הפינה האופטימית מחזור 18

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הפינה האופטימית מחזור 18

שליחה על ידי אדום זקן »

ns75 כתב:
להזכיר לך מה אמר אלישע אחרי המשחק?
גם יצא סתום.
אבל מכל מה שרשמתי זה בסוף מה שעניין,מה אלישע אמר.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אדום זקן כתב: גם יצא סתום.
אבל מכל מה שרשמתי זה בסוף מה שעניין,מה אלישע אמר.
לא, מה שמעניין זה לא מה שהמאמן אומר אחרי משחק, אלא איך שהקבוצה שלו נראית

אני אישית אוהב לראות קבוצות של רב"ש, הבנאדם לא סתם מזיין ת'שכל על דרך, אלא אתה באמת רואה שיש דרך וזה בניגוד לרוב המאמנים בליגה שלמדו מילה חדשה.

לדעתי, שנה שעברה הפועל ת"א שיחקו את הכדורגל הכי טוב בליגה,אם כמה שלנו היה תחת להם היה בדיוק ההיפף + דני עמוס (אפילו ה 3-1 שנתנו להם בבלומפילד היה הזוי).

אני רק יכול להתמוגג מהמחשבה מה רב"ש עושה עם הסגל שלנו (אם נותנים לו לעבוד) ואיך אנחנו מפרקים את מכבי בבלומפילד ככה טוב טוב שיזכר לשנים ארוכות.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אז עכשיו בוחרים מאמן לפי אוצר מילים?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ns75 כתב:
לא, מה שמעניין זה לא מה שהמאמן אומר אחרי משחק, אלא איך שהקבוצה שלו נראית

אני אישית אוהב לראות קבוצות של רב"ש, הבנאדם לא סתם מזיין ת'שכל על דרך, אלא אתה באמת רואה שיש דרך וזה בניגוד לרוב המאמנים בליגה שלמדו מילה חדשה.

לדעתי, שנה שעברה הפועל ת"א שיחקו את הכדורגל הכי טוב בליגה,אם כמה שלנו היה תחת להם היה בדיוק ההיפף + דני עמוס (אפילו ה 3-1 שנתנו להם בבלומפילד היה הזוי).

אני רק יכול להתמוגג מהמחשבה מה רב"ש עושה עם הסגל שלנו (אם נותנים לו לעבוד) ואיך אנחנו מפרקים את מכבי בבלומפילד ככה טוב טוב שיזכר לשנים ארוכות.
די אחי, די. לא צריך לנסות להצדיק את עצמך בכל דרך אפשרית. אין לי בעיה עם אוצר המילים של רב"ש, אלא
עם הדרך והגישה שבה הוא אומר את דבריו. הבנאדם משדר חוסר אמינות וחרטטנות ממדרגה ראשונה.

ואם כבר התייחסת להפועל ת"א, אז לא, הבעיה לא הייתה דני עמוס וגם לא חוסר מזל. הבעיה הייתה מאמן, שטוב
ככל שיהיה פשוט לא הצליח להתאים את השיטה לשחקנים והתעקש לשחק עם קו הגנה גבוה ולחץ שהפסיד לו
המון משחקים. דומה לעקשנות של סטנויביץ' שגמרה לחיפה את העונה.

שורה תחתונה, טוב או לא טוב, במועדונים עם לחץ גבוה רן בן שמעון חד משמעית נכשל.
ובאר שבע זה מועדון עם לחץ. אז די לצייר אותו כמשיח הבא.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 18 ינואר 2015, 17:04, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

שיש כתב:אז עכשיו בוחרים מאמן לפי אוצר מילים?
לא, אבל גם לא פוסלים בגלל זה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

רב"ש מאמן טוב, אבל מסוג המאמנים שהייתי מעדיף שיהיה נגדי ולא איתי. יש לו דרך והוא מבין כדורגל, אבל אני לא רואה אותו מחזיק אצלנו ליותר מדי זמן.
ד"א, אלישע בשנה וחצי האחרונות במאזן של 4 ניצחונות ו-2 תיקו איתו כשמאזן השערים הוא 13-3 לטובת אלישע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני חושב ששילוב של אלישע לוי מנהל מקצועי ורן בן שמעון מאמן הוא השילוב המושלם, שכן היתרונות של אלישע הם בקיץ בבניית הקבוצה בעוד היתרונות של רן בן שמעון הם במהלך העונה בניהול הקבוצה והוצאת המיטב מחומר השחקנים שעומד לרשותו.

השאלה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא האם אנחנו מוכנים לקחת את הסיכון בהחלפת אלישע?
עם אלישע הכל מאוד צפוי. הסגל יהיה טוב, היחסים עם השחקנים יהיו טובים, והשילוב של השניים יוביל לכך שהקבוצה תרוץ בצמרת.
הבעיה שאלישע, כמו לופא קדוש ז"ל (מזכיר את לופא בהרבה דברים), הוא מאוד מוגבל מבחינת מוח כדורגל. לפחות כרגע זה נראה שהוא לא מסוגל לקחת אותנו עוד צעד קדימה, כלומר זכייה בתואר או מאבק עד הסוף על האליפות.

