אוי אוי אוי אוי אוי ליגת אלופות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: אוי אוי אוי אוי אוי ליגת אלופות

שליחה על ידי hb7 »

Noam98 כתב: קשה לי להאמין שנעבור את הסיבוב השני, הרוב המוחלט של הקבוצות שאנחנו יכולים לקבל הוא די בלתי אפשרי(מבחינת הסגל אני בספק אם אנחנו נופלים אפילו מסלטיק או זלצבורג, אבל בשנתיים האחרונות ראינו שההבדל האיכותי פחות עוזר באירופה).
אם נעבור כנראה ניפול בסיבוב השלישי אל הפלייאוף אירופית, אבל נהיה לא מדורגים(בניגוד למכבי למשל) מה שאומר קבוצות מאוד קשות.
אני לא רואה אותנו גם השנה עושים משהו משמעותי באירופה, במיוחד בלי צדק ואולי גם אוגו.
אנחנו גם עם החיזוק הנכון לא ברמה של סלטיק וזלצבורג אבל לזלצבורג יש נחס עם ישראליות וסלטיק זלזלו שנה שעברה ועפו הביתה השנה לא יקרה ואנחנו יכולים לנצח בבית את כולם אבל הרמה ההגנתית שלנו לא שם ,
סיבוב שני לדעתי מקבלים מדורגת בכירה ועם נעבור בנס הדרך לבתים באירופית סלולה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

adomi כתב: הסגל שלנו לא נופל משל זלצבורג וסלטיק??!

כנראה שעישנת משהו חזק בחגיגות :)
הרימון האדום בצעדה עלה חזק לראש :מתגלגל מצחוק:

וכן, אני ממש לא מחזיק מהליגה הסקוטית והאוסטרית(אני רואה מדי פעם משחקים משם, רמה נמוכה מאוד כמו פה). אולי אנחנו קצת פחות טובים אבל ביום נתון זה אפשרי לגמרי לנצח אותם. אבל בגלל העבר המביך שלנו באירופה אני מאוד פסימי גם השנה אפילו אם נקבל קבוצה חלשה.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

hb7 כתב: אנחנו גם עם החיזוק הנכון לא ברמה של סלטיק וזלצבורג אבל לזלצבורג יש נחס עם ישראליות וסלטיק זלזלו שנה שעברה ועפו הביתה השנה לא יקרה ואנחנו יכולים לנצח בבית את כולם אבל הרמה ההגנתית שלנו לא שם ,
סיבוב שני לדעתי מקבלים מדורגת בכירה ועם נעבור בנס הדרך לבתים באירופית סלולה
זלצבורג מאוד בינוניים, סלטיק קיבלו 9:1 מלגיה ורשה(אפילו ביתר עשתה יותר מול שרלרואה)

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בואנה אתם חיים בסרט אה?
בינתיים אנחנו לא עוברים קבוצות דייגים, אז תרגעו עם סלטיק וזלצבורג.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:בואנה אתם חיים בסרט אה?
קבוצה משוויץ היא ממש לא קבוצת דייגים מספיק לזלזל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

CrazyRed7 כתב:בואנה אתם חיים בסרט אה?
אבל זאת הסיבה היחידה שאנחנו צריכים להירגע עם סלטיק וזלצבורג.
זה נראה כאילו יש לנו רתיעה מאירופה ואנחנו נראים נחותים פתאום מול קבוצות שהיינו תופרים במשחק ליגה רגיל.
ראינו הרבה קבוצות ישראליות עושות הישגים מרשימים באירופה עם סגלים פחות או יותר בסדר גודל שלנו. מכבי השנה, מכבי של סוזה, הפועל וחיפה בליגת האלופות, הפועל בשלב 32 הגדולות של האירופית...

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

דר אדום בנשמה כתב: קבוצה משוויץ היא ממש לא קבוצת דייגים מספיק לזלזל.
לא קבוצת דייגים, אבל בלי ספק בכלל קבוצה שחלשה מאיתנו. אני לא רואה אותם מסיימים בליגת העל מעל מקום רביעי.

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

עם החיזוק הנכון גם ברצלונה לא תנצח בטרנר..

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

מי שראה חדשות הספורט יום ראשון עם שגיא כהן שאמר שגם ביכולת של 300 אחוז אנחנו לא מגעים לאלופות ו ברק בכר דפק חיוך רחב ואני נרגעתי כנראה הוא יודע משהו שאנחנו לא

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

zahipan כתב:עם החיזוק הנכון גם ברצלונה לא תנצח בטרנר..
צודק, זלאטן פנוי עדיין
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

לא צריך לעוף מצד אחד ולא צריך להמעיט בערכנו מצד שני.

1. זה ממש לא נכון שאם נעבור את הסיבוב השני אנחנו בבתים. ההיפך הוא הנכון. משם הדרך קשה הרבה יותר. רק אם נצליח בסיבוב השני לעבור קבוצה שמדורגת בסיבוב השלישי (סיפור קשה בפני עצמו כמובן) ,אז בשלישי יהיה קל אבל בפלייאוף מה? אין ספק שמסלול האלופות מקל עלינו, ועדיין..הפועל באר שבע חבר'ה..

2. ת'ון ממש ממש ממש לא קבוצה גדולה. הליגה השוויצרית חלשה (מלבד באזל) ולראייה הם סיימו שם העונה מקום 6 (ליגה 10 של קבוצות). אם נקבל אותם היום אנחנו עוברים אותם, ויותר מזה - בקלות.

3. סלטיק וזלצבורג ממש לא כ-אלה גדולות. אל תיתנו לשמות לבלבל אתכם. לא סתם הקבוצות האלה נמצאות בסיבוב שני של מוקדמות ליגת האלופות. הרמה בליגה הסקוטית פח, ואפילו סלטיק בעצמה לא כזו טובה. זה אמנם יהיה סופר דופר קשה לעבור את סלטיק, אבל ממש לא על גבול הבלתי אפשרי.

4. אנחנו נהיה בעמדת נחיתות מול 90% מהקבוצות שנקבל. אני לא חושב שיש קבוצה שזה 100% הדחה. טרנר יעשה צרות לכ-ל קבוצה וזה ממש לא משנה אם היא סלטיק, זלצבורג או לגיה ורשה שרגילה לאווירה חמה. עם חיזוק נכון ועבודה נכונה של בכר (שבזה אנני סמוך ובטוח שכולנו סומכים עליו שיעשה אותה) אפשרי לעשות דברים מאוד יפים באירופה וסוף סוף לשפר את הניקוד המזעזע שלנו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מעניין מאיפה הזלזול הזה בזלצבורג וסלטיק , נכון הם לא האימפריות הגדולות אבל עדיין , יחסית אלינו הם הרבה יותר טובות אל תסחפו כאילו אנחנו סביליה או אתלטיקו מדריד .

בכל מקרה אני חושב שלפני ההגרלה עצמה יש חלוקה לבתים לפי איזורים ככה שרוב הסיכויים שנקבל קבוצה "מאיזורינו" (יוון,מדינות דרומית להרי הקווקז, מדינות הבלקן, בולגריה, קפריסין וקזחסטן)
תמונה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

הראל כתב:מעניין מאיפה הזלזול הזה בזלצבורג וסלטיק , נכון הם לא האימפריות הגדולות אבל עדיין , יחסית אלינו הם הרבה יותר טובות אל תסחפו כאילו אנחנו סביליה או אתלטיקו מדריד .

בכל מקרה אני חושב שלפני ההגרלה עצמה יש חלוקה לבתים לפי איזורים ככה שרוב הסיכויים שנקבל קבוצה "מאיזורינו" (יוון,מדינות דרומית להרי הקווקז, מדינות הבלקן, בולגריה, קפריסין וקזחסטן)
זה לא ממש רשמי אבל בדרכ זה ככה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

היום בערב תסגר סופית רשימת המועמדות לפגוש אותנו בסיבוב השני -

במולדובה ייערך משחק אליפות מכריע בין שריף לדאסיה. הקבוצות סיימו עם אותו מספר נקודות ואותו מאזן - מגניב רצח.

בכל מקרה, לנו עדיף שדאסיה יקחו משום שאז היריבה שתכנס לרשימת היריבות האופצינואליות שלנו היא אלופת וולס, שכמובן היא יריבה סבבה לגמריי. לעומת זאת - אם שריף תנצח, היא זאת שתכנס ליריבות האופציונאליות שלנו, ואילו אלופת וולס תהפוך להיות לא-מדורגת וכך לא נוכל לפגוש אותם..מה שחבל מאוד..

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אדום בלב בנשמהההה כתב:היום בערב תסגר סופית רשימת המועמדות לפגוש אותנו בסיבוב השני -

במולדובה ייערך משחק אליפות מכריע בין שריף לדאסיה. הקבוצות סיימו עם אותו מספר נקודות ואותו מאזן - מגניב רצח.

בכל מקרה, לנו עדיף שדאסיה יקחו משום שאז היריבה שתכנס לרשימת היריבות האופצינואליות שלנו היא אלופת וולס, שכמובן היא יריבה סבבה לגמריי. לעומת זאת - אם שריף תנצח, היא זאת שתכנס ליריבות האופציונאליות שלנו, ואילו אלופת וולס תהפוך להיות לא-מדורגת וכך לא נוכל לפגוש אותם..מה שחבל מאוד..
גם שריף זו הגרלה על הכיפאק

שלח תגובה