הפינה הפסימית למחזור ה19

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Gilad16
Title: קרייזי-רד

Re: הפינה הפסימית למחזור ה19

שליחה על ידי Gilad16 »

המערך - פעם ראשונה העונה שיש לי מילה רעה על בכר. שיחקנו במערך הזה כמה פעמים העונה תוך כדי וזה עבד, אבל הפעם די מההתחלה האמצע שלנו סבל מנחיתות מספרית והיינו גם חשופים הגנתית וגם תקועים התקפית. אחד הדברים שאני הכי אוהב בבכר זה שהוא מנסה דברים ואם זה לא הולך משנה מהר יחסית, אתמול הוא "נרדם" פעם ראשונה העונה מבחינתי וחבל. לא היה צריך ללכת כל כך קשה.

לשחקנים אין תלונות, חבל על האדום של טהא המצוין (הבנתי שלא מוצדק, מהיציע הכניסה נראתה קשה) וחבל על הפציעות.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שיפוט בושה , זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Gilad16 כתב:המערך - פעם ראשונה העונה שיש לי מילה רעה על בכר. שיחקנו במערך הזה כמה פעמים העונה תוך כדי וזה עבד, אבל הפעם די מההתחלה האמצע שלנו סבל מנחיתות מספרית והיינו גם חשופים הגנתית וגם תקועים התקפית. אחד הדברים שאני הכי אוהב בבכר זה שהוא מנסה דברים ואם זה לא הולך משנה מהר יחסית, אתמול הוא "נרדם" פעם ראשונה העונה מבחינתי וחבל. לא היה צריך ללכת כל כך קשה.

לשחקנים אין תלונות, חבל על האדום של טהא המצוין (הבנתי שלא מוצדק, מהיציע הכניסה נראתה קשה) וחבל על הפציעות.
בכלל לא מסכים איתך. אני חושב שהמערך נתן נוק אאוט לרבש. לא זכורות לי הזדמנויות שהם הגיעו אליהן בכל המשחק מכדורגל שוטף. שתי הזדמנויות מכדורים חופשיים שידוע שהם כובשים ככה הרבה העונה.
כמה הקבוצה הייתה מוכנה ליריבה שלה אפשר לראות בתפקוד של בן ביטון. אומנם שיחק מגן ימני אבל חתך המון לאמצע (לא מדבר על הביצוע שכבר תלוי בשחקן) ומצא שם הרבה שטח לפעולות. הפנדל התחיל מפעולה כזו. בצד שמאל ההורדה של הובאן להגנה שיתקה את כליבאת לחלוטין ומצד שני נתנה לאופיר המון חופש התקפי (שוב לא הביצוע של השחקן).
קח עוד דוגמא, ידוע שגביש בלם כבד, ברדה היה כל הזמן בצד שלו, ובכל הזדמנות נשלח בכדורים ארוכים שנתנו לו יתרון יחסי מבחינת סיבוב על המקום (היתרון הכי גדול של אליניב לעומת בלמים בארץ) ולקראת הסוף כשפ"ת כבר שמה את כל יהבה בהתקפה הכדורים האלו עפו לכיוון כללי וואקמה מתול הכרה ביכולת שלו לעבור שחקן בארבעה צעדים והיכולת להשתלט על כדור. בודד באגף המון.
אם היו מנצלים את המצבים והיה נגמר 3-0 כולם היו רואים את עליונות המערל שלנו על מה שהעמיד רבש.

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

פסימי:
דוידזאדה עומד על קו ה 16 של פ"ת במהלך התקפה שלנו ומרים את היד כמו חלוץ שרוצה שימסרו לו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Gilad16 כתב:המערך - פעם ראשונה העונה שיש לי מילה רעה על בכר. שיחקנו במערך הזה כמה פעמים העונה תוך כדי וזה עבד, אבל הפעם די מההתחלה האמצע שלנו סבל מנחיתות מספרית והיינו גם חשופים הגנתית וגם תקועים התקפית. אחד הדברים שאני הכי אוהב בבכר זה שהוא מנסה דברים ואם זה לא הולך משנה מהר יחסית, אתמול הוא "נרדם" פעם ראשונה העונה מבחינתי וחבל. לא היה צריך ללכת כל כך קשה.

