רשמית - טוני וואקמה סיכם ל-4 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: באר שבע בדרך לצרף את נווקאמה

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:אני באמת חושב שקבוצה עם נאווקמה, פלט, צדק ושוער ישראלי טוב(מרציאנו ודומיו) מסוגלת לקרוא תיגר אמיתי על מכבי.

מחזק את הספסל בליאור לוי, עוד שחקן מרכז שדה וקשר/חלוץ(למה לא מוגרבי?!? הוא בדרך להפועל חיפה), שומר על הסגל הקיים..
ועף עד הסוף
גם אני חשבתי את זה על מוגרבי, WTF?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:כמה דברים למגיבים למעלה:

1.גם אני מוכן להמר בין הקורות כדי לראות כאן את שניהם.

2. אני לא בטוח שחסר לנו שחקן יוצר. הבעיה של רגל מסיימת היא לא פחות ואף יותר חמורה.

3. פלט לא מגיע בחינם אבל סביר להניח שקבוצה שקלטה אותו בחינם והשאילה אותו בחינם במהלך העונה גם תסכים לשחרר אותו ללא תמורה ולהיפטר מהחוזה הכבד שלו.

4. להגיד שארבייטמן לא נופל מפלט זה נחמד, אולי גם נכון בפרמטרים מסוימים. אבל עובדתית לשניהם היה את בוזגלו וראינו מה עשה מזה פלט ומה עשה מזה ארבייטמן.
מספיק לראות את כמות כדורי העומק שמליקסון שם לברדה על הרגל ב-2 וחצי משחקים שהוא שיחק חלוץ מרכזי כדי להבין ששלומי לוקה מאוד בתנועה לעומק.

5. אם כבר הזכירו את מוגרבי, אני צועק את השם הזה כבר המון זמן. להביא.
בול!

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב:כמה דברים למגיבים למעלה:

1.גם אני מוכן להמר בין הקורות כדי לראות כאן את שניהם.

2. אני לא בטוח שחסר לנו שחקן יוצר. הבעיה של רגל מסיימת היא לא פחות ואף יותר חמורה.

3. פלט לא מגיע בחינם אבל סביר להניח שקבוצה שקלטה אותו בחינם והשאילה אותו בחינם במהלך העונה גם תסכים לשחרר אותו ללא תמורה ולהיפטר מהחוזה הכבד שלו.

4. להגיד שארבייטמן לא נופל מפלט זה נחמד, אולי גם נכון בפרמטרים מסוימים. אבל עובדתית לשניהם היה את בוזגלו וראינו מה עשה מזה פלט ומה עשה מזה ארבייטמן.
מספיק לראות את כמות כדורי העומק שמליקסון שם לברדה על הרגל ב-2 וחצי משחקים שהוא שיחק חלוץ מרכזי כדי להבין ששלומי לוקה מאוד בתנועה לעומק.

5. אם כבר הזכירו את מוגרבי, אני צועק את השם הזה כבר המון זמן. להביא.
מסכים איתך כמעט לגבי הכל.
לא מסכים איתך כל כך לגבי 4, אני אישית ציפיתי מארבייטמן להרבה יותר, אבל בגדול מבחינת מספרים הוא לא היה נפילה יותר מפלט, פלט ב 31 משחקים כבש 11 שערים, שלומי כבש את אותה כמות ב 32 משחקים, אני חושב שסיגנון המשחק של הקבוצה מאוד הקשה על שלומי, ואני מהמר על זה שאם הסגנון שלנו ישתנה מבעט את הכדור למעלה ותקווה שארבייטמן או ברדה ישתלטו עליו או תסתגר ותחכה להתקפת מעבר מתפרצת שלומי יבוא יותר לידי ביטוי

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

blueman כתב: מסכים איתך כמעט לגבי הכל.
לא מסכים איתך כל כך לגבי 4, אני אישית ציפיתי מארבייטמן להרבה יותר, אבל בגדול מבחינת מספרים הוא לא היה נפילה יותר מפלט, פלט ב 31 משחקים כבש 11 שערים, שלומי כבש את אותה כמות ב 32 משחקים, אני חושב שסיגנון המשחק של הקבוצה מאוד הקשה על שלומי, ואני מהמר על זה שאם הסגנון שלנו ישתנה מבעט את הכדור למעלה ותקווה שארבייטמן או ברדה ישתלטו עליו או תסתגר ותחכה להתקפת מעבר מתפרצת שלומי יבוא יותר לידי ביטוי
לא סותר את מה שאמרתי.
אני דווקא מחזיק משלומי חלוץ טוב ומסכים שהשיטה פגעה בו לא מעט.
הבעיה שהוא בכלל לא מורגש במשחקים, ברמה כזאת שכבר אי אפשר להאשים רק את השיטה.
לפלט לקח זמן להתאקלם וגם לשלומי היו פציעות שעצרו אותו, אבל במקרה של הראשון גם כשהוא היה רע הוא עדיין הגיע להמון מצבים.
גם במשחקים שברדה שיחק במקומו הוא היה הרבה יותר מסוכן ממנו.
לכן יש כאן בעיה שצריך לפתור.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב: לא סותר את מה שאמרתי.
אני דווקא מחזיק משלומי חלוץ טוב ומסכים שהשיטה פגעה בו לא מעט.
הבעיה שהוא בכלל לא מורגש במשחקים, ברמה כזאת שכבר אי אפשר להאשים רק את השיטה.
לפלט לקח זמן להתאקלם וגם לשלומי היו פציעות שעצרו אותו, אבל במקרה של הראשון גם כשהוא היה רע הוא עדיין הגיע להמון מצבים.
גם במשחקים שברדה שיחק במקומו הוא היה הרבה יותר מסוכן ממנו.
לכן יש כאן בעיה שצריך לפתור.
תראה אין ספק שפלט שחקן שיותר הורגש במשחק של הקבוצה. אבל אני חושב שעם הכוונה נכונה ותיאום נכון עם שחקני ההתקפה האחרים (נניח עם ברדה) שלומי יכול להיות חלוץ מפחיד לליגה שלנו. בנוסף אל תשכח שפלט מגיע לפה על תקן של כוכב, ידרוש הרכב ראשון או לפחות יחשוב שהמקום שם מובטח לו, שלומי כבר הצהיר יותר מפעם שהוא מוכן להילחם על המקום שלו ולעלות מהספסל גם אם צריך. שלא יובן לא נכון, אני מאוד אוהב את פלט ומקווה שהוא יגיע, אבל מאוד מעריך את שלומי ולא חושב שצריך לזלזל בו כל כך מהר

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

לדעתי לא צריך בכלל לפסול את ברדה.
כשברדה שיחק חלןץ! ולא מאחורי החלוץ הוא היה מצוין והבקיע 8 גולים בערך ב10 משחקים בתפקיד הזה.
הוריד מצוין כדורים, עשה המון תנועה נכונה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

מה נסגר עם נ'וואקמה בסוף , יש חדש?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

blueman כתב: תראה אין ספק שפלט שחקן שיותר הורגש במשחק של הקבוצה. אבל אני חושב שעם הכוונה נכונה ותיאום נכון עם שחקני ההתקפה האחרים (נניח עם ברדה) שלומי יכול להיות חלוץ מפחיד לליגה שלנו. בנוסף אל תשכח שפלט מגיע לפה על תקן של כוכב, ידרוש הרכב ראשון או לפחות יחשוב שהמקום שם מובטח לו, שלומי כבר הצהיר יותר מפעם שהוא מוכן להילחם על המקום שלו ולעלות מהספסל גם אם צריך. שלא יובן לא נכון, אני מאוד אוהב את פלט ומקווה שהוא יגיע, אבל מאוד מעריך את שלומי ולא חושב שצריך לזלזל בו כל כך מהר
שוב, לא סותר את מה שאמרתי.
אני דווקא מחזיק משלומי ומאוד רציתי אותו כאן בקיץ הקודם.
פלט יכול גם כן לעלות מהספסל. הוא עשה את זה בגנק ונתן עונה מצוינת, והוא גם מגיע אחרי עונה לא קלה (אם וכאשר).
שהטוב ביותר ישחק.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא משלמים 350 אלף יורו לשחקן שהוא ברוטציה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הפועלעולה כתב:לא משלמים 350 אלף יורו לשחקן שהוא ברוטציה.
אם כבר שלומי ארבייטמן יהיה השחקן שברוטציה כמו בעונה הכי גדולה שלו במכבי חיפה שהוא היה בעיקר בספסל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

הפועלעולה כתב:לא משלמים 350 אלף יורו לשחקן שהוא ברוטציה.
די עם זה כבר.
אתם שוחטים את אלישע ונופלים בדיוק באותם המקומות שהוא נפל.
תתחילו להסתכל על הפועל באר שבע כקבוצה ולא כאוסף של כוכבים.

אם טל בן חיים, ראדה פריצה, גילי ורמוט, ברק יצחקי ועוד ועוד עולים מהספסל אז גם פלט יכול.
לא חייב לפתוח בהרכב כדי לתת תוצרת. לפעמים מהספסל התרומה אפילו גדולה יותר.

ואל תתנו לי את תירוץ התקציב, זה כבר לא תופס.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אני כן אתן את תירוץ התקציב כי זה כן תופס. אתה לא משלם 350 אלף יורו לשחקן רוטציה, נקודה.
זה פוגע בהיררכיה ויפגע באיזון שיש בקבוצה מבחינה תקציבית. אם תשלם את זה לפלט אז מעכשיו כל דודו ביטון ואלון תורג'מן יבקשו ממך סכומים דומים.
מכבי מזמן שברו את תקרת הזכוכית בנוגע לשכר ועובדה ששחקנים כמו רייכרט שנתנו בקושי עונה נחמדה ברמה"ש מקבל 250 אלף דולר.

ואני לא אומר שצריך להסתכל על השכר כשאתה מרכיב את ההרכב, הכוונה שלי היא שאתה לא יכול להביא שחקנים עם שכר כזה לספסל בכוונה תחילה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

בלי קשר לשחקן רוטציה (תכלס כולם צריכים להיות רוטציה בחלק הקדמי חוץ מבוזגלו) אז אם אתה נותן לפלט 350 אלף אתה מייצג שריפות מכיוון משפחת בוזגלו
נערך לאחרונה על ידי גדי ב 03 יוני 2015, 08:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

לא בוזגלו ובטח לא משפחתו הם משהו שצריך להחשיב בשיקלול

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

OMERREMO33 כתב:לא בוזגלו ובטח לא משפחתו הם משהו שצריך להחשיב בשיקלול
מסכים אתך עקרונית אבל בוחן את הדברים מציאותית.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה