החילופים החברתיים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: החילופים החברתיים

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב: מי ששם ז** במשחק ההוא בסמי עופר("משחק לא חשוב", "רק לשמור על הרגליים") רגע לפני גמר הגביע, הגיע לא מוכן לגביע והושפל.
מי ששם ז** על גביע הטוטו ולא משקיע במשחקי ההכנה, יגיע לא מוכן לליגה.
כל כך נכון.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

CrazyRed7 כתב:אתה רוצה להגיד ששיחקנו אתמול כדורגל טוב והבעיה היחידה של ה"מבקרים" היא בגלל הפסדנו?
שיחקנו אתמול חרא כדורגל והשליטה שלנו, לכאורה, הייתה אופטית.
המצבים היחידים שהיו לנו זה מטווח הבעיטות של מליקסון ובוזגלו ו2 מצבים בסוף המשחק כשהתוצאה הייתה כבר 2-0. גם לנתניה היו עוד מצבים, אבל נוח לכם לא להתייחס לזה.
הגענו להרבה מצבים(באופן יחסי) כי למרות הכל, ההבדל בחומר השחקנים בינינו לנתניה הוא עצום.
איזה מצבים הם הגיעו? קיבלו 2 מתנות ועשו מהן 2 שערים. חוץ מזה הם לא עשו כלום. 70 דק הם לא עברו את החצי.
בנוסף, מתי שנה שעברה הבקעת אחרי 18 מסירות? 9? 4? 3?
אם אתה לא רואה הבדל אז אתה באמת לא מבין כלום, ואם אתה משווה את היכולת באותה תקופה בעונה שעברה, אז אתה יכול להיות מעודד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

delta7 כתב: כל כך נכון.
מתי כבר תפסיקו להשתמש בגמר הגביע הזה.
מה שקרה שם קורה אחת לדור,בדיוק כמו השביעייה שדפקת.שבועיים קודם.
מכלול של דברים שאין להם שום קשר לכדורגל ולהכנה לעונה.
קש בעונה שלקחה גביע התחילה עונה כל כך רע,עם פציעות,הפסדים,הכנה לקויה ווווולקחה גביע.
אז מספיק להיות פאתטיים עם הגמר הזה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

zivmay כתב:
איזה מצבים הם הגיעו? קיבלו 2 מתנות ועשו מהן 2 שערים. חוץ מזה הם לא עשו כלום. 70 דק הם לא עברו את החצי.
בנוסף, מתי שנה שעברה הבקעת אחרי 18 מסירות? 9? 4? 3?
אם אתה לא רואה הבדל אז אתה באמת לא מבין כלום, ואם אתה משווה את היכולת באותה תקופה בעונה שעברה, אז אתה יכול להיות מעודד.
אוקיי..אז הם בקושי עברו את החצי..נו ו..?
הם כבשו פעמיים ואנחנו מחפשים נקודת אור ב"מצבים שלנו" שאני יכול לספור על יד אחת.
מה עם קצב המשחק?מה עם הטעויות האין סופיות?מה עם עשרות איבודים?מה עם הסטטיות הבלתי נסבלת בהתקפה?
כל הדברים האלה הם נורה אדומה לקראת הליגה. אלה דברים שחייב לטפל בהם ולא להגיד "גביע הטוטו".

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב: אוקיי..אז הם בקושי עברו את החצי..נו ו..?
הם כבשו פעמיים ואנחנו מחפשים נקודת אור ב"מצבים שלנו" שאני יכול לספור על יד אחת.
מה עם קצב המשחק?מה עם הטעויות האין סופיות?מה עם עשרות איבודים?מה עם הסטטיות הבלתי נסבלת בהתקפה?
כל הדברים האלה הם נורה אדומה לקראת הליגה. אלה דברים שחייב לטפל בהם ולא להגיד "גביע הטוטו".
יטופל אל תדאג , לוקח זמן לדברים כאלה. הם עוד יבינו מה ברק רוצה ואז יהיה טוב