הבעיה שלך שכנראה ראית יציע העיתונות ושמעת את שלמה מחרחר.
רק אדם שלא מבין בכדורגל המודרני יכול להגיד שמה שהיה אתמול זה התאמה ליריב.
מה שהיה אתמול זה בית ספר ע"ש ברק בכר.
משבוע לשבוע אני מתחיל להבין מה יש לנו ביד וזה זהב.
הבן אדם יודע שרבש מכיר אותו ואת השיטה שלו מצויין,אז מה הוא עושה? באלגן,משהו שרבש עצמו הופתע ממנו והראייה היא שמכבי פת לא עשו אתמול כלום,למרות שמנסים לצייר את זה כאילו הם עשו.
אם ברדה היה מבקיע את שתי הגולים שלו מול שער ריק,הדיבור כאן היה אחר.
מאוד מזכיר לי את פאולו סוזה,אתה פשוט לא יודע מה לצפות ממנו והוא יודע בניגוד לאחרים שקבוצה עם חומר כמו שיש לו חייבת לשחק במספר שיטות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מילה לגביי ברק בכר אני בטוח שאלמלא הפציעה של הובאן הוא היה משנה את המערך בהתאם להתפתחויות המשחק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום זקן כתב: הבעיה שלך שכנראה ראית יציע העיתונות ושמעת את שלמה מחרחר.
הבן אדם יודע שרבש מכיר אותו ואת השיטה שלו מצויין,אז מה הוא עושה? באלגן,משהו שרבש עצמו הופתע ממנו והראייה היא שמכבי פת לא עשו אתמול כלום,למרות שמנסים לצייר את זה כאילו הם עשו.
מאוד מזכיר לי את פאולו סוזה,אתה פשוט לא יודע מה לצפות ממנו והוא יודע בניגוד לאחרים שקבוצה עם חומר כמו שיש לו חייבת לשחק במספר שיטות.
+כמה שתרצה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אייקון כפיים!

סמל אישי של משתמש
Gilad16

שליחה על ידי Gilad16 »

יש לי רק 6 ערוצים בבית, באף אחד מהם לא משדרים את יציע העיתונות, מעולם לא ראיתי את התכנית, ככה שפספסתי את החרחורים שאתה מתכוון אליהם.
אולי כחלק מהפיגור שלי מהמודרנה בדברים כמו טלוויזיה ויציע העיתונות אני גם לא מבין בכדורגל מודרני בניגוד לכבודו :)

אנחנו מסכימים על מה שחשוב - יש לנו זהב ביד עם בכר, אפילו כתבתי את זה במילים אחרות - וגם על מה שפחות חשוב - הגדולה של סוזה והדמיון לבכר.
לא מסכים איתך לגבי ניהול המשחק אתמול ואני גם אשתדל לנסח את זה מבלי לעקוץ חזרה.

"הבלאגן" שבכר עשה, לא כזה בלאגן להתחשב בכך שכבר ראינו את זה העונה, אולי הפתיע את רב"ש והשיג חלק מהמטרה שלו, אבל הוא גם יצר הרבה בעיות. אחת הבולטות שבבעיות הייתה שאוגו כל המחצית הראשונה בנחיתות מספרית באמצע ומנופף בידיים לכל לובש אדום שיעזור לסגור באמצע. היו עוד כמה בעיות. "אם ברדה היה מבקיע..." הייתי אומר אותו דבר כי זה כבר לא היה קשור לשלב שאני מתייחס אליו ובשלב מאוחר יותר במשחק עם עוד קשר שעוזר לאוגו. אבל אם לשחק את המשחק הזה, אם ברדה לא היה נותן את הכדור הגאוני למליקסון בפנדל כנראה היינו יורדים למחצית בתיקו 0 ומי יודע איך היה נגמר ומה היית אומר אז לא?

אולי אני באמת לא מבין "בכדורגל מודרני" אבל אני בטוח שגם מי שכן מבין לא חשב שהיכולת במחצית הראשונה הייתה מהטובות שלנו העונה. אני ממש לא מאלו שמתלהבים ממה שפ"ת עשו במשחק, אבל במחצית הראשונה אנחנו לא ייצרנו כמעט מצבים ולהם היו כמה מתפרצות שהיו חסרות עוד נגיעה אחת חכמה בשביל לאיים על השער ממצבים סבירים. זה בלי קשר למצבים הנייחים שפחות קשורים למערך של בכר (נראה לי את זה שצדק עשה אפשר היה למנוע עם עוד שחקן שעוזר באמצע לאוגו).

עכשיו אין שום בעיה עקרונית עם המערך זה, אין שום בעיה לנסות ולהפתיע את היריבה, אבל מה שאני הכי אוהב בבכר זה שעד היום שמשהו לא עבד הוא שינה וניסה משהו אחר. אתמול, ואולי זה נובע מחוסר ההבנה שלי בכדורגל מודרני, במחצית הראשונה זה פשוט לא עבד ובכר נשאר בשלו. מי ייתן וגם בעתיד הוא יאכזב אותי, בניצחון, משחק אחד מתוך 20.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אם רב"ש היה מאמן שמגיב למשחק הוא יכל לנצל אתמול את הסיטואציה.
אבל הוא נשאר מקובע כהרגלו.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

תודה על ההסבר גלעד, אבל אני חושב שסלע המחלוקת בינינו הוא לא סביב ההבנה בכדורגל המודרני, אלא סביב האם זה עבד או לא והאם היה צורך לשנות. אני חושב שעצם זה שמלבד 2 בעיטות חופשיות וכמה מתפרצות לא היה לפתח תקווה שום משחק מסודר אתמול, בו הם מצטיינים, מראה שהשיטה עבדה והמערך הצליח.
היו רגעים מעולים של לחץ גבוהה בזכות זה שהיו לנו חמישה שחקני קישור ו 2 חלוצים בחצי של היריב שהובילו להתקפה אחרי התקפה. אז אמנם לא השכלנו לנצל את זה לשערים, אבל בהחלט הצלחנו לשתק את הנעת הכדור הרב"שית ושלטנו ללא עוררין.

סליחה על החפירה :)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Gilad16 כתב:
יש לי רק 6 ערוצים בבית, באף אחד מהם לא משדרים את יציע העיתונות, מעולם לא ראיתי את התכנית, ככה שפספסתי את החרחורים שאתה מתכוון אליהם.
אולי כחלק מהפיגור שלי מהמודרנה בדברים כמו טלוויזיה ויציע העיתונות אני גם לא מבין בכדורגל מודרני בניגוד לכבודו :)

אנחנו מסכימים על מה שחשוב - יש לנו זהב ביד עם בכר, אפילו כתבתי את זה במילים אחרות - וגם על מה שפחות חשוב - הגדולה של סוזה והדמיון לבכר.
לא מסכים איתך לגבי ניהול המשחק אתמול ואני גם אשתדל לנסח את זה מבלי לעקוץ חזרה.

"הבלאגן" שבכר עשה, לא כזה בלאגן להתחשב בכך שכבר ראינו את זה העונה, אולי הפתיע את רב"ש והשיג חלק מהמטרה שלו, אבל הוא גם יצר הרבה בעיות. אחת הבולטות שבבעיות הייתה שאוגו כל המחצית הראשונה בנחיתות מספרית באמצע ומנופף בידיים לכל לובש אדום שיעזור לסגור באמצע. היו עוד כמה בעיות. "אם ברדה היה מבקיע..." הייתי אומר אותו דבר כי זה כבר לא היה קשור לשלב שאני מתייחס אליו ובשלב מאוחר יותר במשחק עם עוד קשר שעוזר לאוגו. אבל אם לשחק את המשחק הזה, אם ברדה לא היה נותן את הכדור הגאוני למליקסון בפנדל כנראה היינו יורדים למחצית בתיקו 0 ומי יודע איך היה נגמר ומה היית אומר אז לא?

אולי אני באמת לא מבין "בכדורגל מודרני" אבל אני בטוח שגם מי שכן מבין לא חשב שהיכולת במחצית הראשונה הייתה מהטובות שלנו העונה. אני ממש לא מאלו שמתלהבים ממה שפ"ת עשו במשחק, אבל במחצית הראשונה אנחנו לא ייצרנו כמעט מצבים ולהם היו כמה מתפרצות שהיו חסרות עוד נגיעה אחת חכמה בשביל לאיים על השער ממצבים סבירים. זה בלי קשר למצבים הנייחים שפחות קשורים למערך של בכר (נראה לי את זה שצדק עשה אפשר היה למנוע עם עוד שחקן שעוזר באמצע לאוגו).

עכשיו אין שום בעיה עקרונית עם המערך זה, אין שום בעיה לנסות ולהפתיע את היריבה, אבל מה שאני הכי אוהב בבכר זה שעד היום שמשהו לא עבד הוא שינה וניסה משהו אחר. אתמול, ואולי זה נובע מחוסר ההבנה שלי בכדורגל מודרני, במחצית הראשונה זה פשוט לא עבד ובכר נשאר בשלו. מי ייתן וגם בעתיד הוא יאכזב אותי, בניצחון, משחק אחד מתוך 20.
לא צריך כל הזמן להתפלסף.
בשורה התחתונה אתמול היה משחק בין שני המאמנים הכי חושבים בליגה.
ברק נוהג בחוכמה,הוא משתמש בכלים שיש לו בצורה הטובה ביותר,כל הזמן משנה,מחליף,מזיז.
לא הייתה שום סיבה לשנות סגנון אתמול,על אחת כמה שאתה מוביל במחצית.
ההיפך,במקרים כאילו צריך להמשיך ולתת לקבוצה לשחק ולהתרגל לשיטה.
שנה שעברה אלישע ניסה את זה בסכנין ומזל שלא יצאנו שם עם חמש חתיכות.
הפעם אתה רואה קבוצה בריאה,מאומנת,ששחקנים יודעים בדיוק מה דורש מהם המאמן.
הנסיונות האילו שברק עושה הם לא סתם,הוא המטרה שלו להביא את הקבוצה לפלייאוף בשיא הכושר ושהיא יודעת היטב לשנות סגנונות במהלך המשחק ובהתאם ליריבה.
זה מה שהביא לסוזה את האליפות.
בפלייאוף הוא פירק את כולם מבלי למצמץ אפילו.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

איך אתה יודע שלתקשורת הספורט בארץ אין מושג?
כולם דיברו על שיטת שלושת הבלמים כאילו עלינו נסוג יותר מה שלא נכון לחלוטין, ביטון ודוידזאדה תפקדו כקשרי אגף לכל דבר והמשחק היה בעל לחץ גבוה מאוד ברובו.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

יותר מדי התעסקות במאמנים שורה תחתונה גם אם מוריניו היה מאמן את פתח תקווה היינו צריכים לנצח בזכות טיב הסגל, וככה זה נגד 95 אחוז מהליגה. אז קצת פרופורציות חברים.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

talb55 כתב:יותר מדי התעסקות במאמנים שורה תחתונה גם אם מוריניו היה מאמן את פתח תקווה היינו צריכים לנצח בזכות טיב הסגל, וככה זה נגד 95 אחוז מהליגה. אז קצת פרופורציות חברים.
במיוחד כשמדובר בפתח תקווה.
לדעתי רב"ש מוציא מהסגל הזה באמת 100%, סוחט תלימון עד הסוף ועושה גם ריבה מהקליפה. גם מוריניו לא מוציא מהסגל הזה יותר.

שלח תגובה