הפינה האופטימית על שם הצמדים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: הפינה האופטימית על שם הצמדים

שליחה על ידי Totti »

RedHell כתב:
תקרא שוב מה שרשמת עליו, דיברת על זה כאילו הוא ההבדל בין אליפות לבין עוד עונת כמעט.
נסחפת אח.
לא נסחפתי. קראתי ואקרא עוד 50 פעם, לא נסחפתי.

זה שחקן ללכת אליו כשהמשחק תקוע, יותר מכל אחד אחר בקבוצה.
הוא אגרסיבי, לא מפחד ממשחקי כוח שהמתבנקרות משחקות נגד בוזגלו ומליקסון וגם לא צריך יותר מידי מצבים ברחבה כדי לשים את הכדור ברשת או על רגלשל שחקן מסיים.

הוא שובר שיוויון אוכמו ששרף כינה אותו בטורו, אקס פקטור.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

avivgolan כתב:תסתכלו שוב על הגול הראשון שלהם ותראו שיש שחקן שמסיט את הכדור, זה לא גול שלו, בסה"כ הוא בסדר גמור ורוב הגולים שאנחנו מקבלים זה גולים של ההגנה. הגול השני אתמול של מתן אוחיון בצד שלו, נגד עכו זה סוארס, שוער סבבה לגמרי אתם סתם מגזימים איתו.
לא רק סבבה לגמרי, רק לחשוב על האלטרנטיבה שהייתה אמורה להגיע לכאן במיליון יורו ולהודות לאל הכדורגל 3 פעמים ביום.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:
לא נסחפתי. קראתי ואקרא עוד 50 פעם, לא נסחפתי.

זה שחקן ללכת אליו כשהמשחק תקוע, יותר מכל אחד אחר בקבוצה.
הוא אגרסיבי, לא מפחד ממשחקי כוח שהמתבנקרות משחקות נגד בוזגלו ומליקסון וגם לא צריך יותר מידי מצבים ברחבה כדי לשים את הכדור ברשת או על רגלשל שחקן מסיים.

הוא שובר שיוויון אוכמו ששרף כינה אותו בטורו, אקס פקטור.
בגול הרביעי חשבתי לעצמי שסוף סוף יש לנו קיצוני עם כוח שהולך עד הסוף, אם הוא ימשיך ביכולת הזאת אז הוא יעשה הבדל

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אף אחד לא טען שגורש שוער לא טוב, מה לעשות אבל יש לו אחריות בגול הראשון. צפיתי שוב בתקציר, את הגול הוא קיבל בפינה שלו ולא בפינה של החומה, הוא גנב צעד שמאלה וזה מה שגרם לו לאחר להגיע לכדור שהיה דיי חלש אבל מדויק.
גורש שוער מצויין ובוא נגיד שאם לא נזכה באליפות זה לא יהיה בגללו..
לגבי הגול השני של פ"ת, ושוב מצפייה חוזרת בתקציר, הגול הגיע אחרי איבוד כדור שלנו מהוצאה כושלת של כדור חופשי שרוב הקבוצה עם הפנים קדימה, אוחיון חתך למרכז כדי לסגור את החלוץ שלהם שהיה חופשי ואף אחד מהקשרים לא חיפה/הספיק לחזור להגנה בקו ימין שלנו ולכן חוגי היה חופשי.
הירידה הרופפת שלנו להגנה זה משהו שבכר צריך לשים עליו את הדעת, אולי להשאיר עם אוגו באמצע את ראדי שהובאן עולה וההפך,כמעט וכל איבוד שלנו הופך תוך 3 שניות למצב מול גורש.
ועוד משהו נחמד, אם תשימו לב מי שהתחיל במהלך לגול הרביעי של ווקאמה היה.. ווקאמה בעצמו שחילץ כדור ליד ה 16 שלנו וסיים ברשת של ניצן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני חושב שדווקא מליקסון יכול להיות שובר השיווין שלנו.
אנחנו לא רעננה, טוני לא אמור לסחוף אותנו, את זה עושה מליקסון, אבל טוני כן יכול להיות עוד שחקן איכותי בקבוצה ועוד שחקן שכובש ומייצר מצבים לאחרים.

כאחד שעמד ברוב חייו בשער אני חייב להגיד שהשער הוא כולו של גורש. אפשר מכאן ועד מחר להגיד שהסתירו לו ושהכדור הפתיע כשהיה נמוך ולא גבוה אבל זה כדור לפינה שלו וגם לא כדור חד לפינה אלא כדור קרוב מאוד לגורש שהגיב באיחור ולאט מידי.
זה שער שאסור לשוער לספוג, שער רך מאוד.

אני עדין מתקשה להחליט בקשר לגורש. הוא עדין בעייתי בכדורי הגובה, ואתמול הפנדל וההצלה בבעיטה השנייה שלאחר הפנדל (שלטעמי הייתה אפילו גדולה יותר מהפנדל) היה המקרה היחידי השנה שהוא לקח הצלה ששווה לנו נקודות.
הוא עדין לא הוכיח לי שהוא מתאים לרמות שאנחנו שואפים אליהם. מצד שני למעט השער אתמול ואולי השער מרחוק בתון לא זוכר שערים שיש לו אשמה בהם ככה שהוא סולידי עד עכשיו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:אני חושב שדווקא מליקסון יכול להיות שובר השיווין שלנו.
אנחנו לא רעננה, טוני לא אמור לסחוף אותנו, את זה עושה מליקסון, אבל טוני כן יכול להיות עוד שחקן איכותי בקבוצה ועוד שחקן שכובש ומייצר מצבים לאחרים.

כאחד שעמד ברוב חייו בשער אני חייב להגיד שהשער הוא כולו של גורש. אפשר מכאן ועד מחר להגיד שהסתירו לו ושהכדור הפתיע כשהיה נמוך ולא גבוה אבל זה כדור לפינה שלו וגם לא כדור חד לפינה אלא כדור קרוב מאוד לגורש שהגיב באיחור ולאט מידי.
זה שער שאסור לשוער לספוג, שער רך מאוד.

אני עדין מתקשה להחליט בקשר לגורש. הוא עדין בעייתי בכדורי הגובה, ואתמול הפנדל וההצלה בבעיטה השנייה שלאחר הפנדל (שלטעמי הייתה אפילו גדולה יותר מהפנדל) היה המקרה היחידי השנה שהוא לקח הצלה ששווה לנו נקודות.
הוא עדין לא הוכיח לי שהוא מתאים לרמות שאנחנו שואפים אליהם. מצד שני למעט השער אתמול ואולי השער מרחוק בתון לא זוכר שערים שיש לו אשמה בהם ככה שהוא סולידי עד עכשיו.
מליקסון קוסם, אבל לא שחקן הכרעה ואף פעם לא היה.

אגב, סיםרת לחבריך בגאווה על הגולים שחנצוק היה משחיל לך ברעות או טרם?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב: מליקסון קוסם, אבל לא שחקן הכרעה ואף פעם לא היה
בפולין יגידו לך אחרת.
אם סהר יפתח לאורך זמן, או לחילופין ברדה ימשיך בכושר הנוכחי, ויהיה כתובת לכדורי העומק של מליקסון, הוא יכול להגיד השנה לדאבל דאבל וזה משהו שיכול להיות שובר שיווין (בהנחה שבוזגלו יחזור לעצמו בהמשך העונה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: בפולין יגידו לך אחרת.
אם סהר יפתח לאורך זמן, או לחילופין ברדה ימשיך בכושר הנוכחי, ויהיה כתובת לכדורי העומק של מליקסון, הוא יכול להגיד השנה לדאבל דאבל וזה משהו שיכול להיות שובר שיווין (בהנחה שבוזגלו יחזור לעצמו בהמשך העונה).
אי אפשר לנצח להיתלות בעונה בפולין.
בארץ הוא לא

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב: אי אפשר לנצח להיתלות בעונה בפולין.
בארץ הוא לא
גם עונה לפני בארץ הוא העמיד דאבל דאבל (כמובן שאז לא היה את החומר שיש היום) והיה הסיבה היחידה שלא הגענו למאבקי הירידה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: גם עונה לפני בארץ הוא העמיד דאבל דאבל (כמובן שאז לא היה את החומר שיש היום) והיה הסיבה היחידה שלא הגענו למאבקי הירידה.
בסדר משה, דאבל דאבל זה נחמד, גם יותם הלפרין העמיד דאבל דאבל והיה לצוקר רציני.
לא טוען שמליקסון צוקר, אבל הוא לאצשחקן הכרעה.
הוא לאצזה שאתה נותן לו את הכדור במאני טיים ויודע שהמשחק עליו. כרגע לאצנראה שיש לנו מישהו כזה בקבוצה- לנאווקמה יש את כל האיכוית להיות

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

מליקסון הוא יותר זה שצריך לנהל את המשחק, להניע את המכונה, ווקאמה ושאר החברים בהתקפה הם המוציאים לפועל.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

Totti כתב: בסדר משה, דאבל דאבל זה נחמד, גם יותם הלפרין העמיד דאבל דאבל והיה לצוקר רציני.
הוא לאצזה שאתה נותן לו את הכדור במאני טיים ויודע שהמשחק עליו. כרגע לאצנראה שיש לנו מישהו כזה בקבוצה- לנאווקמה יש את כל האיכוית להיות
למה קבעת שמליקסון לא ונוואקמה כן שחקן הכרעה, על סמך מה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב: בסדר משה, דאבל דאבל זה נחמד, גם יותם הלפרין העמיד דאבל דאבל והיה לצוקר רציני.
מליקסון גם היה זה שהבקיע לקבוצה שלו בפולין את שער האליפות (:
אני חושב שאם מליקסון עושה דאבל דאבל במספרים בעונה שעברה או לפני שנתיים אנחנו או אלופים או מתמודדים על האליפות עד סוף העונה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

red and white כתב: למה קבעת שמליקסון לא ונוואקמה כן שחקן הכרעה, על סמך מה?
על סמך היכרות לא מבוטלת עם מליקסון.

ולא אמרתי כשנאווקמה כן, אמרתי שיש לו את הכלים להיות

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

גם אני מכיר את מליקסון ואני חושב שהוא כן יכול להיות שחקן הכרעה, וכשהוא היה פה בקדנציה הראשונה הוא סחב את כל הקבוצה על הגב אז לא יודע איך קבעת את זה.
ו

שלח תגובה