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב: קודם כל אל תתריע אתה לא צופר אזעקה.
הכי קל בעולם להיות נביא זעם ולנפנף לנו בסוף העונה.
אבל אם יקרה הפוך אתה תהיה הראשון שייעלם,כין אין מצב שתגיד טעיתי.
יודע,מכיר טיפוסים כמוך,כל הזמן רואים רע ושחור.
לטוטי אני יכול לסלוח,קורה לפעמים שהאשה מביאה עצבים אז אתה מוציא את זה על הפורום.
אצלך זה סיסטמטי וקבוע.
כל כך לא רציני לשפוט קבוצה שאפילו לא פתחה את הליגה,כל כך לא רציני להסיק כבר בשלב זה מסקנות,כל כך לא רציני אפילו בשבילך.
ואני שמח שאני מצחיק.
אף אחד לא יכול להאשים אותי כחשוד בפסימיות.
אבל אני עם המבקרים הפעם.
לא ציפיתי שככה נראה בחזרה הגנרלית.
כל שנה יש לנו איזה תירוץ חדש (צריך זמן להתחבר, לא מבינים את השיטה וכו...).
רק מזכיר שאנחנו הקסוצה שהתחילה את העונה וסגרה את הסגל הכי מוקדם. גם רעננה ונתניה עוד לא "התחברו".
לא יודע מה ראיתם אתמול אבל זה לא היה כדורגל.
הבלמים שלנו נגעו הכי הרבה בכדור וזה אומר הכל (אולי חוץ ממליקסון).
ההשוואות לשנה שעברה מגוחכות לטוב ולרע. מצד אחד רואים קבוצה הרבה יותר מסודרת, מצד שני יש סגל עמוק הרבה יותר שכרגע לא בא לידי ביטוי.
מאמין בברק ומקווה שהוא יגיע מוכן ליום ראשון כי ק"ש יבואו למשחק עונה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

izguy83 כתב: אף אחד לא יכול להאשים אותי כחשוד בפסימיות.
אבל אני עם המבקרים הפעם.
לא ציפיתי שככה נראה בחזרה הגנרלית.
כל שנה יש לנו איזה תירוץ חדש (צריך זמן להתחבר, לא מבינים את השיטה וכו...).
רק מזכיר שאנחנו הקסוצה שהתחילה את העונה וסגרה את הסגל הכי מוקדם. גם רעננה ונתניה עוד לא "התחברו".
לא יודע מה ראיתם אתמול אבל זה לא היה כדורגל.
הבלמים שלנו נגעו הכי הרבה בכדור וזה אומר הכל (אולי חוץ ממליקסון).
ההשוואות לשנה שעברה מגוחכות לטוב ולרע. מצד אחד רואים קבוצה הרבה יותר מסודרת, מצד שני יש סגל עמוק הרבה יותר שכרגע לא בא לידי ביטוי.
מאמין בברק ומקווה שהוא יגיע מוכן ליום ראשון כי ק"ש יבואו למשחק עונה.
סבבה אני איתך רק שלא תתלוננו על התקשורת ואוהדי הפייסבוק,אתם לא שונים מהם במאומה.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

נראה שהתקשורת הצליחה להשפיע על לא מעט אוהדים. מסיבה שבאמת לא ברורה נופלים על בכר בכל מקום
ואני לא חושב שזה מגיע לו. סה"כ מדובר במאמן מודרני שעובד קשה, יש לו דרך וכנראה שאת התוצאות נראה
בשלבים קצת יותר מתקדמים, אם רק ניתן לו את ההזדמנות לכך. יש לא מעט דברים שכבר רואים בהם שינוי
ולכן צריך סבלנות. בנוסף, קשה שלא להתייחס לרמת הדריכות. מה לעשות, קשה לצפות שלמשחק חסר חשיבות
בגביע הטוטו יעלו באותה רמת דריכות למשחק ליגה/משחק באירופה. מסכים שהקבוצה עדיין לא נראית טוב, אבל
בניגוד לשנתיים הקודמות אני חושב שאפשר לצפות למשהו, נקווה רק שיגיע. בלי קשר, כבר עשינו התקדמות
ועלינו לרבע הגמר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ברק בכר יצליח פה בגדול,אם ייתנו לו זמן,תזכרו מה שאני אומר.
הבחור עובד נון סטופ,רעב להצלחה,מודרני וחדור מוטיבציה,אין סרט בעולם שהוא ייכשל אם לא יתחילו לבלבל תמוח אחרי כל משחק. אמרתי בסוף שנה שעברה שאלישע סיים שנגמרו התירוצים מהעונה הזאת הכל על כתפי השחקנים ואנחנו כקהל צריך לגבות אותו ב100% אחוז

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

2 חטיפות כדור 2 שערים

6+ מצבים 0 שערים

במידה והיינו מנצחים 3-2 פתאום כל המבקרים היו מדברים אחרת.
רואים דרך..רואים שינוי..זה יגיע. תאמינו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

לפסימיים - אכן אין צורך להיכנס לפאניקה, גביעי הטוטו לעולם לא מהווה מדד אמיתי לליגה.

לאופטימיים מצד שני - אסור לנו להתחיל עוד פעם עם "יש יכולת" / "אם זה היה נכנס" /"הם לא עברו את החצי" וכו'. אכלנו את זה מספיק בשנים האחרונות. בשביל מה חפרנו כל הקיץ על מאמני כושר ויועצים מנטליים? בדיוק בשביל שלא נתחיל לדון בתירוצים כאלה בסוף כל משחק.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אדום זקן כתב:ברק בכר יצליח פה בגדול,אם ייתנו לו זמן,תזכרו מה שאני אומר.
הבחור עובד נון סטופ,רעב להצלחה,מודרני וחדור מוטיבציה,אין סרט בעולם שהוא ייכשל אם לא יתחילו לבלבל תמוח אחרי כל משחק. אמרתי בסוף שנה שעברה שאלישע סיים שנגמרו התירוצים מהעונה הזאת הכל על כתפי השחקנים ואנחנו כקהל צריך לגבות אותו ב100% אחוז
מסכים לגמרי, אבל לצערי עם הקהל שלנו זה פשוט בלתי אפשרי. ישבתי אתמול ביציע ויש לציין שרוב ה 400-500 אוהדים שהיו התנהגו למופת ועודדו 90 דקות, אבל היו גם לידי כאלו שרק התלוננו על כל מה שזז, כולל על בכר עצמו, ואז אני פותח בבוקר את הפורום אחרי שלא הסתכלתי בו מאתמול ואני רגיל שיחסית פה האוהדים יותר רגועים וראיתי פה תהו ובהו ואני לא רוצה בכלל להיכנס לפייסבוק ולראות מה קורה שם.
האוהדים של באר שבע רוצים כאן ועכשיו נקודה. רוצים דקה 20 להוביל 2-0 ושלא יגיעו נגדנו למצב. מי שלא רואה את המהפך המטורף שהקבוצה הזאת עברה בחודש וחצי אז הוא עיוור, תנו לזה זמן להתחבר, כן נתניה ורעננה גם צריכות זמן להתחבר, מישהו היה מוכן לנצח אבל להראות כמוהם? כי אם כן אז חבל שהחלפנו את אלישע. נתניה אתמול שיחקה כמו שאנחנו משחקים בשנתיים האחרונות נגד מכבי, 11 שחקנים מאחורי הכדור, לצופף כמו שיותר ולנסות לגנוב גול כשבועטים את הכדור לברדה\פלט.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

blueman כתב: מסכים לגמרי, אבל לצערי עם הקהל שלנו זה פשוט בלתי אפשרי. ישבתי אתמול ביציע ויש לציין שרוב ה 400-500 אוהדים שהיו התנהגו למופת ועודדו 90 דקות, אבל היו גם לידי כאלו שרק התלוננו על כל מה שזז, כולל על בכר עצמו, ואז אני פותח בבוקר את הפורום אחרי שלא הסתכלתי בו מאתמול ואני רגיל שיחסית פה האוהדים יותר רגועים וראיתי פה תהו ובהו ואני לא רוצה בכלל להיכנס לפייסבוק ולראות מה קורה שם.
האוהדים של באר שבע רוצים כאן ועכשיו נקודה. רוצים דקה 20 להוביל 2-0 ושלא יגיעו נגדנו למצב. מי שלא רואה את המהפך המטורף שהקבוצה הזאת עברה בחודש וחצי אז הוא עיוור, תנו לזה זמן להתחבר, כן נתניה ורעננה גם צריכות זמן להתחבר, מישהו היה מוכן לנצח אבל להראות כמוהם? כי אם כן אז חבל שהחלפנו את אלישע. נתניה אתמול שיחקה כמו שאנחנו משחקים בשנתיים האחרונות נגד מכבי, 11 שחקנים מאחורי הכדור, לצופף כמו שיותר ולנסות לגנוב גול כשבועטים את הכדור לברדה\פלט.
+1

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

blueman כתב: מסכים לגמרי, אבל לצערי עם הקהל שלנו זה פשוט בלתי אפשרי. ישבתי אתמול ביציע ויש לציין שרוב ה 400-500 אוהדים שהיו התנהגו למופת ועודדו 90 דקות, אבל היו גם לידי כאלו שרק התלוננו על כל מה שזז, כולל על בכר עצמו, ואז אני פותח בבוקר את הפורום אחרי שלא הסתכלתי בו מאתמול ואני רגיל שיחסית פה האוהדים יותר רגועים וראיתי פה תהו ובהו ואני לא רוצה בכלל להיכנס לפייסבוק ולראות מה קורה שם.
+555
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

באר שבע לא תרד!
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה