אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
8red

Re: אלישע אתה לא מאמן!

שליחה על ידי 8red »

yoel711 כתב:הפועל באר שבע זאת קבוצה מקצוענית, אין דבר כזה לתת צ'אנס לשחקני הבית, מי שכרגע בסגל צריך לקחת את הקבוצה למקום הכי גבוה שאפשר, לא משנה איפה הוא נולד ואיפה הוא גדל, כרגע ובכלל בשנים האחרונות שחקני הבית לא מספיק טובים. משה והילה וכל שאר הסנגורים של שחקני הבית תדעו שאין מישהו יותר מאלונה שרוצה שחקני בית בקבוצה אבל מה לעשות שם לא מספיק טובים, מוציאים יותר כסף(מהכיס הפרטי שלה) אני מקווה בשבילה שבעתיד הקרוב יצטרפו לאופיר ולוטם עוד כמה שחקנים.
באשר לאלישע, אלישע לא נכשל, הקבוצה הרבה יותר טובה מבעונה שעברה, אם קצת יותר מזל היא היתה עם עוד 6-8 נקודות וכולם היו מדברים אחרת.
אני במקום אלונה מאריך את החוזה לאלישע מחר בבוקר ולא מחכה לסוף העונה בשנתיים נוספות.
טוב טוב מה שתגיד...רק אותי מעניין - אם השחקנים האלו לא מספיק טובים אז איך זה שהחתימו אותם לחוזים ארוכי טווח?
ומילה אחרונה לגבי התקציב - אין לי ספק שהיא משקיעה כספים מהכיס שלה אבל שכחתם כמה היא מקבלת חזרה מההקצבות של העירייה (לא כולל שימוש חינם באצטדיון ומגרשי האימון), מהטוטו, מהטלוויזיה, מהספונסרים והחסויות, מההתאחדות וכו'.
אז סליחה אבל זאת עדיין לא קבוצה של אבא שלה, ומה לעשות שלא כולם מתחתנים עם מיליארדר שיכול להרשות לעצמו לקנות לאישתו "צעצוע".
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

8red כתב: טוב טוב מה שתגיד...רק אותי מעניין - אם השחקנים האלו לא מספיק טובים אז איך זה שהחתימו אותם לחוזים ארוכי טווח?
ומילה אחרונה לגבי התקציב - אין לי ספק שהיא משקיעה כספים מהכיס שלה אבל שכחתם כמה היא מקבלת חזרה מההקצבות של העירייה (לא כולל שימוש חינם באצטדיון ומגרשי האימון), מהטוטו, מהטלוויזיה, מהספונסרים והחסויות, מההתאחדות וכו'.
אז סליחה אבל זאת עדיין לא קבוצה של אבא שלה, ומה לעשות שלא כולם מתחתנים עם מיליארדר שיכול להרשות לעצמו לקנות לאישתו "צעצוע".
חבל שאתה לא יודע לפרגן ואפילו מזלזל במי שמשקיעה לא מעט כסף בנוסף להקצבות שציינת(זה לא "היא" מקבלת בחזרה, זאת הקבוצה מקבלת).
אם היינו צריכים לחיות רק מזה,היינו בבעיה גדולה . לא חייבים להסכים עם המדיניות של
אלונה, אבל למה לזלזל? למה לדבר לא יפה? למה לא להעריך ?
יש כמה אנשים בפורום הזה,כמוך למשל, שאני לא מסכים עם גישתם. אבל מפה ועד
לזלזל ולהשמיץ- הדרך ארוכה.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

באמת שאני כבר לא מתייחס למי שמזלזל באלונה..
אם אתה חושב שלשחק באצטדיון בחינם ולקבל כסף מהטוטו זה אומר שהיא לא משקיע יותר מדי אז אולי אתה תשקיע 8RED ? מה אתה אומר ?
אתה חושב שזה כל כך קל והיא כישלון..אז תשים את הכסף אתה ! לך תנהל אתה !

פשוט נמאסתם בחיי !!!!!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

לא חושב שהכל קל - אבל אחרי 3-4 שנים הבנתי שאם לא יקרה פה שינוי ניהולי, כלומר הבאת מנהל מקצועי לקבוצה + מתן הזדמנות שווה (לא העדפה מתקנת - אלא הזדמנות שווה!!) לשחקנים מהאזור, צעירים או יותר מבוגרים + הגברת המודעות לקבוצה (שיווק, פרסום, פתיחת בתי ספר לכדורגל באזור) - אז כנראה שאלונה היא מקרה אבוד שלא יודעת \ לא רוצה \ לא מבינה איך להביא את הפועל באר שבע למימוש הפוטנציאל שטמון במועדון הזה.
ונחשו מה קרה בשנתיים וחצי האחרונות?
אז לי זה נמאס וזאת דעתי בנושא. אני שמח לראות שלחלק מהכותבים פה (שאוהדים ומעודדים את הקבוצה לא יותר ולא פחות ממכם) נפל בשלב כזה או אחר האסימון.
ולמי שלא - מוזמן להמשיך הלאה ולהתעלם מהתגובות שלי.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
ראיון של אלישע ברדיו, מתייחס לסוגיית שחקני הבית.
https://www.103.fm/programs/Media.aspx? ... 1t4nzVQ=KH" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

gate5 כתב:אדון משה אוחיון - חאלס, די.
נמאס כבר מהחתרנות שלך תחת אלישע. נמאס שאתה מחכה להגיד " אמרתי לכם " . נמאס כבר שאתה מנסה להכניס את שחנקני הנוער לכל חור ורוצה לתת להם לשחק בכל הזדמנות. נמאס שאתה מחכה לאלישע בפינה ומיצדך שנפסיד 200 פעם העיקר שהנוער שלך ישחק.
אין לי משהו אישי נגדך אבל זה כבר גובל בגועל. אתה חתרן בן חתרנים!!! מחכה בפינה לאלישע בכל הזדמנות.. רק בגלל אוהדים כמוך החלפנו כאן מאמנים כמו חול.
ויש עוד אוהדים כמו וזאת הבעיה הגדולה של הפ' באר שבע. ח-א-ל-ס ! תתעסק בחיובי ותפסיק כבר להתעסק בשלילי!
יש פה כמה משתמשים בפורום שרואים אותם רק בהפסדים וזה .. איך נגיד את זה בעדינות... ביזיון.
אז אני מקווה שלא תכתוב שוב תגובה של 21212121212 מילים כי גם זה לא יעזור לך. פשוט תפסיק - זהו.

נ.ב
החתימה שלך פשוט מעידה על כמה אתה תחתור למטרה שלך בכל דרך ולא מעניין אותך מה אתה הורס.
הייתי עונה לך אבל אתה לא ראוי לתגובה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בואו נעזוב את אלונה ונחזור לנושא המרכזי וזה אלישע לוי.
דווקא אחרי המשחק המצוין היום מול הפועל ת"א, כשאנחנו אחרי חצי דרך של העונה, חשוב לדון בשני נושאים שונים:

1. נכון להיום, אחרי כל ההחתמות שביצענו הקיץ, מלבד מרקוביץ', אוסיאקו וסוויסה, איזה שחקני רכש אמורים להיות הבסיס שלנו לעונה הבאה?
יש לנו ארבעה מושאלים (סבע, קהת, ברוכיאן ווהבה) שני שחקני רכש (סבן וגזל) שעברו את ה30, וכל השאר או שרוצים לעזוב (סוארס) או שלא מספקים את הסחורה (פלצ'וק, נאסר, גבאי, אג'ידה, גביש, בן שאנן ואקסברד).
אם מוסיפים למרקוביץ', אוסיאקו וסוויסה את דוידזאדה, מגלים ארבעה שחקנים בלבד שאפשר להגיד בביטחון שהם יהיו בהרכב שלנו בעונה הבאה. לא בעייתי מבחינת בניית הקבוצה לעתיד?

2. מאז המחזור הרביעי שבו הפסדנו בחוץ לנתניה היה ברור שיש לנו בעיה קשה בהתקפה. עד לאחרונה תומר סוויסה הצליח להחזיק אותנו מבחינה התקפית אבל כעת כשסוויסה פצוע ונמצא בתקופה חלשה אנחנו בבעיה קשה.
המחזור הרביעי היה ב22/09/2012, עברו מאז כמעט ארבעה חודשים, איך יכול להיות שאנחנו לקראת סוף חלון ההעברות ואלישע לוי עדין לא חיזק את החלק ההתקפי שלנו? איך יכול להיות שבתקופה האחרונה חלוץ כמו עידו אקסברד הפך לחלוץ המרכזי שלנו?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

משה אוחיון כתב:בואו נעזוב את אלונה ונחזור לנושא המרכזי וזה אלישע לוי.
דווקא אחרי המשחק המצוין היום מול הפועל ת"א, כשאנחנו אחרי חצי דרך של העונה, חשוב לדון בשני נושאים שונים:

1. נכון להיום, אחרי כל ההחתמות שביצענו הקיץ, מלבד מרקוביץ', אוסיאקו וסוויסה, איזה שחקני רכש אמורים להיות הבסיס שלנו לעונה הבאה?
יש לנו ארבעה מושאלים (סבע, קהת, ברוכיאן ווהבה) שני שחקני רכש (סבן וגזל) שעברו את ה30, וכל השאר או שרוצים לעזוב (סוארס) או שלא מספקים את הסחורה (פלצ'וק, נאסר, גבאי, אג'ידה, גביש, בן שאנן ואקסברד).
אם מוסיפים למרקוביץ', אוסיאקו וסוויסה את דוידזאדה, מגלים ארבעה שחקנים בלבד שאפשר להגיד בביטחון שהם יהיו בהרכב שלנו בעונה הבאה. לא בעייתי מבחינת בניית הקבוצה לעתיד?

2. מאז המחזור הרביעי שבו הפסדנו בחוץ לנתניה היה ברור שיש לנו בעיה קשה בהתקפה. עד לאחרונה תומר סוויסה הצליח להחזיק אותנו מבחינה התקפית אבל כעת כשסוויסה פצוע ונמצא בתקופה חלשה אנחנו בבעיה קשה.
המחזור הרביעי היה ב22/09/2012, עברו מאז כמעט ארבעה חודשים, איך יכול להיות שאנחנו לקראת סוף חלון ההעברות ואלישע לוי עדין לא חיזק את החלק ההתקפי שלנו? איך יכול להיות שבתקופה האחרונה חלוץ כמו עידו אקסברד הפך לחלוץ המרכזי שלנו?
קלמי סבן אחריי היום וגם גזל ראוים ויותר מראוים להשאר פה עוד שתי עונות לפחות...
סוארס יאללה ביי...
את אחד מהמושאלים או שלושה מהם צריך לקנות (קהת חלש מדי לא הייתי חושב אפילו לקחת אותו), ולגביי אלא שלא מספקים את הסחורה רק אקסבפח צריך להגיד לו שלום כל השאר לא כאלה גרועים ואחד מהם פצוע כמעט עונה שלמה...
ורגע תן לי להבין למה בן שאנן לא מספק את הסחורה?
בן שאנן לדעתי ראוי להיות השוער הראשון שלנו עד שרז רחמים יתפתח, שוער נהדר והוכיח את זה היום עם כמה עדיפות שאדון אג'ידה היה רועד וחוטף גולים ממצבים כאלו...

אז זה משאיר אותך עם יותר מ4 שחקני הרכב, עם 6-7, את השאר להשאיר כשחקני סגל ואם וכאשר פלצ'וק יכנס לכושר משחק אז 8 שחקני הרכב...
עליהם לקנות את בן והבה ואת דיא סבע להחזיר את ירדן אבוחצירא ולהביא עוד קשר במקום ברוכיאן, זה יוצא 4 שחקנים שהם לא מושאלים ויכולים להמשיך פה בשקט ולהכנס להרכב.
קצת הגזמת משה בנבואות השחורות שלך, ואחריי שנתיים מעונה הבאה שהקבוצה תתחבר יהיה אפשרי להביא מגן ימני אחר וקשר אחורי אחר, והריי לך המשכיות...
כי נסאר הוא שחקן טוב, פלצ'וק פצוע רוב הזמן, ודובב גבאי יכול להשאר פה גם כחלוץ שלישי כי לדעתי יש לו בעיית ביטחון בניגוד לאקסבפח...
ככה שאם מסתכלים על זה רואים שכן אפשר ליצור המשכיות+שני שחקנים חדשים טובים ואתה עם הסגל הזה פחות או יותר יכול להגיע לצמרת...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

משה אוחיון כתב: הייתי עונה לך אבל אתה לא ראוי לתגובה.
כי אין לך מה להגיד! אתה חתרן ! ולא רק אני חושב ככה, חצי מהאנשים כאן אומרים לך את זה. אתה תעשה הכל כדי שמה שתרצה יקרה.
זה ידוע שאתה מחפש תמיד מה לא טוב ותמשיך לחפש כדי ששחקני העילוי שלך מהנוער ישחקו.
אתה תעשה הכל!

ואתה יכול לענות - אני יותר מאשמח..כנראה שאין לך מה להגיד כי אתה יודע כמה אני צודק.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

משה אוחיון כתב:בואו נעזוב את אלונה ונחזור לנושא המרכזי וזה אלישע לוי.

כרגיל מסתכל על חצי הכוס הריקה ומחסיר הרבה עובודות..כרגיל.
שחקנים שאני אשמח שימשיכו כאן עונה הבאה :
דוידזאדה, מרקוביץ,גביש(בלם שלישי), קלמי, אוסיאקו, ברוכיאן, גזל, נאסר, סויסה, עווד, ז'ינו, אילוז.

עונה הבאה מה שאתה צריך לצרף עם השחקנים האלה כדי להיות חזק בצמרת זה: בלם איכותי,קשר אחורי איכות, עושה משחק ו 2חלוצים איכותיים.
במצבת השוערים כנראה שאג'ידה ישאר וגליל טוב כשוער 2.

כרגיל אתה מראה כמה המצב שחור.. כמה לא טוב... שיש לנו שחקן וחצי לעונה הבאה..כרגיל, שום דבר לא חדש!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

gate5 כתב:

דוידזאדה, מרקוביץ,גביש(בלם שלישי), קלמי, אוסיאקו, ברוכיאן, גזל, נאסר, סויסה, עווד, ז'ינו, אילוז.

עונה הבאה מה שאתה צריך לצרף עם השחקנים האלה כדי להיות חזק בצמרת זה: בלם איכותי,קשר אחורי איכות, עושה משחק ו 2חלוצים איכותיים.

כרגיל אתה מראה כמה המצב שחור.. כמה לא טוב... שיש לנו שחקן וחצי לעונה הבאה..כרגיל, שום דבר לא חדש!
מסכים עם כל מה שרשמת חוץ מעניין השוער, אג'ידה כך מסתבר הוא שוער חלש וגליל במשחק מול הפועל תל אביב הוא הוכיח שהוא שוער טוב, הוא מזכיר לי את אסי רחמים, עדיף לנו לתת לאלירן סולימנפור להיות שוער שני...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

gate5 כתב:

מסכים. אלישע השנה שידרג את הבסיס של הקבוצה בצורה רצינית.
שידרג לך את השוער(גם אם הוא קצת מאכזב מדי פעם, על פניו בתחילת העונה זה היה אמור להיות מנייה בטוחה והחתמה גדולה, בכל מקרה זה שדרוג בשער(לויטה שנה שעברה על כל משחק טוב הביא 4 חלשים ככה שהכל יחסי ויחסי לעונה שעברה השתדרגנו)
הגנה- מרקוביץ פשוט תותח, אתה בעצמך אמרת לא צריך לפרט. הביא גם מגן ימני אמיתי שכל המאמנים בשנים האחרונות התעלמו מהבעיה הזאת.
קישור- אוסיאקו זה שיפור, גזל זה שיפור, ברוכיאן על הנניר זה שדרוג גדול נכון שהוא בינוני אבל עדיין מביא הברקה שתיים במשחק שעם חלוצים נורמאלים היו מסתיימים בשערים.
התקפה- סויסה שדרוג ופלצוק מה לעשות כל שיני וחמישי נפצע.. ששניהם ביחד זה אמור להיות התקה טובה. חוץ מזה אתה מדבר על גבאי, אל תשכח שאלישע גם החליט לפי גביע הטוטו ששם לא הפסיק לכבוש, מאיפה היה אמור לדעת שבליגה פתאום ייעלם..
לדעתי אלישע עושה עבודה טובה מאוד(לא נקי מטעויות אבל בהחלט מאמן טוב מאוד)

אז משה- די כבר עם כל השלילות ועצבים על אלישע. אם ייתנו לו שקט עוד שנה שנתיים נקצור את הפירות.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

דר אדום בנשמה כתב:מסכים עם כל מה שרשמת חוץ מעניין השוער, אג'ידה כך מסתבר הוא שוער חלש וגליל במשחק מול הפועל תל אביב הוא הוכיח שהוא שוער טוב, הוא מזכיר לי את אסי רחמים, עדיף לנו לתת לאלירן סולימנפור להיות שוער שני...
לא סגור לגבי גליל בן שאנן. שוער טוב לא סופג את השער השני ושוער מצוין סוגר יותר בשער הראשון.
גם מול מכבי ת"א הגול הרביעי באשמתו וחלק גדול גם בשני.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הכי קל להאשים את גליל בן שאנן.
מי שאשמים בשער הראשון אלו הם סוארס(ממן) ומרקוביץ'(דמארי) שלא שמרו את את השחקנים שלהם.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שמעון א כתב:הכי קל להאשים את גליל בן שאנן.
מי שאשמים בשער הראשון אלו הם סוארס(ממן) ומרקוביץ'(דמארי) שלא שמרו את את השחקנים שלהם.
מרקוביץ גם בשער השני, מסיבה מאוד לא ברורה, הוריד את הראש בשנייה שהכדור הגיע לשושן ונתן לו לנגוח מעליו.

שלח תגובה