למישל - עקידת השיטה ! לדורון - שחקן העשור בעוד הצגה !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ארז3333

Re: למישל - עקידת השיטה ! לדורון - שחקן העשור בעוד הצגה !

שליחה על ידי ארז3333 »

אני התכוונתי להרחקתו מהסגל בתחילת העונה. נערים א'? ענין של טעם. בוא נאמר שהיה אפשר לעשות זאת אחרת. למשל, להודיע לאופיר שאם תוך T זמן הוא לא מרזה X קילוגרמים ועומד במבחן כושר, מקומו לא איתנו. אך שוב, אל תטעי בתגובתי. הוא הוכיח לעצמו קודם כל ולאחרים שהוא מקצוען אמיתי. אגב, אני חושב שההשתלחות של דורון באופיר בטופיק אחר הייתה נמוכה מאד.

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי עדי פרץ »

שמע דורון, ההתנהגות שלך..שתהיה בריא. אתה בטוח שאתה לא בן 14?
איזה דיבור...."חבורת מטומטמים החליטה שאופיר חיים ככה וככה"...אומר לאהרוני שהוא החליט לעקוב אחרייך גם לפה , למה זה האתר של אבא שלך?!

באמת לא מפתיע אותי שקיללת גם אותי פעם.

פשוט גנון מה שהולך פה איתכם, באמת.

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

עדי פרץ כתב:שמע דורון, ההתנהגות שלך..שתהיה בריא. אתה בטוח שאתה לא בן 14?
איזה דיבור...."חבורת מטומטמים החליטה שאופיר חיים ככה וככה"...אומר לאהרוני שהוא החליט לעקוב אחרייך גם לפה , למה זה האתר של אבא שלך?!

באמת לא מפתיע אותי שקיללת גם אותי פעם.

פשוט גנון מה שהולך פה איתכם, באמת.
אני מסתכל בתעודת זהות שלי כל בוקר ורואה שאני עוד מעט בן 35 (בסוף החודש).....
אבל אתה יודע מה???אתה צודק!! אני בן 14
תאמין לי שאני יכול למצוא 100 יתרונות של גיל 14 על פני 35
לגבי אהרוני אז צדקת האתר לא של אבא שלי, בכלל יש לי זכות גדולה להיכנס לכאן, לדעתי האתר ברמה גבוהה, איכותי, עם גולשים שכותבים בשפה נאותה.
אין ספק שאני לא מתאים לכאן, בכלל אני חי על זמן שאול עד שמישל יחסום אותי.
אבל בלי כל קשר צחקתי עם אהרוני, ההומור שלי לא מצחיק את זה אני יודע.
אבל לגבי זה שיתעלם ממני זה דווקא אמיתי, הלוואי שאהרוני ייקח את זה לליבו.
לגבי זה שקיללתי אותך בשנה שעברה, עד כמה שזכור לי התנצלתי בפניך.
לרגע לא התווכחתי איתך , אין ספק שזה לא היה צריך לקרות וחבל.
עד כמה שזכור לי אתה קיבלת את ההתנצלות שלי שהייתה כנה, לכן מפתיע שאתה "שולף"
את הנשק הזה שוב, אבל שוב אין לי שום רצון להיכנס לויכוחים מיותרים.
את דעתי על אופיר חיים לא שיניתי, מי שחושב אחרת- שיבושם לו.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

דורון כהן כתב:
לגבי אהרוני אז צדקת האתר לא של אבא שלי, בכלל יש לי זכות גדולה להיכנס לכאן, לדעתי האתר ברמה גבוהה, איכותי, עם גולשים שכותבים בשפה נאותה.
דורון דורון האיש וההגדה שהפך את הכתיבה לאומנות סביבתית. האיש שאיני יודע
איך חיינו היו נראים בלעדיו.
דווקא אני אחסום אותך? יש בננו אהבת דוד ויהונתן ."וַיְהִי, כְּכַלּותוֹ לְדַבֵּר אֶל-שָׁאוּל, וְנֶפֶשׁ יְהוֹנָתָן, נִקְשְׁרָה בְּנֶפֶשׁ דָּוִד; ויאהבו יְהוֹנָתָן, כְּנַפְשׁוֹ",
יום טוב

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אני לא אשתלח בך, לא אקלל ולא ארד לפסים אישיים ואיבחונים פסיכולוגיים..

בתור אחת שחשבה ודיברה גרוע ממך לפני מספר חודשים -
יש הרבה דברים שאני מסכימה איתך, בעיקר ההתנהלות המבזה עם מספר שחקנים בתחילת העונה. זה לא יישכח וייקח זמן עד שייסלח. שלל ציטוטים (שבהרבה מקרים נופחו והוצאו מהקשרם) ועניין הדובר.
נכון שההתייחסות לקהל בתקשורת לעיתים מיותרת ומוגזמת.
ללא ספק יש למאמן טעויות עליהם הוא חתום, אבל למי אין?

תבין, לראשונה מגיע לכאן מאמן שרוצה לעשות משהו, מעבר לאימון, משהו בהוויה של הקבוצה כולה. ההתנהלות מבפנים ומבחוץ. נכון שאפשר להסתכל על זה ולהגיד - למה שנהיה שפני הניסוי שלו? אבל אפשר גם לנשום 10 שניות ולראות את החיובי שבדבר, למה לא לתת לזה צ'אנס? אבל אחד כזה אמיתי, לא חצי ולא בכאילו.
למה למי שמבין את חשיבות הדרך ומעוניין ללכת איתה אתה קורא "שטוף מוח" ולאלו שבדעתך "שפויים"? אין כאן נכון או לא, אין צודק\לא צודק, אוהד\לא אוהד. כולנו אוהדים. גם כשדעתי עליו היתה שונה אמרתי את זה וגם עכשיו, כולנו אוהדים, כולנו אוהבים את הקבוצה, כל אחד בדרכו.

חשבתי שהוא צפונבון מתנשא שבא בשביל הכסף, יצא לי לפגוש אותו כשנפגשתי עם כל הקבוצה בינואר. וואלה גיליתי שהוא לא כזה צפונבון, לא ממש מתנשא ודי נחמד. גם לאחר שיחה של שעה וחצי לא השתכנעתי בדרך שלו, חזרתי הביתה עם תחושת הערכה אליו כבן אדם, אך לא כמאמן. היום אני מבינה את החשיבות של מה שהוא מנסה לעשות פה וזה ממש לא "לחנך" את הקהל. לקח לי זמן, היו כאלו שהבינו לפניי והיו שאחריי, בסופו של דבר הרוב יבין. אלו שיש להם ראייה לשנים הבאות ולא לתוצאת המשחק ביום שישי הקרוב.

מסכימה שלא מתקבל על הדעת שבעונה שיש 5 עולות מישהו, במיוחד ראש חוג האוהדים יאמר שלא נורא אם לא נעלה. אבל גיל, לדעתי הוא אמר זאת לפני שנודע הקרקס של 5 עולות השנה...
לעומת זאת, אני אומרת - שאם נעלה מהמקום ה4-6 אני מעדיפה שלא נעלה בכלל. קבוצה כמו באר שבע צריכה לעלות ממקומות 1-2, מקום שלישי ייסלח אבל לא מעבר, זו תהיה פשוט בושה.

ישנה פירמידה, 3 צלעות שחשוב שיהיו מחוברות בכדי להוסיף ולתרום להצלחת הקבוצה:
שחקנים-מאמן-קהל. חשוב שהשחקנים יהיו מחוברים למאמן ולקהל, חשוב שהקהל יהיה מחובר למאמן ולשחקים. החיבור בין השחקנים למאמן ובין השחקנים לקהל קיים, 85% לכאן ולכאן. נותר רק החיבור בין הקהל למאמן. נכון שלא נראה לי שנגיע לימים כמו של גוטמן בתל אביב עכשיו אבל בכל זאת, מספיק בשביל שקט תעשייתי יהיה טוב.
כמובן שגב מההנהלה תמיד עוזר...

עכשיו גיל, יש 2 אופציות הגיוניות ו 2 קיצוניות שלא אזכיר.
1. אתה יכול לבחור להתבאס כל שבוע מחדש בראותך את המאמן על הקווים, להחדיר טעם מר לכל שמחת ניצחון ולחפש את השלילי. זו גם דרך. אנחנו הרי כל כך רגילים לסבול.
2. אתה יכול להשלים עם העובדה שזה המאמן לפחות עד תום העונה, בטוב וברע ולהנות בכיף מה11 משחקים שנותרו, לתמוך בקבוצה ובשחקנים ולהנות מהעלייה.

הפועל חיפה התחילה את העונה עם 100%, תראה מה קורה להם עכשיו? נגמר להם הסוס, נשחקו. באר שבע כך נראה מגיעה עכשיו ל100% שלה, במאני טיים, בסיבוב השלישי והקובע. מה עדיף?

נ.ב
אהבתי את מה שכתבת על אופיר :-)

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אדומה דרומית כתב:גיל

אני לא אשתלח בך, לא אקלל ולא ארד לפסים אישיים ואיבחונים פסיכולוגיים..

בתור אחת שחשבה ודיברה גרוע ממך לפני מספר חודשים -
יש הרבה דברים שאני מסכימה איתך, בעיקר ההתנהלות המבזה עם מספר שחקנים בתחילת העונה. זה לא יישכח וייקח זמן עד שייסלח. שלל ציטוטים (שבהרבה מקרים נופחו והוצאו מהקשרם) ועניין הדובר.
נכון שההתייחסות לקהל בתקשורת לעיתים מיותרת ומוגזמת.
ללא ספק יש למאמן טעויות עליהם הוא חתום, אבל למי אין?

תבין, לראשונה מגיע לכאן מאמן שרוצה לעשות משהו, מעבר לאימון, משהו בהוויה של הקבוצה כולה. ההתנהלות מבפנים ומבחוץ. נכון שאפשר להסתכל על זה ולהגיד - למה שנהיה שפני הניסוי שלו? אבל אפשר גם לנשום 10 שניות ולראות את החיובי שבדבר, למה לא לתת לזה צ'אנס? אבל אחד כזה אמיתי, לא חצי ולא בכאילו.
למה למי שמבין את חשיבות הדרך ומעוניין ללכת איתה אתה קורא "שטוף מוח" ולאלו שבדעתך "שפויים"? אין כאן נכון או לא, אין צודק\לא צודק, אוהד\לא אוהד. כולנו אוהדים. גם כשדעתי עליו היתה שונה אמרתי את זה וגם עכשיו, כולנו אוהדים, כולנו אוהבים את הקבוצה, כל אחד בדרכו.

חשבתי שהוא צפונבון מתנשא שבא בשביל הכסף, יצא לי לפגוש אותו כשנפגשתי עם כל הקבוצה בינואר. וואלה גיליתי שהוא לא כזה צפונבון, לא ממש מתנשא ודי נחמד. גם לאחר שיחה של שעה וחצי לא השתכנעתי בדרך שלו, חזרתי הביתה עם תחושת הערכה אליו כבן אדם, אך לא כמאמן. היום אני מבינה את החשיבות של מה שהוא מנסה לעשות פה וזה ממש לא "לחנך" את הקהל. לקח לי זמן, היו כאלו שהבינו לפניי והיו שאחריי, בסופו של דבר הרוב יבין. אלו שיש להם ראייה לשנים הבאות ולא לתוצאת המשחק ביום שישי הקרוב.

מסכימה שלא מתקבל על הדעת שבעונה שיש 5 עולות מישהו, במיוחד ראש חוג האוהדים יאמר שלא נורא אם לא נעלה. אבל גיל, לדעתי הוא אמר זאת לפני שנודע הקרקס של 5 עולות השנה...
לעומת זאת, אני אומרת - שאם נעלה מהמקום ה4-6 אני מעדיפה שלא נעלה בכלל. קבוצה כמו באר שבע צריכה לעלות ממקומות 1-2, מקום שלישי ייסלח אבל לא מעבר, זו תהיה פשוט בושה.

ישנה פירמידה, 3 צלעות שחשוב שיהיו מחוברות בכדי להוסיף ולתרום להצלחת הקבוצה:
שחקנים-מאמן-קהל. חשוב שהשחקנים יהיו מחוברים למאמן ולקהל, חשוב שהקהל יהיה מחובר למאמן ולשחקים. החיבור בין השחקנים למאמן ובין השחקנים לקהל קיים, 85% לכאן ולכאן. נותר רק החיבור בין הקהל למאמן. נכון שלא נראה לי שנגיע לימים כמו של גוטמן בתל אביב עכשיו אבל בכל זאת, מספיק בשביל שקט תעשייתי יהיה טוב.
כמובן שגב מההנהלה תמיד עוזר...

עכשיו גיל, יש 2 אופציות הגיוניות ו 2 קיצוניות שלא אזכיר.
1. אתה יכול לבחור להתבאס כל שבוע מחדש בראותך את המאמן על הקווים, להחדיר טעם מר לכל שמחת ניצחון ולחפש את השלילי. זו גם דרך. אנחנו הרי כל כך רגילים לסבול.
2. אתה יכול להשלים עם העובדה שזה המאמן לפחות עד תום העונה, בטוב וברע ולהנות בכיף מה11 משחקים שנותרו, לתמוך בקבוצה ובשחקנים ולהנות מהעלייה.

הפועל חיפה התחילה את העונה עם 100%, תראה מה קורה להם עכשיו? נגמר להם הסוס, נשחקו. באר שבע כך נראה מגיעה עכשיו ל100% שלה, במאני טיים, בסיבוב השלישי והקובע. מה עדיף?

נ.ב
אהבתי את מה שכתבת על אופיר :-)
אז הינה לשם שינוי יש גם דיאלוגים בפורום...

תביני,אני בעד הקבוצה שמח על כול נצחון ומתבאס מכול הפסד אבל יחד עם זה חשוב שהאמת שלי ושל כול אוהד תאמר.
ההבדל בינך ליתר הגולשים כאן זה שאת לא מתעלמת ולא פוסלת עובדות נכונות כדי להסביר שהגישה שלך נכונה.
האחרים מנסים להסביר טעויות מקצועיות וטעויות בגישה וההתנהלות של גיא כאילו זה בסדר וזה מה שמקומם אותי.
ואל תטעי - מישל אמר ברדיו דרום שלא משנה לו שלא נעלה ליגה כאשר כול העולם ואישתו כבר ידעו שיש 5 עולות...
שימי לב שגם מהעובדה הזו כולם בוחרים להתחמק/להתעלם ואחר כך מדברים על מונולוג/פסיכולוג וכו'.

אני את שלי אומר תמיד גם כאשר הדברים לא נעימים לאוזניהם של אוהדים מסויימים אני בטוח ב-100% שדעתי מקובלת על רוב אוהדי הקבוצה וגם אם לא היה כך הייתי אומר את דברי.

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ

שליחה על ידי עדי פרץ »

דורון כהן כתב:
לא שולף כלום, כן קיבלתי תהתנצלות
אני רק לא מבין למה אתה ממשיך עם הדיבור הזה..כי זה באמת לא מתאים לבנאדם בגילך
אבל שכל אחד יעשה מה שטוב לו בחיים. לא אני ולא אף אחד יגיד לך מה ואיך לדבר....

ותאמין לי שגם לי אין כוח להכנס לויכוחים. ההפך, כל הויכוחים שנוצרו פה רק מחריקים אותי.

שלח תגובה