התרגשות וחיכינו לזה ולכן גם העצב והתסכול. אבל זה בסהכ גביע השוקו = אימון לכל היותר.

סה"כ מחצית ראשונה הייתה טובה מאוד בדגש על מליקסון שבכמה רמות מעל כולם ולקח על עצמו את המשחק.

במחצית השנייה שוב הבדלי רמות, אולי זה ירידה בכושר, אולי זה מליקסון שהתחיל להתעייף ולכן כשהוא עייף הקבוצה עייפה. בכ"מ מאז דקה 65 לערך שההרכב השני נכנס ראינו הבדלים ביכולת.

יש כמה דברים שגרמו לתיקו הזה, כושר גופני לקוי, חוסר הבנה של אלישע בניהול המשחק היום. זרק את כל החלוצים למערכה אחרי האדום שלהם ושכח את מרכז השדה שגם ככה זה לא הצד החזק שלנו.
ואז קיבלנו אדום, וכצפוי הלכנו אחורה(לא ברור למה) במטרה לזרוק כדורים לחלוצים והם לחצו ולחצו והשער הגיע.

נקודות אור:
מליקסון WOWWWW. עשה מה שרצה.
ברדה כבש
אג'ידה מצויין

חושך:
המחליפים
אלישע בניהול משחק כושל
אביתר אילוז
שלומי ארביטמן בסימן שאלה

תזכרו שצריך לבוא מוכנים לבית"ר בשבת. מבחינתי זה נטו משחקי אימון ותיאומים אחרונים לליגה. מאמין שאלישע למד מהמשחק הזה וקיבל מס' תובנות.
בול. מסכים איתך בכל מילה , מלבד ארבייטמן שהוא לא חלוץ שאנחנו לא מכירים, חסר לו רק תיאום וכושר משחק. אנשים פה סובלים ממאניה דיפרסיה , אם סתם דוגמא היינו כובשים גול דקה 92 היינו "ווינרים" ולא הייתה שומע חצי מהטענות של האוהדים שפה.
ויש לי גם טענות לאלישע , אלישע חייב להפסיק סתם ל"זרוק" חלוצים למשחק בלי שום קשר. ניהול משחק כושל שלו , נקווה שילמד מזה להבא.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דור מלול היה טוב
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מה כל כך גרוע בניהול המשחק של אלישע?
החילופים היו במקום, והם גם בדקות נכונות כדי לא לסחוט את השחקנים יותר מדי.

הביקורת על אראל היא בהמשך ישיר לעונה שעברה.
הגלישות שלו מובילות פעם אחרי פעם למצבים נייחים מאוד מסוכנים ליריבה, פנדלים או סתם להשתחררות קלה ממנו(ד"ש מעאבד בחצי גמר).
לצערנו זה לא נראה שזה הולך להיעלם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:מה כל כך גרוע בניהול המשחק של אלישע?
החילופים היו במקום, והם גם בדקות נכונות כדי לא לסחוט את השחקנים יותר מדי.

הביקורת על אראל היא בהמשך ישיר לעונה שעברה.
הגלישות שלו מובילות פעם אחרי פעם למצבים נייחים מאוד מסוכנים ליריבה, פנדלים או סתם להשתחררות קלה ממנו(ד"ש מעאבד בחצי גמר).
לצערנו זה לא נראה שזה הולך להיעלם.
כל הקשר בין החילופים שלו להיגיון מקריים בהחלט

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב: כל הקשר בין החילופים שלו להיגיון מקריים בהחלט
תסביר למה.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

די כבר עם הקבצה הזו, פשוט בזיון. עוד פעם אלישע לוקח סגל של 45 מיליון ועושה בו שפטים! זה פשוט חטא לא יאומן.
אין אפילו דבר אחד שמזכיר לי קבוצה, אוסף של שחקנים סופר מוכשרים, שאין להם מושג איך לעמוד על המגרש. מחכים לאיזה פעולה אישית של שחקן זה או אחר. מליקסון מוזגלו נאסר, לוקחים את הכדור התקפה ואחרי התקפה, ומתחילים לרוץ לרוחב אחורה, באלכסון בלי שום משמעות. ארבייטמן חלש? למרות שאני מצפה ממנו לרוץ יותר, הבנאדם חרך שטחים יותר מכל אחד בקבוצה הזו. איך הוא יקבל כדורים במקומות המסוכנים שהשחקנים לא מאומנים לכך? הכל מקרי.
אמרו להם קחו כדור, תשחקו 4-4-2. על מה לעזאזל הם עובדים באימונים? אלישע לא רואה מה הולך עם החברים שלנו בצמרת? הוא רוצה בכוח לאכול השפלות בבית , ממכבי, קריית שמונה וחיפה? ואחרי זה לנסוע אליהם למגרשם הביתי ועוד פעם בקושי לעבור את החצי? מה נסגר, 3 שנים אותו חרא, רק שידרגו השחקנים שמצילים אותו פעם אחרי פעם, וחצי עונה טובה שהצילה אותו ממקום שביעי או שמיני.

ודרך אגב, הייתי במשחק, עודדתי בהמון רגעים, לא קיללתי ופשוט סבלתי.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

zivmay כתב:די כבר עם הקבצה הזו, פשוט בזיון. עוד פעם אלישע לוקח סגל של 45 מיליון ועושה בו שפטים! זה פשוט חטא לא יאומן.
אין אפילו דבר אחד שמזכיר לי קבוצה, אוסף של שחקנים סופר מוכשרים, שאין להם מושג איך לעמוד על המגרש. מחכים לאיזה פעולה אישית של שחקן זה או אחר. מליקסון מוזגלו נאסר, לוקחים את הכדור התקפה ואחרי התקפה, ומתחילים לרוץ לרוחב אחורה, באלכסון בלי שום משמעות. ארבייטמן חלש? למרות שאני מצפה ממנו לרוץ יותר, הבנאדם חרך שטחים יותר מכל אחד בקבוצה הזו. איך הוא יקבל כדורים במקומות המסוכנים שהשחקנים לא מאומנים לכך? הכל מקרי.
אמרו להם קחו כדור, תשחקו 4-4-2. על מה לעזאזל הם עובדים באימונים? אלישע לא רואה מה הולך עם החברים שלנו בצמרת? הוא רוצה בכוח לאכול השפלות בבית , ממכבי, קריית שמונה וחיפה? ואחרי זה לנסוע אליהם למגרשם הביתי ועוד פעם בקושי לעבור את החצי? מה נסגר, 3 שנים אותו חרא, רק שידרגו השחקנים שמצילים אותו פעם אחרי פעם, וחצי עונה טובה שהצילה אותו ממקום שביעי או שמיני.

https://www.youtube.com/watch?v=AKFczxTCT7E" onclick="window.open(this.href);return false;
על מה אוסקר עובד איתם באימונים? תראה איך מכבי ת"א הקבוצה הטובה בארץ נראת מול יריבה ברמה של פ"ת.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

zivmay כתב:די כבר עם הקבצה הזו, פשוט בזיון. עוד פעם אלישע לוקח סגל של 45 מיליון ועושה בו שפטים! זה פשוט חטא לא יאומן.

https://www.youtube.com/watch?v=AKFczxTCT7E" onclick="window.open(this.href);return false;
על מה אוסקר עובד איתם באימונים? תראה איך מכבי ת"א הקבוצה הטובה בארץ נראה מול יריבה ברמה של פ"ת. ולא שאני מגונן על אלישע , בהחלט צריך לראות שיפור אבל אף קבוצה לא מרשימה במיוחד עד כה. לא חיפה , לא מכבי ת"א , וגם לא ק"ש(מלבד המשחקים מול דינמו).