אם תשאלו אותי, אם לא נקח תואר השנה/לא נאבק עד הסוף על האליפות, צריך להחליף את אלישע.
אלונה לא תשאר כאן לכאן החיים, לא יהיה לנו שחקן כמו בוזגלו שמשדרג אותנו מקבוצת פליאוף עליון לקבוצה של מקומות 1-3, לכן הזמן שלנו בצמרת, בטח בלי זכייה בתארים ומיתוג השם, הוא זמני.
לאור זאת, צריך לשאוף למקסם את התקופה של אלונה ובוזגלו במועדון ולעשות הכל (כולל החלפת אלישע) כדי להיאבק על תארים.

מבחינתי, ברק בכר ראוי לקבל את הצאנס אצלנו, למרות שהחלום זה צוות אימון זר...

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אחרי מה שאמר אתמול.. :"שחקני ב"ש ידועים בנפילות שלהם, כאילו נורו" שלא ידרך במועדון בחיים.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הבעיה ברב"ש שהוא צריך לרוץ שנה בלי ציפיות כדי שתראה בשנה השניה שיטה ודרך. ככה היה בקרית שמונה (לקח אותם מליגה לאומית), ככה חא היה במכבי, שם רצו ממנו תוצאות במחזור השביעי. וככה היה בהפועל ת"א, רק לקראת אמצע הליגה הקבוצה שלו התחילה להראות כמו קבוצה. אבל מבחינתם זה היה מאוחר מדי.
זו גם הסיבה למה הוא לא מצליח במועדונים עם קהל לוחץ, חא נותנים לו עונת חסד ללמד את השחקנים את הדרישות שלו.
הוא יכול להצליח אצלנו, בתנאי, שאלונה מראש מגדירה את העונה הראשונה שלו כעונה נטולה ציפיות, עונת בניה ורק אם, הקהל יישר קו עם זה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:אחרי מה שאמר אתמול.. :"שחקני ב"ש ידועים בנפילות שלהם, כאילו נורו" שלא ידרך במועדון בחיים.
תאמין לי שמעון, רק אתה יודע
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

עוד אחד לפינה האופטימית-
גל אראל בקישור. היה מצויין במחצית הראשונה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dardasmiley כתב:הבעיה ברב"ש שהוא צריך לרוץ שנה בלי ציפיות כדי שתראה בשנה השניה שיטה ודרך. ככה היה בקרית שמונה (לקח אותם מליגה לאומית), ככה חא היה במכבי, שם רצו ממנו תוצאות במחזור השביעי. וככה היה בהפועל ת"א, רק לקראת אמצע הליגה הקבוצה שלו התחילה להראות כמו קבוצה. אבל מבחינתם זה היה מאוחר מדי.
זו גם הסיבה למה הוא לא מצליח במועדונים עם קהל לוחץ, חא נותנים לו עונת חסד ללמד את השחקנים את הדרישות שלו.
הוא יכול להצליח אצלנו, בתנאי, שאלונה מראש מגדירה את העונה הראשונה שלו כעונה נטולה ציפיות, עונת בניה ורק אם, הקהל יישר קו עם זה.
אתה לא יכול לתת לו את הזמן הזה.
בדיוק כפי שמשה אמר, הזמן לא משחק לטובתנו. אליניב לא הולך ונהיה צעיר יותר, בוזגלו לא יישאר פה לנצח ורוב
הסגל שלנו בגיל בשלות שבו הוא אמור להגיע לשיא. זה בדיוק הזמן להביא תארים ולמנף את ההצלחה, אחרת נמשיך
לדרוך במקום ולראות שחקנים מעדיפים את קבוצות המרכז וחיפה.

שוב, מאוד מתחבר למה שמשה אמר. מבחינתי הכל תלוי באלטרנטיבות. אם יהיה מועמד ראוי שנדע שהסיכויים שישדרג
את הקיים גבוהים, צריך ללכת עליו. אחרת יהיה מדובר בהימור גדול מידיי ובמקרה כזה עדיף להישאר עם אלישע
תוך חיזוק המעטפת סביבו.

אם נסיים את העונה ללא תואר ולא נתמודד על האליפות עד לרגע האחרון העונה הזו היא כישלון מבחינתי.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Totti כתב: תאמין לי שמעון, רק אתה יודע
למה אתה ציני אחי. לא יפה.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

Ns75 אלישע אמר אמנם שטות (לפי one אגב,כי באתרים אחרים הציטוטוים היו יותר "משחק לא יפה לעין אבל יעיל)
אבל מאמנים שמתרצים ומתעסקים ביריבה ומבלבלים במוח(גילי לנדאו לעניים) ציטוטים מסרטים משנות השבעים,מעצבנים הרבה יותר.
למשל אחרי עכו אלון חרזי(איפה הוא עכשיו...) רק התעסק בהאם נשבר שיא הפנדלים לקבוצה, אגב מאז אנחנו מקבלים יותר אדומים מפנדלים, ויותר מתאים לומר מכבי "פנדל" תל אביב..

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אתם מתלוננים על אלישע שהוא מקובע ורוצים את רב"ש, שהוא אולי המאמן הכי מקובע בליגה. כל הקבוצות שלו משחקות באותו סגנון בלי קשר לחומר השחקנים

שלח תגובה