מכבי תל אביב- הפועל באר שבע, ראשון, 21:00, נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: מכבי תל אביב- הפועל באר שבע, ראשון, 21:00, נתניה

שליחה על ידי RedBend »

אף אחד לא אכל ואף אחד לא שתה כלום.
לאלונה לא נוגעים בצלחת

ואני אומר לך שיש שינוי גישה אצלם. ואנחנו עוד נראה המשכיות לזה.
מה שאני אומר זה שאחרי יותר מדי זמן התחילו לספור אותך כיריב בהא' הידיעה. ואם יש אפשרות לשבש לך מהלך זה חצי נצחון.
אין יוצר מדי מה לעשות נגד זה אבל אי אפשר להתעלם
זה שיטות העבודה אצלם מימים ימימה עוד מהימים שג'ורדי היה יושן בבית של אבא.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

זה שזאת שיטות עבודה זה ברור (הם אשכרה *החתימו* שחקן לפני משחק מולם ועוד מהיריבה העירונית!!) אבל לא חושב שזה המקרה אצל אצילי, אופיר וכנראה גם לא אצל קבהא.

בלי קשר זה לא אמור להוריד מהרצון להביס אותם בכל משחק (חוץ מגביע הטוטו על כל שלביו)

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

לא משנה מי תיקח אליפות השנה, ג׳ורדי לא ישאר כאן בעונה הבאה. אל תקחו את זה אישית, עשינו את אותו דבר עם חנן ממן ויובל שבתאי. זה המשחק וזה בסדר. הכל ביזנס, ותסמכו על אלונה שיודעת לשחק את המשחק.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אסי, דגים כתב:לא משנה מי תיקח אליפות השנה, ג׳ורדי לא ישאר כאן בעונה הבאה. אל תקחו את זה אישית, עשינו את אותו דבר עם חנן ממן ויובל שבתאי. זה המשחק וזה בסדר. הכל ביזנס, ותסמכו על אלונה שיודעת לשחק את המשחק.
מאוד דומה שחקנים שמסיימים חוזה והצענו להם הצעה לפי החוק לבין לפנות לשחקן בעל חוזה ל3 וחצי שנים נוספות מאחורי הגב של הקבוצה.
מאוד דומה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב: מאוד דומה שחקנים שמסיימים חוזה והצענו להם הצעה לפי החוק לבין לפנות לשחקן בעל חוזה ל3 וחצי שנים נוספות מאחורי הגב של הקבוצה.
מאוד דומה.
פנית לשחקן מוביל (קפטן) של קבוצה שמתמודדת איתך (כביכול) על האליפות. מה משך החוזה קשור לזה? פנית לדור אלו בזמן ששיחק מולך בפלייאוף העליון. אני האחרון שיגן על ג׳ורדי אבל זה המשחק ואלונה גם משחקת אותו
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אתם יותר מדי רגשיים.
כדורגל זה ביזנס ותחרות ואחד האלמנטים של תחרות זה לפגוע ביריבה שלך וזה בסדר.
אין כללים ואל תחפשו כללים.
היום מכבי עושה את זה לב"ש,מחר ב"ש תעשה את זה למכבי חיפה,הכל טוב.
התגובה של המועדון והמהלכים שלו הם מה שיגדירו אותו כמועדון גדול או לאו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אסי, דגים כתב:
פנית לשחקן מוביל (קפטן) של קבוצה שמתמודדת איתך (כביכול) על האליפות. מה משך החוזה קשור לזה? פנית לדור אלו בזמן ששיחק מולך בפלייאוף העליון. אני האחרון שיגן על ג׳ורדי אבל זה המשחק ואלונה גם משחקת אותו
מה אכפת לי שהוא קפטן?הוא שחקן חופשי בקיץ ורשאי לנהל מו״מ מ1 בינואר.
לגבי אלו - הפניה נעשתה קודם כל למכבי פ״ת וכשהם אישרו, במועדון ניהלו מו״מ מול מכבי.
לא צריך להיות יפה נפש בכוח. ועוד לחרטט מציאות לא נכונה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב: מה אכפת לי שהוא קפטן?הוא שחקן חופשי בקיץ ורשאי לנהל מו״מ מ1 בינואר.
לגבי אלו - הפניה נעשתה קודם כל למכבי פ״ת וכשהם אישרו, במועדון ניהלו מו״מ מול מכבי.
לא צריך להיות יפה נפש בכוח. ועוד לחרטט מציאות לא נכונה.
קודם כל תירגע, הכל טוב. לא חירטטתי כלום, כל מה שכתבתי זה עובדה. אתה חושב שמה שג׳ורדי עשה חמור יותר בהרבה, אני חושב שמבחינת ״מוסר ספורטיבי״ זה לא כל כך שונה. זכותך לא להסכים. מקווה שאלונה פועלת אחרי מחשבה ולא מהבטן

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא הבנתי על מה אתה מדבר.

לממן ושבתאי נגמר החוזה בקיץ. אנחנו פנינו אליהם בינואר והודענו על כך לקבוצות שלהם. 100% חוקי, ישר, כל מה שתרצה.
עם דור אלו הלוזונים רצו את העסקה לא פחות מאיתנו והכל נעשה איתם בשת"פ מושלם.
אוחנה זה מקרה שונה לגמרי. ג'ורדי *כנראה* בלבל לו את השכל מאחורי הקלעים, סיפר לו סיפורים וגרם לאוחנה לפנות לאלונה לקנות את כרטיס השחקן שלו כדי שהמעבר ייעשה בצורה אנונימית. כל זה כשיש לו חוזה לעוד כמה שנים והמועדון בכלל לא יודע על מה מדובר.

איך אפשר להשוות בין שני המקרים? בחייאת.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אין לי כוח יותר להתווכח, בעיני בשני המקרים פנו לשחקן בקבוצה שמשחקת מול אותה קבוצה. אתה גם דיברת עם סוכן של המאמן שלך שהתחרה מולך על המקום השני ולא עברת דרך איזי שרצקי.

ואין לי בעיה עם זה, זה ממש לא ביקורת, להיפך, המשחק הזה עושה אותנו מועדון גדול ולא מועדון קטן

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

The red one כתב:בחייך..אתה באמת חושב שקרויף רצה את דודזאדה רק כי אלונה רצתה אותו גם?
כן. אחרת אין הסבר אחר לעובדה שעובר כל החלון כמעט בלי רכש מצידם ודווקא כששחקן מסכם פה הם פתאום רוצים. זאת גם לא פעם ראשונה שעשו את זה ככה שאני לא מבין מה ההיתממות

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אז אין יותר מדי אפשרויות להפתעה.
מניח שנראה את ההרכב הרגיל. לא רואה את בכר פותח עם ממן באמצע במשחק כזה

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

שופט: לירן ליאני
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 24&lang=HE" onclick="window.open(this.href);return false;

צפו להרבה הצגות שופט. כנראה גם יעצב את הגבות במיוחד לארוע.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אנחנו קבוצה טובה יותר, צריכים לעלות מולם כמו שעלינו מולם בטרנר וכמו שעלינו מול בית"ר בטדי, קישור של שלושה שחקנים באמצע (קשה לי להאמין שקבהא/ממן יכנסו להרכב דווקא עכשיו, זה יהיה אוגו, ראדי ואייבנדר שיפתחו), טוני ומאור בכנפיים, שהר בשפיץ, כשאני גם הייתי מחזיר את בן ביטון לאגף ימין על חשבונו של דור אלו.
שיטת משחק? לנסות לבודד את טוני כמה שיותר על שפונגין, וגם בצד ימין לנסות לתת למאור שטח מול דוידזאדה, פלוס לנסות לנצל את המהירות של שהר לעומת מרכז ההגנה החלש שלהם, ויהיה בסדר.

שלח תגובה