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

נו באמת, אתה משווה אותנו לרמה של מכבי בשנתיים האחרונות? ושלא תבין אותי לא נכון, אפילו עם הסגל של העונה שעברה היינו יכולים להתקרב לרמה הזו אז קל וחומר לגבי העונה הזו. אבל אין לך מספיק יצירתיות ושכל בצד המקצועי בקבוצה, אז זה בחיים לא יקרה עד שזה ישתנה.
להשוות את רמת הכדורגל שלנו לקריית שמונה ומכבי , זה פשוט חוסר הגנה בסיסית בכדורגל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שלושה שבועות לערך חלפו מאז המשחק האחרון, וכצפוי ראינו היום קבוצה שסובלת מכושר גופני ומכושר משחק לקוי, ובעיקר מחוסר תיאום.
ההרגשה הייתה שהשחקנים משחקים בהילוך נמוך, אולי במטרה לשמור כוחות לשני המשחקים הנוספים ובעיקר למשחק הליגה בראשון.
יותר מידיי התקפות של פ"ת הגיעו מהאמצע. החוסר בקשר אחורי 'גרזן' הורגש מאוד. אור חביביאן שחקן נחמד, אבל שילוב שלו ושל גורדנה
הוא רך מידיי. מליקסון הראה לא מעט ניצוצות, אבל הדומיננטיות שלו קצת העלימה את בוזגלו מהמשחק. אלישע יצטרך למצוא את הנוסחה
לשלב את שניהם בתוך המשחק הקבוצתי. ארבייטמן עשה תנועות טובות. עוד קצת חדות, עוד קצת תיאום, והוא עוד יפגוש את הכדורים
ששרקו מספר ס"מ מגופו. מסתמנת בעיה מסוימת של חוסר יכולת להרוג משחקים. למרות הנסיבות המקלות, מקבוצה ברמה של
הפועל באר שבע מצופה לדעת להגדיל יתרון, בטח כאשר היא מחזיקה ביתרון מספרי. הנרפות המרגיזה של השחקנים הביאה בסופו של דבר
לשיווין, ועל זה יצטרכו במועדון לתת את הדעת.
בסך הכל יש עוד הרבה על מה לעבוד, אני בטוח שנראה טוב יותר בהמשך. אני רוצה רק להזכיר שמדובר במשחק ראשון ובסך הכל בגביע
הטוטו, לא צריך לאבד פרופורציות. לא יכול שהעונה עוד לא נפתחה וכבר אנשים מקללים את ארבייטמן, שורקים בוז לקבוצה ודורשים את
ראשו של המאמן. אוהדים פח.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

zivmay כתב:נו באמת, אתה משווה אותנו לרמה של מכבי בשנתיים האחרונות? ושלא תבין אותי לא נכון, אפילו עם הסגל של העונה שעברה היינו יכולים להתקרב לרמה הזו אז קל וחומר לגבי העונה הזו. אבל אין לך מספיק יצירתיות ושכל בצד המקצועי בקבוצה, אז זה בחיים לא יקרה עד שזה ישתנה.
להשוות את רמת הכדורגל שלנו לקריית שמונה ומכבי , זה פשוט חוסר הגנה בסיסית בכדורגל.
בוא ספר לי מה אתה ראית ממכבי של אוסקר הנוכחית ? מכבי שיחקו מול סנטה קולומה פעמיים ולא הרשימה , פעמיים מול מאריבור ולא הרשימה והודחה מהדבר שהיה לה החשוב ביותר , שיחקה חלש ביותר מול נתניה , ושיחקה רע מול רעננה שאם לא הייתה נאיבית הייתה מוציאה תיקו.
ולא שאני חושב שמכבי לא קבוצה טובה ההפך הוא הנכון , אבל סבלנות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אמרתי לכם שחסר לנו קשר 50-50 איכותי קשר אחורי וחלוץ?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

צריך להביא קשר 50-50 וחלוץ נוסף ( דודו ביטון? בן סהר)
ארבייטמן נראה חלוד, גרודנה מזכיר את אייל שן, דור מלול ? איפה אלעד גבאי?
מליקסון גם אותי די מאכזב, ציפתי להרבה יותר ממנו , הושקע עליו מאמצים אדירים וסכומים אדירים ועד עכשיו גם הוא מאכזב..

אומנם המשחק ה 3 שלנו בסך הכל, אבל עדין מצפה לראות יכולות גבוהות של השחקנים, מאכזב ביותר!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

שלומי12 כתב:צריך להביא קשר 50-50 וחלוץ נוסף ( דודו ביטון? בן סהר)
מליקסון גם אותי די מאכזב, ציפתי להרבה יותר ממנו , הושקע עליו מאמצים אדירים וסכומים אדירים ועד עכשיו גם הוא מאכזב..

אומנם המשחק ה 3 שלנו בסך הכל, אבל עדין מצפה לראות יכולות גבוהות של השחקנים, מאכזב ביותר!
גורדנה מזכיר את אייל שן? איפה אלעד גבאי? מליקסון מאכזב(היחידי שהיה ברמה אתמול)?תגובה מוזרה שלומי.

E26

שליחה על ידי E26 »

שלומי12 כתב:צריך להביא קשר 50-50 וחלוץ נוסף ( דודו ביטון? בן סהר)

אחי לך תעשה בדיקת ינשוף.

שלח תגובה