משחק גביע טוטו ראשון מול הפועל פת דיון רשמי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: משחק גביע טוטו ראשון מול הפועל פת דיון רשמי

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הפעם אני מסכים עם שלןמי אבל חסר לנו בדחיפות בנוסף ל50-50 איכותי גם קשר אחורי איכותימוחלוץ.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

נקודות האור מאמש:

1. ברדה - סופסוף...

2. אור חביביאן - יש עתיד...

3. אג'ידה - מניה בטוחה גם העונה...

4. הקהל - למעלה מ-1,500 לגביע הטוטו, אין כמעט דברים כאלו
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

אומנם "רק משחק ראשון בגביע השוקו" כפי שרובכם כותבים פה ,אבל ההתעלמות מיתר ההשלכות למשחק רפוי שכזה היא לא רצינית, אנחנו עולים בהרכב הכי חזק שלנו,הקבוצה היריבה מדקה-30 בעשרה שחקנים ,המשחק מועבר בשידור ישיר וניצחון\משחק טוב היה יכול להועיל מאוד למכירת המנויים אבל כל זה חסר חשיבות בעינכם והכי גרוע, בעיני המאמן.
בקטע המקצועי בוזגלו נעלם (שלא באשמתו) ברוב דקות המשחק וכמוהו גם ארביטמן ,הקבוצה נתקעת ב-20 מטר האחרונים של היריבה והכל תלוי בהברקות של מליקסון .בחילופים הכל כרגיל, גבאי אהוב נפשו של אלישע נכנס בחילוף הראשון ובשביל להצדיק את כניסתו ברדה(להזכירכם,כובש השער והחלוץ הכי מסוכן שלנו ) מוסט לעמדת הקשר האחורי.
לגבי החיזוק שצריך,למאמן היה מספיק זמן לתכנן ולקבוע את סדר העדיפויות בנוגע לשחקני הרכש,כך שהמלחמה וביש המזל עם הזרים הם לא תרוץ, למחנה אימונים היו צריכים להגיע עם קשר אחורי חתום .

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

טוב,רואים שהקבוצה עדיין לא מחוברת.
אני באופן אישי לא ציפיתי ליותר מדי ולכן גם לא התאכזבתי.
ברור לי שייקח זמן עד שהעיניינים יתחברו.
חסר לקבוצה קשר אחורי וזה מאוד קריטי,אם נגד קבוצה כמו פ"ת השליטה בכדור היא בידיים שלהם אז זה רק מוכיח את זה.
השיטה הזאת שלשחק עם כל הארבעה ביחד כנראה שלא תניב שליטה בכדור,אבל הקישור האחורי חייב להיות אגרסיבי.
שלומי ארבייטמן-אני לא יודע אם זה נקרא חלודה,אבל הוא איבד מהחדות שלו והיה מהפחות מורגשים במשחק,הנטייה שלו לאבד כדור כל פעם שהוא מקבל אותו היא די מעצבנת.
מאור בוזגלו- למרות שזה עדיין מוקדם ואני מקווה שאני טועה,נראה לי שאיבד טיפה מחדוות המשחק,הקטע שכל הכדורים עוברים דרך מליקסון פשוט משתקים אותו לחלוטין.
גורדנה- התחיל מצויין בהמשך הלך ונעלם,הפוואל המטופש שהוא עשה מראה על כושר ושכל לקויים.
החוסר בקשר אחורי גרזן,מקשה על ההגנה שמקבלת גלים של התקפות שאין באמצע מי שיעצור אותם,וזה בלט מאוד במיוחד בחצי הראשון.
אילוז- בחלק הקדמי היה טוב וחפף הרבה עם מליקסון,אבל הגנתית זה פשוט לא זה.
בשורה התחתונה,טוב שזה קורה עכשיו,יש מספיק זמן לתקן ויש הרבה מה לתקן,להזכירכם זהו משחק ראשון,הכנה לקויה וחסר חיבור במיוחד בחלק ההתקפי.
אה... ושלומי 12 אם הטמטום הייתה מחלה הייתי מאושפז עכשיו במצב קריטי,"מליקסון איכזב אותי" עלק,השחקן מספר אחת אתמול,רואים שלא היית במשחק,רק התרגיל שהוא עשה שם לבלם של פ"ת במחצית הראשונה שהכדור כביכול היה אבוד היה שווה כל שקל מה50 ששילמנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

7 בום:

1.הייתי בטוח שיבואו בין 1000-500 אדומים לפתח תקווה. בכל זאת, סך הכל גביע הטוטו, ועוד בשעה מאוחרת ביום ראשון בערב.
כשנכנסתי לאיצטדיון וראיתי כל כך הרבה אדום (2,500 אדומים?) הרגשתי בעיקר גאווה. הקהל שלנו רעב לכדורגל, רעב לתארים, יותר מכל קהל אחר בליגה, ומרגישים את זה בכל משחק.

2. הקישור המרכזי שלנו ממשיך להיות נקודת התורפה שלנו. גורדנה הוא לא מספיק פיזי ולא מספיק דומיננטי, גל אראל ימשיך להיות בינוני ומטה, חביביאן הוא בוסר מידי, וככה אנחנו קרובים להתחיל את העונה בלי שום שחקן קישור איכותי.
ומי שצריך דוגמאות מאתמול, הקשר המרכזי הראשון מורחק בצורה חסרת אחריות ומשנה את המגמה של המשחק, הקשר המרכזי השני עושה את הפנדל ונותן לקבוצה היריבה נקודה.
ולמי שצריך דוגמאות למה צריך לפחות ארבעה שחקני אמצע בסגל, חביבאן יעדר מאשדוד בגלל פציעה, גורדנה יעדר מאשדוד בגלל הרחקה, מה שמשאיר אותנו עם גל אראל כקשר המרכזי היחידי שלנו.

3. כניראה שאנחנו הולכים לעבור עוד עונה עם אילוז כמגן הימני הפותח שלנו.
דור מלול נראה פשוט רע הגנתית. לא פיזי, לא מספיק טוב הגנתית, במהלך האחרון של המשחק אלנטמן עבר אותו כאילו הוא לא קיים. מתסכל.

4. הייתי מביא חלוץ נוסף. לא בגלל ארבייטמן, אני חושב שאחרי שיוריד חלודה הוא יתן תפוקה, אלא בגלל שאלישע מצד אחד לא מחזיק מאבו לאבן המוכשר אבל מצד שני כן מחזיק מדובב גבאי. זה פשוט לא מספיק, והיה אפשר לראות את הבדלי הרמות בין גבאי לשחקני ההתקפה שפתחו בהרכב. הוא חושב כל כך לאט, והוא אגואיסט, והוא כל כך לא חד שאנחנו חייבים עוד חלוץ שידע להעמיד מספרים.

5. אלישע יהיה חייב למצוא דרך לשחק עם מליקסון בלי לפגוע בבוזגלו. כרגע זה נראה שמליקסון בא על חשבון בוזגלו וזה חבל כי השילוב של שניהם ביחד עם ברדה יכול ליצור את השלישיה ההתקפית הכי טובה בליגה.

6. לדעתי נאסר שנכנס היה מצוין. אולי היחידי ביחד עם אבו לאבן (כדור גדול שנתן עם הראש לדובב גבאי שהיה צריך לנצל את הבישול כדי לגמור את המשחק) שהתעלה מעבר לבינוניות שהשתלטה עלינו כשביצענו את החילופים.
אומנם נאסר לא יהיה שחקן הרכב השנה כשבוזגלו ומליקסון משחקים אצלנו, אבל לדעתי הוא יכול להיות מחליף ראשון ויכול להיות שחקן משמעותי מאוד אם נדע להשתמש בו נכון.

7. מאור מליקסון. רמה מעל הליגה. כשהוא טוב הוא ברמה של זהבי. עושה מה שהוא רוצה על המגרש. מחלק כדורים גדולים התקפה אחרי התקפה. ולא פחות חשוב מוסיף פנטזיה למשחק שלנו. כל כך היה חסר בקבוצה התכליתית של שנה שעברה גם מישהו שיעשה קסמים, שיתן עקבים, שיעבור שלושה שחקנים כאילו הם לא קיימים.
כמה טוב שבאת הביתה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:7 בום:

1.הייתי בטוח שיבואו בין 1000-500 אדומים לפתח תקווה. בכל זאת, סך הכל גביע הטוטו, ועוד בשעה מאוחרת ביום ראשון בערב.
כשנכנסתי לאיצטדיון וראיתי כל כך הרבה אדום (2,500 אדומים?) הרגשתי בעיקר גאווה. הקהל שלנו רעב לכדורגל, רעב לתארים, יותר מכל קהל אחר בליגה, ומרגישים את זה בכל משחק.

2. הקישור המרכזי שלנו ממשיך להיות נקודת התורפה שלנו. גורדנה הוא לא מספיק פיזי ולא מספיק דומיננטי, גל אראל ימשיך להיות בינוני ומטה, חביביאן הוא בוסר מידי, וככה אנחנו קרובים להתחיל את העונה בלי שום שחקן קישור איכותי.
ומי שצריך דוגמאות מאתמול, הקשר המרכזי הראשון מורחק בצורה חסרת אחריות ומשנה את המגמה של המשחק, הקשר המרכזי השני עושה את הפנדל ונותן לקבוצה היריבה נקודה.
ולמי שצריך דוגמאות למה צריך לפחות ארבעה שחקני אמצע בסגל, חביבאן יעדר מאשדוד בגלל פציעה, גורדנה יעדר מאשדוד בגלל הרחקה, מה שמשאיר אותנו עם גל אראל כקשר המרכזי היחידי שלנו.

3. כניראה שאנחנו הולכים לעבור עוד עונה עם אילוז כמגן הימני הפותח שלנו.
דור מלול נראה פשוט רע הגנתית. לא פיזי, לא מספיק טוב הגנתית, במהלך האחרון של המשחק אלנטמן עבר אותו כאילו הוא לא קיים. מתסכל.

4. הייתי מביא חלוץ נוסף. לא בגלל ארבייטמן, אני חושב שאחרי שיוריד חלודה הוא יתן תפוקה, אלא בגלל שאלישע מצד אחד לא מחזיק מאבו לאבן המוכשר אבל מצד שני כן מחזיק מדובב גבאי. זה פשוט לא מספיק, והיה אפשר לראות את הבדלי הרמות בין גבאי לשחקני ההתקפה שפתחו בהרכב. הוא חושב כל כך לאט, והוא אגואיסט, והוא כל כך לא חד שאנחנו חייבים עוד חלוץ שידע להעמיד מספרים.

5. אלישע יהיה חייב למצוא דרך לשחק עם מליקסון בלי לפגוע בבוזגלו. כרגע זה נראה שמליקסון בא על חשבון בוזגלו וזה חבל כי השילוב של שניהם ביחד עם ברדה יכול ליצור את השלישיה ההתקפית הכי טובה בליגה.

6. לדעתי נאסר שנכנס היה מצוין. אולי היחידי ביחד עם אבו לאבן (כדור גדול שנתן עם הראש לדובב גבאי שהיה צריך לנצל את הבישול כדי לגמור את המשחק) שהתעלה מעבר לבינוניות שהשתלטה עלינו כשביצענו את החילופים.
אומנם נאסר לא יהיה שחקן הרכב השנה כשבוזגלו ומליקסון משחקים אצלנו, אבל לדעתי הוא יכול להיות מחליף ראשון ויכול להיות שחקן משמעותי מאוד אם נדע להשתמש בו נכון.

7. מאור מליקסון. רמה מעל הליגה. כשהוא טוב הוא ברמה של זהבי. עושה מה שהוא רוצה על המגרש. מחלק כדורים גדולים התקפה אחרי התקפה. ולא פחות חשוב מוסיף פנטזיה למשחק שלנו. כל כך היה חסר בקבוצה התכליתית של שנה שעברה גם מישהו שיעשה קסמים, שיתן עקבים, שיעבור שלושה שחקנים כאילו הם לא קיימים.
כמה טוב שבאת הביתה.
משה כל מה שכתבת להעתיק להדביק ולשלוח את זה לאלישע בפקס או בsms דחוף!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אתם אוהדים הזויים!!
אתם מסתכלים על החצי שעה האחרונה כשכולם היו שבורים מעייפות ובלי הכוכבים שלנו ומקללים בלי סוף סתם!! מתי תפתחו את הג׳ורה שלכם רק כשצריך?
הקבוצה שיחקה אתמול מצויין למרות שזה היה בהילוך ראשון ורק חצי הרכב היה טוב. מליקסון אגדה כרגיל, גורדנה היה מצויין למרות הטעות, ברדה עשה המון המון תנועה, דוידזאדה מתחיל לחזור לעצמו ועל סוארס, פאיו ואג׳ידה אין מה לדבר בכלל.
כמה בעיות שבכל זאת עולות מהמשחק:
1. למצוא את השיטה שתגרום להפעלה גם של מליקסון וגם של בוזי
2. להביא חלוץ שהוא סקורר מטורף
3. אין מנוס מלהביא קשר אחורי אימתני (חביביאן אגב די הפתיע אבל ברור שזה לא מספיק)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב:אתם אוהדים הזויים!!
אתם מסתכלים על החצי שעה האחרונה כשכולם היו שבורים מעייפות ובלי הכוכבים שלנו ומקללים בלי סוף סתם!! מתי תפתחו את הג׳ורה שלכם רק כשצריך?
הקבוצה שיחקה אתמול מצויין למרות שזה היה בהילוך ראשון ורק חצי הרכב היה טוב. מליקסון אגדה כרגיל, גורדנה היה מצויין למרות הטעות, ברדה עשה המון המון תנועה, דוידזאדה מתחיל לחזור לעצמו ועל סוארס, פאיו ואג׳ידה אין מה לדבר בכלל.
3. אין מנוס מלהביא קשר אחורי אימתני (חביביאן אגב די הפתיע אבל ברור שזה לא מספיק)
עזוב, מה אתה מתעצבן? לכל אחד יש זכות להגיד מה שהוא רוצה,ויש כאילו שהם יותר קיצוניים,לא צריך להתייחס לכל משפט,מה גם שברורה לך המאניה דיפרסיה של חלק מהאנשים כאן.
בסוף אבל כולם רוצים בהצלחת הקבוצה וזה המכנה המשותף,עדיף שנוציא כאן את התסכולים שלנו (ברמה סבירה כמובן) ולא ביציע.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אגב, נראה ששיטת המשחק של הקבוצה השתנה. בוזגלו דיבר לפני מספר ימים בראיון על כך שהעונה האימונים מתמקדים יותר בהחזקת
והנעת כדור. אתמול ראינו ניסיונות לבצע את זה, בעיקר בעזרת מליקסון שנכנס כל הזמן לאמצע ומתחיל את ההתקפות. בדקות מסוימות
שיחקנו ממש עם שלישיית קשרים במרכז המגרש. אלישע יצטרך למצוא את האיזון ולאפשר את הכניסות של מליקסון לאמצע מבלי לפגוע
במשחק האגפים. יש עוד הרבה עבודה, בעיקר על התיאום, אבל אני בטוח שזה רק ילך וישתפר בהמשך.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

dor69 כתב:אתם אוהדים הזויים!!
גם שהם שיחקו מדקה 30 ב10 שחקנים הם שלטו במשחק,וזה מה שעצוב בשיטת משחק של המאמן ההזוי שלנו ולא אנחנו,לא משנה באיזה מצב שולטים נגדו בכדור ובקושי יש לנו הנעת כדור ובקושי אנחנו מחזיקים בכדור לא משנה באיזה משחק ומול מי,בחיים לא נלחץ על היריבה לנסות לקחת כדור,בחיים לא נקשה על היריבה
הכל באיזי,הם מניעים כדור והכל טוב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RoICah כתב: גם שהם שיחקו מדקה 30 ב10 שחקנים הם שלטו במשחק,וזה מה שעצוב בשיטת משחק של המאמן ההזוי שלנו ולא אנחנו,לא משנה באיזה מצב שולטים נגדו בכדור ובקושי יש לנו הנעת כדור ובקושי אנחנו מחזיקים בכדור לא משנה באיזה משחק ומול מי,בחיים לא נלחץ על היריבה לנסות לקחת כדור,בחיים לא נקשה על היריבה
הכל באיזי,הם מניעים כדור והכל טוב.
תן צ'אנס,זה רק משחק ראשון,עוד הרבה דברים צריכים להתחבר,אבל בגדול אם יהיה חיזוק נכון באמצע זאת הולכת להיות קבוצה מפחידה.
גם מכבי חיפה ומכבי ת"א,לא ראיתי מהם דברים מדהימים במשחק הראשון שלהם.
לא צריך לחפש לקטול כל הזמן,אם המצב לא ישתנה עד סוף הסיבוב הראשון אז יצאת צודק או מדיק,מה שתחליט,אבל עד אז תנו לקבוצה לשחק ולהשתפשף וגם הכדורגל היעיל בוא יבוא,ואין גם סיבה שהוא לא יבוא לאור ההרכב שלך.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

אדום זקן כתב: תן צ'אנס,זה רק משחק ראשון,עוד הרבה דברים צריכים להתחבר,אבל בגדול אם יהיה חיזוק נכון באמצע זאת הולכת להיות קבוצה מפחידה.
גם מכבי חיפה ומכבי ת"א,לא ראיתי מהם דברים מדהימים במשחק הראשון שלהם.
לא צריך לחפש לקטול כל הזמן,אם המצב לא ישתנה עד סוף הסיבוב הראשון אז יצאת צודק או מדיק,מה שתחליט,אבל עד אז תנו לקבוצה לשחק ולהשתפשף וגם הכדורגל היעיל בוא יבוא,ואין גם סיבה שהוא לא יבוא לאור ההרכב שלך.
אין שום קשר בכלל לצאנס
יש קשר לצורת משחק שלנו,מתי ראית אותנו לוחץ על הנעת כדור של היריבה? כל קבוצה גדולה שמשחקת מול קבוצה פחות טובה ממנה נותנת לחץ עד שהכדור שלה.
אנחנו לא משנה באיזה מצב מחכים שהכדור יגיע עד אלינו,אתה לא שם לב כמה פעמים יש מולנו התקפות של 5 שחקנים של יריבה מול 4 בהגנה? או 3 בהגנה ועוד קשר אחורי שיורד.
אנחנו חשופים כלכך,כל העונה שעברה זה היה ככה וגם השנה זה יהיה כבר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RoICah כתב: אין שום קשר בכלל לצאנס
יש קשר לצורת משחק שלנו,מתי ראית אותנו לוחץ על הנעת כדור של היריבה? כל קבוצה גדולה שמשחקת מול קבוצה פחות טובה ממנה נותנת לחץ עד שהכדור שלה.
אנחנו לא משנה באיזה מצב מחכים שהכדור יגיע עד אלינו,אתה לא שם לב כמה פעמים יש מולנו התקפות של 5 שחקנים של יריבה מול 4 בהגנה? או 3 בהגנה ועוד קשר אחורי שיורד.
אנחנו חשופים כלכך,כל העונה שעברה זה היה ככה וגם השנה זה יהיה כבר.
א. שיטת המשחק שלנו לא מונעת מלחץ על המגרש,ההיפך הוא,אנחנו מחכים ליריב בחצי שלנו,חוטפים כדור,ומנצלים את החלק ההתקפי המהיר שלנו כדי לתפוס את הצד השני לא מוכן כדי לתת גול.
אתמול זה בלט מאוד,ואם לא ארבייטמן ומליקסון מחמיצים היה כבר 3 במחצית.
ב. הסיבה שבגינה היו מולנו התקפות מול הגנה כביכול מצומצת,היא העובדה שאין לך קשר אחורי כזה שיעשה גליץ אכזרי וימנע מהצד השני לפתח התקפה.
יש לנו אכן בעיה בקישור האחורי שהוא רך מדי,וברגע שיגיע השחקן המתאים אתה תראה שזה ישתנה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דור מלול היה בסדר גמור.
הרבה יותר טוב מאילוז, גם בצד ההגנתי שציינת אצלו כחולשה.
הוא מדוייק יותר במסירה, מהיר פי כמה ומשתתף בצורה לא רעה בהנעת הכדור.
אני הייתי עולה איתו ב-11, כמו שאילוז וביטון נראים, אני מעדיף את המהירות והטכניקה הגבוה שלו על "ההגנה" של שניהם.

מצטער לקלקל את החגיגה, אור חביביאן הוא לא הבשורה ממחלקת הנוער.
הוא לא היה רע, אבל אמרתי באשכול אחר משהו שהוא לא קונצנזוס.

אני לא עושה הנחות לשחקני בית כי הם צעירים ולא מנוסים, ההפך.
שחקן שעלה עכשיו מהנוער חייב לקחת כל הזדמנות, גם של 3 דקות, בשתי ידיים.
אני מצפה ממנו לאכול את הדשא, לפרק רגליים, להשתולל על כל כדור כמו מטורף.
אלמוג כהן, שחקן נטול כישרון, נתן שיעור טוב להרבה ילדים איך עושים את זה נכון.
אין ניסיון? יש בולדוג. בשביל לנשוך שחקנים ולשחרר מרפקים לא צריך להיות בן 40, ההפך, זה קל יותר כשאתה צעיר.

ולא ראיתי את זה ממנו. הוא עשה הכל כדי לא לטעות, מסר על חצי מטר למליקסון וגורדנה וסגר אלכסונית כמו שבועז מאור לימד בילדים, 2 גליצים, אף כדור גובה ושום פעולה יוצאת דופן.
פרווה זה אנדרסטייטמנט...

שיחקתי בנוער, התאמנתי עם הבוגרים ומעולם לא קיבלתי דקות במשחק כלשהו...אם הייתי מקבל, הייתי משאיר את הקלאסה בבית ובא למלחמה, מי שרוצה ללבוש את החולצה של המועדון שהוא אוהב, צריך להרוויח אותה גם במחיר של 4 פתח תקווים מסיימים את הלילה בבלינסון
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אני האוהד הכי גדול של מלול אבל לא כל כך אהבתי את מה שראיתי ממנו בדקות האחרונות. אבל שוב פעם, בתור מישהו שלא היה במשחק, ראיתי רק כמה דקות ואחרי העונה שעברה עליו אני לא שופט. אני עדיין חושב שהוא וגורדנה יהיו בינגו.

שלח תגובה